Centralna Liga Juniorów U-15 - grupa A - jesień - sezon 2020/2021

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 14 40 13 1 0 72 - 11
2. Escola Varsovia Warszawa 14 30 10 0 4 38 - 14
3. Jagiellonia Białystok 14 27 9 0 5 25 - 16
4. Polonia Warszawa 14 24 7 3 4 25 - 23
5. Znicz Pruszków 14 22 7 1 6 41 - 24
6. SMS Łódź 14 11 3 2 9 17 - 33
7. Widzew Łódź 14 5 1 2 11 9 - 46
8. Olimpia Elbląg 14 4 1 1 12 5 - 65


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Olimpia Elbląg 0 - 2 Jagiellonia Białystok 15 sierpnia 2020 - 13:00
SMS Łódź 1 - 0 Widzew Łódź 15 sierpnia 2020 - 14:30
Legia Warszawa 6 - 0 Polonia Warszawa 15 sierpnia 2020 - 14:00
Escola Varsovia Warszawa 3 - 1 Znicz Pruszków 15 sierpnia 2020 - 17:30
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 3 - 2 Znicz Pruszków 22 sierpnia 2020 - 12:00
Polonia Warszawa 0 - 3 Escola Varsovia Warszawa 22 sierpnia 2020 - 19:00
Widzew Łódź 0 - 5 Legia Warszawa 22 sierpnia 2020 - 13:15
Olimpia Elbląg 1 - 6 SMS Łódź 23 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
SMS Łódź 0 - 1 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia 2020 - 12:30
Legia Warszawa 10 - 2 Olimpia Elbląg 29 sierpnia 2020 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 4 - 1 Widzew Łódź 29 sierpnia 2020 - 17:00
Znicz Pruszków 2 - 2 Polonia Warszawa 30 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 3 - 0 Polonia Warszawa 5 września 2020 - 12:00
Widzew Łódź 1 - 4 Znicz Pruszków 5 września 2020 - 15:30
Olimpia Elbląg 0 - 4 Escola Varsovia Warszawa 5 września 2020 - 14:00
SMS Łódź 0 - 3 Legia Warszawa 5 września 2020 - 12:30
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Legia Warszawa 2 - 0 Jagiellonia Białystok 12 września 2020 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 SMS Łódź 12 września 2020 - 17:45
Znicz Pruszków 6 - 1 Olimpia Elbląg 13 września 2020 - 13:30
Polonia Warszawa 2 - 1 Widzew Łódź 12 września 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 4 - 1 Widzew Łódź 19 września 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 0 - 2 Polonia Warszawa 19 września 2020 - 12:00
SMS Łódź 0 - 3 Znicz Pruszków 19 września 2020 - 12:30
Legia Warszawa 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa 19 września 2020 - 15:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 2 - 0 Jagiellonia Białystok 26 września 2020 - 19:00
Znicz Pruszków 2 - 3 Legia Warszawa 27 września 2020 - 18:30
Polonia Warszawa 0 - 0 SMS Łódź 27 września 2020 - 16:00
Widzew Łódź 0 - 0 Olimpia Elbląg 27 września 2020 - 14:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 4 - 0 Olimpia Elbląg 3 października 2020 - 12:00
Widzew Łódź 2 - 2 SMS Łódź 3 października 2020 - 14:00
Polonia Warszawa 4 - 4 Legia Warszawa 3 października 2020 - 17:15
Znicz Pruszków 2 - 4 Escola Varsovia Warszawa 3 października 2020 - 11:30
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Znicz Pruszków 4 - 0 Jagiellonia Białystok 21 października 2020 - 15:00
Escola Varsovia Warszawa 0 - 2 Polonia Warszawa 11 października 2020 - 19:00
Legia Warszawa 11 - 0 Widzew Łódź 10 października 2020 - 13:00
SMS Łódź 6 - 0 Olimpia Elbląg 10 października 2020 - 12:30
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 3 - 0 SMS Łódź 18 października 2020 - 14:00
Olimpia Elbląg 0 - 10 Legia Warszawa 17 października 2020 - 12:00
Widzew Łódź 1 - 5 Escola Varsovia Warszawa 20 października 2020 - 18:00
Polonia Warszawa 3 - 0 Znicz Pruszków 17 października 2020 - 10:15
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 0 - 2 Jagiellonia Białystok 25 października 2020 - 12:00
Znicz Pruszków 5 - 1 Widzew Łódź 24 października 2020 - 12:00
Escola Varsovia Warszawa 5 - 0 Olimpia Elbląg 3 listopada 2020 - 14:00
Legia Warszawa 6 - 0 SMS Łódź 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 1 - 4 Legia Warszawa 30 października 2020 - 12:00
SMS Łódź 0 - 4 Escola Varsovia Warszawa 29 października 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 0 - 6 Znicz Pruszków 31 października 2020 - 12:00
Widzew Łódź 0 - 2 Polonia Warszawa 31 października 2020 - 12:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Widzew Łódź 1 - 0 Jagiellonia Białystok 7 listopada 2020 - 18:00
Polonia Warszawa 4 - 0 Olimpia Elbląg 8 listopada 2020 - 17:00
Znicz Pruszków 3 - 0 SMS Łódź 8 listopada 2020 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 0 - 3 Legia Warszawa 7 listopada 2020 - 18:00
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok 2 - 0 Escola Varsovia Warszawa 15 listopada 2020 - 14:00
Legia Warszawa 3 - 1 Znicz Pruszków 14 listopada 2020 - 13:00
SMS Łódź 2 - 4 Polonia Warszawa 14 listopada 2020 - 11:00
Olimpia Elbląg 1 - 0 Widzew Łódź 15 listopada 2020 - 12:00