I liga kobiet - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SMS II Łódź 15 35 11 2 2 44 - 14
2. Tarnovia Tarnów 15 32 9 5 1 55 - 22
3. Rekord Bielsko-Biała 15 31 10 1 4 46 - 16
4. Stomil Olsztyn KKP 15 29 9 2 4 25 - 24
5. Sportowa Czwórka Radom 15 21 6 3 6 27 - 20 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Pogoń Tczew 15 21 5 6 4 24 - 20 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Polonia Środa Wielkopolska 15 20 6 2 7 17 - 22 4 7 2 1 1 6 - 5
8. UKS 3 Staszkówka Jelna 15 20 6 2 7 37 - 39 4 6 2 0 2 11 - 10
9. Resovia Rzeszów 15 20 5 5 5 34 - 33 5 5 1 2 2 9 - 11
10. SWD Wodzisław Śląski 15 20 6 2 7 27 - 29 3 4 1 1 1 5 - 5
11. Praga Warszawa 15 2 0 2 13 9 - 57 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Piastovia Piastów (*) 15 2 0 2 13 9 - 58 1 1 0 1 0 2 - 2
* Piastovia Piastów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała 3 - 1 Sportowa Czwórka Radom 16 sierpnia 2020 - 15:30
Stomil Olsztyn KKP 3 - 1 Piastovia Piastów 16 sierpnia 2020 - 12:30
Pogoń Tczew 2 - 4 Resovia Rzeszów 15 sierpnia 2020 - 14:30
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 3 SMS II Łódź 15 sierpnia 2020 - 15:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 0 - 7 Tarnovia Tarnów 16 sierpnia 2020 - 16:00
Praga Warszawa 0 - 2 SWD Wodzisław Śląski 15 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 0 - 3 SWD Wodzisław Śląski 22 sierpnia 2020 - 12:30
Tarnovia Tarnów 6 - 0 Praga Warszawa 23 sierpnia 2020 - 12:00
SMS II Łódź 3 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 22 sierpnia 2020 - 12:00
Resovia Rzeszów 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2020 - 14:00
Piastovia Piastów 0 - 0 Pogoń Tczew 23 sierpnia 2020 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 0 Stomil Olsztyn KKP 22 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Stomil Olsztyn KKP 0 - 4 Sportowa Czwórka Radom 30 sierpnia 2020 - 14:30
Pogoń Tczew 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 29 sierpnia 2020 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Piastovia Piastów 30 sierpnia 2020 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 5 - 3 Resovia Rzeszów 30 sierpnia 2020 - 16:00
SMS II Łódź 10 - 1 Praga Warszawa 29 sierpnia 2020 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 2 - 2 Tarnovia Tarnów 29 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 2 - 2 Tarnovia Tarnów 5 września 2020 - 14:00
SMS II Łódź 3 - 1 SWD Wodzisław Śląski 5 września 2020 - 15:00
Resovia Rzeszów 1 - 1 Praga Warszawa 6 września 2020 - 12:00
Piastovia Piastów 0 - 6 UKS 3 Staszkówka Jelna 6 września 2020 - 16:30
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 5 września 2020 - 13:30
Stomil Olsztyn KKP 1 - 0 Pogoń Tczew 5 września 2020 - 15:30
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Pogoń Tczew 1 - 1 Sportowa Czwórka Radom 12 września 2020 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Stomil Olsztyn KKP 12 września 2020 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała 13 września 2020 - 16:00
Praga Warszawa 2 - 2 Piastovia Piastów 12 września 2020 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 1 - 1 Resovia Rzeszów 17 września 2020 - 15:00
Tarnovia Tarnów 2 - 2 SMS II Łódź 12 września 2020 - 12:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 0 - 1 SMS II Łódź 26 września 2020 - 12:00
Resovia Rzeszów 2 - 2 Tarnovia Tarnów 27 września 2020 - 16:00
Piastovia Piastów 1 - 2 SWD Wodzisław Śląski 27 września 2020 - 15:00
Rekord Bielsko-Biała 4 - 0 Praga Warszawa 26 września 2020 - 13:30
Stomil Olsztyn KKP 1 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 27 września 2020 - 16:00
Pogoń Tczew 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 26 września 2020 - 12:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Sportowa Czwórka Radom 3 października 2020 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 2 Pogoń Tczew 3 października 2020 - 13:00
Praga Warszawa 1 - 3 Stomil Olsztyn KKP 3 października 2020 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 4 października 2020 - 16:00
Tarnovia Tarnów 7 - 2 Piastovia Piastów 4 października 2020 - 12:00
SMS II Łódź 2 - 1 Resovia Rzeszów 4 października 2020 - 12:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 2 - 2 Resovia Rzeszów 10 października 2020 - 12:00
Piastovia Piastów 1 - 3 SMS II Łódź 11 października 2020 - 15:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 4 Tarnovia Tarnów 11 października 2020 - 14:00
Stomil Olsztyn KKP 3 - 2 SWD Wodzisław Śląski 11 października 2020 - 12:30
Pogoń Tczew 2 - 0 Praga Warszawa 11 października 2020 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 4 Sportowa Czwórka Radom 27 października 2020 - 13:30
Praga Warszawa 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 17 października 2020 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 2 - 4 Pogoń Tczew 18 października 2020 - 15:00
Tarnovia Tarnów 2 - 1 Stomil Olsztyn KKP 18 października 2020 - 15:00
SMS II Łódź 5 - 0 Rekord Bielsko-Biała 17 października 2020 - 15:00
Resovia Rzeszów 4 - 2 Piastovia Piastów 15 listopada 2020 - 14:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 3 - 0 Piastovia Piastów 31 października 2020 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 5 - 1 Resovia Rzeszów 31 października 2020 - 14:00
Stomil Olsztyn KKP 2 - 0 SMS II Łódź 31 października 2020 - 16:00
Pogoń Tczew 3 - 1 Tarnovia Tarnów 31 października 2020 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 SWD Wodzisław Śląski 31 października 2020 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 6 - 1 Praga Warszawa 31 października 2020 - 14:30
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Praga Warszawa 1 - 4 Sportowa Czwórka Radom 7 listopada 2020 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 3 - 2 UKS 3 Staszkówka Jelna 8 listopada 2020 - 12:00
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 7 listopada 2020 - 12:00
SMS II Łódź 1 - 1 Pogoń Tczew 8 listopada 2020 - 12:00
Resovia Rzeszów 1 - 3 Stomil Olsztyn KKP 7 listopada 2020 - 12:00
Piastovia Piastów 0 - 12 Rekord Bielsko-Biała 24 listopada 2020 - 18:00
Kolejka 12 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 0 - 1 Rekord Bielsko-Biała 7 marca 2021 - 13:00
Piastovia Piastów 0 - 3 Stomil Olsztyn KKP
Resovia Rzeszów 4 - 2 Pogoń Tczew 6 marca 2021 - 12:00
SMS II Łódź 6 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 7 marca 2021 - 14:30
Tarnovia Tarnów 8 - 2 UKS 3 Staszkówka Jelna 10 marca 2021 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 4 - 1 Praga Warszawa 6 marca 2021 - 12:00
Kolejka 13 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
SWD Wodzisław Śląski 0 - 3 Sportowa Czwórka Radom 13 marca 2021 - 12:00
Praga Warszawa 0 - 5 Tarnovia Tarnów 13 marca 2021 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 0 SMS II Łódź 13 marca 2021 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Resovia Rzeszów 13 marca 2021 - 14:00
Pogoń Tczew 3 - 0 Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn KKP 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała 14 marca 2021 - 12:30
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom 1 - 2 Stomil Olsztyn KKP 20 marca 2021 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Pogoń Tczew 20 marca 2021 - 14:45
Piastovia Piastów 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska
Resovia Rzeszów 2 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 21 marca 2021 - 12:00
Praga Warszawa 0 - 2 SMS II Łódź 20 marca 2021 - 12:00
Tarnovia Tarnów 3 - 1 SWD Wodzisław Śląski 21 marca 2021 - 12:00
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnów 3 - 1 Sportowa Czwórka Radom 1 kwietnia 2021 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 1 - 3 SMS II Łódź 1 kwietnia 2021 - 12:00
Praga Warszawa 1 - 5 Resovia Rzeszów 1 kwietnia 2021 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 3 - 0 Piastovia Piastów 1 kwietnia 2021
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała 1 kwietnia 2021 - 16:30
Pogoń Tczew 1 - 1 Stomil Olsztyn KKP 1 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 16 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew 17 kwietnia 2021 - 14:00
Stomil Olsztyn KKP - Polonia Środa Wielkopolska 18 kwietnia 2021 - 12:30
Rekord Bielsko-Biała - UKS 3 Staszkówka Jelna 18 kwietnia 2021 - 14:00
Piastovia Piastów - Praga Warszawa
Resovia Rzeszów - SWD Wodzisław Śląski 18 kwietnia 2021 - 12:00
SMS II Łódź - Tarnovia Tarnów 17 kwietnia 2021 - 15:00
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
SMS II Łódź - Sportowa Czwórka Radom 25 kwietnia 2021 - 15:00
Tarnovia Tarnów - Resovia Rzeszów 25 kwietnia 2021 - 15:00
SWD Wodzisław Śląski - Piastovia Piastów
Praga Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 24 kwietnia 2021 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna - Stomil Olsztyn KKP
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew 24 kwietnia 2021 - 14:00
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Tczew - UKS 3 Staszkówka Jelna 2 maja 2021 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP - Praga Warszawa 2 maja 2021 - 12:30
Rekord Bielsko-Biała - SWD Wodzisław Śląski
Piastovia Piastów - Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów - SMS II Łódź
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Resovia Rzeszów - Sportowa Czwórka Radom
SMS II Łódź - Piastovia Piastów 9 maja 2021 - 15:00
Tarnovia Tarnów - Rekord Bielsko-Biała 8 maja 2021 - 15:00
SWD Wodzisław Śląski - Stomil Olsztyn KKP 9 maja 2021 - 17:00
Praga Warszawa - Pogoń Tczew 8 maja 2021 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom - UKS 3 Staszkówka Jelna
Polonia Środa Wielkopolska - Praga Warszawa 15 maja 2021 - 14:00
Pogoń Tczew - SWD Wodzisław Śląski 15 maja 2021 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP - Tarnovia Tarnów 16 maja 2021 - 12:30
Rekord Bielsko-Biała - SMS II Łódź
Piastovia Piastów - Resovia Rzeszów
Kolejka 21 - 22. maja 2021 [szczegóły]  
Piastovia Piastów - Sportowa Czwórka Radom 22 maja 2021 - 13:00
Resovia Rzeszów - Rekord Bielsko-Biała 22 maja 2021 - 13:00
SMS II Łódź - Stomil Olsztyn KKP 22 maja 2021 - 13:00
Tarnovia Tarnów - Pogoń Tczew 22 maja 2021 - 13:00
SWD Wodzisław Śląski - Polonia Środa Wielkopolska 22 maja 2021 - 13:00
Praga Warszawa - UKS 3 Staszkówka Jelna 22 maja 2021 - 12:00
Kolejka 22 - 29. maja 2021 [szczegóły]  
Sportowa Czwórka Radom - Praga Warszawa 29 maja 2021 - 13:00
UKS 3 Staszkówka Jelna - SWD Wodzisław Śląski 29 maja 2021 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - Tarnovia Tarnów 29 maja 2021 - 14:00
Pogoń Tczew - SMS II Łódź 29 maja 2021 - 13:00
Stomil Olsztyn KKP - Resovia Rzeszów 29 maja 2021 - 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Piastovia Piastów 29 maja 2021 - 13:00