I liga futsalu - grupa północna - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 24 53 17 2 5 103 - 68
2. AZS UG Gdańsk 24 50 15 5 4 124 - 83
3. UMKS Zgierz 24 46 14 4 6 117 - 85 2 3 1 0 1 10 - 7
4. Orlik Mosina 25 46 14 4 7 106 - 93 2 3 1 0 1 7 - 10
5. Widzew Łódź 24 42 13 3 8 84 - 73
6. TAF Toruń 24 41 13 2 9 106 - 91
7. Futsal Oborniki 24 37 10 7 7 76 - 69
8. We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 25 36 11 3 11 100 - 99
9. BestDrive Piła 24 33 8 9 7 103 - 102
10. Dragon Bojano 24 31 9 4 11 87 - 95
11. Futbalo Białystok 25 26 7 5 13 77 - 89
12. KS Gniezno 25 14 3 5 17 47 - 96
13. Futsal Szczecin 24 13 3 4 17 72 - 108
14. Victoria Sulejówek 24 12 3 3 18 83 - 134


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 14

Kolejka 1 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 5 - 0 AZS UG Gdańsk 20 września 2020 - 17:00
vo, na boisku 6-2
UMKS Zgierz 7 - 2 BestDrive Piła 20 września 2020 - 17:00
TAF Toruń 6 - 3 Futbalo Białystok 20 września 2020 - 14:00
Orlik Mosina 3 - 3 Futsal Oborniki 20 września 2020 - 18:00
Victoria Sulejówek 2 - 3 Futsal Szczecin 20 września 2020 - 16:00
Widzew Łódź 2 - 0 KS Gniezno 20 września 2020 - 16:00
Dragon Bojano 2 - 3 Legia Warszawa 20 września 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 2 - 6 Legia Warszawa 26 września 2020 - 16:00
KS Gniezno 2 - 2 Dragon Bojano 26 września 2020 - 18:00
Futsal Szczecin 0 - 3 Widzew Łódź 27 września 2020 - 13:00
Futsal Oborniki 5 - 1 Victoria Sulejówek 26 września 2020 - 16:00
Futbalo Białystok 6 - 2 Orlik Mosina 27 września 2020 - 15:00
BestDrive Piła 5 - 3 TAF Toruń 26 września 2020 - 18:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 4 - 2 UMKS Zgierz 27 września 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
UMKS Zgierz 2 - 4 AZS UG Gdańsk 3 października 2020 - 19:00
TAF Toruń 1 - 6 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 4 października 2020 - 14:30
Orlik Mosina 7 - 4 BestDrive Piła 3 października 2020 - 18:00
Victoria Sulejówek 6 - 2 Futbalo Białystok 4 października 2020 - 16:00
Widzew Łódź 2 - 2 Futsal Oborniki 4 października 2020 - 15:30
Dragon Bojano 4 - 1 Futsal Szczecin 4 października 2020 - 17:00
Legia Warszawa 5 - 0 KS Gniezno 4 października 2020 - 18:00
Kolejka 4 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 5 - 2 KS Gniezno 11 października 2020 - 18:00
Futsal Szczecin 0 - 2 Legia Warszawa 11 października 2020 - 15:00
Futsal Oborniki 3 - 2 Dragon Bojano 10 października 2020 - 19:00
Futbalo Białystok 6 - 1 Widzew Łódź 11 października 2020 - 17:00
BestDrive Piła 1 - 1 Victoria Sulejówek 10 października 2020 - 19:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3 - 7 Orlik Mosina 11 października 2020 - 17:00
UMKS Zgierz 9 - 5 TAF Toruń 10 października 2020 - 19:00
Kolejka 5 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
TAF Toruń 4 - 8 AZS UG Gdańsk 18 października 2020 - 15:00
Orlik Mosina 3 - 8 UMKS Zgierz 18 października 2020 - 17:00
Victoria Sulejówek 4 - 8 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 18 października 2020 - 16:00
Widzew Łódź 1 - 7 BestDrive Piła 18 listopada 2020 - 20:00
Dragon Bojano 1 - 1 Futbalo Białystok 18 października 2020 - 17:00
Legia Warszawa 4 - 0 Futsal Oborniki 18 października 2020 - 14:00
KS Gniezno 5 - 2 Futsal Szczecin 18 października 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 6 - 5 Futsal Szczecin 25 października 2020 - 18:00
Futsal Oborniki 5 - 1 KS Gniezno 24 października 2020 - 14:00
Futbalo Białystok 3 - 2 Legia Warszawa 23 października 2020 - 21:00
BestDrive Piła 6 - 6 Dragon Bojano 24 października 2020 - 19:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 0 - 0 Widzew Łódź 11 listopada 2020 - 17:00
UMKS Zgierz 5 - 3 Victoria Sulejówek 25 października 2020 - 17:00
TAF Toruń 4 - 6 Orlik Mosina 25 października 2020 - 15:00
Kolejka 7 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Orlik Mosina 2 - 2 AZS UG Gdańsk 31 października 2020 - 18:00
Victoria Sulejówek 2 - 10 TAF Toruń 31 października 2020 - 16:00
Widzew Łódź 1 - 3 UMKS Zgierz 1 listopada 2020 - 15:30
Dragon Bojano 5 - 4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 31 października 2020 - 18:30
Legia Warszawa 5 - 3 BestDrive Piła 31 października 2020 - 14:00
KS Gniezno 0 - 4 Futbalo Białystok 31 października 2020 - 19:00
Futsal Szczecin 2 - 2 Futsal Oborniki 31 października 2020 - 18:00
Kolejka 8 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 4 - 3 Futsal Oborniki 3 grudnia 2020 - 20:00
Futbalo Białystok 3 - 3 Futsal Szczecin 8 listopada 2020 - 14:00
BestDrive Piła 5 - 1 KS Gniezno 7 listopada 2020 - 18:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 5 - 7 Legia Warszawa 8 listopada 2020 - 17:00
UMKS Zgierz 3 - 3 Dragon Bojano 8 listopada 2020 - 17:00
TAF Toruń 4 - 1 Widzew Łódź 8 listopada 2020 - 15:00
Orlik Mosina 4 - 2 Victoria Sulejówek 8 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 9 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek 3 - 11 AZS UG Gdańsk 15 listopada 2020 - 14:00
Widzew Łódź 7 - 3 Orlik Mosina 15 listopada 2020 - 16:00
Dragon Bojano 4 - 6 TAF Toruń 15 listopada 2020 - 17:00
Legia Warszawa 5 - 4 UMKS Zgierz 15 listopada 2020 - 14:00
KS Gniezno 1 - 4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 15 listopada 2020 - 14:00
Futsal Szczecin 5 - 8 BestDrive Piła 15 listopada 2020 - 18:00
Futsal Oborniki 2 - 1 Futbalo Białystok 9 grudnia 2020 - 19:00
Kolejka 10 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 10 - 2 Futbalo Białystok 22 listopada 2020 - 18:00
BestDrive Piła 4 - 4 Futsal Oborniki 16 grudnia 2020 - 19:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 4 - 8 Futsal Szczecin 22 listopada 2020 - 17:00
UMKS Zgierz 4 - 2 KS Gniezno 22 listopada 2020 - 17:00
TAF Toruń 5 - 1 Legia Warszawa 22 listopada 2020 - 15:00
Orlik Mosina 4 - 2 Dragon Bojano 21 listopada 2020 - 15:00
Victoria Sulejówek 1 - 4 Widzew Łódź 22 listopada 2020 - 16:00
Kolejka 11 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły]  
Widzew Łódź 3 - 9 AZS UG Gdańsk 29 listopada 2020 - 16:00
Dragon Bojano 8 - 5 Victoria Sulejówek 29 listopada 2020 - 17:00
Orlik Mosina 5 - 4 Legia Warszawa 29 listopada 2020 - 14:00
KS Gniezno 1 - 5 TAF Toruń 28 listopada 2020 - 19:00
Futsal Szczecin 3 - 5 UMKS Zgierz 28 listopada 2020 - 20:00
Futsal Oborniki 2 - 3 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 28 listopada 2020 - 14:00
Futbalo Białystok 0 - 0 BestDrive Piła 23 grudnia 2020 - 19:00
Kolejka 12 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 10 - 6 BestDrive Piła 5 grudnia 2020 - 18:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3 - 2 Futbalo Białystok 5 grudnia 2020 - 18:00
UMKS Zgierz 3 - 3 Futsal Oborniki 5 grudnia 2020 - 17:00
TAF Toruń 5 - 2 Futsal Szczecin 6 grudnia 2020 - 15:00
Orlik Mosina 3 - 1 KS Gniezno 6 grudnia 2020 - 12:00
Victoria Sulejówek 6 - 10 Legia Warszawa 6 grudnia 2020 - 14:00
Dragon Bojano 2 - 4 Widzew Łódź 6 grudnia 2020 - 17:00
Kolejka 13 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły]  
Dragon Bojano 7 - 4 AZS UG Gdańsk 13 grudnia 2020 - 17:00
Legia Warszawa 4 - 3 Widzew Łódź 13 grudnia 2020 - 14:00
KS Gniezno 4 - 4 Victoria Sulejówek 12 grudnia 2020 - 19:00
Futsal Szczecin 3 - 4 Orlik Mosina 13 grudnia 2020 - 18:00
Futsal Oborniki 1 - 2 TAF Toruń 12 grudnia 2020 - 20:00
Futbalo Białystok 6 - 7 UMKS Zgierz 12 grudnia 2020 - 20:00
BestDrive Piła 3 - 1 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 12 grudnia 2020 - 18:00
Kolejka 14 - 19/20. grudnia 2020 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 7 - 4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 19 grudnia 2020 - 19:00
BestDrive Piła 2 - 5 UMKS Zgierz 20 grudnia 2020 - 18:00
Futbalo Białystok 3 - 4 TAF Toruń 10 lutego 2021 - 19:00
Futsal Oborniki 3 - 1 Orlik Mosina 20 stycznia 2021 - 20:00
Futsal Szczecin 4 - 6 Victoria Sulejówek 19 grudnia 2020 - 19:00
KS Gniezno 1 - 3 Widzew Łódź 19 grudnia 2020 - 18:00
Legia Warszawa 2 - 4 Dragon Bojano 18 grudnia 2020 - 19:00
Kolejka 15 - 24. marca 2021 [szczegóły]  
Legia Warszawa 3 - 3 AZS UG Gdańsk 24 marca 2021 - 20:00
Dragon Bojano 5 - 1 KS Gniezno 24 marca 2021 - 19:00
Widzew Łódź 6 - 1 Futsal Szczecin 28 lutego 2021 - 15:30
Victoria Sulejówek 4 - 5 Futsal Oborniki 24 marca 2021 - 19:00
Orlik Mosina 7 - 4 Futbalo Białystok 24 marca 2021 - 19:30
TAF Toruń 10 - 4 BestDrive Piła 24 marca 2021 - 18:30
UMKS Zgierz 9 - 5 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 24 marca 2021 - 19:00
Kolejka 16 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 3 - 3 UMKS Zgierz 3 kwietnia 2021 - 18:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9 - 3 TAF Toruń 3 kwietnia 2021 - 15:00
BestDrive Piła 3 - 3 Orlik Mosina 3 kwietnia 2021 - 16:00
Futbalo Białystok 2 - 1 Victoria Sulejówek 7 kwietnia 2021 - 19:30
Futsal Oborniki 1 - 5 Widzew Łódź 3 kwietnia 2021 - 13:00
Futsal Szczecin 8 - 2 Dragon Bojano 2 kwietnia 2021 - 19:00
KS Gniezno 0 - 3 Legia Warszawa 3 kwietnia 2021 - 18:00
Kolejka 17 - 30/31. stycznia 2021 [szczegóły]  
KS Gniezno 3 - 3 AZS UG Gdańsk 31 stycznia 2021 - 16:00
Legia Warszawa 7 - 4 Futsal Szczecin 31 stycznia 2021 - 14:00
Dragon Bojano 5 - 7 Futsal Oborniki 31 stycznia 2021 - 17:00
Widzew Łódź 5 - 2 Futbalo Białystok 31 stycznia 2021 - 16:00
Victoria Sulejówek 4 - 4 BestDrive Piła 31 stycznia 2021 - 18:00
Orlik Mosina 4 - 3 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 30 stycznia 2021 - 14:00
TAF Toruń 2 - 4 UMKS Zgierz 31 stycznia 2021 - 17:00
Kolejka 18 - 6/7. lutego 2021 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 3 - 3 TAF Toruń 7 lutego 2021 - 18:00
UMKS Zgierz 2 - 4 Orlik Mosina 7 lutego 2021 - 13:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 6 - 2 Victoria Sulejówek 7 lutego 2021 - 17:00
BestDrive Piła 6 - 6 Widzew Łódź 7 lutego 2021 - 17:00
Futbalo Białystok 3 - 4 Dragon Bojano 6 lutego 2021 - 19:00
Futsal Oborniki 1 - 1 Legia Warszawa 6 lutego 2021 - 17:00
Futsal Szczecin 0 - 5 KS Gniezno 6 lutego 2021 - 17:00
Kolejka 19 - 13/14. lutego 2021 [szczegóły]  
Futsal Szczecin 2 - 6 AZS UG Gdańsk 14 lutego 2021 - 18:00
KS Gniezno 0 - 3 Futsal Oborniki 13 lutego 2021 - 19:00
Legia Warszawa 7 - 2 Futbalo Białystok 14 lutego 2021 - 14:00
Dragon Bojano 4 - 3 BestDrive Piła 14 lutego 2021 - 17:00
Widzew Łódź 7 - 0 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 14 lutego 2021 - 16:00
Victoria Sulejówek 5 - 8 UMKS Zgierz 14 lutego 2021 - 16:00
Orlik Mosina 3 - 3 TAF Toruń 13 lutego 2021 - 15:30
Kolejka 20 - 20/21. lutego 2021 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 6 - 3 Orlik Mosina 21 lutego 2021 - 18:00
TAF Toruń 6 - 2 Victoria Sulejówek 21 lutego 2021 - 15:00
UMKS Zgierz 7 - 4 Widzew Łódź 20 lutego 2021 - 19:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 2 - 4 Dragon Bojano 21 lutego 2021 - 17:00
BestDrive Piła 8 - 3 Legia Warszawa 21 lutego 2021 - 17:00
Futbalo Białystok 5 - 0 KS Gniezno 20 lutego 2021 - 19:00
Futsal Oborniki 5 - 2 Futsal Szczecin 20 lutego 2021 - 17:00
Kolejka 21 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Futsal Oborniki 5 - 3 AZS UG Gdańsk 7 marca 2021 - 18:00
Futsal Szczecin 3 - 3 Futbalo Białystok 7 marca 2021 - 16:00
KS Gniezno 5 - 5 BestDrive Piła 6 marca 2021 - 18:00
Legia Warszawa 7 - 1 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 7 marca 2021 - 14:00
Dragon Bojano 2 - 5 UMKS Zgierz 7 marca 2021 - 17:00
Widzew Łódź 6 - 2 TAF Toruń 7 marca 2021 - 16:00
Victoria Sulejówek 5 - 9 Orlik Mosina 7 marca 2021 - 16:00
Kolejka 22 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 6 - 5 Victoria Sulejówek 13 marca 2021 - 17:00
Orlik Mosina 3 - 6 Widzew Łódź 14 marca 2021 - 14:00
TAF Toruń 7 - 2 Dragon Bojano 14 marca 2021 - 16:00
UMKS Zgierz 1 - 2 Legia Warszawa 13 marca 2021 - 20:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 4 - 4 KS Gniezno 14 marca 2021 - 17:00
BestDrive Piła 3 - 2 Futsal Szczecin 14 marca 2021 - 18:00
Futbalo Białystok 4 - 2 Futsal Oborniki 13 marca 2021 - 19:00
Kolejka 23 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Futbalo Białystok 1 - 2 AZS UG Gdańsk 20 marca 2021 - 19:00
Futsal Oborniki 3 - 3 BestDrive Piła 21 marca 2021 - 18:00
Futsal Szczecin 1 - 4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 20 marca 2021 - 20:00
KS Gniezno 4 - 3 UMKS Zgierz 21 marca 2021 - 15:00
Legia Warszawa 4 - 1 TAF Toruń 21 marca 2021 - 15:00
Dragon Bojano 1 - 4 Orlik Mosina 21 marca 2021 - 17:00
Widzew Łódź 3 - 2 Victoria Sulejówek 21 marca 2021 - 18:00
Kolejka 24 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk 7 - 1 Widzew Łódź 28 marca 2021 - 18:00
Victoria Sulejówek 7 - 6 Dragon Bojano 28 marca 2021 - 16:00
Legia Warszawa 6 - 5 Orlik Mosina 28 marca 2021 - 14:00
TAF Toruń 5 - 2 KS Gniezno 28 marca 2021 - 16:00
UMKS Zgierz 8 - 8 Futsal Szczecin 28 marca 2021 - 15:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9 - 6 Futsal Oborniki 28 marca 2021 - 17:00
BestDrive Piła 8 - 6 Futbalo Białystok 28 marca 2021 - 17:00
Kolejka 25 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
BestDrive Piła - AZS UG Gdańsk 11 kwietnia 2021 - 17:00
Futbalo Białystok 3 - 3 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 10 kwietnia 2021 - 19:00
Futsal Oborniki - UMKS Zgierz 11 kwietnia 2021 - 18:00
Futsal Szczecin - TAF Toruń 11 kwietnia 2021 - 18:00
KS Gniezno 2 - 7 Orlik Mosina 10 kwietnia 2021 - 18:00
Legia Warszawa - Victoria Sulejówek 11 kwietnia 2021 - 14:00
Widzew Łódź - Dragon Bojano 11 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 26 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk - Dragon Bojano
Widzew Łódź - Legia Warszawa 18 kwietnia 2021 - 16:00
Victoria Sulejówek - KS Gniezno 17 kwietnia 2021 - 16:00
Orlik Mosina - Futsal Szczecin
TAF Toruń - Futsal Oborniki
UMKS Zgierz - Futbalo Białystok 17 kwietnia 2021 - 18:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - BestDrive Piła 18 kwietnia 2021 - 16:00