Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Spójnia Białe Błota |
1 - 5 |
WAP Włocławek |
1 września 2019
1.09 - 11:30 |
Górnicza Konin |
1 - 5 |
Pogoń Tczew |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 2 |
KKP Chełmża |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 4 |
Victoria Sianów |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Gwiazda Toruń |
1 - 4 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
17 listopada 2019
17.11 - 16:00 |
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
2 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
Victoria Sianów |
1 - 3 |
Gwiazda Toruń |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
KKP Chełmża |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Pogoń Tczew |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Spójnia Białe Błota |
2 - 6 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
8 września 2019
8.09 - 15:00 |
Pauza: Górnicza Konin, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
1 - 0 |
WAP Włocławek |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Górnicza Konin |
3 - 2 |
Spójnia Białe Błota |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 4 |
Pogoń Tczew |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Gwiazda Toruń |
1 - 1 |
KKP Chełmża |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
5 - 4 |
Victoria Sianów |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
5 - 0 |
Victoria Sianów |
6 listopada 2019
6.11 - 16:30 |
KKP Chełmża |
0 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Pogoń Tczew |
6 - 2 |
Gwiazda Toruń |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Spójnia Białe Błota |
3 - 3 |
GOSRiT Luzino |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
6 - 0 |
Górnicza Konin |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Pauza: Błękitni Stargard, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Górnicza Konin |
0 - 7 |
WAP Włocławek |
29 września 2019
29.09 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 4 |
Spójnia Białe Błota |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
0 - 7 |
Pogoń Tczew |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Victoria Sianów |
3 - 0 |
KKP Chełmża |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Pauza: Gwiazda Toruń, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
KKP Chełmża |
1 - 5 |
WAP Włocławek |
6 października 2019
6.10 - 12:30 |
Pogoń Tczew |
3 - 2 |
Victoria Sianów |
6 października 2019
6.10 - 12:30 |
Spójnia Białe Błota |
1 - 3 |
Gwiazda Toruń |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
9 - 0 |
Błękitni Stargard |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Górnicza Konin |
1 - 2 |
GOSRiT Luzino |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
GOSRiT Luzino |
1 - 4 |
WAP Włocławek |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Górnicza Konin |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Gwiazda Toruń |
1 - 2 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
13 października 2019
13.10 - 12:30 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
7 - 2 |
Spójnia Białe Błota |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
KKP Chełmża |
0 - 6 |
Pogoń Tczew |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Pauza: Victoria Sianów, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
2 - 1 |
Pogoń Tczew |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Spójnia Białe Błota |
0 - 5 |
Victoria Sianów |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
5 - 0 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Górnicza Konin |
0 - 0 |
Gwiazda Toruń |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
12 - 0 |
Błękitni Stargard |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Pauza: KKP Chełmża, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Błękitni Stargard |
0 - 13 |
WAP Włocławek |
27 października 2019
27.10 - 16:00 |
Gwiazda Toruń |
5 - 1 |
GOSRiT Luzino |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
12 - 0 |
Górnicza Konin |
27 października 2019
27.10 - 14:30 |
Victoria Sianów |
2 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
KKP Chełmża |
4 - 0 |
Spójnia Białe Błota |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Pauza: Pogoń Tczew, |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Spójnia Białe Błota |
0 - 9 |
Pogoń Tczew |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
6 - 0 |
KKP Chełmża |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Górnicza Konin |
0 - 3 |
Victoria Sianów |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 10 |
Gwiazda Toruń |
3 listopada 2019
3.11 - 16:00 |
Pauza: WAP Włocławek, |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Gwiazda Toruń |
1 - 2 |
WAP Włocławek |
10 listopada 2019
10.11 - 10:30 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
12 - 1 |
Błękitni Stargard |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Victoria Sianów |
4 - 3 |
GOSRiT Luzino |
10 listopada 2019
10.11 - 12:30 |
KKP Chełmża |
2 - 0 |
Górnicza Konin |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Pogoń Tczew |
5 - 0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Pauza: Spójnia Białe Błota, |
Kolejka 12 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
- |
Spójnia Białe Błota |
21 marca 2020
21.03 - 13:00 |
Pogoń Tczew |
- |
Górnicza Konin |
|
KKP Chełmża |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Victoria Sianów |
- |
Błękitni Stargard |
21 marca 2020
21.03 - 13:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
- |
Gwiazda Toruń |
|
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski, |
Kolejka 13 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
- |
WAP Włocławek |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Gwiazda Toruń |
- |
Victoria Sianów |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
- |
KKP Chełmża |
29 marca 2020
29.03 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
- |
Pogoń Tczew |
|
GSS Grodzisk Wielkopolski |
- |
Spójnia Białe Błota |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
Pauza: Górnicza Konin, |
Kolejka 14 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
- |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
|
Spójnia Białe Błota |
- |
Górnicza Konin |
|
Pogoń Tczew |
- |
Błękitni Stargard |
|
KKP Chełmża |
- |
Gwiazda Toruń |
|
Victoria Sianów |
- |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Victoria Sianów |
- |
WAP Włocławek |
|
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
- |
KKP Chełmża |
|
Gwiazda Toruń |
- |
Pogoń Tczew |
|
GOSRiT Luzino |
- |
Spójnia Białe Błota |
|
Górnicza Konin |
- |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
|
Pauza: Błękitni Stargard, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
- |
Górnicza Konin |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Spójnia Białe Błota |
- |
Błękitni Stargard |
|
Pogoń Tczew |
- |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
26 kwietnia 2020
26.04 - 12:00 |
KKP Chełmża |
- |
Victoria Sianów |
|
Pauza: Gwiazda Toruń, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
- |
KKP Chełmża |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Victoria Sianów |
- |
Pogoń Tczew |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Gwiazda Toruń |
- |
Spójnia Białe Błota |
|
Błękitni Stargard |
- |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
GOSRiT Luzino |
- |
Górnicza Konin |
|
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Górnicza Konin |
- |
Błękitni Stargard |
10 maja 2020
10.05 - 15:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
- |
Gwiazda Toruń |
10 maja 2020
10.05 - 15:00 |
Spójnia Białe Błota |
- |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
|
Pogoń Tczew |
- |
KKP Chełmża |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Pauza: Victoria Sianów, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Tczew |
- |
WAP Włocławek |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Victoria Sianów |
- |
Spójnia Białe Błota |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
- |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
17 maja 2020
17.05 - 15:00 |
Gwiazda Toruń |
- |
Górnicza Konin |
|
Błękitni Stargard |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: KKP Chełmża, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
- |
Błękitni Stargard |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
GOSRiT Luzino |
- |
Gwiazda Toruń |
|
Górnicza Konin |
- |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
- |
Victoria Sianów |
24 maja 2020
24.05 - 15:00 |
Spójnia Białe Błota |
- |
KKP Chełmża |
|
Pauza: Pogoń Tczew, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Tczew |
- |
Spójnia Białe Błota |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
KKP Chełmża |
- |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Victoria Sianów |
- |
Górnicza Konin |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Gwiazda Toruń |
- |
Błękitni Stargard |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Pauza: WAP Włocławek, |
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
WAP Włocławek |
- |
Gwiazda Toruń |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
- |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
- |
Victoria Sianów |
|
Górnicza Konin |
- |
KKP Chełmża |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
GSS Grodzisk Wielkopolski |
- |
Pogoń Tczew |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
Pauza: Spójnia Białe Błota, . |
|