III liga kobiet - grupa I - sezon 2020/2021

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Zduńska Wola 9 24 8 0 1 37 - 8
2. Ekosport Białystok 9 20 6 2 1 21 - 15
3. Królewscy Płock 9 19 6 1 2 24 - 15
4. MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 18 6 0 3 19 - 12
5. PTC Pabianice 9 14 4 2 3 24 - 14
6. WAP Warszawa 9 9 3 0 6 17 - 28 1 3 1 0 0 3 - 1
7. Forty Piątnica 9 9 3 0 6 12 - 20 1 0 0 0 1 1 - 3
8. Zły Warszawa 9 6 1 3 5 13 - 19 1 3 1 0 0 4 - 1
9. Zamłynie Radom 9 6 2 0 7 8 - 24 1 0 0 0 1 1 - 4
10. Astoria Szczerców 9 5 1 2 6 6 - 26


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
PTC Pabianice 2 - 4 Pogoń Zduńska Wola 31 października 2020 - 11:00
Zły Warszawa 2 - 4 Ekosport Białystok 5 września 2020 - 15:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 WAP Warszawa 6 września 2020 - 19:00
Astoria Szczerców 0 - 3 Forty Piątnica 5 września 2020 - 17:00
Zamłynie Radom 0 - 2 Królewscy Płock 6 września 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 5 - 0 Królewscy Płock 13 września 2020 - 16:00
Forty Piątnica 3 - 0 Zamłynie Radom 13 września 2020 - 15:00
WAP Warszawa 2 - 3 Astoria Szczerców 13 września 2020 - 14:00
Ekosport Białystok 4 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 13 września 2020 - 15:00
PTC Pabianice 2 - 2 Zły Warszawa 13 września 2020 - 14:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Zły Warszawa 1 - 2 Pogoń Zduńska Wola 20 września 2020 - 17:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 PTC Pabianice 20 września 2020 - 13:00
Astoria Szczerców 1 - 1 Ekosport Białystok 20 września 2020 - 17:00
Zamłynie Radom 2 - 4 WAP Warszawa 19 września 2020 - 12:00
Królewscy Płock 4 - 2 Forty Piątnica 20 września 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 4 - 0 Forty Piątnica 27 września 2020 - 16:00
WAP Warszawa 0 - 2 Królewscy Płock 27 września 2020 - 16:00
Ekosport Białystok 1 - 0 Zamłynie Radom 27 września 2020 - 14:30
PTC Pabianice 5 - 0 Astoria Szczerców 27 września 2020 - 14:00
Zły Warszawa 1 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 września 2020 - 18:00
Kolejka 5 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 Pogoń Zduńska Wola 3 października 2020 - 15:00
Astoria Szczerców 0 - 0 Zły Warszawa 3 października 2020 - 16:00
Zamłynie Radom 4 - 2 PTC Pabianice 4 października 2020 - 11:00
Królewscy Płock 5 - 1 Ekosport Białystok 4 października 2020 - 15:00
Forty Piątnica 1 - 3 WAP Warszawa 4 października 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 7 - 2 WAP Warszawa 11 października 2020 - 15:30
Ekosport Białystok 4 - 1 Forty Piątnica 11 października 2020 - 13:30
PTC Pabianice 2 - 3 Królewscy Płock 11 października 2020 - 14:00
Zły Warszawa 4 - 1 Zamłynie Radom 11 października 2020 - 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 - 1 Astoria Szczerców 10 października 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Astoria Szczerców 1 - 5 Pogoń Zduńska Wola 17 października 2020 - 15:00
Zamłynie Radom 0 - 2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 17 października 2020 - 12:00
Królewscy Płock 2 - 2 Zły Warszawa 18 października 2020 - 14:30
Forty Piątnica 0 - 4 PTC Pabianice 18 października 2020 - 15:00
WAP Warszawa 2 - 3 Ekosport Białystok 14 listopada 2020 - 18:00
Kolejka 8 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola 1 - 2 Ekosport Białystok 25 października 2020 - 14:00
PTC Pabianice 5 - 0 WAP Warszawa 25 października 2020 - 14:00
Zły Warszawa 0 - 2 Forty Piątnica 25 października 2020 - 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Królewscy Płock 24 października 2020 - 17:00
Astoria Szczerców 0 - 1 Zamłynie Radom 25 października 2020 - 14:00
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Zamłynie Radom 0 - 6 Pogoń Zduńska Wola 7 listopada 2020 - 11:00
Królewscy Płock 4 - 0 Astoria Szczerców 31 października 2020 - 11:30
Forty Piątnica 0 - 1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 15 listopada 2020 - 13:00
WAP Warszawa 4 - 1 Zły Warszawa 8 listopada 2020 - 15:30
Ekosport Białystok 1 - 1 PTC Pabianice 8 listopada 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - PTC Pabianice
Ekosport Białystok - Zły Warszawa
WAP Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Forty Piątnica - Astoria Szczerców
Królewscy Płock - Zamłynie Radom
Kolejka 11 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Królewscy Płock - Pogoń Zduńska Wola 11 kwietnia 2021 - 13:00
Zamłynie Radom - Forty Piątnica 11 kwietnia 2021 - 15:00
Astoria Szczerców - WAP Warszawa 10 kwietnia 2021 - 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Ekosport Białystok 10 kwietnia 2021 - 13:00
Zły Warszawa - PTC Pabianice
Kolejka 12 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - Zły Warszawa
PTC Pabianice - MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 kwietnia 2021 - 13:00
Ekosport Białystok - Astoria Szczerców 17 kwietnia 2021 - 13:30
WAP Warszawa - Zamłynie Radom 18 kwietnia 2021 - 16:00
Forty Piątnica - Królewscy Płock 18 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 13 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Forty Piątnica - Pogoń Zduńska Wola
Królewscy Płock - WAP Warszawa
Zamłynie Radom - Ekosport Białystok 24 kwietnia 2021 - 17:00
Astoria Szczerców - PTC Pabianice 24 kwietnia 2021 - 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zły Warszawa
Kolejka 14 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zły Warszawa - Astoria Szczerców
PTC Pabianice - Zamłynie Radom
Ekosport Białystok - Królewscy Płock 2 maja 2021 - 16:00
WAP Warszawa - Forty Piątnica
Kolejka 15 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
WAP Warszawa - Pogoń Zduńska Wola
Forty Piątnica - Ekosport Białystok
Królewscy Płock - PTC Pabianice
Zamłynie Radom - Zły Warszawa
Astoria Szczerców - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 16 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - Astoria Szczerców
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Zamłynie Radom
Zły Warszawa - Królewscy Płock
PTC Pabianice - Forty Piątnica
Ekosport Białystok - WAP Warszawa 16 maja 2021 - 13:30
Kolejka 17 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Ekosport Białystok - Pogoń Zduńska Wola
WAP Warszawa - PTC Pabianice
Forty Piątnica - Zły Warszawa
Królewscy Płock - MUKS Tomaszów Mazowiecki
Zamłynie Radom - Astoria Szczerców 22 maja 2021 - 15:00
Kolejka 18 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - Zamłynie Radom
Astoria Szczerców - Królewscy Płock
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Forty Piątnica
Zły Warszawa - WAP Warszawa
PTC Pabianice - Ekosport Białystok