III liga kobiet - grupa III - sezon 2020/2021

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Warta Gorzów Wielkopolski 11 29 9 2 0 52 - 13
2. Czarni II Sosnowiec 11 25 8 1 2 48 - 12
3. Stilon Gorzów Wielkopolski 11 24 7 3 1 25 - 7
4. Ślęza Wrocław 11 19 5 4 2 33 - 14
5. Promień Żary 11 18 5 3 3 24 - 21
6. Plon Błotnica Strzelecka 11 17 5 2 4 26 - 18
7. KKS Zabrze 11 16 5 1 5 23 - 22
8. Unia Opole 11 15 4 3 4 20 - 21
9. Polonia Świdnica 11 12 3 3 5 24 - 29
10. MUKS Kostrzyn nad Odrą 11 7 2 1 8 8 - 40
11. Polonia Prószków 11 4 1 1 9 12 - 44
12. Jaskółki Chorzów (*) 11 0 0 0 11 7 - 61
* Jaskółki Chorzów wycofały się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 0 - 0 Unia Opole 30 sierpnia 2020 - 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 0 KKS Zabrze 29 sierpnia 2020 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 5 - 0 Jaskółki Chorzów 29 sierpnia 2020 - 15:00
Polonia Świdnica 2 - 5 Promień Żary 29 sierpnia 2020 - 14:00
Polonia Prószków 0 - 3 Plon Błotnica Strzelecka 30 sierpnia 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 0 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 29 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 0 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 6 września 2020 - 17:00
Plon Błotnica Strzelecka 2 - 2 Czarni II Sosnowiec 5 września 2020 - 17:00
Promień Żary 2 - 1 Polonia Prószków 6 września 2020 - 16:00
Jaskółki Chorzów 3 - 6 Polonia Świdnica 6 września 2020 - 13:00
KKS Zabrze 3 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 6 września 2020 - 11:00
Ślęza Wrocław 4 - 5 Warta Gorzów Wielkopolski 6 września 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 0 Unia Opole 13 września 2020 - 15:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 września 2020 - 13:00
Polonia Świdnica 2 - 3 KKS Zabrze 12 września 2020 - 14:00
Polonia Prószków 5 - 1 Jaskółki Chorzów 22 listopada 2020 - 12:00
Czarni II Sosnowiec 6 - 0 Promień Żary 13 września 2020 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Plon Błotnica Strzelecka 12 września 2020 - 14:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 1 - 3 Plon Błotnica Strzelecka 20 września 2020 - 17:00
Promień Żary 1 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 20 września 2020 - 16:00
Jaskółki Chorzów 0 - 8 Czarni II Sosnowiec 19 września 2020 - 16:00
KKS Zabrze 6 - 0 Polonia Prószków 19 września 2020 - 12:00
Ślęza Wrocław 0 - 0 Polonia Świdnica 20 września 2020 - 16:30
Warta Gorzów Wielkopolski 9 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 20 września 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 4 Unia Opole 27 września 2020 - 13:00
Polonia Świdnica 2 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 27 września 2020 - 14:00
Polonia Prószków 0 - 5 Ślęza Wrocław 27 września 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 4 - 2 KKS Zabrze 27 września 2020 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Jaskółki Chorzów 27 września 2020 - 11:00
Plon Błotnica Strzelecka 1 - 3 Promień Żary 26 września 2020 - 16:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 2 - 0 Promień Żary 4 października 2020 - 16:30
Jaskółki Chorzów 1 - 9 Plon Błotnica Strzelecka 3 października 2020 - 11:00
KKS Zabrze 0 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 4 października 2020 - 11:00
Ślęza Wrocław 3 - 5 Czarni II Sosnowiec 4 października 2020 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 10 - 2 Polonia Prószków 4 października 2020 - 11:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 4 Polonia Świdnica 3 października 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Świdnica 2 - 2 Unia Opole 11 października 2020 - 15:30
Polonia Prószków 1 - 3 MUKS Kostrzyn nad Odrą 11 października 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 11 października 2020 - 15:00
vo, na boisku 5-0
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 3 Ślęza Wrocław 11 października 2020 - 12:00
Plon Błotnica Strzelecka 0 - 1 KKS Zabrze 10 października 2020 - 14:00
Promień Żary 3 - 0 Jaskółki Chorzów 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 4 - 1 Jaskółki Chorzów 18 października 2020 - 16:30
KKS Zabrze 2 - 2 Promień Żary 18 października 2020 - 11:00
Ślęza Wrocław 1 - 1 Plon Błotnica Strzelecka 17 października 2020 - 14:30
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 14 listopada 2020 - 14:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 6 Czarni II Sosnowiec 17 października 2020 - 14:00
Polonia Świdnica 3 - 1 Polonia Prószków 15 listopada 2020 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Prószków 2 - 2 Unia Opole 25 października 2020 - 11:00
Czarni II Sosnowiec 5 - 0 Polonia Świdnica 24 października 2020 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 6 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 24 października 2020 - 12:00
Plon Błotnica Strzelecka 1 - 5 Warta Gorzów Wielkopolski 24 października 2020 - 14:00
Promień Żary 0 - 4 Ślęza Wrocław 25 października 2020 - 15:00
Jaskółki Chorzów 0 - 3 KKS Zabrze 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 4 - 2 KKS Zabrze 1 listopada 2020 - 14:00
Ślęza Wrocław 9 - 0 Jaskółki Chorzów 31 października 2020 - 14:30
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Promień Żary 31 października 2020 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 1 Plon Błotnica Strzelecka 14 listopada 2020 - 13:30
Polonia Świdnica 2 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 31 października 2020 - 14:00
Polonia Prószków 0 - 6 Czarni II Sosnowiec 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Czarni II Sosnowiec 6 - 1 Unia Opole 8 listopada 2020 - 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Polonia Prószków 7 listopada 2020 - 12:00
Plon Błotnica Strzelecka 5 - 1 Polonia Świdnica 7 listopada 2020 - 14:00
Promień Żary 6 - 0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 8 listopada 2020 - 14:00
Jaskółki Chorzów 1 - 6 Warta Gorzów Wielkopolski 8 listopada 2020 - 14:00
KKS Zabrze 1 - 4 Ślęza Wrocław 8 listopada 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Unia Opole - Ślęza Wrocław 21 marca 2021 - 15:00
KKS Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski 21 marca 2021 - 11:00
Jaskółki Chorzów - MUKS Kostrzyn nad Odrą 20 marca 2021 - 14:00
Promień Żary - Polonia Świdnica 29 maja 2021
Plon Błotnica Strzelecka - Polonia Prószków 20 marca 2021 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Czarni II Sosnowiec 20 marca 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Opole
Czarni II Sosnowiec - Plon Błotnica Strzelecka
Polonia Prószków - Promień Żary
Polonia Świdnica - Jaskółki Chorzów 28 marca 2021 - 12:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą - KKS Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Unia Opole - Warta Gorzów Wielkopolski 10 kwietnia 2021 - 16:00
Ślęza Wrocław - MUKS Kostrzyn nad Odrą 11 kwietnia 2021 - 11:00
KKS Zabrze - Polonia Świdnica 11 kwietnia 2021 - 11:00
Jaskółki Chorzów - Polonia Prószków
Promień Żary - Czarni II Sosnowiec 11 kwietnia 2021 - 15:00
Plon Błotnica Strzelecka - Stilon Gorzów Wielkopolski 11 kwietnia 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Plon Błotnica Strzelecka - Unia Opole 18 kwietnia 2021 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Promień Żary 18 kwietnia 2021 - 11:00
Czarni II Sosnowiec - Jaskółki Chorzów
Polonia Prószków - KKS Zabrze 18 kwietnia 2021 - 11:00
Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław 17 kwietnia 2021 - 14:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Warta Gorzów Wielkopolski 17 kwietnia 2021 - 18:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Unia Opole - MUKS Kostrzyn nad Odrą
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Świdnica 25 kwietnia 2021 - 11:00
Ślęza Wrocław - Polonia Prószków 24 kwietnia 2021 - 17:30
KKS Zabrze - Czarni II Sosnowiec 25 kwietnia 2021 - 11:00
Jaskółki Chorzów - Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary - Plon Błotnica Strzelecka 25 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Promień Żary - Unia Opole 2 maja 2021 - 16:00
Plon Błotnica Strzelecka - Jaskółki Chorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski - KKS Zabrze 1 maja 2021 - 14:00
Czarni II Sosnowiec - Ślęza Wrocław
Polonia Prószków - Warta Gorzów Wielkopolski 2 maja 2021 - 11:00
Polonia Świdnica - MUKS Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Unia Opole - Polonia Świdnica
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Polonia Prószków 9 maja 2021 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Czarni II Sosnowiec
Ślęza Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski 9 maja 2021 - 17:00
KKS Zabrze - Plon Błotnica Strzelecka 8 maja 2021 - 17:00
Jaskółki Chorzów - Promień Żary
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Jaskółki Chorzów - Unia Opole
Promień Żary - KKS Zabrze 16 maja 2021 - 17:00
Plon Błotnica Strzelecka - Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Gorzów Wielkopolski 16 maja 2021 - 11:00
Czarni II Sosnowiec - MUKS Kostrzyn nad Odrą
Polonia Prószków - Polonia Świdnica 16 maja 2021 - 11:00
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Unia Opole - Polonia Prószków
Polonia Świdnica - Czarni II Sosnowiec
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Stilon Gorzów Wielkopolski 22 maja 2021 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Plon Błotnica Strzelecka 23 maja 2021 - 11:00
Ślęza Wrocław - Promień Żary 22 maja 2021 - 15:00
KKS Zabrze - Jaskółki Chorzów
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
KKS Zabrze - Unia Opole 5 czerwca 2021 - 16:00
Jaskółki Chorzów - Ślęza Wrocław 29 maja 2021 - 16:00
Promień Żary - Warta Gorzów Wielkopolski 5 czerwca 2021 - 16:00
Plon Błotnica Strzelecka - MUKS Kostrzyn nad Odrą 5 czerwca 2021 - 16:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Świdnica 5 czerwca 2021 - 16:00
Czarni II Sosnowiec - Polonia Prószków 5 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Unia Opole - Czarni II Sosnowiec 12 czerwca 2021 - 16:00
Polonia Prószków - Stilon Gorzów Wielkopolski 12 czerwca 2021 - 16:00
Polonia Świdnica - Plon Błotnica Strzelecka 12 czerwca 2021 - 16:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą - Promień Żary 12 czerwca 2021 - 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Jaskółki Chorzów 6 czerwca 2021 - 11:00
Ślęza Wrocław - KKS Zabrze 12 czerwca 2021 - 16:00