Ekstraliga kobiet - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Sosnowiec 15 43 14 1 0 63 - 4
2. SMS Łódź 15 35 11 2 2 36 - 9
3. Medyk Konin 15 32 10 2 3 37 - 14
4. Górnik Łęczna 15 30 9 3 3 54 - 16
5. Śląsk Wrocław 15 26 8 2 5 22 - 28
6. GKS Katowice 15 21 5 6 4 31 - 22 2 4 1 1 0 3 - 1
7. AZS UJ Kraków 15 21 6 3 6 24 - 28 2 1 0 1 1 1 - 3
8. KKP Bydgoszcz 15 15 4 3 8 13 - 27 1 1 0 1 0 0 - 0
9. Olimpia Szczecin 15 15 4 3 8 21 - 37 1 1 0 1 0 0 - 0
10. Akademia Piłkarska LG 15 14 4 2 9 16 - 32
11. Rolnik Biedrzychowice 15 2 0 2 13 4 - 61
12. ROW 1964 Rybnik 15 1 0 1 14 10 - 53


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Rolnik Biedrzychowice 0 - 6 Górnik Łęczna 9 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Sosnowiec 8 - 0 Olimpia Szczecin 8 sierpnia 2020 - 13:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 1 KKP Bydgoszcz 9 sierpnia 2020 - 18:00
Medyk Konin 1 - 1 GKS Katowice 8 sierpnia 2020 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Śląsk Wrocław 9 sierpnia 2020 - 12:15
SMS Łódź 2 - 0 AZS UJ Kraków 8 sierpnia 2020 - 13:30
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 0 - 1 AZS UJ Kraków 15 sierpnia 2020 - 11:00
Śląsk Wrocław 1 - 2 SMS Łódź 15 sierpnia 2020 - 12:00
GKS Katowice 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 16 sierpnia 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 2 Medyk Konin 16 sierpnia 2020 - 16:00
Olimpia Szczecin 0 - 1 Akademia Piłkarska LG 15 sierpnia 2020 - 17:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 1 Czarni Sosnowiec 16 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Czarni Sosnowiec 1 - 0 Górnik Łęczna 22 sierpnia 2020 - 11:45
Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Rolnik Biedrzychowice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Medyk Konin 3 - 0 Olimpia Szczecin 22 sierpnia 2020 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 4 KKP Bydgoszcz 22 sierpnia 2020 - 17:00
SMS Łódź 5 - 0 GKS Katowice 22 sierpnia 2020 - 16:00
AZS UJ Kraków 1 - 2 Śląsk Wrocław 23 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 1 - 1 Śląsk Wrocław 30 sierpnia 2020 - 13:00
GKS Katowice 2 - 0 AZS UJ Kraków 30 sierpnia 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 1 SMS Łódź 29 sierpnia 2020 - 11:45
Olimpia Szczecin 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 30 sierpnia 2020 - 15:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 6 Medyk Konin 30 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Sosnowiec 5 - 0 Akademia Piłkarska LG 29 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Akademia Piłkarska LG 0 - 4 Górnik Łęczna 6 września 2020 - 17:00
Medyk Konin 1 - 2 Czarni Sosnowiec 5 września 2020 - 11:45
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Rolnik Biedrzychowice 5 września 2020 - 17:00
SMS Łódź 4 - 0 Olimpia Szczecin 5 września 2020 - 12:00
AZS UJ Kraków 1 - 1 KKP Bydgoszcz 5 września 2020 - 12:00
Śląsk Wrocław 2 - 0 GKS Katowice 6 września 2020 - 12:15
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 1 GKS Katowice 12 września 2020 - 11:15
KKP Bydgoszcz 0 - 1 Śląsk Wrocław 12 września 2020 - 12:00
Olimpia Szczecin 1 - 2 AZS UJ Kraków 12 września 2020 - 14:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 2 SMS Łódź 12 września 2020 - 16:00
Czarni Sosnowiec 5 - 1 ROW 1964 Rybnik 12 września 2020 - 13:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Medyk Konin 12 września 2020 - 18:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Medyk Konin 2 - 2 Górnik Łęczna 26 września 2020 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 4 Akademia Piłkarska LG 27 września 2020 - 11:00
SMS Łódź 0 - 2 Czarni Sosnowiec 26 września 2020 - 15:00
AZS UJ Kraków 6 - 0 Rolnik Biedrzychowice 26 września 2020 - 12:00
Śląsk Wrocław 4 - 3 Olimpia Szczecin 17 października 2020 - 12:00
GKS Katowice 1 - 1 KKP Bydgoszcz 27 września 2020 - 13:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 2 KKP Bydgoszcz 3 października 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 2 - 2 GKS Katowice 3 października 2020 - 12:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 3 Śląsk Wrocław 5 grudnia 2020 - 13:00
Czarni Sosnowiec 6 - 1 AZS UJ Kraków 4 października 2020 - 12:15
Akademia Piłkarska LG 0 - 4 SMS Łódź 3 października 2020 - 11:00
Medyk Konin 5 - 2 ROW 1964 Rybnik 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 1 - 5 Górnik Łęczna 10 października 2020 - 15:00
SMS Łódź 3 - 2 Medyk Konin 10 października 2020 - 10:15
AZS UJ Kraków 3 - 1 Akademia Piłkarska LG 10 października 2020 - 14:00
Śląsk Wrocław 0 - 3 Czarni Sosnowiec 10 października 2020 - 12:00
GKS Katowice 5 - 0 Rolnik Biedrzychowice 10 października 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 0 Olimpia Szczecin 11 października 2020 - 12:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 4 - 3 Olimpia Szczecin 22 listopada 2020 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1 - 2 KKP Bydgoszcz 22 listopada 2020 - 12:00
Czarni Sosnowiec 1 - 1 GKS Katowice 11 listopada 2020 - 12:15
Akademia Piłkarska LG 0 - 1 Śląsk Wrocław 18 listopada 2020 - 12:00
Medyk Konin 2 - 0 AZS UJ Kraków 31 października 2020 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 5 SMS Łódź 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
SMS Łódź 1 - 1 Górnik Łęczna 7 listopada 2020 - 10:30
AZS UJ Kraków 4 - 0 ROW 1964 Rybnik 7 listopada 2020 - 12:00
Śląsk Wrocław 0 - 3 Medyk Konin 15 listopada 2020 - 12:00
GKS Katowice 6 - 3 Akademia Piłkarska LG 8 listopada 2020 - 13:00
KKP Bydgoszcz 0 - 9 Czarni Sosnowiec 8 listopada 2020 - 12:00
Olimpia Szczecin 4 - 1 Rolnik Biedrzychowice 18 listopada 2020 - 12:30
Kolejka 12 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 8 - 0 Rolnik Biedrzychowice 7 marca 2021 - 13:00
Olimpia Szczecin 0 - 5 Czarni Sosnowiec 6 marca 2021 - 12:00
KKP Bydgoszcz 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 7 marca 2021 - 12:15
GKS Katowice 0 - 1 Medyk Konin 6 marca 2021 - 13:45
Śląsk Wrocław 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 7 marca 2021 - 12:00
AZS UJ Kraków 1 - 0 SMS Łódź 6 marca 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
AZS UJ Kraków 1 - 8 Górnik Łęczna 13 marca 2021 - 12:30
SMS Łódź 4 - 0 Śląsk Wrocław 13 marca 2021 - 11:30
ROW 1964 Rybnik 0 - 7 GKS Katowice 13 marca 2021 - 15:00
Medyk Konin 2 - 0 KKP Bydgoszcz 13 marca 2021 - 11:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Olimpia Szczecin 13 marca 2021 - 13:00
Czarni Sosnowiec 9 - 0 Rolnik Biedrzychowice 13 marca 2021 - 12:00
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 0 - 2 Czarni Sosnowiec 21 marca 2021 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice 0 - 5 Akademia Piłkarska LG 20 marca 2021 - 11:00
Olimpia Szczecin 4 - 1 Medyk Konin 20 marca 2021 - 16:00
KKP Bydgoszcz 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 21 marca 2021 - 12:00
GKS Katowice 1 - 1 SMS Łódź 20 marca 2021 - 13:00
Śląsk Wrocław 2 - 2 AZS UJ Kraków 21 marca 2021 - 12:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Śląsk Wrocław 0 - 7 Górnik Łęczna 1 kwietnia 2021 - 17:00
AZS UJ Kraków 1 - 1 GKS Katowice 1 kwietnia 2021 - 15:00
SMS Łódź 2 - 0 KKP Bydgoszcz 1 kwietnia 2021 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Olimpia Szczecin 1 kwietnia 2021 - 12:00
Medyk Konin 3 - 0 Rolnik Biedrzychowice 2 kwietnia 2021 - 14:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 4 Czarni Sosnowiec 1 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 16 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna - Akademia Piłkarska LG 18 kwietnia 2021 - 14:00
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 17 kwietnia 2021 - 12:15
Rolnik Biedrzychowice - ROW 1964 Rybnik 17 kwietnia 2021 - 13:30
Olimpia Szczecin - SMS Łódź 17 kwietnia 2021 - 12:00
KKP Bydgoszcz - AZS UJ Kraków 18 kwietnia 2021 - 12:15
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 17 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
GKS Katowice - Górnik Łęczna 24 kwietnia 2021 - 11:15
Śląsk Wrocław - KKP Bydgoszcz 24 kwietnia 2021 - 12:00
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin 24 kwietnia 2021 - 11:00
SMS Łódź - Rolnik Biedrzychowice 25 kwietnia 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik - Czarni Sosnowiec 24 kwietnia 2021 - 12:00
Medyk Konin - Akademia Piłkarska LG 24 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna - Medyk Konin 1 maja 2021 - 15:00
Akademia Piłkarska LG - ROW 1964 Rybnik 2 maja 2021 - 14:00
Czarni Sosnowiec - SMS Łódź
Rolnik Biedrzychowice - AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin - Śląsk Wrocław 1 maja 2021 - 16:00
KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 2 maja 2021 - 12:00
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 9 maja 2021 - 12:00
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 8 maja 2021 - 13:00
Śląsk Wrocław - Rolnik Biedrzychowice
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec
SMS Łódź - Akademia Piłkarska LG 9 maja 2021 - 12:00
ROW 1964 Rybnik - Medyk Konin
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 16 maja 2021 - 16:00
Medyk Konin - SMS Łódź 15 maja 2021 - 12:00
Akademia Piłkarska LG - AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław
Rolnik Biedrzychowice - GKS Katowice
Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz 15 maja 2021 - 16:00
Kolejka 21 - 22. maja 2021 [szczegóły]  
Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna 22 maja 2021 - 12:00
KKP Bydgoszcz - Rolnik Biedrzychowice 22 maja 2021 - 12:00
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 22 maja 2021 - 12:00
Śląsk Wrocław - Akademia Piłkarska LG 22 maja 2021 - 12:00
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 22 maja 2021 - 12:00
SMS Łódź - ROW 1964 Rybnik 22 maja 2021 - 12:00
Kolejka 22 - 29. maja 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna - SMS Łódź 29 maja 2021 - 11:00
ROW 1964 Rybnik - AZS UJ Kraków 29 maja 2021 - 11:00
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 29 maja 2021 - 11:00
Akademia Piłkarska LG - GKS Katowice 29 maja 2021 - 11:00
Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz 29 maja 2021 - 11:00
Rolnik Biedrzychowice - Olimpia Szczecin 29 maja 2021 - 11:00