Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Rekord Bielsko-Biała |
11 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
5 września 2020
5.09 - 19:00 |
LSSS Lębork |
2 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
6 września 2020
6.09 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
4 - 2 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
20 września 2020
20.09 - 18:00 |
Futsal Leszno |
2 - 3 |
FC Toruń |
5 września 2020
5.09 - 19:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
Clearex Chorzów |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
1 - 1 |
GSF Gliwice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Constract Lubawa |
6 - 1 |
Dreman Opole Komprachcice |
5 września 2020
5.09 - 18:00 |
Piast Gliwice |
3 - 1 |
AZS UŚ Katowice |
6 września 2020
6.09 - 18:00 |
Pauza: Futsal Team Brzeg, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
4 - 3 |
AZS UŚ Katowice |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
0 - 7 |
Piast Gliwice |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
GSF Gliwice |
0 - 5 |
Constract Lubawa |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
8 - 2 |
AZS UW Warszawa |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 1 |
FC Toruń |
11 września 2020
11.09 - 19:30 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
3 - 0 |
Futsal Team Brzeg |
12 września 2020
12.09 - 19:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 2 |
Red Devils Chojnice |
4 listopada 2020
4.11 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 3 |
LSSS Lębork |
12 września 2020
12.09 - 19:00 |
Pauza: Futsal Leszno, |
Kolejka 3 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LSSS Lębork |
3 - 6 |
Słoneczny Stok Białystok |
27 września 2020
27.09 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
0 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
27 września 2020
27.09 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
0 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
26 września 2020
26.09 - 19:00 |
Futsal Leszno |
4 - 4 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
9 - 2 |
FC Toruń |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Constract Lubawa |
6 - 2 |
Clearex Chorzów |
27 października 2020
27.10 - 18:00 |
Piast Gliwice |
5 - 2 |
GSF Gliwice |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
AZS UŚ Katowice |
1 - 2 |
Dreman Opole Komprachcice |
14 października 2020
14.10 - 19:30 |
Pauza: Gatta Zduńska Wola, |
Kolejka 4 - 30. września 2020 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
3 - 3 |
Dreman Opole Komprachcice |
30 września 2020
30.09 - 18:00 |
GSF Gliwice |
5 - 8 |
AZS UŚ Katowice |
30 września 2020
30.09 - 19:30 |
Clearex Chorzów |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
30 września 2020
30.09 - 18:00 |
FC Toruń |
2 - 4 |
Constract Lubawa |
4 listopada 2020
4.11 - 18:30 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
4 - 3 |
Gatta Zduńska Wola |
30 września 2020
30.09 - 19:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 2 |
Futsal Leszno |
30 września 2020
30.09 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
30 września 2020
30.09 - 19:10 |
LSSS Lębork |
5 - 4 |
Red Devils Chojnice |
30 września 2020
30.09 - 20:00 |
Pauza: AZS UW Warszawa, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Red Devils Chojnice |
2 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
4 października 2020
4.10 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 4 |
LSSS Lębork |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Futsal Leszno |
1 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Gatta Zduńska Wola |
6 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 2 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
4 października 2020
4.10 - 17:00 |
Piast Gliwice |
6 - 1 |
FC Toruń |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 3 |
AZS UŚ Katowice |
3 października 2020
3.10 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
5 - 2 |
GSF Gliwice |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Pauza: Constract Lubawa, |
Kolejka 6 - 7. października 2020 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 1 |
GSF Gliwice |
7 października 2020
7.10 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 1 |
Dreman Opole Komprachcice |
7 października 2020
7.10 - 18:00 |
FC Toruń |
2 - 2 |
AZS UŚ Katowice |
8 października 2020
8.10 - 18:30 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
1 - 6 |
Constract Lubawa |
7 października 2020
7.10 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
3 - 4 |
AZS UW Warszawa |
7 października 2020
7.10 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 4 |
Gatta Zduńska Wola |
28 października 2020
28.10 - 18:00 |
LSSS Lębork |
1 - 2 |
Futsal Leszno |
7 października 2020
7.10 - 20:00 |
Red Devils Chojnice |
4 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
7 października 2020
7.10 - 19:00 |
Pauza: Piast Gliwice, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Futsal Team Brzeg |
8 - 1 |
Słoneczny Stok Białystok |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Futsal Leszno |
2 - 1 |
Red Devils Chojnice |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Gatta Zduńska Wola |
2 - 0 |
LSSS Lębork |
21 października 2020
21.10 - 19:30 |
AZS UW Warszawa |
3 - 8 |
Rekord Bielsko-Biała |
11 października 2020
11.10 - 17:00 |
Constract Lubawa |
3 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
7 listopada 2020
7.11 - 16:00 |
Piast Gliwice |
6 - 1 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
10 października 2020
10.10 - 19:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
0 - 1 |
FC Toruń |
11 października 2020
11.10 - 17:00 |
GSF Gliwice |
1 - 6 |
Clearex Chorzów |
11 października 2020
11.10 - 18:00 |
Pauza: AZS UŚ Katowice, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 4 |
Clearex Chorzów |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
FC Toruń |
2 - 4 |
GSF Gliwice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
5 - 1 |
AZS UŚ Katowice |
18 października 2020
18.10 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
1 - 3 |
Piast Gliwice |
18 listopada 2020
18.11 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 2 |
Constract Lubawa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
LSSS Lębork |
3 - 2 |
AZS UW Warszawa |
18 października 2020
18.10 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
1 - 4 |
Gatta Zduńska Wola |
18 października 2020
18.10 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
3 - 2 |
Futsal Leszno |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
Pauza: Dreman Opole Komprachcice, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Futsal Leszno |
4 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
25 października 2020
25.10 - 17:00 |
Gatta Zduńska Wola |
4 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
25 października 2020
25.10 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 3 |
Red Devils Chojnice |
25 października 2020
25.10 - 17:00 |
Constract Lubawa |
9 - 1 |
LSSS Lębork |
24 października 2020
24.10 - 18:00 |
Piast Gliwice |
2 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
23 października 2020
23.10 - 20:15 |
AZS UŚ Katowice |
3 - 4 |
Red Dragons Pniewy |
25 października 2020
25.10 - 18:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 7 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
7 listopada 2020
7.11 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
2 - 3 |
FC Toruń |
25 listopada 2020
25.11 - 18:00 |
Pauza: GSF Gliwice, |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 5 |
FC Toruń |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
5 - 2 |
GSF Gliwice |
31 października 2020
31.10 - 19:00 |
Red Dragons Pniewy |
6 - 4 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 grudnia 2020
2.12 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 2 |
AZS UŚ Katowice |
2 grudnia 2020
2.12 - 19:00 |
LSSS Lębork |
3 - 4 |
Piast Gliwice |
31 października 2020
31.10 - 20:00 |
Red Devils Chojnice |
2 - 3 |
Constract Lubawa |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 3 |
AZS UW Warszawa |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
Futsal Leszno |
7 - 2 |
Gatta Zduńska Wola |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Pauza: Clearex Chorzów, |
Kolejka 11 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Gatta Zduńska Wola |
4 - 1 |
Słoneczny Stok Białystok |
25 listopada 2020
25.11 - 19:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 2 |
Futsal Leszno |
11 listopada 2020
11.11 - 17:00 |
Constract Lubawa |
7 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
11 listopada 2020
11.11 - 12:30 |
Piast Gliwice |
6 - 1 |
Red Devils Chojnice |
11 listopada 2020
11.11 - 18:00 |
AZS UŚ Katowice |
3 - 0 |
LSSS Lębork |
11 listopada 2020
11.11 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
3 - 10 |
Rekord Bielsko-Biała |
11 listopada 2020
11.11 - 19:30 |
GSF Gliwice |
0 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
16 grudnia 2020
16.12 - 19:00 |
Clearex Chorzów |
1 - 1 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Pauza: FC Toruń, |
Kolejka 12 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
2 - 1 |
FC Toruń |
18 listopada 2020
18.11 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
6 - 1 |
Clearex Chorzów |
15 listopada 2020
15.11 - 15:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
8 - 2 |
GSF Gliwice |
9 grudnia 2020
9.12 - 19:00 |
LSSS Lębork |
2 - 5 |
Dreman Opole Komprachcice |
15 listopada 2020
15.11 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
3 - 1 |
AZS UŚ Katowice |
15 listopada 2020
15.11 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Futsal Leszno |
1 - 9 |
Constract Lubawa |
15 listopada 2020
15.11 - 17:00 |
Gatta Zduńska Wola |
3 - 2 |
AZS UW Warszawa |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Pauza: Słoneczny Stok Białystok, |
Kolejka 13 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
AZS UW Warszawa |
1 - 5 |
Słoneczny Stok Białystok |
21 listopada 2020
21.11 - 17:00 |
Constract Lubawa |
6 - 2 |
Gatta Zduńska Wola |
21 listopada 2020
21.11 - 16:15 |
Piast Gliwice |
5 - 4 |
Futsal Leszno |
22 listopada 2020
22.11 - 18:00 |
AZS UŚ Katowice |
3 - 7 |
Futsal Team Brzeg |
22 listopada 2020
22.11 - 18:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
3 - 5 |
Red Devils Chojnice |
22 listopada 2020
22.11 - 18:00 |
GSF Gliwice |
2 - 4 |
LSSS Lębork |
21 listopada 2020
21.11 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
6 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
FC Toruń |
2 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
21 listopada 2020
21.11 - 18:30 |
Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, |
Kolejka 14 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 1 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
28 listopada 2020
28.11 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 0 |
FC Toruń |
28 listopada 2020
28.11 - 18:00 |
LSSS Lębork |
0 - 1 |
Clearex Chorzów |
29 listopada 2020
29.11 - 17:00 |
Red Devils Chojnice |
7 - 2 |
GSF Gliwice |
4 grudnia 2020
4.12 - 19:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 3 |
Dreman Opole Komprachcice |
28 listopada 2020
28.11 - 19:15 |
Futsal Leszno |
9 - 0 |
AZS UŚ Katowice |
28 listopada 2020
28.11 - 18:00 |
Gatta Zduńska Wola |
1 - 10 |
Piast Gliwice |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 6 |
Constract Lubawa |
28 listopada 2020
28.11 - 17:00 |
Pauza: Red Dragons Pniewy, |
Kolejka 15 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Constract Lubawa |
3 - 1 |
Słoneczny Stok Białystok |
5 grudnia 2020
5.12 - 16:00 |
Piast Gliwice |
6 - 2 |
AZS UW Warszawa |
5 grudnia 2020
5.12 - 18:00 |
AZS UŚ Katowice |
6 - 9 |
Gatta Zduńska Wola |
6 grudnia 2020
6.12 - 19:30 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 4 |
Futsal Leszno |
6 grudnia 2020
6.12 - 19:00 |
GSF Gliwice |
4 - 1 |
Futsal Team Brzeg |
6 grudnia 2020
6.12 - 17:30 |
Clearex Chorzów |
8 - 3 |
Red Devils Chojnice |
6 grudnia 2020
6.12 - 17:00 |
FC Toruń |
2 - 3 |
LSSS Lębork |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
3 - 1 |
Red Dragons Pniewy |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Pauza: Rekord Bielsko-Biała, |
Kolejka 16 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 7 |
Red Dragons Pniewy |
12 grudnia 2020
12.12 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 - 1 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
12 grudnia 2020
12.12 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
3 - 3 |
FC Toruń |
13 grudnia 2020
13.12 - 18:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 9 |
Clearex Chorzów |
12 grudnia 2020
12.12 - 18:00 |
Futsal Leszno |
8 - 1 |
GSF Gliwice |
13 grudnia 2020
13.12 - 17:00 |
Gatta Zduńska Wola |
3 - 2 |
Dreman Opole Komprachcice |
12 grudnia 2020
12.12 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 0 |
AZS UŚ Katowice |
12 grudnia 2020
12.12 - 17:00 |
Constract Lubawa |
4 - 0 |
Piast Gliwice |
12 grudnia 2020
12.12 - 12:00 |
Pauza: LSSS Lębork, |
Kolejka 17 - 19/20. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Piast Gliwice |
9 - 1 |
Słoneczny Stok Białystok |
19 grudnia 2020
19.12 - 14:15 |
AZS UŚ Katowice |
1 - 4 |
Constract Lubawa |
19 grudnia 2020
19.12 - 20:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
0 - 0 |
AZS UW Warszawa |
19 grudnia 2020
19.12 - 18:00 |
GSF Gliwice |
3 - 10 |
Gatta Zduńska Wola |
19 grudnia 2020
19.12 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
9 - 1 |
Futsal Leszno |
19 grudnia 2020
19.12 - 12:00 |
FC Toruń |
4 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
19 grudnia 2020
19.12 - 18:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
0 - 0 |
LSSS Lębork |
19 grudnia 2020
19.12 - 20:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 9 |
Rekord Bielsko-Biała |
19 grudnia 2020
19.12 - 18:00 |
Pauza: Red Devils Chojnice, |
Kolejka 18 - 9/10. stycznia 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
0 - 10 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 stycznia 2021
9.01 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
3 - 3 |
LSSS Lębork |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
5 - 3 |
Red Devils Chojnice |
9 stycznia 2021
9.01 - 13:30 |
FC Toruń |
5 - 3 |
Futsal Leszno |
10 stycznia 2021
10.01 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
|
GSF Gliwice |
3 - 5 |
AZS UW Warszawa |
23 lutego 2021
23.02 - 19:30 |
Dreman Opole Komprachcice |
0 - 2 |
Constract Lubawa |
10 stycznia 2021
10.01 - 16:00 |
AZS UŚ Katowice |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
27 stycznia 2021
27.01 - 20:15 |
Pauza: Futsal Team Brzeg, |
Kolejka 19 - 16/17. stycznia 2021 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
1 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
31 stycznia 2021
31.01 - 16:00 |
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Dreman Opole Komprachcice |
16 stycznia 2021
16.01 - 18:00 |
Constract Lubawa |
5 - 2 |
GSF Gliwice |
27 lutego 2021
27.02 - 16:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 4 |
Clearex Chorzów |
17 stycznia 2021
17.01 - 14:30 |
FC Toruń |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
|
Futsal Team Brzeg |
1 - 2 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
16 stycznia 2021
16.01 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
2 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
17 stycznia 2021
17.01 - 18:00 |
LSSS Lębork |
1 - 10 |
Rekord Bielsko-Biała |
20 stycznia 2021
20.01 - 20:00 |
Pauza: Futsal Leszno, |
Kolejka 20 - 6/7. lutego 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
4 - 6 |
LSSS Lębork |
6 lutego 2021
6.02 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
14 - 0 |
Red Devils Chojnice |
6 lutego 2021
6.02 - 18:00 |
Red Dragons Pniewy |
5 - 1 |
Futsal Team Brzeg |
6 lutego 2021
6.02 - 19:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
2 - 1 |
Futsal Leszno |
6 lutego 2021
6.02 - 18:00 |
FC Toruń |
0 - 0 |
AZS UW Warszawa |
31 marca 2021
31.03 - 18:30 |
Clearex Chorzów |
2 - 1 |
Constract Lubawa |
6 lutego 2021
6.02 - 14:00 |
GSF Gliwice |
1 - 8 |
Piast Gliwice |
6 lutego 2021
6.02 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
3 - 2 |
AZS UŚ Katowice |
7 lutego 2021
7.02 - 18:00 |
Pauza: Gatta Zduńska Wola, |
Kolejka 21 - 10. lutego 2021 [szczegóły] | |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 2 |
Słoneczny Stok Białystok |
10 lutego 2021
10.02 - 19:00 |
AZS UŚ Katowice |
5 - 6 |
GSF Gliwice |
10 lutego 2021
10.02 - 20:15 |
Piast Gliwice |
4 - 4 |
Clearex Chorzów |
10 lutego 2021
10.02 - 20:30 |
Constract Lubawa |
11 - 0 |
FC Toruń |
10 lutego 2021
10.02 - 18:15 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
|
Futsal Leszno |
4 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
10 lutego 2021
10.02 - 19:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 12 |
Rekord Bielsko-Biała |
10 lutego 2021
10.02 - 19:00 |
Red Devils Chojnice |
6 - 7 |
LSSS Lębork |
10 lutego 2021
10.02 - 20:30 |
Pauza: AZS UW Warszawa, |
Kolejka 22 - 13/14. lutego 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
4 - 4 |
Red Devils Chojnice |
14 lutego 2021
14.02 - 18:00 |
LSSS Lębork |
2 - 4 |
Futsal Team Brzeg |
14 lutego 2021
14.02 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
8 - 2 |
Futsal Leszno |
13 lutego 2021
13.02 - 12:00 |
Red Dragons Pniewy |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
|
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
2 - 2 |
AZS UW Warszawa |
13 lutego 2021
13.02 - 20:00 |
FC Toruń |
0 - 5 |
Piast Gliwice |
14 lutego 2021
14.02 - 18:00 |
AZS UŚ Katowice |
6 - 2 |
Clearex Chorzów |
13 lutego 2021
13.02 - 13:00 |
GSF Gliwice |
3 - 4 |
Dreman Opole Komprachcice |
13 lutego 2021
13.02 - 17:00 |
Pauza: Constract Lubawa, |
Kolejka 23 - 20/21. lutego 2021 [szczegóły] | |
GSF Gliwice |
6 - 8 |
Słoneczny Stok Białystok |
20 lutego 2021
20.02 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
2 - 4 |
Clearex Chorzów |
20 lutego 2021
20.02 - 18:00 |
AZS UŚ Katowice |
0 - 2 |
FC Toruń |
21 lutego 2021
21.02 - 18:30 |
Constract Lubawa |
3 - 1 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
20 lutego 2021
20.02 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
20 lutego 2021
20.02 - 19:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
Rekord Bielsko-Biała |
|
Futsal Leszno |
4 - 4 |
LSSS Lębork |
21 lutego 2021
21.02 - 17:00 |
Futsal Team Brzeg |
2 - 3 |
Red Devils Chojnice |
27 lutego 2021
27.02 - 18:00 |
Pauza: Piast Gliwice, |
Kolejka 24 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
13 marca 2021
13.03 - 18:00 |
Red Devils Chojnice |
1 - 7 |
Futsal Leszno |
14 marca 2021
14.03 - 18:00 |
LSSS Lębork |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
|
Rekord Bielsko-Biała |
12 - 2 |
AZS UW Warszawa |
21 kwietnia 2021
21.04 - 16:00 |
Red Dragons Pniewy |
3 - 2 |
Constract Lubawa |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
1 - 4 |
Piast Gliwice |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
FC Toruń |
1 - 1 |
Dreman Opole Komprachcice |
14 marca 2021
14.03 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 1 |
GSF Gliwice |
13 marca 2021
13.03 - 17:00 |
Pauza: AZS UŚ Katowice, |
Kolejka 25 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Clearex Chorzów |
2 - 4 |
Słoneczny Stok Białystok |
20 marca 2021
20.03 - 17:00 |
GSF Gliwice |
2 - 5 |
FC Toruń |
20 marca 2021
20.03 - 17:00 |
AZS UŚ Katowice |
1 - 1 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
20 marca 2021
20.03 - 13:00 |
Piast Gliwice |
3 - 2 |
Red Dragons Pniewy |
21 marca 2021
21.03 - 20:00 |
Constract Lubawa |
4 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
28 kwietnia 2021
28.04 - 20:00 |
AZS UW Warszawa |
3 - 6 |
LSSS Lębork |
21 marca 2021
21.03 - 14:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
Red Devils Chojnice |
|
Futsal Leszno |
4 - 3 |
Futsal Team Brzeg |
21 marca 2021
21.03 - 17:00 |
Pauza: Dreman Opole Komprachcice, |
Kolejka 26 - 24. marca 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 1 |
Futsal Leszno |
27 lutego 2021
27.02 - 17:00 |
Futsal Team Brzeg |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
|
Red Devils Chojnice |
4 - 3 |
AZS UW Warszawa |
24 marca 2021
24.03 - 19:00 |
LSSS Lębork |
4 - 2 |
Constract Lubawa |
24 marca 2021
24.03 - 20:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 3 |
Piast Gliwice |
24 marca 2021
24.03 - 20:00 |
Red Dragons Pniewy |
5 - 1 |
AZS UŚ Katowice |
24 marca 2021
24.03 - 20:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
3 - 4 |
Dreman Opole Komprachcice |
22 kwietnia 2021
22.04 - 19:00 |
FC Toruń |
4 - 4 |
Clearex Chorzów |
24 marca 2021
24.03 - 18:30 |
Pauza: GSF Gliwice, |
Kolejka 27 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
FC Toruń |
3 - 0 |
Słoneczny Stok Białystok |
28 marca 2021
28.03 - 18:00 |
GSF Gliwice |
1 - 4 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
27 marca 2021
27.03 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
5 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
28 marca 2021
28.03 - 18:00 |
AZS UŚ Katowice |
3 - 5 |
Rekord Bielsko-Biała |
27 marca 2021
27.03 - 16:00 |
Piast Gliwice |
1 - 1 |
LSSS Lębork |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Constract Lubawa |
7 - 1 |
Red Devils Chojnice |
28 marca 2021
28.03 - 16:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 4 |
Futsal Team Brzeg |
27 marca 2021
27.03 - 16:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
Futsal Leszno |
|
Pauza: Clearex Chorzów, |
Kolejka 28 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
3 kwietnia 2021
3.04 - 18:00 |
Futsal Leszno |
7 - 1 |
AZS UW Warszawa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 15:30 |
Futsal Team Brzeg |
4 - 2 |
Constract Lubawa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Red Devils Chojnice |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
3 kwietnia 2021
3.04 - 18:00 |
LSSS Lębork |
3 - 5 |
AZS UŚ Katowice |
3 kwietnia 2021
3.04 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 2 |
Dreman Opole Komprachcice |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 |
Red Dragons Pniewy |
5 - 3 |
GSF Gliwice |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
3 - 3 |
Clearex Chorzów |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
Pauza: FC Toruń, |
Kolejka 29 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
FC Toruń |
3 - 5 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
18 kwietnia 2021
18.04 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 3 |
Red Dragons Pniewy |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
GSF Gliwice |
1 - 14 |
Rekord Bielsko-Biała |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
3 - 4 |
LSSS Lębork |
17 kwietnia 2021
17.04 - 19:00 |
AZS UŚ Katowice |
5 - 2 |
Red Devils Chojnice |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Piast Gliwice |
5 - 0 |
Futsal Team Brzeg |
17 kwietnia 2021
17.04 - 18:00 |
Constract Lubawa |
3 - 2 |
Futsal Leszno |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
AZS UW Warszawa |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Pauza: Słoneczny Stok Białystok, |
Kolejka 30 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 3 |
AZS UW Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 18:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
Constract Lubawa |
|
Futsal Leszno |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Futsal Team Brzeg |
4 - 0 |
AZS UŚ Katowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Red Devils Chojnice |
3 - 5 |
Dreman Opole Komprachcice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 18:00 |
LSSS Lębork |
4 - 2 |
GSF Gliwice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
8 - 1 |
Clearex Chorzów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Red Dragons Pniewy |
2 - 0 |
FC Toruń |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, |
Kolejka 31 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
2 - 3 |
Słoneczny Stok Białystok |
19 maja 2021
19.05 - 19:00 |
FC Toruń |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 maja 2021
9.05 - 18:00 |
Clearex Chorzów |
3 - 1 |
LSSS Lębork |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
GSF Gliwice |
0 - 9 |
Red Devils Chojnice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
6 - 0 |
Futsal Team Brzeg |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
AZS UŚ Katowice |
0 - 4 |
Futsal Leszno |
8 maja 2021
8.05 - 20:00 |
Piast Gliwice |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
|
Constract Lubawa |
5 - 2 |
AZS UW Warszawa |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Pauza: Red Dragons Pniewy, |
Kolejka 32 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
1 - 6 |
Constract Lubawa |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
AZS UW Warszawa |
5 - 5 |
Piast Gliwice |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
AZS UŚ Katowice |
|
Futsal Leszno |
8 - 7 |
Dreman Opole Komprachcice |
15 maja 2021
15.05 - 20:00 |
Futsal Team Brzeg |
4 - 2 |
GSF Gliwice |
15 maja 2021
15.05 - 19:15 |
Red Devils Chojnice |
3 - 8 |
Clearex Chorzów |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
LSSS Lębork |
2 - 3 |
FC Toruń |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Red Dragons Pniewy |
3 - 3 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Pauza: Rekord Bielsko-Biała, |
Kolejka 33 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Red Dragons Pniewy |
1 - 4 |
Słoneczny Stok Białystok |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
2 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
FC Toruń |
2 - 2 |
Red Devils Chojnice |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Clearex Chorzów |
4 - 2 |
Futsal Team Brzeg |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
GSF Gliwice |
3 - 14 |
Futsal Leszno |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Dreman Opole Komprachcice |
5 - 0 |
Gatta Zduńska Wola |
|
AZS UŚ Katowice |
1 - 1 |
AZS UW Warszawa |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Piast Gliwice |
4 - 2 |
Constract Lubawa |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Pauza: LSSS Lębork, |
Kolejka 34 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Słoneczny Stok Białystok |
2 - 10 |
Piast Gliwice |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Constract Lubawa |
6 - 0 |
AZS UŚ Katowice |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
5 - 2 |
Dreman Opole Komprachcice |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Gatta Zduńska Wola |
0 - 5 |
GSF Gliwice |
|
Futsal Leszno |
1 - 1 |
Clearex Chorzów |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Futsal Team Brzeg |
5 - 1 |
FC Toruń |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
LSSS Lębork |
2 - 3 |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 1 |
Red Dragons Pniewy |
28 maja 2021
28.05 - 19:00 |
Pauza: Red Devils Chojnice, . |
|