I liga futsalu - grupa południowa - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Górnik Polkowice 22 49 16 1 5 118 - 67
2. Sośnica Gliwice 21 45 14 3 4 111 - 52 2 3 1 0 1 7 - 6
3. BSF Bochnia 21 45 14 3 4 97 - 64 2 3 1 0 1 6 - 7
4. Futsal Nowiny 21 41 12 5 4 89 - 65
5. KS AZS UMCS Lublin 21 39 12 3 6 76 - 66
6. Heiro Rzeszów 21 35 10 5 6 93 - 85
7. Unia Tarnów 22 29 8 5 9 94 - 95
8. GKS Tychy 21 27 8 3 10 82 - 87
9. Gwiazda Ruda Śląska 21 19 6 1 14 92 - 115
10. Kamionka Mikołów 21 16 4 4 13 66 - 83
11. Profi-Sport Duda Gałów 22 12 4 0 18 57 - 109
12. Stal Mielec 22 10 3 1 18 80 - 167


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 12

Kolejka 1 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Kamionka Mikołów 2 - 5 GKS Tychy 20 września 2020 - 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 6 - 5 KS AZS UMCS Lublin 20 września 2020 - 16:00
Sośnica Gliwice 5 - 1 BSF Bochnia 20 września 2020 - 17:00
Unia Tarnów 2 - 2 Futsal Nowiny 17 września 2020 - 20:30
Stal Mielec 9 - 7 Profi-Sport Duda Gałów 19 września 2020 - 20:00
Heiro Rzeszów 5 - 7 Górnik Polkowice 20 września 2020 - 14:00
Kolejka 2 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
GKS Tychy 2 - 4 Górnik Polkowice 27 września 2020 - 16:00
Profi-Sport Duda Gałów 3 - 6 Heiro Rzeszów 27 września 2020 - 17:00
Futsal Nowiny 6 - 4 Stal Mielec 26 września 2020 - 19:00
BSF Bochnia 8 - 2 Unia Tarnów 27 września 2020 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 1 - 0 Sośnica Gliwice 27 września 2020 - 14:00
Kamionka Mikołów 4 - 5 Gwiazda Ruda Śląska 27 września 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Gwiazda Ruda Śląska 3 - 7 GKS Tychy 4 października 2020 - 16:00
Sośnica Gliwice 2 - 4 Kamionka Mikołów 3 października 2020 - 19:00
Unia Tarnów 4 - 2 KS AZS UMCS Lublin 4 października 2020 - 19:00
Stal Mielec 4 - 7 BSF Bochnia 3 października 2020 - 19:30
Heiro Rzeszów 7 - 4 Futsal Nowiny 4 października 2020 - 17:00
Górnik Polkowice 4 - 1 Profi-Sport Duda Gałów 4 października 2020 - 16:00
Kolejka 4 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
GKS Tychy 7 - 3 Profi-Sport Duda Gałów 11 października 2020 - 18:00
Futsal Nowiny 3 - 6 Górnik Polkowice 10 października 2020 - 19:00
BSF Bochnia 6 - 6 Heiro Rzeszów 11 października 2020 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 8 - 3 Stal Mielec 11 października 2020 - 18:00
Kamionka Mikołów 5 - 5 Unia Tarnów 11 października 2020 - 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 3 - 12 Sośnica Gliwice 11 października 2020 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Sośnica Gliwice 6 - 2 GKS Tychy 18 października 2020 - 17:00
Unia Tarnów 6 - 4 Gwiazda Ruda Śląska 17 października 2020 - 20:00
Stal Mielec 5 - 6 Kamionka Mikołów 17 października 2020 - 19:30
Heiro Rzeszów 5 - 5 KS AZS UMCS Lublin 18 października 2020 - 17:00
Górnik Polkowice 6 - 2 BSF Bochnia 18 października 2020 - 16:00
Profi-Sport Duda Gałów 0 - 9 Futsal Nowiny 18 października 2020 - 13:00
Kolejka 6 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
GKS Tychy 2 - 4 Futsal Nowiny 24 października 2020 - 18:00
BSF Bochnia 7 - 1 Profi-Sport Duda Gałów 25 października 2020 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 3 - 5 Górnik Polkowice 24 października 2020 - 20:00
Kamionka Mikołów 3 - 4 Heiro Rzeszów 25 października 2020 - 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 17 - 6 Stal Mielec 25 października 2020 - 16:00
Sośnica Gliwice 3 - 3 Unia Tarnów 25 października 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Unia Tarnów 8 - 5 GKS Tychy 7 listopada 2020 - 19:00
Stal Mielec 5 - 9 Sośnica Gliwice 7 listopada 2020 - 19:30
Heiro Rzeszów 4 - 2 Gwiazda Ruda Śląska 8 listopada 2020 - 19:00
Górnik Polkowice 5 - 3 Kamionka Mikołów 8 listopada 2020 - 16:00
KS AZS UMCS Lublin 5 - 3 Profi-Sport Duda Gałów 8 listopada 2020 - 14:00
Futsal Nowiny 4 - 4 BSF Bochnia 6 listopada 2020 - 20:00
Kolejka 8 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
GKS Tychy 5 - 2 BSF Bochnia 15 listopada 2020 - 18:00
KS AZS UMCS Lublin 1 - 1 Futsal Nowiny 15 listopada 2020 - 15:00
Kamionka Mikołów 5 - 1 Profi-Sport Duda Gałów 15 listopada 2020 - 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 3 - 4 Górnik Polkowice 14 listopada 2020 - 18:00
Sośnica Gliwice 6 - 2 Heiro Rzeszów 15 listopada 2020 - 17:00
Unia Tarnów 7 - 2 Stal Mielec 14 listopada 2020 - 19:00
Kolejka 9 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Stal Mielec 8 - 3 GKS Tychy 21 listopada 2020 - 19:30
Unia Tarnów 5 - 7 Heiro Rzeszów 22 listopada 2020 - 19:30
Górnik Polkowice 4 - 4 Sośnica Gliwice 22 listopada 2020 - 17:00
Profi-Sport Duda Gałów 1 - 3 Gwiazda Ruda Śląska 22 listopada 2020 - 18:00
Futsal Nowiny 0 - 0 Kamionka Mikołów 22 listopada 2020 - 15:30
BSF Bochnia 2 - 3 KS AZS UMCS Lublin 21 listopada 2020 - 17:00
Kolejka 10 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły]  
GKS Tychy 3 - 4 KS AZS UMCS Lublin 28 listopada 2020 - 18:00
Kamionka Mikołów 4 - 6 BSF Bochnia 29 listopada 2020 - 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 2 - 4 Futsal Nowiny 29 listopada 2020 - 16:00
Sośnica Gliwice 11 - 2 Profi-Sport Duda Gałów 29 listopada 2020 - 17:00
Unia Tarnów 1 - 4 Górnik Polkowice 28 listopada 2020 - 19:00
Stal Mielec 3 - 10 Heiro Rzeszów 28 listopada 2020 - 19:30
Kolejka 11 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły]  
Heiro Rzeszów 2 - 2 GKS Tychy 5 grudnia 2020 - 18:45
Górnik Polkowice 9 - 0 Stal Mielec 6 grudnia 2020 - 16:00
Profi-Sport Duda Gałów 2 - 4 Unia Tarnów 6 grudnia 2020 - 16:00
Futsal Nowiny 4 - 1 Sośnica Gliwice 6 grudnia 2020 - 17:00
BSF Bochnia 4 - 4 Gwiazda Ruda Śląska 5 grudnia 2020 - 19:00
KS AZS UMCS Lublin 3 - 2 Kamionka Mikołów 5 grudnia 2020 - 13:30
Kolejka 12 - 19/20. grudnia 2020 [szczegóły]  
GKS Tychy 2 - 2 Kamionka Mikołów 13 grudnia 2020 - 18:00
KS AZS UMCS Lublin 3 - 1 Gwiazda Ruda Śląska 13 grudnia 2020 - 17:00
BSF Bochnia 5 - 2 Sośnica Gliwice 13 grudnia 2020 - 17:00
Futsal Nowiny 6 - 3 Unia Tarnów 12 grudnia 2020 - 20:00
Profi-Sport Duda Gałów 8 - 3 Stal Mielec 12 grudnia 2020 - 18:00
Górnik Polkowice 5 - 7 Heiro Rzeszów 12 grudnia 2020 - 17:00
Kolejka 13 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Górnik Polkowice 11 - 2 GKS Tychy 3 kwietnia 2021 - 16:00
Heiro Rzeszów 3 - 1 Profi-Sport Duda Gałów 3 kwietnia 2021 - 13:00
Stal Mielec 5 - 10 Futsal Nowiny 3 kwietnia 2021 - 19:30
Unia Tarnów 0 - 5 BSF Bochnia 24 marca 2021 - 20:00
vo, na boisku 5-4
Sośnica Gliwice 4 - 1 KS AZS UMCS Lublin 3 kwietnia 2021 - 20:00
Gwiazda Ruda Śląska 3 - 5 Kamionka Mikołów 31 marca 2021 - 19:40
Kolejka 14 - 30/31. stycznia 2021 [szczegóły]  
GKS Tychy 5 - 2 Gwiazda Ruda Śląska 31 stycznia 2021 - 18:00
Kamionka Mikołów 0 - 7 Sośnica Gliwice 28 lutego 2021 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 7 - 4 Unia Tarnów 30 stycznia 2021 - 15:30
BSF Bochnia 4 - 1 Stal Mielec 31 stycznia 2021 - 14:00
Futsal Nowiny 3 - 1 Heiro Rzeszów 30 stycznia 2021 - 20:30
Profi-Sport Duda Gałów 2 - 5 Górnik Polkowice 31 stycznia 2021 - 12:00
Kolejka 15 - 6/7. lutego 2021 [szczegóły]  
Profi-Sport Duda Gałów 3 - 9 GKS Tychy 6 lutego 2021 - 19:00
Górnik Polkowice 7 - 2 Futsal Nowiny 6 lutego 2021 - 17:00
Heiro Rzeszów 1 - 4 BSF Bochnia 7 lutego 2021 - 17:00
Stal Mielec 3 - 6 KS AZS UMCS Lublin 6 lutego 2021 - 19:30
Unia Tarnów 4 - 3 Kamionka Mikołów 7 lutego 2021 - 17:00
Sośnica Gliwice 9 - 4 Gwiazda Ruda Śląska 7 lutego 2021 - 17:00
Kolejka 16 - 13/14. lutego 2021 [szczegóły]  
GKS Tychy 3 - 5 Sośnica Gliwice 14 lutego 2021 - 18:30
Gwiazda Ruda Śląska 6 - 4 Unia Tarnów 14 lutego 2021 - 16:00
Kamionka Mikołów 2 - 4 Stal Mielec 14 lutego 2021 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 4 - 2 Heiro Rzeszów 14 lutego 2021 - 16:00
BSF Bochnia 5 - 1 Górnik Polkowice 13 lutego 2021 - 17:00
Futsal Nowiny 4 - 2 Profi-Sport Duda Gałów 13 lutego 2021 - 18:00
Kolejka 17 - 20/21. lutego 2021 [szczegóły]  
Futsal Nowiny 6 - 2 GKS Tychy 20 lutego 2021 - 20:00
Profi-Sport Duda Gałów 2 - 4 BSF Bochnia 20 lutego 2021 - 19:00
Górnik Polkowice 4 - 5 KS AZS UMCS Lublin 20 lutego 2021 - 19:00
Heiro Rzeszów 5 - 3 Kamionka Mikołów 21 lutego 2021 - 17:30
Stal Mielec 5 - 9 Gwiazda Ruda Śląska 20 lutego 2021 - 19:30
Unia Tarnów 3 - 3 Sośnica Gliwice 21 lutego 2021 - 17:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
GKS Tychy 6 - 5 Unia Tarnów 7 marca 2021 - 18:00
Sośnica Gliwice 11 - 2 Stal Mielec 7 marca 2021 - 19:00
Gwiazda Ruda Śląska 7 - 8 Heiro Rzeszów 7 marca 2021 - 16:00
Kamionka Mikołów 3 - 5 Górnik Polkowice 7 marca 2021 - 17:00
Profi-Sport Duda Gałów 0 - 1 KS AZS UMCS Lublin 7 marca 2021 - 16:00
BSF Bochnia 7 - 3 Futsal Nowiny 7 marca 2021 - 19:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
BSF Bochnia 3 - 2 GKS Tychy 14 marca 2021 - 16:00
Futsal Nowiny 4 - 1 KS AZS UMCS Lublin 13 marca 2021 - 18:00
Profi-Sport Duda Gałów 3 - 2 Kamionka Mikołów 13 marca 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 8 - 3 Gwiazda Ruda Śląska 14 marca 2021 - 14:00
Heiro Rzeszów 1 - 5 Sośnica Gliwice 14 marca 2021 - 17:00
Stal Mielec 2 - 11 Unia Tarnów 13 marca 2021 - 19:30
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
GKS Tychy 4 - 0 Stal Mielec 21 marca 2021 - 15:00
Heiro Rzeszów 3 - 3 Unia Tarnów 21 marca 2021 - 18:00
Sośnica Gliwice 3 - 1 Górnik Polkowice 21 marca 2021 - 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 1 - 5 Profi-Sport Duda Gałów 21 marca 2021 - 16:00
Kamionka Mikołów 4 - 4 Futsal Nowiny 21 marca 2021 - 17:00
KS AZS UMCS Lublin 4 - 6 BSF Bochnia 31 marca 2021 - 20:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
KS AZS UMCS Lublin 4 - 4 GKS Tychy 27 marca 2021 - 18:00
BSF Bochnia 5 - 4 Kamionka Mikołów 28 marca 2021 - 17:00
Futsal Nowiny 6 - 4 Gwiazda Ruda Śląska 27 marca 2021 - 19:00
Profi-Sport Duda Gałów 1 - 3 Sośnica Gliwice 27 marca 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 4 - 6 Unia Tarnów 28 marca 2021 - 14:00
Heiro Rzeszów 4 - 4 Stal Mielec 28 marca 2021 - 18:00
Kolejka 22 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
GKS Tychy - Heiro Rzeszów 11 kwietnia 2021 - 16:00
Stal Mielec 2 - 9 Górnik Polkowice 10 kwietnia 2021 - 19:30
Unia Tarnów 4 - 6 Profi-Sport Duda Gałów 10 kwietnia 2021 - 21:00
Sośnica Gliwice - Futsal Nowiny 11 kwietnia 2021 - 16:00
Gwiazda Ruda Śląska - BSF Bochnia 11 kwietnia 2021 - 16:00
Kamionka Mikołów - KS AZS UMCS Lublin 11 kwietnia 2021 - 16:00