MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 35 | 77 | 25 | 2 | 8 | 84 - 37 | ||||||
2. | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 35 | 74 | 23 | 5 | 7 | 66 - 36 | ||||||
3. | Legionovia Legionowo | 35 | 64 | 19 | 7 | 9 | 68 - 48 | ||||||
4. | Polonia Warszawa | 35 | 59 | 17 | 8 | 10 | 63 - 39 | ||||||
5. | Unia Skierniewice | 35 | 52 | 15 | 7 | 13 | 60 - 50 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 - 4 |
6. | Znicz Biała Piska | 35 | 52 | 14 | 10 | 11 | 62 - 61 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 - 4 |
7. | Legia II Warszawa | 35 | 51 | 15 | 6 | 14 | 61 - 54 | ||||||
8. | Jagiellonia II Białystok | 35 | 42 | 12 | 6 | 17 | 55 - 70 | ||||||
9. | KS Kutno | 34 | 55 | 16 | 7 | 11 | 55 - 47 | ||||||
10. | Ursus Warszawa | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 53 - 45 | ||||||
11. | Błonianka Błonie | 34 | 50 | 15 | 5 | 14 | 65 - 51 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 - 3 |
12. | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 34 | 50 | 15 | 5 | 14 | 49 - 63 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 |
13. | Broń Radom | 34 | 49 | 14 | 7 | 13 | 46 - 44 | ||||||
14. | Sokół Aleksandrów Łódzki | 34 | 48 | 12 | 12 | 10 | 53 - 31 | ||||||
15. | Pelikan Łowicz | 34 | 47 | 13 | 8 | 13 | 47 - 46 | ||||||
16. | GKS Wikielec | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 50 - 57 | ||||||
17. | Concordia Elbląg | 34 | 45 | 12 | 9 | 13 | 44 - 46 | ||||||
18. | RKS Radomsko | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 51 - 50 | ||||||
19. | Olimpia Zambrów | 34 | 40 | 12 | 4 | 18 | 51 - 59 | ||||||
20. | Ruch Wysokie Mazowieckie | 34 | 24 | 4 | 12 | 18 | 33 - 69 | ||||||
21. | Huragan Morąg | 34 | 22 | 4 | 10 | 20 | 39 - 76 | ||||||
22. | KS Wasilków | 34 | 15 | 4 | 3 | 27 | 21 - 97 |
Polonia Warszawa | 3 - 0 | Jagiellonia II Białystok | 11 kwietnia 2021 - 17:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 3 - 2 | Unia Skierniewice | 10 kwietnia 2021 - 16:00 |
Legia II Warszawa | 3 - 1 | Znicz Biała Piska | 10 kwietnia 2021 - 15:00 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 - 0 | Legionovia Legionowo | 10 kwietnia 2021 - 17:00 |
KS Wasilków | 0 - 2 | Broń Radom | 10 kwietnia 2021 - 16:00 |
Concordia Elbląg | 4 - 3 | GKS Wikielec | 10 kwietnia 2021 - 15:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 - 0 | Ursus Warszawa | 10 kwietnia 2021 - 15:00 |
Olimpia Zambrów | 1 - 1 | RKS Radomsko | 10 kwietnia 2021 - 15:00 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 - 1 | Błonianka Błonie | 10 kwietnia 2021 - 15:00 |
KS Kutno | 1 - 0 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 10 kwietnia 2021 - 14:00 |
Pelikan Łowicz | 1 - 1 | Huragan Morąg | 10 kwietnia 2021 - 16:30 |