Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa MKS |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:30 |
SMS Łódź |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:30 |
Jagiellonia Białystok AP |
1 - 4 |
Escola Varsovia Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
1 - 7 |
Legia Warszawa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
0 - 7 |
Legia Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
6 - 0 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Jagiellonia Białystok |
6 - 1 |
Jagiellonia Białystok AP |
27 sierpnia 2021
27.08 - 15:30 |
Polonia Warszawa MKS |
5 - 1 |
SMS Łódź |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
SMS Łódź |
1 - 0 |
ŁKS Łódź |
4 września 2021
4.09 - 12:30 |
Jagiellonia Białystok AP |
2 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
4 września 2021
4.09 - 18:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
0 - 5 |
Jagiellonia Białystok |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Legia Warszawa |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Polonia Warszawa MKS |
8 - 1 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
SMS Łódź |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok AP |
11 września 2021
11.09 - 12:30 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Jagiellonia Białystok AP |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
18 września 2021
18.09 - 18:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
0 - 4 |
SMS Łódź |
18 września 2021
18.09 - 15:30 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
3 - 4 |
Jagiellonia Białystok |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 18:00 |
SMS Łódź |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 12:30 |
Jagiellonia Białystok AP |
1 - 1 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
0 - 5 |
ŁKS Łódź |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Legia Warszawa |
9 - 0 |
Jagiellonia Białystok AP |
1 października 2021
1.10 - 16:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 0 |
SMS Łódź |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
4 - 4 |
Polonia Warszawa MKS |
2 października 2021
2.10 - 18:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
1 - 2 |
Polonia Warszawa MKS |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 0 |
SMS Łódź |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
4 - 0 |
Jagiellonia Białystok AP |
10 października 2021
10.10 - 18:00 |
Legia Warszawa |
5 - 1 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Legia Warszawa |
1 - 2 |
ŁKS Łódź |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
2 - 4 |
Escola Varsovia Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok AP |
0 - 4 |
Jagiellonia Białystok |
15 października 2021
15.10 - 10:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
16 października 2021
16.10 - 12:30 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
0 - 0 |
SMS Łódź |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
9 - 0 |
Jagiellonia Białystok AP |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Jagiellonia Białystok |
8 - 2 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
24 października 2021
24.10 - 16:45 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 0 |
ŁKS Łódź |
29 października 2021
29.10 - 15:00 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
29 października 2021
29.10 - 16:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
0 - 5 |
Polonia Warszawa MKS |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok AP |
1 - 3 |
SMS Łódź |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
6 - 0 |
Jagiellonia Białystok AP |
6 listopada 2021
6.11 - 15:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
6 listopada 2021
6.11 - 12:30 |
Polonia Warszawa MKS |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 12:30 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 3 |
Escola Varsovia Warszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 18:30 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Jagiellonia Białystok |
3 - 3 |
ŁKS Łódź |
27 listopada 2021
27.11 - 15:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
3 - 5 |
Polonia Warszawa MKS |
14 listopada 2021
14.11 - 13:15 |
Legia Warszawa |
3 - 2 |
SMS Łódź |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
1 - 4 |
Jagiellonia Białystok AP |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
Kosa Konstancin Konstancin-Jeziorna |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Jagiellonia Białystok AP |
0 - 5 |
Legia Warszawa |
20 listopada 2021
20.11 - 17:40 |
SMS Łódź |
2 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
24 listopada 2021
24.11 - 15:00 |
Polonia Warszawa MKS |
6 - 4 |
Jagiellonia Białystok |
24 listopada 2021
24.11 - 14:00 |
|