lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie,
Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Widok Lublin |
3 - 5 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Prądniczanka Kraków |
6 - 1 |
KSP Kielce |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
8 - 1 |
Włókniarz Białystok |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
KS Raszyn |
6 - 1 |
Wanda Kraków |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Respekt Myślenice |
2 - 0 |
Loczki Wyszków |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Pauza: Sparta Daleszyce, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
3 - 1 |
Loczki Wyszków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 3 |
Respekt Myślenice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Wanda Kraków |
1 - 1 |
AZS UW Warszawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Włókniarz Białystok |
2 - 2 |
KS Raszyn |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
KSP Kielce |
0 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
1 - 8 |
Prądniczanka Kraków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:30 |
Pauza: Widok Lublin, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Widok Lublin |
1 - 2 |
Sparta Daleszyce |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:30 |
Ząbkovia Ząbki |
7 - 1 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:15 |
KS Raszyn |
3 - 2 |
KSP Kielce |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
AZS UW Warszawa |
5 - 1 |
Włókniarz Białystok |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Respekt Myślenice |
4 - 0 |
Wanda Kraków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Loczki Wyszków |
1 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 18:00 |
Pauza: Prądniczanka Kraków, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
1 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Wanda Kraków |
2 - 3 |
Loczki Wyszków |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Włókniarz Białystok |
0 - 4 |
Respekt Myślenice |
6 września 2020
6.09 - 13:30 |
KSP Kielce |
2 - 1 |
AZS UW Warszawa |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
1 - 9 |
KS Raszyn |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Widok Lublin |
1 - 4 |
Prądniczanka Kraków |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pauza: Ząbkovia Ząbki, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Prądniczanka Kraków |
3 - 2 |
Sparta Daleszyce |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
6 - 2 |
Widok Lublin |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
9 - 0 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
12 września 2020
12.09 - 13:30 |
Respekt Myślenice |
4 - 0 |
KSP Kielce |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Loczki Wyszków |
4 - 1 |
Włókniarz Białystok |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 - 0 |
Wanda Kraków |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Pauza: KS Raszyn, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
1 - 5 |
Wanda Kraków |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Włókniarz Białystok |
1 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
KSP Kielce |
1 - 1 |
Loczki Wyszków |
19 września 2020
19.09 - 13:30 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
0 - 9 |
Respekt Myślenice |
20 września 2020
20.09 - 15:30 |
Widok Lublin |
0 - 4 |
KS Raszyn |
22 września 2020
22.09 - 19:00 |
Prądniczanka Kraków |
0 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: AZS UW Warszawa, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 3 |
Sparta Daleszyce |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
KS Raszyn |
3 - 0 |
Prądniczanka Kraków |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 1 |
Widok Lublin |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Loczki Wyszków |
12 - 0 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 - 1 |
KSP Kielce |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
Wanda Kraków |
1 - 0 |
Włókniarz Białystok |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Respekt Myślenice, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
4 - 1 |
Włókniarz Białystok |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
KSP Kielce |
1 - 0 |
Wanda Kraków |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
1 - 4 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Widok Lublin |
0 - 2 |
Respekt Myślenice |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Prądniczanka Kraków |
1 - 1 |
AZS UW Warszawa |
21 października 2020
21.10 - 19:30 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 1 |
KS Raszyn |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Pauza: Loczki Wyszków, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
KS Raszyn |
3 - 2 |
Sparta Daleszyce |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
1 - 6 |
Ząbkovia Ząbki |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Prądniczanka Kraków |
1 - 0 |
Respekt Myślenice |
27 października 2020
27.10 - 19:30 |
Loczki Wyszków |
5 - 2 |
Widok Lublin |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Wanda Kraków |
4 - 3 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 5 |
KSP Kielce |
11 października 2020
11.10 - 18:00 |
Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
0 - 0 |
KSP Kielce |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
3 - 6 |
Włókniarz Białystok |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Widok Lublin |
2 - 4 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Prądniczanka Kraków |
2 - 2 |
Loczki Wyszków |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 1 |
Respekt Myślenice |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
KS Raszyn |
2 - 2 |
AZS UW Warszawa |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Pauza: Wanda Kraków, |
Kolejka 11 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
1 - 0 |
AZS UW Warszawa |
31 października 2020
31.10 - 16:00 |
Respekt Myślenice |
1 - 2 |
KS Raszyn |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Loczki Wyszków |
2 - 3 |
Ząbkovia Ząbki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 0 |
Prądniczanka Kraków |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wanda Kraków |
2 - 1 |
Widok Lublin |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
KSP Kielce |
8 - 1 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Włókniarz Białystok, |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
7 - 0 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Widok Lublin |
2 - 0 |
Włókniarz Białystok |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Prądniczanka Kraków |
2 - 1 |
Wanda Kraków |
8 listopada 2020
8.11 - 15:30 |
Ząbkovia Ząbki |
7 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
KS Raszyn |
2 - 0 |
Loczki Wyszków |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
AZS UW Warszawa |
0 - 4 |
Respekt Myślenice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Pauza: KSP Kielce, |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Respekt Myślenice |
3 - 0 |
Sparta Daleszyce |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Loczki Wyszków |
3 - 2 |
AZS UW Warszawa |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 4 |
KS Raszyn |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Wanda Kraków |
1 - 5 |
Ząbkovia Ząbki |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 4 |
Prądniczanka Kraków |
14 listopada 2020
14.11 - 16:30 |
KSP Kielce |
1 - 3 |
Widok Lublin |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska, |
Kolejka 14 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
0 - 7 |
Widok Lublin |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
KSP Kielce |
3 - 1 |
Prądniczanka Kraków |
13 marca 2021
13.03 - 18:30 |
Włókniarz Białystok |
0 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
14 marca 2021
14.03 - 13:30 |
Wanda Kraków |
1 - 4 |
KS Raszyn |
13 marca 2021
13.03 - 13:30 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 1 |
AZS UW Warszawa |
14 marca 2021
14.03 - 13:30 |
Loczki Wyszków |
1 - 3 |
Respekt Myślenice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pauza: Sparta Daleszyce, |
Kolejka 15 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Loczki Wyszków |
4 - 2 |
Sparta Daleszyce |
6 kwietnia 2021
6.04 - 17:00 |
Respekt Myślenice |
3 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
20 marca 2021
20.03 - 14:15 |
AZS UW Warszawa |
1 - 1 |
Wanda Kraków |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
KS Raszyn |
3 - 1 |
Włókniarz Białystok |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Ząbkovia Ząbki |
7 - 1 |
KSP Kielce |
21 marca 2021
21.03 - 14:00 |
Prądniczanka Kraków |
11 - 3 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
20 marca 2021
20.03 - 13:00 |
Pauza: Widok Lublin, |
Kolejka 16 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
1 - 2 |
Widok Lublin |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
1 - 12 |
Ząbkovia Ząbki |
28 marca 2021
28.03 - 14:00 |
KSP Kielce |
1 - 3 |
KS Raszyn |
28 marca 2021
28.03 - 16:30 |
Włókniarz Białystok |
0 - 3 |
AZS UW Warszawa |
28 marca 2021
28.03 - 16:00 |
Wanda Kraków |
0 - 4 |
Respekt Myślenice |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 - 3 |
Loczki Wyszków |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Pauza: Prądniczanka Kraków, |
Kolejka 17 - 1. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 - 0 |
Sparta Daleszyce |
1 kwietnia 2021
1.04 - 14:30 |
Loczki Wyszków |
1 - 2 |
Wanda Kraków |
1 kwietnia 2021
1.04 - 16:00 |
Respekt Myślenice |
2 - 2 |
Włókniarz Białystok |
1 kwietnia 2021
1.04 - 13:00 |
AZS UW Warszawa |
0 - 0 |
KSP Kielce |
2 kwietnia 2021
2.04 - 13:00 |
KS Raszyn |
13 - 0 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
1 kwietnia 2021
1.04 - 18:00 |
Prądniczanka Kraków |
2 - 1 |
Widok Lublin |
1 kwietnia 2021
1.04 - 18:00 |
Pauza: Ząbkovia Ząbki, |
Kolejka 18 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
0 - 2 |
Prądniczanka Kraków |
10 kwietnia 2021
10.04 - 12:00 |
Widok Lublin |
4 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
11 kwietnia 2021
11.04 - 16:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
1 - 4 |
AZS UW Warszawa |
11 kwietnia 2021
11.04 - 13:00 |
KSP Kielce |
3 - 2 |
Respekt Myślenice |
11 kwietnia 2021
11.04 - 16:30 |
Włókniarz Białystok |
0 - 2 |
Loczki Wyszków |
11 kwietnia 2021
11.04 - 16:00 |
Wanda Kraków |
1 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:30 |
Pauza: KS Raszyn, |
Kolejka 19 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Wanda Kraków |
2 - 4 |
Sparta Daleszyce |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 0 |
Włókniarz Białystok |
17 kwietnia 2021
17.04 - 13:00 |
Loczki Wyszków |
2 - 2 |
KSP Kielce |
18 kwietnia 2021
18.04 - 14:00 |
Respekt Myślenice |
9 - 0 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
KS Raszyn |
1 - 3 |
Widok Lublin |
18 kwietnia 2021
18.04 - 15:00 |
Ząbkovia Ząbki |
6 - 1 |
Prądniczanka Kraków |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
Pauza: AZS UW Warszawa, |
Kolejka 20 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
2 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Prądniczanka Kraków |
1 - 2 |
KS Raszyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
Widok Lublin |
1 - 1 |
AZS UW Warszawa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
0 - 9 |
Loczki Wyszków |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
KSP Kielce |
2 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 4 |
Wanda Kraków |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:30 |
Pauza: Respekt Myślenice, |
Kolejka 21 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Włókniarz Białystok |
0 - 1 |
Sparta Daleszyce |
1 maja 2021
1.05 - 18:00 |
Wanda Kraków |
3 - 2 |
KSP Kielce |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
10 - 0 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Respekt Myślenice |
2 - 1 |
Widok Lublin |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
AZS UW Warszawa |
0 - 3 |
Prądniczanka Kraków |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
KS Raszyn |
1 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Pauza: Loczki Wyszków, |
Kolejka 22 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
2 - 2 |
KS Raszyn |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 1 |
AZS UW Warszawa |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Respekt Myślenice |
1 - 2 |
Prądniczanka Kraków |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Widok Lublin |
1 - 0 |
Loczki Wyszków |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
0 - 4 |
Wanda Kraków |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
KSP Kielce |
0 - 1 |
Włókniarz Białystok |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna, |
Kolejka 23 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
KSP Kielce |
3 - 0 |
Sparta Daleszyce |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Włókniarz Białystok |
3 - 0 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 1 |
Widok Lublin |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Loczki Wyszków |
1 - 2 |
Prądniczanka Kraków |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Respekt Myślenice |
2 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
AZS UW Warszawa |
0 - 4 |
KS Raszyn |
16 maja 2021
16.05 - 10:00 |
Pauza: Wanda Kraków, |
Kolejka 24 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
AZS UW Warszawa |
8 - 2 |
Sparta Daleszyce |
22 maja 2021
22.05 - 13:30 |
KS Raszyn |
1 - 4 |
Respekt Myślenice |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Ząbkovia Ząbki |
5 - 0 |
Loczki Wyszków |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Prądniczanka Kraków |
1 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Widok Lublin |
8 - 1 |
Wanda Kraków |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
0 - 6 |
KSP Kielce |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Włókniarz Białystok, |
Kolejka 25 - 30. maja 2021 [szczegóły] | |
Rysy Bukowina Tatrzańska |
2 - 9 |
Sparta Daleszyce |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Włókniarz Białystok |
2 - 3 |
Widok Lublin |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Wanda Kraków |
3 - 3 |
Prądniczanka Kraków |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Loczki Wyszków |
4 - 3 |
KS Raszyn |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Respekt Myślenice |
4 - 0 |
AZS UW Warszawa |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Pauza: KSP Kielce, |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Daleszyce |
1 - 3 |
Respekt Myślenice |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 2 |
Loczki Wyszków |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
KS Raszyn |
3 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
4 - 3 |
Wanda Kraków |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Prądniczanka Kraków |
3 - 0 |
Włókniarz Białystok |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Widok Lublin |
2 - 0 |
KSP Kielce |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Pauza: Rysy Bukowina Tatrzańska, . |
|