II liga kobiet - grupa zachodnia - sezon 2020/2021

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Skra Częstochowa 10 24 7 3 0 39 - 10
2. WAP Włocławek 10 21 6 3 1 39 - 15
3. Unifreeze Górzno 10 20 6 2 2 29 - 11
4. Medyk II Konin 10 19 6 1 3 39 - 17
5. Kotwica Kołobrzeg AP 10 14 4 2 4 17 - 22
6. SMS III Łódź 10 13 4 1 5 22 - 25 2 3 1 0 1 5 - 2
7. Śląsk II Wrocław 10 13 4 1 5 23 - 16 2 3 1 0 1 5 - 5
8. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 13 4 1 5 23 - 29 2 3 1 0 1 3 - 6
9. Bielawianka Bielawa 10 12 3 3 4 33 - 29
10. GSS Grodzisk Wielkopolski 10 5 1 2 7 12 - 41
11. Ziemia Lubińska Czerniec 10 1 0 1 9 9 - 70


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
SMS III Łódź 2 - 2 Skra Częstochowa 16 sierpnia 2020 - 12:30
WAP Włocławek 14 - 1 Ziemia Lubińska Czerniec 16 sierpnia 2020 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg AP 3 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 sierpnia 2020 - 16:00
Bielawianka Bielawa 3 - 4 Unifreeze Górzno 16 sierpnia 2020 - 15:00
Medyk II Konin 3 - 0 Śląsk II Wrocław 16 września 2020 - 16:00
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Skra Częstochowa 1 - 1 Śląsk II Wrocław 23 sierpnia 2020 - 18:00
Unifreeze Górzno 2 - 0 Medyk II Konin 22 sierpnia 2020 - 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 23 sierpnia 2020 - 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg AP 22 sierpnia 2020 - 16:00
SMS III Łódź 1 - 5 WAP Włocławek 22 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Bielawianka Bielawa,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
WAP Włocławek 2 - 4 Skra Częstochowa 30 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg AP 0 - 3 SMS III Łódź 30 sierpnia 2020 - 16:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 0 Ziemia Lubińska Czerniec 30 sierpnia 2020 - 15:00
Bielawianka Bielawa 4 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 sierpnia 2020 - 17:00
Śląsk II Wrocław 4 - 1 Unifreeze Górzno 30 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Medyk II Konin,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Skra Częstochowa 1 - 1 Unifreeze Górzno 6 września 2020 - 18:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 4 Medyk II Konin 6 września 2020 - 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 1 - 6 Bielawianka Bielawa 5 września 2020 - 16:00
SMS III Łódź 3 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 6 września 2020 - 12:30
WAP Włocławek 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg AP 5 września 2020 - 12:00
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Kotwica Kołobrzeg AP 1 - 4 Skra Częstochowa 13 września 2020 - 16:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 4 WAP Włocławek 13 września 2020 - 15:00
Bielawianka Bielawa 4 - 2 SMS III Łódź 12 września 2020 - 16:00
Medyk II Konin 13 - 0 Ziemia Lubińska Czerniec 13 września 2020 - 15:00
Śląsk II Wrocław 5 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 września 2020 - 11:00
Pauza: Unifreeze Górzno,
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Unifreeze Górzno 27 września 2020 - 11:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0 - 6 Śląsk II Wrocław 21 października 2020 - 16:30
SMS III Łódź 1 - 3 Medyk II Konin 26 września 2020 - 15:00
WAP Włocławek 4 - 3 Bielawianka Bielawa 27 września 2020 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg AP 4 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 27 września 2020 - 16:00
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 7 Skra Częstochowa 3 października 2020 - 15:30
Bielawianka Bielawa 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg AP 4 października 2020 - 15:00
Medyk II Konin 1 - 1 WAP Włocławek 4 października 2020 - 15:00
Śląsk II Wrocław 0 - 4 SMS III Łódź 4 października 2020 - 12:00
Unifreeze Górzno 7 - 1 Ziemia Lubińska Czerniec 4 października 2020 - 12:00
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Skra Częstochowa 3 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 października 2020 - 16:00
SMS III Łódź 1 - 5 Unifreeze Górzno 11 października 2020 - 12:30
WAP Włocławek 2 - 1 Śląsk II Wrocław 11 października 2020 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg AP 1 - 3 Medyk II Konin 15 listopada 2020 - 13:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 3 Bielawianka Bielawa 11 października 2020 - 15:00
Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec,
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Skra Częstochowa 24 października 2020 - 12:00
Medyk II Konin 9 - 1 GSS Grodzisk Wielkopolski 18 października 2020 - 15:00
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg AP 17 października 2020 - 11:00
Unifreeze Górzno 0 - 0 WAP Włocławek 18 października 2020 - 14:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 2 Ziemia Lubińska Czerniec 18 października 2020 - 15:00
Pauza: SMS III Łódź,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Skra Częstochowa 13 - 0 Ziemia Lubińska Czerniec 31 października 2020 - 16:00
SMS III Łódź 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 października 2020 - 14:30
Kotwica Kołobrzeg AP 0 - 4 Unifreeze Górzno 25 października 2020 - 14:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 1 Śląsk II Wrocław 31 października 2020 - 11:00
Bielawianka Bielawa 8 - 3 Medyk II Konin 31 października 2020 - 12:00
Pauza: WAP Włocławek,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Medyk II Konin 0 - 2 Skra Częstochowa 7 listopada 2020 - 12:00
Śląsk II Wrocław 4 - 0 Bielawianka Bielawa 7 listopada 2020 - 12:00
Unifreeze Górzno 5 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 8 listopada 2020 - 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 6 WAP Włocławek 8 listopada 2020 - 14:00
Ziemia Lubińska Czerniec 3 - 4 SMS III Łódź 7 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Kotwica Kołobrzeg AP,
Kolejka 12 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa - SMS III Łódź
Ziemia Lubińska Czerniec - WAP Włocławek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg AP
Unifreeze Górzno - Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław - Medyk II Konin
Pauza: GSS Grodzisk Wielkopolski,
Kolejka 13 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa
Medyk II Konin - Unifreeze Górzno
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kołobrzeg AP - Ziemia Lubińska Czerniec
WAP Włocławek - SMS III Łódź
Pauza: Bielawianka Bielawa,
Kolejka 14 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa - WAP Włocławek
SMS III Łódź - Kotwica Kołobrzeg AP
Ziemia Lubińska Czerniec - GSS Grodzisk Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Bielawianka Bielawa
Unifreeze Górzno - Śląsk II Wrocław
Pauza: Medyk II Konin,
Kolejka 15 - 1. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Unifreeze Górzno - Skra Częstochowa
Medyk II Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa - Ziemia Lubińska Czerniec
GSS Grodzisk Wielkopolski - SMS III Łódź
Kotwica Kołobrzeg AP - WAP Włocławek
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 16 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg AP
WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski
SMS III Łódź - Bielawianka Bielawa
Ziemia Lubińska Czerniec - Medyk II Konin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Śląsk II Wrocław
Pauza: Unifreeze Górzno,
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Unifreeze Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Ziemia Lubińska Czerniec
Medyk II Konin - SMS III Łódź
Bielawianka Bielawa - WAP Włocławek
GSS Grodzisk Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg AP
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa - GSS Grodzisk Wielkopolski
Kotwica Kołobrzeg AP - Bielawianka Bielawa
WAP Włocławek - Medyk II Konin
SMS III Łódź - Śląsk II Wrocław
Ziemia Lubińska Czerniec - Unifreeze Górzno
Pauza: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski,
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Skra Częstochowa
Unifreeze Górzno - SMS III Łódź
Śląsk II Wrocław - WAP Włocławek
Medyk II Konin - Kotwica Kołobrzeg AP
Bielawianka Bielawa - GSS Grodzisk Wielkopolski
Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec,
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa - Bielawianka Bielawa
GSS Grodzisk Wielkopolski - Medyk II Konin
Kotwica Kołobrzeg AP - Śląsk II Wrocław
WAP Włocławek - Unifreeze Górzno
Ziemia Lubińska Czerniec - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza: SMS III Łódź,
Kolejka 21 - 23. maja 2021 [szczegóły]  
Ziemia Lubińska Czerniec - Skra Częstochowa
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - SMS III Łódź
Unifreeze Górzno - Kotwica Kołobrzeg AP
Śląsk II Wrocław - GSS Grodzisk Wielkopolski
Medyk II Konin - Bielawianka Bielawa
Pauza: WAP Włocławek,
Kolejka 22 - 30. maja 2021 [szczegóły]  
Skra Częstochowa - Medyk II Konin
Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław
GSS Grodzisk Wielkopolski - Unifreeze Górzno
WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
SMS III Łódź - Ziemia Lubińska Czerniec
Pauza: Kotwica Kołobrzeg AP, .