III liga - grupa I - sezon 2020/2021

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 53 17 2 4 51 - 20
2. Legionovia Legionowo 23 45 13 6 4 35 - 21
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 43 13 4 6 43 - 25
4. Unia Skierniewice 23 42 13 3 7 43 - 26
5. Znicz Biała Piska 23 40 11 7 5 40 - 29
6. Legia II Warszawa 23 37 11 4 8 42 - 28
7. Jagiellonia II Białystok 22 36 10 6 6 40 - 31
8. Polonia Warszawa 22 35 10 5 7 35 - 25

9. KS Kutno 23 36 11 3 9 34 - 32
10. Sokół Aleksandrów Łódzki 23 34 9 7 7 37 - 20
11. Pelikan Łowicz 23 33 9 6 8 34 - 33 1 3 1 0 0 1 - 0
12. Błonianka Błonie 23 33 10 3 10 43 - 35 1 0 0 0 1 0 - 1
13. RKS Radomsko 23 30 8 6 9 32 - 31 1 3 1 0 0 4 - 1
14. Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 30 9 3 11 31 - 47 1 0 0 0 1 1 - 4
15. Concordia Elbląg 23 28 7 7 9 28 - 30 1 3 1 0 0 2 - 0
16. Broń Radom 23 28 7 7 9 27 - 37 1 0 0 0 1 0 - 2
17. GKS Wikielec 23 26 7 5 11 32 - 47
18. Ursus Warszawa 23 25 7 4 12 30 - 35
19. Olimpia Zambrów 23 19 5 4 14 30 - 44 1 3 1 0 0 4 - 1
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 23 19 3 10 10 23 - 44 1 0 0 0 1 1 - 4
21. Huragan Morąg 23 17 3 8 12 25 - 45
22. KS Wasilków 23 11 3 2 18 16 - 66


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
KS Kutno 2 - 1 Polonia Warszawa 8 sierpnia 2020 - 16:00
Olimpia Zambrów 2 - 0 Unia Skierniewice 8 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Huragan Morąg 9 sierpnia 2020 - 16:00
RKS Radomsko 1 - 4 Legia II Warszawa 9 sierpnia 2020 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 3 Znicz Biała Piska 8 sierpnia 2020 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 września 2020 - 17:00
GKS Wikielec 5 - 1 KS Wasilków 8 sierpnia 2020 - 14:00
Pelikan Łowicz 1 - 1 Broń Radom 9 sierpnia 2020 - 11:15
Błonianka Błonie 3 - 2 Ursus Warszawa 8 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Legionovia Legionowo 19 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 - 1 Concordia Elbląg 8 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 2 - 0 Concordia Elbląg 15 sierpnia 2020 - 19:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 sierpnia 2020 - 17:00
Ursus Warszawa 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia 2020 - 17:00
Broń Radom 2 - 0 Błonianka Błonie 15 sierpnia 2020 - 17:00
KS Wasilków 1 - 3 Pelikan Łowicz 15 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 GKS Wikielec 15 sierpnia 2020 - 17:00
Znicz Biała Piska 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 sierpnia 2020 - 17:00
Legia II Warszawa 1 - 1 Jagiellonia II Białystok 16 sierpnia 2020 - 11:00
Huragan Morąg 1 - 1 RKS Radomsko 15 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Skierniewice 5 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 października 2020 - 15:30
KS Kutno 4 - 2 Olimpia Zambrów 15 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Olimpia Zambrów 1 - 2 Polonia Warszawa 22 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 KS Kutno 23 sierpnia 2020 - 16:00
RKS Radomsko 1 - 1 Unia Skierniewice 23 sierpnia 2020 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Huragan Morąg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 4 Legia II Warszawa 23 sierpnia 2020 - 11:00
GKS Wikielec 3 - 3 Znicz Biała Piska 22 sierpnia 2020 - 14:00
Pelikan Łowicz 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia 2020 - 11:15
Błonianka Błonie 7 - 0 KS Wasilków 22 sierpnia 2020 - 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 0 Broń Radom 23 sierpnia 2020 - 11:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 2 Ursus Warszawa 22 sierpnia 2020 - 16:00
Concordia Elbląg 0 - 2 Legionovia Legionowo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 0 - 1 Legionovia Legionowo 29 sierpnia 2020 - 19:00
Ursus Warszawa 3 - 1 Concordia Elbląg 29 sierpnia 2020 - 11:00
Broń Radom 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 sierpnia 2020 - 17:00
KS Wasilków 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia 2020 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Błonianka Błonie 29 sierpnia 2020 - 17:00
Znicz Biała Piska 1 - 1 Pelikan Łowicz 29 sierpnia 2020 - 15:00
Legia II Warszawa 6 - 1 GKS Wikielec 30 sierpnia 2020 - 12:00
Huragan Morąg 2 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Skierniewice 1 - 2 Jagiellonia II Białystok 29 sierpnia 2020 - 17:00
KS Kutno 0 - 0 RKS Radomsko 29 sierpnia 2020 - 16:00
Olimpia Zambrów 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 sierpnia 2020 - 16:30
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 3 Polonia Warszawa 30 września 2020 - 18:00
RKS Radomsko 2 - 1 Olimpia Zambrów 6 września 2020 - 16:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 0 KS Kutno 5 września 2020 - 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Unia Skierniewice 6 września 2020 - 17:00
GKS Wikielec 3 - 1 Huragan Morąg 5 września 2020 - 17:00
Pelikan Łowicz 3 - 1 Legia II Warszawa 6 września 2020 - 11:15
Błonianka Błonie 6 - 3 Znicz Biała Piska 5 września 2020 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 września 2020 - 16:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 KS Wasilków 5 września 2020 - 16:00
Concordia Elbląg 2 - 0 Broń Radom 5 września 2020 - 17:00
Legionovia Legionowo 1 - 1 Ursus Warszawa 6 września 2020 - 16:00
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 2 - 1 Ursus Warszawa 12 września 2020 - 18:00
Broń Radom 0 - 2 Legionovia Legionowo 13 września 2020 - 19:00
KS Wasilków 0 - 3 Concordia Elbląg 12 września 2020 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 września 2020 - 17:00
Znicz Biała Piska 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września 2020 - 15:00
Legia II Warszawa 1 - 1 Błonianka Błonie 13 września 2020 - 11:00
Huragan Morąg 1 - 2 Pelikan Łowicz 12 września 2020 - 17:00
Unia Skierniewice 4 - 1 GKS Wikielec 12 września 2020 - 11:00
KS Kutno 4 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 września 2020 - 16:00
Olimpia Zambrów 1 - 2 Jagiellonia II Białystok 12 września 2020 - 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 RKS Radomsko 21 października 2020 - 18:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
RKS Radomsko 0 - 4 Polonia Warszawa 20 września 2020 - 15:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 lutego 2021 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Olimpia Zambrów 20 września 2020 - 15:00
GKS Wikielec 2 - 0 KS Kutno 19 września 2020 - 13:00
Unia Skierniewice 4 - 2 Pelikan Łowicz 19 września 2020 - 16:00
Błonianka Błonie 2 - 3 Huragan Morąg 19 września 2020 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Legia II Warszawa 19 września 2020 - 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Znicz Biała Piska 19 września 2020 - 13:00
Concordia Elbląg 0 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września 2020 - 14:30
Legionovia Legionowo 2 - 0 KS Wasilków 19 września 2020 - 16:00
Ursus Warszawa 0 - 2 Broń Radom 19 września 2020 - 15:00
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 4 - 1 Broń Radom 26 września 2020 - 18:00
KS Wasilków 0 - 2 Ursus Warszawa 26 września 2020 - 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Legionovia Legionowo 26 września 2020 - 16:00
Znicz Biała Piska 1 - 1 Concordia Elbląg 26 września 2020 - 16:00
Legia II Warszawa 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 września 2020 - 11:00
Huragan Morąg 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 września 2020 - 14:00
Unia Skierniewice 1 - 0 Błonianka Błonie 26 września 2020 - 16:00
Pelikan Łowicz 0 - 2 KS Kutno 27 września 2020 - 11:15
Olimpia Zambrów 4 - 1 GKS Wikielec 26 września 2020 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 września 2020 - 16:00
RKS Radomsko 3 - 0 Jagiellonia II Białystok 27 września 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Polonia Warszawa 4 października 2020 - 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 4 RKS Radomsko 4 października 2020 - 15:00
GKS Wikielec 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 października 2020 - 17:00
Pelikan Łowicz 2 - 1 Olimpia Zambrów 4 października 2020 - 11:15
Błonianka Błonie 0 - 2 KS Kutno 3 października 2020 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Unia Skierniewice 3 października 2020 - 15:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 3 Huragan Morąg 3 października 2020 - 13:00
Concordia Elbląg 0 - 1 Legia II Warszawa 3 października 2020 - 16:00
Legionovia Legionowo 1 - 2 Znicz Biała Piska 3 października 2020 - 15:30
Ursus Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 października 2020 - 14:00
Broń Radom 1 - 1 KS Wasilków 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 3 - 0 KS Wasilków 10 października 2020 - 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Broń Radom 10 października 2020 - 15:00
Znicz Biała Piska 3 - 1 Ursus Warszawa 10 października 2020 - 14:00
Legia II Warszawa 0 - 1 Legionovia Legionowo 21 października 2020 - 13:00
Huragan Morąg 0 - 3 Concordia Elbląg 10 października 2020 - 15:00
Unia Skierniewice 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 października 2020 - 15:00
KS Kutno 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 października 2020 - 15:00
Olimpia Zambrów 1 - 3 Błonianka Błonie 10 października 2020 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Pelikan Łowicz 11 października 2020 - 16:00
RKS Radomsko 2 - 0 GKS Wikielec 11 października 2020 - 14:00
Jagiellonia II Białystok 6 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 Polonia Warszawa 18 października 2020 - 11:00
GKS Wikielec 2 - 2 Jagiellonia II Białystok 4 listopada 2020 - 17:00
Pelikan Łowicz 2 - 0 RKS Radomsko 18 października 2020 - 11:15
Błonianka Błonie 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 października 2020 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Olimpia Zambrów 17 października 2020 - 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 KS Kutno 17 października 2020 - 13:00
Concordia Elbląg 0 - 1 Unia Skierniewice 17 października 2020 - 15:00
Legionovia Legionowo 1 - 1 Huragan Morąg 17 października 2020 - 15:00
Ursus Warszawa 0 - 1 Legia II Warszawa 17 października 2020 - 14:00
Broń Radom 1 - 2 Znicz Biała Piska 17 października 2020 - 14:30
KS Wasilków 1 - 8 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 grudnia 2020 - 18:00
Znicz Biała Piska 5 - 1 KS Wasilków 24 października 2020 - 14:00
Legia II Warszawa 2 - 2 Broń Radom 25 października 2020 - 11:00
Huragan Morąg 0 - 0 Ursus Warszawa 24 października 2020 - 14:00
Unia Skierniewice 4 - 2 Legionovia Legionowo 24 października 2020 - 14:00
KS Kutno 2 - 1 Concordia Elbląg 24 października 2020 - 15:00
Olimpia Zambrów 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 października 2020 - 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 października 2020 - 16:00
RKS Radomsko 1 - 3 Błonianka Błonie 24 października 2020 - 11:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 1 Pelikan Łowicz 2 grudnia 2020 - 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 GKS Wikielec 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły]  
GKS Wikielec 1 - 0 Polonia Warszawa 25 listopada 2020 - 17:00
Pelikan Łowicz 3 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 października 2020 - 14:00
Błonianka Błonie 3 - 2 Jagiellonia II Białystok 31 października 2020 - 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 2 RKS Radomsko 31 października 2020 - 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 listopada 2020 - 13:00
Concordia Elbląg 1 - 1 Olimpia Zambrów 31 października 2020 - 14:00
Legionovia Legionowo 2 - 1 KS Kutno 31 października 2020 - 13:30
Ursus Warszawa 0 - 2 Unia Skierniewice 31 października 2020 - 13:00
Broń Radom 0 - 2 Huragan Morąg 31 października 2020 - 11:00
KS Wasilków 1 - 2 Legia II Warszawa 31 października 2020 - 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Znicz Biała Piska 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 0 - 1 Znicz Biała Piska 7 listopada 2020 - 17:00
Legia II Warszawa 3 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 listopada 2020 - 11:00
Huragan Morąg 0 - 0 KS Wasilków 7 listopada 2020 - 13:00
Unia Skierniewice 2 - 0 Broń Radom 7 listopada 2020 - 13:00
KS Kutno 1 - 2 Ursus Warszawa 7 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Zambrów 1 - 4 Legionovia Legionowo 7 listopada 2020 - 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Concordia Elbląg 7 listopada 2020 - 13:00
RKS Radomsko 4 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 listopada 2020 - 11:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 listopada 2020 - 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 Błonianka Błonie 6 marca 2021 - 14:00
GKS Wikielec 2 - 1 Pelikan Łowicz 7 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz 2 - 2 Polonia Warszawa 11 listopada 2020 - 13:30
Błonianka Błonie 2 - 1 GKS Wikielec 11 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 listopada 2020 - 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Jagiellonia II Białystok 11 listopada 2020 - 12:30
Concordia Elbląg 2 - 0 RKS Radomsko 11 listopada 2020 - 13:00
Legionovia Legionowo 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 listopada 2020 - 13:00
Ursus Warszawa 0 - 0 Olimpia Zambrów 25 listopada 2020 - 12:00
Broń Radom 3 - 2 KS Kutno 11 listopada 2020 - 11:00
KS Wasilków 2 - 5 Unia Skierniewice 11 listopada 2020 - 13:30
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Huragan Morąg 11 listopada 2020 - 13:00
Znicz Biała Piska 1 - 0 Legia II Warszawa 5 grudnia 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 1 - 0 Legia II Warszawa 14 listopada 2020 - 17:00
Huragan Morąg 1 - 1 Znicz Biała Piska 15 listopada 2020 - 11:00
Unia Skierniewice 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 listopada 2020 - 13:00
KS Kutno 1 - 4 KS Wasilków 14 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Zambrów 0 - 2 Broń Radom 14 listopada 2020 - 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Ursus Warszawa 15 listopada 2020 - 13:00
RKS Radomsko 0 - 0 Legionovia Legionowo 15 listopada 2020 - 13:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Concordia Elbląg 10 marca 2021 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 listopada 2020 - 11:00
GKS Wikielec 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 listopada 2020 - 13:00
Pelikan Łowicz 1 - 0 Błonianka Błonie 15 listopada 2020 - 11:15
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Błonianka Błonie 1 - 2 Polonia Warszawa 21 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Pelikan Łowicz 6 grudnia 2020 - 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 GKS Wikielec 21 listopada 2020 - 11:00
Concordia Elbląg 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 listopada 2020 - 13:00
Legionovia Legionowo 2 - 1 Jagiellonia II Białystok 6 marca 2021 - 13:00
Ursus Warszawa 3 - 1 RKS Radomsko 21 listopada 2020 - 12:00
Broń Radom 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 listopada 2020 - 12:00
KS Wasilków 3 - 0 Olimpia Zambrów 21 listopada 2020 - 12:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 KS Kutno 21 listopada 2020 - 13:00
Znicz Biała Piska 2 - 2 Unia Skierniewice 21 listopada 2020 - 13:00
Legia II Warszawa 5 - 0 Huragan Morąg 21 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 18 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 2 - 2 Huragan Morąg 28 listopada 2020 - 17:00
Unia Skierniewice 0 - 2 Legia II Warszawa 28 listopada 2020 - 13:00
KS Kutno 0 - 3 Znicz Biała Piska 28 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Zambrów 1 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 listopada 2020 - 12:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 KS Wasilków 29 listopada 2020 - 13:00
RKS Radomsko 3 - 1 Broń Radom 28 listopada 2020 - 12:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Ursus Warszawa 5 grudnia 2020 - 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Legionovia Legionowo 29 listopada 2020 - 11:00
GKS Wikielec 0 - 0 Concordia Elbląg 28 listopada 2020 - 13:00
Pelikan Łowicz 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 listopada 2020 - 11:15
Błonianka Błonie 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 lutego 2021 - 18:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Polonia Warszawa 13 marca 2021 - 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 2 Błonianka Błonie 13 marca 2021 - 12:00
Concordia Elbląg 2 - 1 Pelikan Łowicz 14 marca 2021 - 12:00
Legionovia Legionowo 3 - 0 GKS Wikielec 13 marca 2021 - 14:00
Ursus Warszawa 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 marca 2021 - 13:00
Broń Radom 1 - 3 Jagiellonia II Białystok 14 marca 2021 - 12:00
KS Wasilków 0 - 3 RKS Radomsko 13 marca 2021 - 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 marca 2021 - 15:00
Znicz Biała Piska 1 - 1 Olimpia Zambrów 13 marca 2021 - 14:30
Legia II Warszawa 0 - 0 KS Kutno 14 marca 2021 - 11:00
Huragan Morąg 0 - 1 Unia Skierniewice 13 marca 2021 - 12:00
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 0 - 1 Unia Skierniewice 20 marca 2021 - 17:00
KS Kutno 2 - 1 Huragan Morąg 20 marca 2021 - 14:00
Olimpia Zambrów 2 - 1 Legia II Warszawa 20 marca 2021 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Znicz Biała Piska 20 marca 2021 - 10:00
RKS Radomsko 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 marca 2021 - 12:00
Jagiellonia II Białystok 5 - 0 KS Wasilków 20 marca 2021 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 20 marca 2021 - 14:00
GKS Wikielec 0 - 4 Ursus Warszawa 20 marca 2021 - 15:00
Pelikan Łowicz 1 - 2 Legionovia Legionowo 21 marca 2021 - 11:15
Błonianka Błonie 0 - 3 Concordia Elbląg 20 marca 2021 - 13:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Polonia Warszawa 27 marca 2021 - 14:00
Concordia Elbląg 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 marca 2021 - 15:00
Legionovia Legionowo 2 - 1 Błonianka Błonie 27 marca 2021 - 15:00
Ursus Warszawa 1 - 2 Pelikan Łowicz 27 marca 2021 - 13:00
Broń Radom 2 - 1 GKS Wikielec 28 marca 2021 - 12:00
KS Wasilków 0 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 marca 2021 - 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 2 Jagiellonia II Białystok 27 marca 2021 - 15:00
Znicz Biała Piska 1 - 0 RKS Radomsko 27 marca 2021 - 15:00
Legia II Warszawa 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 marca 2021 - 12:00
Huragan Morąg 2 - 3 Olimpia Zambrów 27 marca 2021 - 15:00
Unia Skierniewice 2 - 1 KS Kutno 27 marca 2021 - 14:00
Kolejka 22 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 3 Polonia Warszawa 3 kwietnia 2021 - 16:00
Legionovia Legionowo 3 - 1 Legia II Warszawa 3 kwietnia 2021 - 12:00
Znicz Biała Piska 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 kwietnia 2021 - 14:00
Unia Skierniewice 4 - 0 Jagiellonia II Białystok 2 kwietnia 2021 - 14:00
Pelikan Łowicz 0 - 1 KS Wasilków 3 kwietnia 2021 - 16:00
Huragan Morąg 1 - 5 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 kwietnia 2021 - 16:30
KS Kutno 3 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 kwietnia 2021 - 14:00
Błonianka Błonie 3 - 1 Olimpia Zambrów 3 kwietnia 2021 - 13:00
RKS Radomsko 1 - 2 Ursus Warszawa 3 kwietnia 2021 - 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Concordia Elbląg 3 kwietnia 2021 - 11:00
GKS Wikielec 2 - 2 Broń Radom 3 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Jagiellonia II Białystok 11 kwietnia 2021 - 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 2 Unia Skierniewice 10 kwietnia 2021 - 16:00
Legia II Warszawa 3 - 1 Znicz Biała Piska 10 kwietnia 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Legionovia Legionowo 10 kwietnia 2021 - 17:00
KS Wasilków 0 - 2 Broń Radom
Concordia Elbląg 4 - 3 GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów 1 - 1 RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Błonianka Błonie
KS Kutno 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz 1 - 1 Huragan Morąg
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 18 kwietnia 2021 - 17:00
Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 kwietnia 2021 - 14:00
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa 17 kwietnia 2021 - 15:00
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 kwietnia 2021 - 14:00
KS Wasilków - Huragan Morąg
KS Kutno - Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie - Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - GKS Wikielec
Broń Radom - Concordia Elbląg
Kolejka 25 - 21. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Concordia Elbląg - KS Wasilków
Broń Radom - Ursus Warszawa
GKS Wikielec - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko
Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz
Huragan Morąg - KS Kutno
Kolejka 26 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 kwietnia 2021 - 19:11
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 24 kwietnia 2021 - 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice 24 kwietnia 2021 - 17:00
Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska 24 kwietnia 2021 - 14:00
KS Wasilków - KS Kutno
Huragan Morąg - Błonianka Błonie
RKS Radomsko - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - GKS Wikielec
Broń Radom - Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg - Ursus Warszawa
Kolejka 27 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1 maja 2021 - 14:00
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 1 maja 2021 - 15:00
Jagiellonia II Białystok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa 1 maja 2021 - 16:00
Ursus Warszawa - KS Wasilków
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
RKS Radomsko - Huragan Morąg
KS Kutno - Błonianka Błonie
Kolejka 28 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 8 maja 2021 - 19:11
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 maja 2021 - 18:00
Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 9 maja 2021 - 14:00
KS Wasilków - Błonianka Błonie
RKS Radomsko - KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa
Kolejka 29 - 12. maja 2021 [szczegóły]  
Unia Skierniewice - Polonia Warszawa 12 maja 2021 - 17:00
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo 12 maja 2021 - 17:00
Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 30 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 maja 2021 - 19:11
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów - KS Wasilków
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Elbląg
Broń Radom - Pelikan Łowicz
Huragan Morąg - GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Kutno
Błonianka Błonie - RKS Radomsko
Kolejka 31 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 maja 2021 - 15:00
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 22 maja 2021 - 15:00
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 maja 2021 - 15:00
RKS Radomsko - KS Wasilków
Błonianka Błonie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Kutno - GKS Wikielec
Huragan Morąg - Broń Radom
Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów
Kolejka 32 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo 29 maja 2021 - 19:11
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz Biała Piska 29 maja 2021 - 18:00
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
KS Kutno - Broń Radom
GKS Wikielec - Błonianka Błonie
RKS Radomsko - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 33 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 5 czerwca 2021 - 17:00
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 czerwca 2021 - 15:00
Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo 5 czerwca 2021 - 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Wasilków
GKS Wikielec - RKS Radomsko
Błonianka Błonie - Broń Radom
Concordia Elbląg - KS Kutno
Ursus Warszawa - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 34 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 12 czerwca 2021 - 19:11
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice 12 czerwca 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok 12 czerwca 2021 - 18:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Wasilków
Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
Ursus Warszawa - KS Kutno
Concordia Elbląg - Błonianka Błonie
Broń Radom - RKS Radomsko
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 35 - 16. czerwca 2021 [szczegóły]  
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa 16 czerwca 2021 - 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 czerwca 2021 - 17:00
Jagiellonia II Białystok - Legionovia Legionowo 16 czerwca 2021 - 17:00
Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska 16 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 36 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice 20 czerwca 2021 - 16:00
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok 20 czerwca 2021 - 16:00
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 czerwca 2021 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa 20 czerwca 2021 - 16:00
KS Wasilków - GKS Wikielec
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko - Concordia Elbląg
Ursus Warszawa - Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów - KS Kutno
Huragan Morąg - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz