Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
KKS Kalisz |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Wigry Suwałki |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
28 sierpnia 2020
28.08 - 18:00 |
Motor Lublin |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
29 sierpnia 2020
29.08 - 19:50 |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 19:46 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Pogoń Siedlce |
28 sierpnia 2020
28.08 - 19:30 |
Stal Rzeszów |
2 - 1 |
Górnik Polkowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Sokół Ostróda |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
28 sierpnia 2020
28.08 - 16:00 |
Hutnik Kraków |
3 - 2 |
GKS Katowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:30 |
Pauza: Garbarnia Kraków, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Lech II Poznań |
6 - 3 |
Hutnik Kraków |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Górnik Polkowice |
3 - 0 |
Sokół Ostróda |
5 września 2020
5.09 - 18:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 2 |
Stal Rzeszów |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
4 września 2020
4.09 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 3 |
Motor Lublin |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Wigry Suwałki |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
KKS Kalisz |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: GKS Katowice, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
KKS Kalisz |
1 - 2 |
Garbarnia Kraków |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Wigry Suwałki |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
11 września 2020
11.09 - 17:00 |
Motor Lublin |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Znicz Pruszków |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Sokół Ostróda |
0 - 1 |
Pogoń Siedlce |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
3 - 0 |
Hutnik Kraków |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
GKS Katowice |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
13 września 2020
13.09 - 19:00 |
Pauza: Śląsk II Wrocław, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Górnik Polkowice |
0 - 2 |
GKS Katowice |
19 września 2020
19.09 - 18:15 |
Pogoń Siedlce |
2 - 1 |
Hutnik Kraków |
19 września 2020
19.09 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
0 - 4 |
Sokół Ostróda |
19 września 2020
19.09 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Stal Rzeszów |
19 września 2020
19.09 - 15:30 |
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 1 |
Motor Lublin |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 3 |
Wigry Suwałki |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 3 |
KKS Kalisz |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Pauza: Lech II Poznań, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Wigry Suwałki |
2 - 0 |
Śląsk II Wrocław |
25 września 2020
25.09 - 17:15 |
Motor Lublin |
1 - 1 |
Garbarnia Kraków |
25 września 2020
25.09 - 19:30 |
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
25 września 2020
25.09 - 16:00 |
Sokół Ostróda |
2 - 0 |
Znicz Pruszków |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
Hutnik Kraków |
2 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
25 września 2020
25.09 - 15:30 |
GKS Katowice |
2 - 2 |
Pogoń Siedlce |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
Lech II Poznań |
1 - 3 |
Górnik Polkowice |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Pauza: KKS Kalisz, |
Kolejka 6 - 30. września 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Siedlce |
4 - 2 |
Lech II Poznań |
30 września 2020
30.09 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 3 |
GKS Katowice |
30 września 2020
30.09 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Hutnik Kraków |
29 września 2020
29.09 - 19:00 |
Olimpia Elbląg |
3 - 3 |
Sokół Ostróda |
29 września 2020
29.09 - 20:30 |
Błękitni Stargard |
0 - 5 |
Stal Rzeszów |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
30 września 2020
30.09 - 15:30 |
Garbarnia Kraków |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
30 września 2020
30.09 - 15:00 |
Śląsk II Wrocław |
1 - 1 |
Motor Lublin |
30 września 2020
30.09 - 12:00 |
KKS Kalisz |
0 - 3 |
Wigry Suwałki |
30 września 2020
30.09 - 18:00 |
Pauza: Górnik Polkowice, |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Motor Lublin |
0 - 3 |
KKS Kalisz |
4 października 2020
4.10 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Śląsk II Wrocław |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Garbarnia Kraków |
3 października 2020
3.10 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
3 - 2 |
Skra Częstochowa |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Sokół Ostróda |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
Hutnik Kraków |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
GKS Katowice |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
3 października 2020
3.10 - 19:00 |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Górnik Polkowice |
4 - 2 |
Pogoń Siedlce |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Pauza: Wigry Suwałki, |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Grudziądz |
0 - 1 |
Górnik Polkowice |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Lech II Poznań |
9 października 2020
9.10 - 19:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
GKS Katowice |
10 października 2020
10.10 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Hutnik Kraków |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Skra Częstochowa |
3 - 0 |
Sokół Ostróda |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Garbarnia Kraków |
0 - 0 |
Stal Rzeszów |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Śląsk II Wrocław |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
KKS Kalisz |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
10 października 2020
10.10 - 18:15 |
Wigry Suwałki |
1 - 0 |
Motor Lublin |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Pauza: Pogoń Siedlce, |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
Wigry Suwałki |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
KKS Kalisz |
16 października 2020
16.10 - 19:30 |
Stal Rzeszów |
0 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Sokół Ostróda |
1 - 1 |
Garbarnia Kraków |
18 listopada 2020
18.11 - 16:00 |
Hutnik Kraków |
3 - 1 |
Skra Częstochowa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
GKS Katowice |
5 - 0 |
Błękitni Stargard |
30 października 2020
30.10 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 3 |
Olimpia Elbląg |
29 października 2020
29.10 - 13:00 |
Górnik Polkowice |
4 - 0 |
Znicz Pruszków |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
17 października 2020
17.10 - 17:00 |
Pauza: Motor Lublin, |
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Pogoń Siedlce |
24 października 2020
24.10 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 3 |
Górnik Polkowice |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Lech II Poznań |
18 listopada 2020
18.11 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
GKS Katowice |
24 października 2020
24.10 - 14:15 |
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
Hutnik Kraków |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 2 |
Sokół Ostróda |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
KKS Kalisz |
0 - 2 |
Stal Rzeszów |
24 października 2020
24.10 - 18:00 |
Wigry Suwałki |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
25 października 2020
25.10 - 19:30 |
Motor Lublin |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
18 listopada 2020
18.11 - 18:00 |
Pauza: Olimpia Grudziądz, |
Kolejka 11 - 4. listopada 2020 [szczegóły] | |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Motor Lublin |
4 listopada 2020
4.11 - 19:30 |
Stal Rzeszów |
1 - 2 |
Wigry Suwałki |
4 listopada 2020
4.11 - 13:00 |
Sokół Ostróda |
1 - 4 |
KKS Kalisz |
4 listopada 2020
4.11 - 18:00 |
Hutnik Kraków |
2 - 5 |
Śląsk II Wrocław |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Garbarnia Kraków |
4 listopada 2020
4.11 - 18:00 |
Lech II Poznań |
1 - 0 |
Skra Częstochowa |
4 listopada 2020
4.11 - 13:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
4 listopada 2020
4.11 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
4 - 3 |
Olimpia Elbląg |
4 listopada 2020
4.11 - 13:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
10 listopada 2020
10.11 - 18:00 |
Pauza: Bytovia Bytów, |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Elbląg |
3 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Pogoń Siedlce |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 3 |
Górnik Polkowice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 4 |
Lech II Poznań |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 3 |
GKS Katowice |
18 listopada 2020
18.11 - 12:00 |
KKS Kalisz |
4 - 0 |
Hutnik Kraków |
7 listopada 2020
7.11 - 18:15 |
Wigry Suwałki |
1 - 2 |
Sokół Ostróda |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Motor Lublin |
1 - 0 |
Stal Rzeszów |
7 listopada 2020
7.11 - 16:45 |
Bytovia Bytów |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Pauza: Znicz Pruszków, |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Stal Rzeszów |
3 - 3 |
Bytovia Bytów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Sokół Ostróda |
1 - 0 |
Motor Lublin |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Hutnik Kraków |
1 - 2 |
Wigry Suwałki |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
GKS Katowice |
4 - 1 |
KKS Kalisz |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 1 |
Garbarnia Kraków |
14 listopada 2020
14.11 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
Skra Częstochowa |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 14 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Stargard |
2 - 3 |
Znicz Pruszków |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
4 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Garbarnia Kraków |
0 - 0 |
Pogoń Siedlce |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 0 |
Górnik Polkowice |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
KKS Kalisz |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
21 listopada 2020
21.11 - 18:00 |
Wigry Suwałki |
1 - 2 |
GKS Katowice |
22 listopada 2020
22.11 - 15:00 |
Motor Lublin |
3 - 0 |
Hutnik Kraków |
22 listopada 2020
22.11 - 19:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Sokół Ostróda |
22 listopada 2020
22.11 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Stal Rzeszów |
21 listopada 2020
21.11 - 16:00 |
Pauza: Olimpia Elbląg, |
Kolejka 15 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | |
Sokół Ostróda |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
28 listopada 2020
28.11 - 18:00 |
Hutnik Kraków |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Motor Lublin |
29 listopada 2020
29.11 - 12:45 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Wigry Suwałki |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 1 |
KKS Kalisz |
28 listopada 2020
28.11 - 14:15 |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
Śląsk II Wrocław |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
Garbarnia Kraków |
28 listopada 2020
28.11 - 16:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 5 |
Skra Częstochowa |
27 listopada 2020
27.11 - 17:00 |
Olimpia Elbląg |
4 - 2 |
Błękitni Stargard |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
Pauza: Stal Rzeszów, |
Kolejka 16 - 2. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg |
2 grudnia 2020
2.12 - 12:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
9 grudnia 2020
9.12 - 12:00 |
Śląsk II Wrocław |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
2 grudnia 2020
2.12 - 12:00 |
KKS Kalisz |
0 - 1 |
Pogoń Siedlce |
2 grudnia 2020
2.12 - 18:00 |
Wigry Suwałki |
0 - 1 |
Górnik Polkowice |
31 marca 2021
31.03 - 13:00 |
Motor Lublin |
1 - 0 |
Lech II Poznań |
2 grudnia 2020
2.12 - 17:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
GKS Katowice |
2 grudnia 2020
2.12 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Hutnik Kraków |
2 grudnia 2020
2.12 - 17:00 |
Sokół Ostróda |
2 - 3 |
Stal Rzeszów |
16 grudnia 2020
16.12 - 16:15 |
Pauza: Błękitni Stargard, |
Kolejka 17 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Hutnik Kraków |
1 - 1 |
Stal Rzeszów |
10 marca 2021
10.03 - 14:00 |
GKS Katowice |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
6 grudnia 2020
6.12 - 18:45 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
6 grudnia 2020
6.12 - 13:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Motor Lublin |
5 grudnia 2020
5.12 - 14:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
Wigry Suwałki |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Olimpia Grudziądz |
0 - 1 |
KKS Kalisz |
6 grudnia 2020
6.12 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
Garbarnia Kraków |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Skra Częstochowa |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Pauza: Sokół Ostróda, |
Kolejka 18 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Garbarnia Kraków |
3 - 0 |
Błękitni Stargard |
12 grudnia 2020
12.12 - 12:00 |
Śląsk II Wrocław |
3 - 1 |
Olimpia Elbląg |
12 grudnia 2020
12.12 - 17:00 |
KKS Kalisz |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
13 grudnia 2020
13.12 - 14:00 |
Wigry Suwałki |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
12 grudnia 2020
12.12 - 15:00 |
Motor Lublin |
3 - 3 |
Pogoń Siedlce |
12 grudnia 2020
12.12 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Górnik Polkowice |
12 grudnia 2020
12.12 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Lech II Poznań |
12 grudnia 2020
12.12 - 16:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 1 |
GKS Katowice |
13 grudnia 2020
13.12 - 12:15 |
Sokół Ostróda |
3 - 0 |
Hutnik Kraków |
12 grudnia 2020
12.12 - 18:00 |
Pauza: Skra Częstochowa, |
Kolejka 19 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły] | |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Sokół Ostróda |
27 lutego 2021
27.02 - 17:00 |
Lech II Poznań |
5 - 1 |
Stal Rzeszów |
27 lutego 2021
27.02 - 13:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
28 lutego 2021
28.02 - 20:00 |
Pogoń Siedlce |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
27 lutego 2021
27.02 - 13:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
Motor Lublin |
27 lutego 2021
27.02 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Wigry Suwałki |
27 lutego 2021
27.02 - 12:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
KKS Kalisz |
27 lutego 2021
27.02 - 14:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
28 lutego 2021
28.02 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Garbarnia Kraków |
27 lutego 2021
27.02 - 13:00 |
Pauza: Hutnik Kraków, |
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
2 - 0 |
Śląsk II Wrocław |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 4 |
KKS Kalisz |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
Wigry Suwałki |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 1 |
Motor Lublin |
6 marca 2021
6.03 - 12:00 |
Olimpia Grudziądz |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
7 marca 2021
7.03 - 20:15 |
Górnik Polkowice |
1 - 2 |
Stal Rzeszów |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Sokół Ostróda |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
GKS Katowice |
0 - 2 |
Hutnik Kraków |
6 marca 2021
6.03 - 17:00 |
Pauza: Garbarnia Kraków, |
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Hutnik Kraków |
0 - 2 |
Lech II Poznań |
14 marca 2021
14.03 - 13:15 |
Sokół Ostróda |
0 - 1 |
Górnik Polkowice |
13 marca 2021
13.03 - 16:30 |
Stal Rzeszów |
1 - 5 |
Pogoń Siedlce |
7 kwietnia 2021
7.04 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
12 marca 2021
12.03 - 19:30 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Znicz Pruszków |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Motor Lublin |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
11 marca 2021
11.03 - 19:30 |
Wigry Suwałki |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
12 marca 2021
12.03 - 17:00 |
KKS Kalisz |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 1 |
Garbarnia Kraków |
13 marca 2021
13.03 - 13:00 |
Pauza: GKS Katowice, |
Kolejka 22 - 17. marca 2021 [szczegóły] | |
Garbarnia Kraków |
1 - 2 |
KKS Kalisz |
17 marca 2021
17.03 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
3 - 2 |
Wigry Suwałki |
17 marca 2021
17.03 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Motor Lublin |
17 marca 2021
17.03 - 14:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
17 marca 2021
17.03 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
17 marca 2021
17.03 - 15:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 1 |
Stal Rzeszów |
17 marca 2021
17.03 - 18:00 |
Pogoń Siedlce |
2 - 3 |
Sokół Ostróda |
31 marca 2021
31.03 - 16:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 3 |
Górnik Polkowice |
17 marca 2021
17.03 - 14:00 |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
GKS Katowice |
17 marca 2021
17.03 - 18:00 |
Pauza: Śląsk II Wrocław, |
Kolejka 23 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Górnik Polkowice |
21 marca 2021
21.03 - 19:30 |
Hutnik Kraków |
2 - 1 |
Pogoń Siedlce |
22 marca 2021
22.03 - 15:00 |
Sokół Ostróda |
0 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
20 marca 2021
20.03 - 18:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
21 marca 2021
21.03 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Błękitni Stargard |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Motor Lublin |
0 - 0 |
Skra Częstochowa |
7 kwietnia 2021
7.04 - 17:00 |
Wigry Suwałki |
2 - 0 |
Garbarnia Kraków |
21 marca 2021
21.03 - 13:00 |
KKS Kalisz |
1 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Pauza: Lech II Poznań, |
Kolejka 24 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
3 - 0 |
Wigry Suwałki |
27 marca 2021
27.03 - 13:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
Motor Lublin |
21 kwietnia 2021
21.04 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
28 marca 2021
28.03 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
27 marca 2021
27.03 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 3 |
Stal Rzeszów |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Sokół Ostróda |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
Hutnik Kraków |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
GKS Katowice |
28 marca 2021
28.03 - 16:45 |
Górnik Polkowice |
4 - 0 |
Lech II Poznań |
27 marca 2021
27.03 - 13:00 |
Pauza: KKS Kalisz, |
Kolejka 25 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Lech II Poznań |
0 - 2 |
Pogoń Siedlce |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
GKS Katowice |
1 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
3 kwietnia 2021
3.04 - 17:00 |
Hutnik Kraków |
1 - 3 |
Znicz Pruszków |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Sokół Ostróda |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
2 kwietnia 2021
2.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Skra Częstochowa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:15 |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
Garbarnia Kraków |
2 kwietnia 2021
2.04 - 14:00 |
Motor Lublin |
2 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
3 kwietnia 2021
3.04 - 15:15 |
Wigry Suwałki |
2 - 0 |
KKS Kalisz |
3 kwietnia 2021
3.04 - 18:00 |
Pauza: Górnik Polkowice, |
Kolejka 26 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
KKS Kalisz |
1 - 1 |
Motor Lublin |
10 kwietnia 2021
10.04 - 18:00 |
Śląsk II Wrocław |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
11 kwietnia 2021
11.04 - 13:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Skra Częstochowa |
3 - 4 |
Stal Rzeszów |
10 kwietnia 2021
10.04 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 1 |
Sokół Ostróda |
10 kwietnia 2021
10.04 - 13:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
GKS Katowice |
8 kwietnia 2021
8.04 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 3 |
Lech II Poznań |
10 kwietnia 2021
10.04 - 20:15 |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
Górnik Polkowice |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Pauza: Wigry Suwałki, |
Kolejka 27 - 14. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Górnik Polkowice |
3 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
12 maja 2021
12.05 - 16:00 |
Lech II Poznań |
2 - 5 |
Znicz Pruszków |
14 kwietnia 2021
14.04 - 13:00 |
GKS Katowice |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Hutnik Kraków |
4 - 1 |
Błękitni Stargard |
14 kwietnia 2021
14.04 - 16:30 |
Sokół Ostróda |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
14 kwietnia 2021
14.04 - 18:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 1 |
Garbarnia Kraków |
12 maja 2021
12.05 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 0 |
Śląsk II Wrocław |
14 kwietnia 2021
14.04 - 19:30 |
Bytovia Bytów |
2 - 3 |
KKS Kalisz |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
Motor Lublin |
0 - 1 |
Wigry Suwałki |
14 kwietnia 2021
14.04 - 18:00 |
Pauza: Pogoń Siedlce, |
Kolejka 28 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Wigry Suwałki |
4 - 1 |
Bytovia Bytów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
KKS Kalisz |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
18 kwietnia 2021
18.04 - 17:50 |
Śląsk II Wrocław |
3 - 4 |
Stal Rzeszów |
18 kwietnia 2021
18.04 - 13:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
Sokół Ostróda |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 1 |
Hutnik Kraków |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
GKS Katowice |
11 maja 2021
11.05 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 1 |
Górnik Polkowice |
26 maja 2021
26.05 - 15:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
Pogoń Siedlce |
18 kwietnia 2021
18.04 - 17:00 |
Pauza: Motor Lublin, |
Kolejka 29 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Siedlce |
2 - 2 |
Znicz Pruszków |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 18:30 |
Hutnik Kraków |
2 - 0 |
Garbarnia Kraków |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Sokół Ostróda |
4 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
3 - 3 |
KKS Kalisz |
23 kwietnia 2021
23.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Wigry Suwałki |
23 kwietnia 2021
23.04 - 19:30 |
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Motor Lublin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 18:00 |
Pauza: Olimpia Grudziądz, |
Kolejka 30 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Motor Lublin |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
28 kwietnia 2021
28.04 - 18:00 |
Wigry Suwałki |
1 - 1 |
Stal Rzeszów |
28 kwietnia 2021
28.04 - 16:15 |
KKS Kalisz |
2 - 0 |
Sokół Ostróda |
28 kwietnia 2021
28.04 - 18:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 0 |
Hutnik Kraków |
28 kwietnia 2021
28.04 - 15:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 0 |
GKS Katowice |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
28 kwietnia 2021
28.04 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Górnik Polkowice |
28 kwietnia 2021
28.04 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
Pogoń Siedlce |
28 kwietnia 2021
28.04 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
28 kwietnia 2021
28.04 - 15:30 |
Pauza: Bytovia Bytów, |
Kolejka 31 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Grudziądz |
3 - 1 |
Olimpia Elbląg |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pogoń Siedlce |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Lech II Poznań |
0 - 0 |
Garbarnia Kraków |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
GKS Katowice |
1 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
1 maja 2021
1.05 - 18:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 2 |
KKS Kalisz |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Sokół Ostróda |
0 - 1 |
Wigry Suwałki |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 3 |
Motor Lublin |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
2 maja 2021
2.05 - 13:30 |
Pauza: Znicz Pruszków, |
Kolejka 32 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Stal Rzeszów |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Motor Lublin |
4 - 1 |
Sokół Ostróda |
8 maja 2021
8.05 - 19:00 |
Wigry Suwałki |
0 - 1 |
Hutnik Kraków |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
KKS Kalisz |
2 - 1 |
GKS Katowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 1 |
Lech II Poznań |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 2 |
Górnik Polkowice |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Skra Częstochowa |
2 - 2 |
Pogoń Siedlce |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Błękitni Stargard |
2 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 33 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
Garbarnia Kraków |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 2 |
Śląsk II Wrocław |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 0 |
KKS Kalisz |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
GKS Katowice |
2 - 2 |
Wigry Suwałki |
15 maja 2021
15.05 - 15:15 |
Hutnik Kraków |
5 - 0 |
Motor Lublin |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Sokół Ostróda |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
16 maja 2021
16.05 - 19:44 |
Pauza: Olimpia Elbląg, |
Kolejka 34 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Sokół Ostróda |
19 maja 2021
19.05 - 19:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Hutnik Kraków |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Motor Lublin |
2 - 1 |
GKS Katowice |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Wigry Suwałki |
1 - 0 |
Lech II Poznań |
19 maja 2021
19.05 - 16:00 |
KKS Kalisz |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Śląsk II Wrocław |
1 - 2 |
Pogoń Siedlce |
19 maja 2021
19.05 - 16:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
3 - 2 |
Znicz Pruszków |
19 maja 2021
19.05 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Pauza: Stal Rzeszów, |
Kolejka 35 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
Skra Częstochowa |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Garbarnia Kraków |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 4 |
Śląsk II Wrocław |
23 maja 2021
23.05 - 18:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 0 |
KKS Kalisz |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 2 |
Wigry Suwałki |
22 maja 2021
22.05 - 18:15 |
Lech II Poznań |
0 - 0 |
Motor Lublin |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
GKS Katowice |
4 - 1 |
Bytovia Bytów |
23 maja 2021
23.05 - 18:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
3 - 1 |
Sokół Ostróda |
22 maja 2021
22.05 - 19:44 |
Pauza: Błękitni Stargard, |
Kolejka 36 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal Rzeszów |
2 - 3 |
Hutnik Kraków |
28 maja 2021
28.05 - 19:44 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
GKS Katowice |
28 maja 2021
28.05 - 18:45 |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
Lech II Poznań |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Motor Lublin |
0 - 0 |
Górnik Polkowice |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Wigry Suwałki |
3 - 2 |
Pogoń Siedlce |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
KKS Kalisz |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Śląsk II Wrocław |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 3 |
Olimpia Elbląg |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
29 maja 2021
29.05 - 17:30 |
Pauza: Sokół Ostróda, |
Kolejka 37 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Garbarnia Kraków |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 4 |
Śląsk II Wrocław |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
KKS Kalisz |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 2 |
Wigry Suwałki |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:30 |
Pogoń Siedlce |
3 - 3 |
Motor Lublin |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
5 - 0 |
Bytovia Bytów |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:30 |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
GKS Katowice |
4 - 1 |
Stal Rzeszów |
7 czerwca 2021
7.06 - 20:25 |
Hutnik Kraków |
1 - 2 |
Sokół Ostróda |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:30 |
Pauza: Skra Częstochowa, |
Kolejka 38 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sokół Ostróda |
3 - 2 |
GKS Katowice |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 2 |
Lech II Poznań |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Bytovia Bytów |
4 - 3 |
Pogoń Siedlce |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Motor Lublin |
5 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Wigry Suwałki |
0 - 0 |
Znicz Pruszków |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
KKS Kalisz |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Śląsk II Wrocław |
5 - 1 |
Błękitni Stargard |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Garbarnia Kraków |
4 - 4 |
Skra Częstochowa |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Pauza: Hutnik Kraków, . |
|