Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 - 0 |
Górnik Łęczna |
2 września 2020
2.09 - 16:00 |
BKS Lublin |
5 - 0 |
Motor Lublin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
TOP 54 Biała Podlaska |
1 - 3 |
Korona Kielce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Korona Kielce |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:30 |
Motor Lublin |
1 - 4 |
TOP 54 Biała Podlaska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Górnik Łęczna |
0 - 1 |
BKS Lublin |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
22 sierpnia 2020
22.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sandecja Nowy Sącz |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
BKS Lublin |
1 - 4 |
Wisła Kraków |
19 sierpnia 2020
19.08 - 11:00 |
TOP 54 Biała Podlaska |
2 - 1 |
Górnik Łęczna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Korona Kielce |
6 - 0 |
Motor Lublin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
2 - 3 |
Motor Lublin |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
Górnik Łęczna |
1 - 1 |
Korona Kielce |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
TOP 54 Biała Podlaska |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 - 0 |
BKS Lublin |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
BKS Lublin |
4 - 2 |
Cracovia Kraków |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
TOP 54 Biała Podlaska |
0 - 5 |
Sandecja Nowy Sącz |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Wisła Kraków |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Motor Lublin |
3 - 2 |
Górnik Łęczna |
12 września 2020
12.09 - 13:30 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
4 - 2 |
Górnik Łęczna |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
Motor Lublin |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
3 - 0 |
Korona Kielce |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
BKS Lublin |
1 - 1 |
TOP 54 Biała Podlaska |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
TOP 54 Biała Podlaska |
1 - 4 |
Cracovia Kraków |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
BKS Lublin |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Motor Lublin |
1 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Górnik Łęczna |
0 - 4 |
Wisła Kraków |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 3 |
Wisła Kraków |
3 października 2020
3.10 - 12:30 |
Górnik Łęczna |
2 - 4 |
Sandecja Nowy Sącz |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Motor Lublin |
0 - 1 |
BKS Lublin |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
TOP 54 Biała Podlaska |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Korona Kielce |
4 - 1 |
Cracovia Kraków |
21 października 2020
21.10 - 14:00 |
TOP 54 Biała Podlaska |
0 - 2 |
Motor Lublin |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
BKS Lublin |
3 - 2 |
Górnik Łęczna |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 3 |
Wisła Kraków |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 3 |
Sandecja Nowy Sącz |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
Wisła Kraków |
3 - 0 |
BKS Lublin |
17 października 2020
17.10 - 15:50 |
Górnik Łęczna |
0 - 0 |
TOP 54 Biała Podlaska |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Motor Lublin |
1 - 3 |
Korona Kielce |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Motor Lublin |
0 - 3 |
Cracovia Kraków |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Korona Kielce |
2 - 0 |
Górnik Łęczna |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
TOP 54 Biała Podlaska |
2 - 3 |
Wisła Kraków |
4 listopada 2020
4.11 - 11:00 |
BKS Lublin |
3 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
BKS Lublin |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
3 - 0 |
TOP 54 Biała Podlaska |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Wisła Kraków |
7 - 2 |
Korona Kielce |
30 października 2020
30.10 - 16:00 |
Górnik Łęczna |
2 - 1 |
Motor Lublin |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Górnik Łęczna |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Motor Lublin |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
7 listopada 2020
7.11 - 16:00 |
Korona Kielce |
4 - 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
TOP 54 Biała Podlaska |
0 - 3 |
BKS Lublin |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
2 - 3 |
TOP 54 Biała Podlaska |
14 listopada 2020
14.11 - 10:00 |
BKS Lublin |
3 - 3 |
Korona Kielce |
14 listopada 2020
14.11 - 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
3 - 1 |
Motor Lublin |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
Górnik Łęczna |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
|