II liga kobiet - grupa wschodnia - sezon 2020/2021

lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ząbkovia Ząbki 15 42 14 0 1 75 - 16
2. KS Raszyn 16 41 13 2 1 64 - 18
3. Respekt Myślenice 16 37 12 1 3 49 - 9
4. Sokół Kolbuszowa Dolna 17 32 10 2 5 36 - 33 1 3 1 0 0 1 - 0
5. Prądniczanka Kraków 16 32 10 2 4 47 - 24 1 0 0 0 1 0 - 1
6. Loczki Wyszków 16 21 6 3 7 43 - 32
7. Sparta Daleszyce 16 20 6 2 8 29 - 31 1 3 1 0 0 1 - 0
8. AZS UW Warszawa 16 20 5 5 6 35 - 26 1 0 0 0 1 0 - 1
9. KSP Kielce 16 18 5 3 8 27 - 35
10. Wanda Kraków 17 17 5 2 10 23 - 42
11. Widok Lublin 15 12 4 0 11 28 - 42
12. Włókniarz Białystok 16 5 1 2 13 16 - 55
13. Rysy Bukowina Tatrzańska 16 3 1 0 15 20 - 129


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Widok Lublin 3 - 5 Rysy Bukowina Tatrzańska 15 sierpnia 2020 - 16:00
Prądniczanka Kraków 6 - 1 KSP Kielce 15 sierpnia 2020 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 8 - 1 Włókniarz Białystok 15 sierpnia 2020 - 12:00
KS Raszyn 6 - 1 Wanda Kraków 16 sierpnia 2020 - 14:00
AZS UW Warszawa 4 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 sierpnia 2020 - 14:00
Respekt Myślenice 2 - 0 Loczki Wyszków 16 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Sparta Daleszyce,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 3 - 1 Loczki Wyszków 22 sierpnia 2020 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 3 Respekt Myślenice 23 sierpnia 2020 - 17:00
Wanda Kraków 1 - 1 AZS UW Warszawa 23 sierpnia 2020 - 17:30
Włókniarz Białystok 2 - 2 KS Raszyn 22 sierpnia 2020 - 16:00
KSP Kielce 0 - 1 Ząbkovia Ząbki 22 sierpnia 2020 - 12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 8 Prądniczanka Kraków 22 sierpnia 2020 - 15:30
Pauza: Widok Lublin,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Widok Lublin 1 - 2 Sparta Daleszyce 30 sierpnia 2020 - 13:30
Ząbkovia Ząbki 7 - 1 Rysy Bukowina Tatrzańska 29 sierpnia 2020 - 12:15
KS Raszyn 3 - 2 KSP Kielce 30 sierpnia 2020 - 14:00
AZS UW Warszawa 5 - 1 Włókniarz Białystok 30 sierpnia 2020 - 14:00
Respekt Myślenice 4 - 0 Wanda Kraków 30 sierpnia 2020 - 12:00
Loczki Wyszków 1 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Prądniczanka Kraków,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 1 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 września 2020 - 12:00
Wanda Kraków 2 - 3 Loczki Wyszków 5 września 2020 - 16:30
Włókniarz Białystok 0 - 4 Respekt Myślenice 6 września 2020 - 13:30
KSP Kielce 2 - 1 AZS UW Warszawa 6 września 2020 - 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 9 KS Raszyn 5 września 2020 - 16:00
Widok Lublin 1 - 4 Prądniczanka Kraków 5 września 2020 - 16:00
Pauza: Ząbkovia Ząbki,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Prądniczanka Kraków 3 - 2 Sparta Daleszyce 12 września 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 6 - 2 Widok Lublin 12 września 2020 - 12:00
AZS UW Warszawa 9 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 12 września 2020 - 13:30
Respekt Myślenice 4 - 0 KSP Kielce 12 września 2020 - 16:00
Loczki Wyszków 4 - 1 Włókniarz Białystok 13 września 2020 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Wanda Kraków 13 września 2020 - 16:30
Pauza: KS Raszyn,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 1 - 5 Wanda Kraków 19 września 2020 - 12:00
Włókniarz Białystok 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 września 2020 - 16:00
KSP Kielce 1 - 1 Loczki Wyszków 19 września 2020 - 13:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 9 Respekt Myślenice 20 września 2020 - 15:30
Widok Lublin 0 - 4 KS Raszyn 22 września 2020 - 19:00
Prądniczanka Kraków 0 - 4 Ząbkovia Ząbki 24 października 2020 - 15:00
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki 1 - 3 Sparta Daleszyce 27 września 2020 - 16:00
KS Raszyn 3 - 0 Prądniczanka Kraków 27 września 2020 - 13:00
AZS UW Warszawa 4 - 1 Widok Lublin 27 września 2020 - 15:00
Loczki Wyszków 12 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 27 września 2020 - 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 1 KSP Kielce 27 września 2020 - 16:30
Wanda Kraków 1 - 0 Włókniarz Białystok 26 września 2020 - 16:00
Pauza: Respekt Myślenice,
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 4 - 1 Włókniarz Białystok 24 października 2020 - 13:00
KSP Kielce 1 - 0 Wanda Kraków 3 października 2020 - 15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 października 2020 - 12:00
Widok Lublin 0 - 2 Respekt Myślenice 3 października 2020 - 16:00
Prądniczanka Kraków 1 - 1 AZS UW Warszawa 21 października 2020 - 19:30
Ząbkovia Ząbki 3 - 1 KS Raszyn 4 października 2020 - 14:00
Pauza: Loczki Wyszków,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
KS Raszyn 3 - 2 Sparta Daleszyce 11 października 2020 - 12:00
AZS UW Warszawa 1 - 6 Ząbkovia Ząbki 11 października 2020 - 14:00
Prądniczanka Kraków 1 - 0 Respekt Myślenice 27 października 2020 - 19:30
Loczki Wyszków 5 - 2 Widok Lublin 11 października 2020 - 14:00
Wanda Kraków 4 - 3 Rysy Bukowina Tatrzańska 10 października 2020 - 15:00
Włókniarz Białystok 0 - 5 KSP Kielce 11 października 2020 - 18:00
Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 0 - 0 KSP Kielce 17 października 2020 - 12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3 - 6 Włókniarz Białystok 18 października 2020 - 13:00
Widok Lublin 2 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 października 2020 - 16:00
Prądniczanka Kraków 2 - 2 Loczki Wyszków 17 października 2020 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 1 Respekt Myślenice 17 października 2020 - 14:00
KS Raszyn 2 - 2 AZS UW Warszawa 17 października 2020 - 13:00
Pauza: Wanda Kraków,
Kolejka 11 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 1 - 0 AZS UW Warszawa 31 października 2020 - 16:00
Respekt Myślenice 1 - 2 KS Raszyn 31 października 2020 - 14:00
Loczki Wyszków 2 - 3 Ząbkovia Ząbki 31 października 2020 - 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 Prądniczanka Kraków 31 października 2020 - 14:00
Wanda Kraków 2 - 1 Widok Lublin 31 października 2020 - 12:00
KSP Kielce 8 - 1 Rysy Bukowina Tatrzańska 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Włókniarz Białystok,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 7 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 7 listopada 2020 - 12:00
Widok Lublin 2 - 0 Włókniarz Białystok 7 listopada 2020 - 13:30
Prądniczanka Kraków 2 - 1 Wanda Kraków 8 listopada 2020 - 15:30
Ząbkovia Ząbki 7 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 listopada 2020 - 12:00
KS Raszyn 2 - 0 Loczki Wyszków 8 listopada 2020 - 13:30
AZS UW Warszawa 0 - 4 Respekt Myślenice 8 listopada 2020 - 13:00
Pauza: KSP Kielce,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Respekt Myślenice 3 - 0 Sparta Daleszyce 14 listopada 2020 - 13:00
Loczki Wyszków 3 - 2 AZS UW Warszawa 15 listopada 2020 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 4 KS Raszyn 14 listopada 2020 - 12:00
Wanda Kraków 1 - 5 Ząbkovia Ząbki 15 listopada 2020 - 13:00
Włókniarz Białystok 0 - 4 Prądniczanka Kraków 14 listopada 2020 - 16:30
KSP Kielce 1 - 3 Widok Lublin 14 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska,
Kolejka 14 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 7 Widok Lublin 14 marca 2021 - 14:00
KSP Kielce 3 - 1 Prądniczanka Kraków 13 marca 2021 - 18:30
Włókniarz Białystok 0 - 2 Ząbkovia Ząbki 14 marca 2021 - 13:30
Wanda Kraków 1 - 4 KS Raszyn 13 marca 2021 - 13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 1 AZS UW Warszawa 14 marca 2021 - 13:30
Loczki Wyszków 1 - 3 Respekt Myślenice 13 marca 2021 - 15:00
Pauza: Sparta Daleszyce,
Kolejka 15 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Loczki Wyszków 4 - 2 Sparta Daleszyce 6 kwietnia 2021 - 17:00
Respekt Myślenice 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 marca 2021 - 14:15
AZS UW Warszawa 1 - 1 Wanda Kraków 21 marca 2021 - 15:00
KS Raszyn 3 - 1 Włókniarz Białystok 20 marca 2021 - 15:30
Ząbkovia Ząbki 7 - 1 KSP Kielce 21 marca 2021 - 14:00
Prądniczanka Kraków 11 - 3 Rysy Bukowina Tatrzańska 20 marca 2021 - 13:00
Pauza: Widok Lublin,
Kolejka 16 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 1 - 2 Widok Lublin 27 marca 2021 - 12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 12 Ząbkovia Ząbki 28 marca 2021 - 14:00
KSP Kielce 1 - 3 KS Raszyn 28 marca 2021 - 16:30
Włókniarz Białystok 0 - 3 AZS UW Warszawa 28 marca 2021 - 16:00
Wanda Kraków 0 - 4 Respekt Myślenice 27 marca 2021 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 3 Loczki Wyszków 27 marca 2021 - 12:00
Pauza: Prądniczanka Kraków,
Kolejka 17 - 1. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Sparta Daleszyce 1 kwietnia 2021 - 14:30
Loczki Wyszków 1 - 2 Wanda Kraków 1 kwietnia 2021 - 16:00
Respekt Myślenice 2 - 2 Włókniarz Białystok 1 kwietnia 2021 - 13:00
AZS UW Warszawa 0 - 0 KSP Kielce 2 kwietnia 2021 - 13:00
KS Raszyn 13 - 0 Rysy Bukowina Tatrzańska 1 kwietnia 2021 - 18:00
Prądniczanka Kraków 2 - 1 Widok Lublin 1 kwietnia 2021 - 18:00
Pauza: Ząbkovia Ząbki,
Kolejka 18 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce 0 - 2 Prądniczanka Kraków 10 kwietnia 2021 - 12:00
Widok Lublin - Ząbkovia Ząbki 11 kwietnia 2021 - 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska - AZS UW Warszawa 11 kwietnia 2021 - 13:00
KSP Kielce - Respekt Myślenice 11 kwietnia 2021 - 16:30
Włókniarz Białystok - Loczki Wyszków 11 kwietnia 2021 - 16:00
Wanda Kraków 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 kwietnia 2021 - 16:30
Pauza: KS Raszyn,
Kolejka 19 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Wanda Kraków - Sparta Daleszyce 17 kwietnia 2021 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Włókniarz Białystok 17 kwietnia 2021 - 17:00
Loczki Wyszków - KSP Kielce 18 kwietnia 2021 - 14:00
Respekt Myślenice - Rysy Bukowina Tatrzańska 17 kwietnia 2021 - 16:00
KS Raszyn - Widok Lublin 18 kwietnia 2021 - 15:00
Ząbkovia Ząbki - Prądniczanka Kraków 17 kwietnia 2021 - 14:00
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 20 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce - Ząbkovia Ząbki
Prądniczanka Kraków - KS Raszyn 24 kwietnia 2021 - 14:00
Widok Lublin - AZS UW Warszawa 25 kwietnia 2021 - 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska - Loczki Wyszków 25 kwietnia 2021 - 13:00
KSP Kielce - Sokół Kolbuszowa Dolna 25 kwietnia 2021 - 16:00
Włókniarz Białystok - Wanda Kraków 24 kwietnia 2021 - 13:30
Pauza: Respekt Myślenice,
Kolejka 21 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Włókniarz Białystok - Sparta Daleszyce 2 maja 2021 - 13:30
Wanda Kraków - KSP Kielce 1 maja 2021 - 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice - Widok Lublin
AZS UW Warszawa - Prądniczanka Kraków 1 maja 2021 - 11:00
KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki 2 maja 2021 - 14:00
Pauza: Loczki Wyszków,
Kolejka 22 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce - KS Raszyn
Ząbkovia Ząbki - AZS UW Warszawa 9 maja 2021 - 14:00
Respekt Myślenice - Prądniczanka Kraków
Widok Lublin - Loczki Wyszków 9 maja 2021 - 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska - Wanda Kraków 8 maja 2021 - 14:00
KSP Kielce - Włókniarz Białystok 9 maja 2021 - 16:00
Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna,
Kolejka 23 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
KSP Kielce - Sparta Daleszyce 16 maja 2021 - 16:00
Włókniarz Białystok - Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna - Widok Lublin
Loczki Wyszków - Prądniczanka Kraków 16 maja 2021 - 14:00
Respekt Myślenice - Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa - KS Raszyn 16 maja 2021 - 10:00
Pauza: Wanda Kraków,
Kolejka 24 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
AZS UW Warszawa - Sparta Daleszyce 22 maja 2021 - 13:30
KS Raszyn - Respekt Myślenice 22 maja 2021 - 16:00
Ząbkovia Ząbki - Loczki Wyszków 22 maja 2021 - 14:00
Prądniczanka Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna 22 maja 2021 - 15:00
Widok Lublin - Wanda Kraków 23 maja 2021 - 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska - KSP Kielce
Pauza: Włókniarz Białystok,
Kolejka 25 - 30. maja 2021 [szczegóły]  
Rysy Bukowina Tatrzańska - Sparta Daleszyce 30 maja 2021 - 14:00
Włókniarz Białystok - Widok Lublin 30 maja 2021 - 14:00
Wanda Kraków - Prądniczanka Kraków 30 maja 2021 - 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ząbkovia Ząbki 30 maja 2021 - 14:00
Loczki Wyszków - KS Raszyn 30 maja 2021 - 14:00
Respekt Myślenice - AZS UW Warszawa 30 maja 2021 - 14:00
Pauza: KSP Kielce,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Sparta Daleszyce - Respekt Myślenice 6 czerwca 2021 - 14:00
AZS UW Warszawa - Loczki Wyszków 6 czerwca 2021 - 14:00
KS Raszyn - Sokół Kolbuszowa Dolna 6 czerwca 2021 - 14:00
Ząbkovia Ząbki - Wanda Kraków 6 czerwca 2021 - 14:00
Prądniczanka Kraków - Włókniarz Białystok 6 czerwca 2021 - 14:00
Widok Lublin - KSP Kielce 6 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska, .