Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Lewart Lubartów |
0 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Wisłoka Dębica |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
3 - 1 |
Chełmianka Chełm |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
KS Wiązownica |
3 - 0 |
Hetman Zamość |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 2 |
Korona II Kielce |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
Wisła Puławy |
2 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 sierpnia 2020
1.08 - 18:00 |
Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 0 |
Avia Świdnik |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pauza: Stal Stalowa Wola, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Avia Świdnik |
3 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 0 |
Cracovia II Kraków |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 3 |
Sokół Sieniawa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 3 |
Wisła Puławy |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Korona II Kielce |
0 - 2 |
ŁKS Łagów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Hetman Zamość |
0 - 1 |
Stal Kraśnik |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 2 |
KS Wiązownica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 2 |
Wisła Sandomierz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
Lewart Lubartów |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: Podhale Nowy Targ, |
Kolejka 3 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
7 października 2020
7.10 - 15:00 |
Wisła Sandomierz |
4 - 0 |
Lewart Lubartów |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
KS Wiązownica |
2 - 3 |
Wisłoka Dębica |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 2 |
Chełmianka Chełm |
12 sierpnia 2020
12.08 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 1 |
Hetman Zamość |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Wisła Puławy |
3 - 2 |
Korona II Kielce |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Sokół Sieniawa |
8 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
23 września 2020
23.09 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 6 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
23 września 2020
23.09 - 16:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
23 września 2020
23.09 - 19:38 |
Pauza: Avia Świdnik, |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
2 - 0 |
Avia Świdnik |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
30 września 2020
30.09 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 0 |
Cracovia II Kraków |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
30 września 2020
30.09 - 15:30 |
Korona II Kielce |
1 - 2 |
Sokół Sieniawa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Hetman Zamość |
1 - 5 |
Wisła Puławy |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
ŁKS Łagów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:30 |
Wisłoka Dębica |
1 - 2 |
Stal Kraśnik |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:30 |
Lewart Lubartów |
4 - 1 |
KS Wiązownica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Wisła Sandomierz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Podlasie Biała Podlaska, |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
23 września 2020
23.09 - 16:00 |
KS Wiązownica |
1 - 7 |
Siarka Tarnobrzeg |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 3 |
Lewart Lubartów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
3 - 1 |
Wisłoka Dębica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Wisła Puławy |
2 - 1 |
Chełmianka Chełm |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
Hetman Zamość |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 1 |
Korona II Kielce |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
2 - 2 |
Cracovia II Kraków |
7 października 2020
7.10 - 15:30 |
Stal Stalowa Wola |
4 - 3 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Avia Świdnik |
6 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, |
Kolejka 6 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
4 listopada 2020
4.11 - 13:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
Avia Świdnik |
26 sierpnia 2020
26.08 - 19:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
3 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
14 października 2020
14.10 - 14:00 |
Korona II Kielce |
3 - 0 |
Cracovia II Kraków |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Hetman Zamość |
0 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
Sokół Sieniawa |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 2 |
Wisła Puławy |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Lewart Lubartów |
2 - 2 |
ŁKS Łagów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Stal Kraśnik |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
KS Wiązownica |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska, |
Kolejka 7 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
KS Wiązownica |
0 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Stal Kraśnik |
3 - 4 |
Wisła Sandomierz |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Wisła Puławy |
3 - 2 |
Lewart Lubartów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 1 |
Wisłoka Dębica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 2 |
Chełmianka Chełm |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 1 |
Hetman Zamość |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Korona II Kielce |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Avia Świdnik |
2 - 4 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
3 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Pauza: Jutrzenka Giebułtów, |
Kolejka 8 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
1 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 3 |
Podlasie Biała Podlaska |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 6 |
Avia Świdnik |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Hetman Zamość |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
Cracovia II Kraków |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Wisłoka Dębica |
3 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Lewart Lubartów |
2 - 2 |
Sokół Sieniawa |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Wisła Puławy |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
ŁKS Łagów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
KS Wiązownica |
0 - 1 |
Stal Kraśnik |
16 września 2020
16.09 - 16:00 |
Pauza: Korona II Kielce, |
Kolejka 9 - 9. września 2020 [szczegóły] | |
Stal Kraśnik |
2 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 0 |
KS Wiązownica |
7 października 2020
7.10 - 15:00 |
Wisła Puławy |
3 - 2 |
Wisła Sandomierz |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
Lewart Lubartów |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
Cracovia II Kraków |
0 - 1 |
Wisłoka Dębica |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Chełmianka Chełm |
9 września 2020
9.09 - 19:38 |
Avia Świdnik |
6 - 1 |
Korona II Kielce |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 2 |
Jutrzenka Giebułtów |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
Pauza: Hetman Zamość, |
Kolejka 10 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
2 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 4 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Korona II Kielce |
8 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Hetman Zamość |
0 - 3 |
Avia Świdnik |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Lewart Lubartów |
1 - 1 |
Cracovia II Kraków |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 0 |
Sokół Sieniawa |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
KS Wiązownica |
1 - 4 |
Wisła Puławy |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 2 |
ŁKS Łagów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pauza: Chełmianka Chełm, |
Kolejka 11 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
ŁKS Łagów |
3 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Wisła Puławy |
2 - 0 |
Stal Kraśnik |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 0 |
KS Wiązownica |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
Wisła Sandomierz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Cracovia II Kraków |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Lewart Lubartów |
19 września 2020
19.09 - 19:38 |
Avia Świdnik |
5 - 1 |
Chełmianka Chełm |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
5 - 2 |
Hetman Zamość |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
Korona II Kielce |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: Wisłoka Dębica, |
Kolejka 12 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
2 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Korona II Kielce |
1 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Hetman Zamość |
1 - 4 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
3 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
Avia Świdnik |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 4 |
Stal Stalowa Wola |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Wisła Sandomierz |
2 - 1 |
Cracovia II Kraków |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
KS Wiązownica |
1 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 0 |
Sokół Sieniawa |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 3 |
Wisła Puławy |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Pauza: Lewart Lubartów, |
Kolejka 13 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Wisła Puławy |
2 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
ŁKS Łagów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 3 |
Stal Kraśnik |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
KS Wiązownica |
2 - 1 |
Cracovia II Kraków |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Wisła Sandomierz |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Avia Świdnik |
0 - 0 |
Lewart Lubartów |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 0 |
Wisłoka Dębica |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
Chełmianka Chełm |
3 października 2020
3.10 - 16:30 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
6 - 1 |
Hetman Zamość |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
6 - 1 |
Korona II Kielce |
4 listopada 2020
4.11 - 13:00 |
Pauza: Siarka Tarnobrzeg, |
Kolejka 14 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
3 - 0 |
Korona II Kielce |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Hetman Zamość |
2 - 2 |
Jutrzenka Giebułtów |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Lewart Lubartów |
2 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Avia Świdnik |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
KS Wiązownica |
0 - 6 |
Stal Stalowa Wola |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 3 |
Cracovia II Kraków |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
4 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Sokół Sieniawa |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pauza: Wisła Sandomierz, |
Kolejka 15 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 4 |
Wisła Puławy |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 0 |
ŁKS Łagów |
17 października 2020
17.10 - 19:30 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Stal Kraśnik |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
Avia Świdnik |
2 - 2 |
Wisła Sandomierz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
3 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
Lewart Lubartów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
Wisłoka Dębica |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 1 |
Chełmianka Chełm |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Korona II Kielce |
1 - 1 |
Hetman Zamość |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Pauza: KS Wiązownica, |
Kolejka 16 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
1 - 2 |
Hetman Zamość |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Chełmianka Chełm |
3 - 4 |
Korona II Kielce |
28 listopada 2020
28.11 - 12:30 |
Wisłoka Dębica |
3 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Lewart Lubartów |
2 - 0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Wisła Sandomierz |
2 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
18 listopada 2020
18.11 - 13:00 |
KS Wiązownica |
1 - 1 |
Avia Świdnik |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 4 |
Stal Stalowa Wola |
29 listopada 2020
29.11 - 12:30 |
Wisła Puławy |
4 - 1 |
Cracovia II Kraków |
24 października 2020
24.10 - 18:00 |
Sokół Sieniawa |
4 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
18 listopada 2020
18.11 - 13:00 |
Pauza: Stal Kraśnik, |
Kolejka 17 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 2 |
Sokół Sieniawa |
25 listopada 2020
25.11 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 3 |
Wisła Puławy |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Avia Świdnik |
3 - 1 |
Stal Kraśnik |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
4 - 2 |
KS Wiązownica |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 1 |
Wisła Sandomierz |
4 listopada 2020
4.11 - 13:30 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 3 |
Lewart Lubartów |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Korona II Kielce |
0 - 3 |
Wisłoka Dębica |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Hetman Zamość |
2 - 7 |
Chełmianka Chełm |
25 listopada 2020
25.11 - 13:00 |
Pauza: ŁKS Łagów, |
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
3 - 2 |
Chełmianka Chełm |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Wisłoka Dębica |
5 - 1 |
Hetman Zamość |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Lewart Lubartów |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
6 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
KS Wiązownica |
3 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Stal Kraśnik |
4 - 1 |
Podlasie Biała Podlaska |
29 listopada 2020
29.11 - 12:30 |
ŁKS Łagów |
1 - 4 |
Avia Świdnik |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
Cracovia II Kraków |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pauza: Wisła Puławy, |
Kolejka 19 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Cracovia II Kraków |
5 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 2 |
ŁKS Łagów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Stal Kraśnik |
25 listopada 2020
25.11 - 13:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 0 |
KS Wiązownica |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
3 - 3 |
Wisła Sandomierz |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Korona II Kielce |
4 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Hetman Zamość |
0 - 2 |
Lewart Lubartów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
Wisłoka Dębica |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Pauza: Sokół Sieniawa, |
Kolejka 20 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
Wisłoka Dębica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Lewart Lubartów |
0 - 2 |
Chełmianka Chełm |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
4 - 1 |
Hetman Zamość |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 2 |
Korona II Kielce |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
KS Wiązownica |
1 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
17 listopada 2020
17.11 - 13:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 3 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Wisła Puławy |
6 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
Avia Świdnik |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Cracovia II Kraków |
0 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
14 listopada 2020
14.11 - 16:00 |
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski, |
Kolejka 21 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 2 |
Sokół Sieniawa |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 3 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 3 |
Stal Kraśnik |
21 listopada 2020
21.11 - 11:00 |
Korona II Kielce |
3 - 4 |
KS Wiązownica |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Hetman Zamość |
1 - 3 |
Wisła Sandomierz |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
4 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
Lewart Lubartów |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pauza: Cracovia II Kraków, |
Kolejka 22 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły] | |
Podhale Nowy Targ |
0 - 0 |
Lewart Lubartów |
27 lutego 2021
27.02 - 14:30 |
Wisłoka Dębica |
4 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
27 lutego 2021
27.02 - 14:30 |
Chełmianka Chełm |
3 - 0 |
Wisła Sandomierz |
28 lutego 2021
28.02 - 12:00 |
Hetman Zamość |
0 - 3 |
KS Wiązownica |
27 lutego 2021
27.02 - 14:00 |
Korona II Kielce |
0 - 0 |
Stal Kraśnik |
27 lutego 2021
27.02 - 12:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 3 |
ŁKS Łagów |
28 lutego 2021
28.02 - 14:30 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
27 lutego 2021
27.02 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Sokół Sieniawa |
27 lutego 2021
27.02 - 13:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
27 lutego 2021
27.02 - 14:00 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Cracovia II Kraków |
28 lutego 2021
28.02 - 13:00 |
Pauza: Stal Stalowa Wola, |
Kolejka 23 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Lewart Lubartów |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 4 |
Wisłoka Dębica |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
KS Wiązownica |
3 - 1 |
Chełmianka Chełm |
7 marca 2021
7.03 - 14:00 |
Stal Kraśnik |
4 - 0 |
Hetman Zamość |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
ŁKS Łagów |
1 - 0 |
Korona II Kielce |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Wisła Puławy |
3 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Sokół Sieniawa |
3 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
5 marca 2021
5.03 - 13:00 |
Cracovia II Kraków |
0 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Avia Świdnik |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Pauza: Podhale Nowy Targ, |
Kolejka 24 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Podlasie Biała Podlaska |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
Cracovia II Kraków |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
13 marca 2021
13.03 - 15:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 2 |
Sokół Sieniawa |
14 marca 2021
14.03 - 13:00 |
Korona II Kielce |
0 - 4 |
Wisła Puławy |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Hetman Zamość |
1 - 4 |
ŁKS Łagów |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Chełmianka Chełm |
3 - 1 |
Stal Kraśnik |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Wisłoka Dębica |
3 - 1 |
KS Wiązownica |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Lewart Lubartów |
0 - 1 |
Wisła Sandomierz |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pauza: Avia Świdnik, |
Kolejka 25 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
KS Wiązownica |
2 - 2 |
Lewart Lubartów |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Stal Kraśnik |
2 - 0 |
Wisłoka Dębica |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 2 |
Chełmianka Chełm |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Wisła Puławy |
7 - 0 |
Hetman Zamość |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Sokół Sieniawa |
1 - 0 |
Korona II Kielce |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 2 |
Jutrzenka Giebułtów |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
20 marca 2021
20.03 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Avia Świdnik |
0 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Pauza: Podlasie Biała Podlaska, |
Kolejka 26 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Podlasie Biała Podlaska |
4 - 2 |
Avia Świdnik |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Korona II Kielce |
0 - 4 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Hetman Zamość |
1 - 2 |
Sokół Sieniawa |
26 marca 2021
26.03 - 14:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
Wisła Puławy |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Wisłoka Dębica |
0 - 0 |
ŁKS Łagów |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Lewart Lubartów |
0 - 0 |
Stal Kraśnik |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
KS Wiązownica |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 0 |
Wisła Sandomierz |
28 marca 2021
28.03 - 16:30 |
Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, |
Kolejka 27 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
KS Wiązownica |
2 - 2 |
Wisła Sandomierz |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 2 |
Lewart Lubartów |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
Wisła Puławy |
4 - 0 |
Wisłoka Dębica |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
Chełmianka Chełm |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
7 - 0 |
Hetman Zamość |
1 kwietnia 2021
1.04 - 15:30 |
Cracovia II Kraków |
2 - 0 |
Korona II Kielce |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:00 |
Avia Świdnik |
3 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 kwietnia 2021
3.04 - 11:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
1 kwietnia 2021
1.04 - 13:00 |
Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska, |
Kolejka 28 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
Avia Świdnik |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Korona II Kielce |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
11 kwietnia 2021
11.04 - 12:00 |
Hetman Zamość |
0 - 1 |
Cracovia II Kraków |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Chełmianka Chełm |
1 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Wisłoka Dębica |
2 - 1 |
Sokół Sieniawa |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Lewart Lubartów |
0 - 2 |
Wisła Puławy |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
ŁKS Łagów |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 0 |
Stal Kraśnik |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Podhale Nowy Targ |
3 - 1 |
KS Wiązownica |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Pauza: Jutrzenka Giebułtów, |
Kolejka 29 - 14. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Stal Kraśnik |
1 - 2 |
KS Wiązownica |
21 kwietnia 2021
21.04 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 1 |
Wisła Sandomierz |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
Wisła Puławy |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
Lewart Lubartów |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 6 |
Wisłoka Dębica |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
1 - 2 |
Chełmianka Chełm |
14 kwietnia 2021
14.04 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
5 - 0 |
Hetman Zamość |
13 kwietnia 2021
13.04 - 17:00 |
Avia Świdnik |
6 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
12 maja 2021
12.05 - 12:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
14 kwietnia 2021
14.04 - 15:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
Pauza: Korona II Kielce, |
Kolejka 30 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
2 - 4 |
Podlasie Biała Podlaska |
17 kwietnia 2021
17.04 - 13:00 |
Korona II Kielce |
0 - 3 |
Avia Świdnik |
18 kwietnia 2021
18.04 - 12:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
18 kwietnia 2021
18.04 - 15:00 |
Wisłoka Dębica |
3 - 1 |
Cracovia II Kraków |
18 kwietnia 2021
18.04 - 17:00 |
Lewart Lubartów |
3 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
18 kwietnia 2021
18.04 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Sokół Sieniawa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 4 |
Wisła Puławy |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
KS Wiązownica |
0 - 2 |
ŁKS Łagów |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:30 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
Stal Kraśnik |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Pauza: Hetman Zamość, |
Kolejka 31 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
ŁKS Łagów |
1 - 1 |
Stal Kraśnik |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Wisła Puławy |
1 - 0 |
KS Wiązownica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
Wisła Sandomierz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
0 - 1 |
Lewart Lubartów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Wisłoka Dębica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Avia Świdnik |
7 - 0 |
Hetman Zamość |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
3 - 0 |
Korona II Kielce |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 3 |
Jutrzenka Giebułtów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Pauza: Chełmianka Chełm, |
Kolejka 32 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Jutrzenka Giebułtów |
2 - 2 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
28 kwietnia 2021
28.04 - 16:00 |
Korona II Kielce |
0 - 3 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Hetman Zamość |
1 - 4 |
Podlasie Biała Podlaska |
28 kwietnia 2021
28.04 - 16:00 |
Chełmianka Chełm |
3 - 2 |
Avia Świdnik |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Lewart Lubartów |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
28 kwietnia 2021
28.04 - 13:00 |
Wisła Sandomierz |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
28 kwietnia 2021
28.04 - 16:00 |
KS Wiązownica |
0 - 2 |
Sokół Sieniawa |
28 kwietnia 2021
28.04 - 16:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
28 kwietnia 2021
28.04 - 16:00 |
Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
ŁKS Łagów |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Pauza: Wisłoka Dębica, |
Kolejka 33 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisła Puławy |
3 - 1 |
ŁKS Łagów |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
Stal Kraśnik |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
4 - 0 |
KS Wiązownica |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Cracovia II Kraków |
6 - 2 |
Wisła Sandomierz |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
4 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Avia Świdnik |
2 - 0 |
Wisłoka Dębica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 1 |
Chełmianka Chełm |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
6 - 0 |
Hetman Zamość |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 3 |
Korona II Kielce |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 - 2 |
Podhale Nowy Targ |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Pauza: Lewart Lubartów, |
Kolejka 34 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona II Kielce |
2 - 2 |
Jutrzenka Giebułtów |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Hetman Zamość |
3 - 3 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
2 - 0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Wisłoka Dębica |
1 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Lewart Lubartów |
2 - 3 |
Avia Świdnik |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Cracovia II Kraków |
4 - 1 |
KS Wiązownica |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
0 - 1 |
Sokół Sieniawa |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Siarka Tarnobrzeg, |
Kolejka 35 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 0 |
ŁKS Łagów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 1 |
Stal Kraśnik |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
KS Wiązownica |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Avia Świdnik |
2 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 1 |
Lewart Lubartów |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 0 |
Wisłoka Dębica |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
Chełmianka Chełm |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
5 - 3 |
Hetman Zamość |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
0 - 0 |
Podhale Nowy Targ |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Pauza: Wisła Sandomierz, |
Kolejka 36 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Hetman Zamość |
1 - 0 |
Korona II Kielce |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
3 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Wisłoka Dębica |
4 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
19 maja 2021
19.05 - 15:30 |
Lewart Lubartów |
1 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
Avia Świdnik |
19 maja 2021
19.05 - 16:00 |
Stal Kraśnik |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 2 |
Cracovia II Kraków |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Wisła Puławy |
2 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 2 |
Sokół Sieniawa |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Pauza: KS Wiązownica, |
Kolejka 37 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
Sokół Sieniawa |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
Cracovia II Kraków |
2 - 0 |
Wisła Puławy |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 2 |
ŁKS Łagów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Avia Świdnik |
3 - 0 |
KS Wiązownica |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 1 |
Wisła Sandomierz |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 0 |
Lewart Lubartów |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
2 - 8 |
Wisłoka Dębica |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
Korona II Kielce |
0 - 1 |
Chełmianka Chełm |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Hetman Zamość |
2 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Stal Kraśnik, |
Kolejka 38 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Chełmianka Chełm |
4 - 0 |
Hetman Zamość |
28 maja 2021
28.05 - 18:00 |
Wisłoka Dębica |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
29 maja 2021
29.05 - 17:30 |
Lewart Lubartów |
1 - 2 |
Jutrzenka Giebułtów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
KS Wiązownica |
0 - 2 |
Podlasie Biała Podlaska |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 1 |
Avia Świdnik |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Wisła Puławy |
1 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Sokół Sieniawa |
0 - 2 |
Cracovia II Kraków |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: ŁKS Łagów, |
Kolejka 39 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Cracovia II Kraków |
2 - 0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 czerwca 2021
2.06 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Sokół Sieniawa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Avia Świdnik |
5 - 1 |
ŁKS Łagów |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Podlasie Biała Podlaska |
1 - 3 |
Stal Kraśnik |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
KS Wiązownica |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 0 |
Wisła Sandomierz |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 czerwca 2021
2.06 - 15:00 |
Korona II Kielce |
1 - 0 |
Lewart Lubartów |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Hetman Zamość |
2 - 5 |
Wisłoka Dębica |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Chełmianka Chełm |
4 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Pauza: Wisła Puławy, |
Kolejka 40 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisłoka Dębica |
3 - 1 |
Chełmianka Chełm |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:30 |
Lewart Lubartów |
4 - 1 |
Hetman Zamość |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Korona II Kielce |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Wisła Sandomierz |
1 - 0 |
Jutrzenka Giebułtów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
KS Wiązownica |
3 - 3 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Stal Kraśnik |
1 - 2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
3 - 0 |
Podlasie Biała Podlaska |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Wisła Puławy |
1 - 0 |
Avia Świdnik |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
4 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Podhale Nowy Targ |
3 - 1 |
Cracovia II Kraków |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Pauza: Sokół Sieniawa, |
Kolejka 41 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Cracovia II Kraków |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Avia Świdnik |
1 - 1 |
Sokół Sieniawa |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Podlasie Biała Podlaska |
0 - 2 |
Wisła Puławy |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
ŁKS Łagów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 2 |
Stal Kraśnik |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
0 - 1 |
KS Wiązownica |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Korona II Kielce |
2 - 0 |
Wisła Sandomierz |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Hetman Zamość |
0 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Chełmianka Chełm |
2 - 1 |
Lewart Lubartów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Wisłoka Dębica |
3 - 1 |
Podhale Nowy Targ |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski, |
Kolejka 42 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Lewart Lubartów |
0 - 2 |
Wisłoka Dębica |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Chełmianka Chełm |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
Wisła Sandomierz |
5 - 2 |
Hetman Zamość |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
KS Wiązownica |
5 - 1 |
Korona II Kielce |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
Stal Kraśnik |
5 - 1 |
Jutrzenka Giebułtów |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 1 |
ŁKS Łagów |
18 czerwca 2021
18.06 - 17:30 |
Wisła Puławy |
7 - 1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
Sokół Sieniawa |
3 - 4 |
Podlasie Biała Podlaska |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 0 |
Avia Świdnik |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
Podhale Nowy Targ |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
Pauza: Cracovia II Kraków, . |
|