III liga kobiet - grupa IV - sezon 2020/2021

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Podgórze Kraków 11 31 10 1 0 35 - 9
2. Unia Lublin 10 22 7 1 2 38 - 9
3. Naprzód Sobolów 11 19 6 1 4 25 - 18 2 3 1 0 1 6 - 5
4. Izolator Boguchwała 11 19 6 1 4 22 - 18 2 3 1 0 1 2 - 2
5. Dąb Zabierzów Bocheński 10 19 6 1 3 24 - 16 2 3 1 0 1 5 - 6
6. DAP Dębica 11 15 5 0 6 14 - 24
7. Tarnovia II Tarnów 11 14 4 2 5 28 - 26 1 3 1 0 0 8 - 0
8. Iskra Brzezinka 11 14 4 2 5 23 - 24 1 0 0 0 1 0 - 8
9. Puszcza Niepołomice 11 12 3 3 5 15 - 22
10. Starówka Nowy Sącz 11 7 1 4 6 9 - 17 1 3 1 0 0 1 - 0
11. Hetmanki Włoszczowa 11 7 1 4 6 9 - 35 1 0 0 0 1 0 - 1
12. Iskra Krzemień 11 5 1 2 8 13 - 37


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Unia Lublin 3 - 2 Starówka Nowy Sącz 22 sierpnia 2020 - 14:00
Hetmanki Włoszczowa 1 - 1 Dąb Zabierzów Bocheński 31 października 2020 - 13:00
DAP Dębica 2 - 1 Iskra Brzezinka 23 sierpnia 2020 - 17:30
Iskra Krzemień 1 - 5 Naprzód Sobolów 7 listopada 2020 - 13:00
Podgórze Kraków 5 - 1 Puszcza Niepołomice 22 sierpnia 2020 - 11:00
Izolator Boguchwała 3 - 3 Tarnovia II Tarnów 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 1 - 1 Tarnovia II Tarnów 29 sierpnia 2020 - 16:30
Puszcza Niepołomice 3 - 1 Izolator Boguchwała 29 sierpnia 2020 - 15:00
Naprzód Sobolów 0 - 2 Podgórze Kraków 30 sierpnia 2020 - 17:00
Iskra Brzezinka 6 - 1 Iskra Krzemień 30 sierpnia 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 3 - 0 DAP Dębica 30 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Lublin 10 - 0 Hetmanki Włoszczowa 29 sierpnia 2020 - 13:30
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Hetmanki Włoszczowa 0 - 1 Starówka Nowy Sącz 6 września 2020 - 15:00
DAP Dębica 3 - 2 Unia Lublin 6 września 2020 - 17:00
Iskra Krzemień 1 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 5 września 2020 - 17:00
Podgórze Kraków 3 - 0 Iskra Brzezinka 5 września 2020 - 14:00
Izolator Boguchwała 0 - 2 Naprzód Sobolów 6 września 2020 - 17:00
Tarnovia II Tarnów 1 - 3 Puszcza Niepołomice 5 września 2020 - 13:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 0 - 0 Puszcza Niepołomice 12 września 2020 - 16:00
Naprzód Sobolów 5 - 2 Tarnovia II Tarnów 12 września 2020 - 12:00
Iskra Brzezinka 1 - 3 Izolator Boguchwała 13 września 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2 - 3 Podgórze Kraków 13 września 2020 - 11:00
Unia Lublin 7 - 0 Iskra Krzemień 12 września 2020 - 11:00
Hetmanki Włoszczowa 3 - 1 DAP Dębica 13 września 2020 - 12:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
DAP Dębica 2 - 0 Starówka Nowy Sącz 20 września 2020 - 16:00
Iskra Krzemień 2 - 2 Hetmanki Włoszczowa 19 września 2020 - 16:30
Podgórze Kraków 2 - 2 Unia Lublin 19 września 2020 - 14:00
Izolator Boguchwała 2 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 20 września 2020 - 11:00
Tarnovia II Tarnów 8 - 0 Iskra Brzezinka 19 września 2020 - 12:00
Puszcza Niepołomice 2 - 4 Naprzód Sobolów 20 września 2020 - 16:30
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 0 - 2 Naprzód Sobolów 26 września 2020 - 15:00
Iskra Brzezinka 3 - 3 Puszcza Niepołomice 27 września 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 5 - 0 Tarnovia II Tarnów 27 września 2020 - 11:00
Unia Lublin 5 - 0 Izolator Boguchwała 27 września 2020 - 14:00
Hetmanki Włoszczowa 0 - 2 Podgórze Kraków 27 września 2020 - 11:00
DAP Dębica 4 - 3 Iskra Krzemień 27 września 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Iskra Krzemień 1 - 1 Starówka Nowy Sącz 4 października 2020 - 13:30
Podgórze Kraków 4 - 0 DAP Dębica 3 października 2020 - 11:00
Izolator Boguchwała 7 - 0 Hetmanki Włoszczowa 3 października 2020 - 11:00
Tarnovia II Tarnów 0 - 1 Unia Lublin 3 października 2020 - 12:30
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Dąb Zabierzów Bocheński 4 października 2020 - 16:00
Naprzód Sobolów 0 - 3 Iskra Brzezinka 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 1 - 1 Iskra Brzezinka 10 października 2020 - 14:30
Dąb Zabierzów Bocheński 5 - 4 Naprzód Sobolów 11 października 2020 - 16:00
Unia Lublin 5 - 0 Puszcza Niepołomice 10 października 2020 - 16:00
Hetmanki Włoszczowa 2 - 5 Tarnovia II Tarnów 11 października 2020 - 11:00
DAP Dębica 0 - 2 Izolator Boguchwała 11 października 2020 - 14:30
Iskra Krzemień 2 - 4 Podgórze Kraków 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Podgórze Kraków 2 - 0 Starówka Nowy Sącz 17 października 2020 - 11:00
Izolator Boguchwała 1 - 0 Iskra Krzemień 18 października 2020 - 11:00
DAP Dębica 0 - 3 Tarnovia II Tarnów 20 października 2020 - 15:45
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Hetmanki Włoszczowa 18 października 2020 - 16:00
Naprzód Sobolów 0 - 2 Unia Lublin 14 listopada 2020 - 13:00
Iskra Brzezinka 1 - 2 Dąb Zabierzów Bocheński 18 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz 2 - 3 Dąb Zabierzów Bocheński 24 października 2020 - 14:00
Unia Lublin 1 - 2 Iskra Brzezinka 25 października 2020 - 17:00
Hetmanki Włoszczowa 0 - 0 Naprzód Sobolów 25 października 2020 - 13:00
DAP Dębica 1 - 0 Puszcza Niepołomice 24 października 2020 - 13:00
Iskra Krzemień 1 - 4 Tarnovia II Tarnów 25 października 2020 - 11:30
Podgórze Kraków 3 - 1 Izolator Boguchwała 24 października 2020 - 14:00
Kolejka 11 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 2 - 1 Starówka Nowy Sącz 31 października 2020 - 14:00
Tarnovia II Tarnów 1 - 5 Podgórze Kraków 31 października 2020 - 13:30
Puszcza Niepołomice 0 - 1 Iskra Krzemień 14 listopada 2020 - 11:00
Naprzód Sobolów 3 - 1 DAP Dębica 31 października 2020 - 12:00
Iskra Brzezinka 5 - 0 Hetmanki Włoszczowa 8 listopada 2020 - 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński - Unia Lublin 3 maja 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Unia Lublin 26 maja 2021
Dąb Zabierzów Bocheński - Hetmanki Włoszczowa 26 maja 2021
Iskra Brzezinka - DAP Dębica 26 maja 2021
Naprzód Sobolów - Iskra Krzemień 26 maja 2021
Puszcza Niepołomice - Podgórze Kraków 26 maja 2021
Tarnovia II Tarnów - Izolator Boguchwała 26 maja 2021
Kolejka 13 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Tarnovia II Tarnów - Starówka Nowy Sącz 13 czerwca 2021 - 13:00
Izolator Boguchwała - Puszcza Niepołomice 13 czerwca 2021 - 13:00
Podgórze Kraków - Naprzód Sobolów 13 czerwca 2021 - 13:00
Iskra Krzemień - Iskra Brzezinka 13 czerwca 2021 - 13:00
DAP Dębica - Dąb Zabierzów Bocheński 13 czerwca 2021 - 13:00
Hetmanki Włoszczowa - Unia Lublin 13 czerwca 2021 - 13:00
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Hetmanki Włoszczowa 24 kwietnia 2021 - 13:00
Unia Lublin - DAP Dębica
Dąb Zabierzów Bocheński - Iskra Krzemień 25 kwietnia 2021 - 11:00
Iskra Brzezinka - Podgórze Kraków
Naprzód Sobolów - Izolator Boguchwała 24 kwietnia 2021 - 12:00
Puszcza Niepołomice - Tarnovia II Tarnów 25 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Puszcza Niepołomice - Starówka Nowy Sącz 1 maja 2021 - 11:00
Tarnovia II Tarnów - Naprzód Sobolów 2 maja 2021 - 15:00
Izolator Boguchwała - Iskra Brzezinka 1 maja 2021 - 11:00
Podgórze Kraków - Dąb Zabierzów Bocheński 1 maja 2021 - 11:00
Iskra Krzemień - Unia Lublin 1 maja 2021 - 16:00
DAP Dębica - Hetmanki Włoszczowa
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - DAP Dębica 8 maja 2021 - 11:00
Hetmanki Włoszczowa - Iskra Krzemień
Unia Lublin - Podgórze Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński - Izolator Boguchwała 9 maja 2021 - 11:00
Iskra Brzezinka - Tarnovia II Tarnów
Naprzód Sobolów - Puszcza Niepołomice
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Naprzód Sobolów - Starówka Nowy Sącz
Puszcza Niepołomice - Iskra Brzezinka 16 maja 2021 - 17:00
Tarnovia II Tarnów - Dąb Zabierzów Bocheński 16 maja 2021 - 17:00
Izolator Boguchwała - Unia Lublin 16 maja 2021 - 15:00
Podgórze Kraków - Hetmanki Włoszczowa 15 maja 2021 - 11:00
Iskra Krzemień - DAP Dębica 15 maja 2021 - 14:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Iskra Krzemień 22 maja 2021 - 11:00
DAP Dębica - Podgórze Kraków 22 maja 2021 - 11:00
Hetmanki Włoszczowa - Izolator Boguchwała
Unia Lublin - Tarnovia II Tarnów
Dąb Zabierzów Bocheński - Puszcza Niepołomice 23 maja 2021 - 11:00
Iskra Brzezinka - Naprzód Sobolów
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Iskra Brzezinka - Starówka Nowy Sącz
Naprzód Sobolów - Dąb Zabierzów Bocheński
Puszcza Niepołomice - Unia Lublin 29 maja 2021 - 15:00
Tarnovia II Tarnów - Hetmanki Włoszczowa 30 maja 2021 - 14:00
Izolator Boguchwała - DAP Dębica 30 maja 2021 - 18:00
Podgórze Kraków - Iskra Krzemień 29 maja 2021 - 14:00
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Podgórze Kraków 5 czerwca 2021 - 11:00
Iskra Krzemień - Izolator Boguchwała 6 czerwca 2021 - 15:00
Tarnovia II Tarnów - DAP Dębica 6 czerwca 2021 - 16:00
Hetmanki Włoszczowa - Puszcza Niepołomice
Unia Lublin - Naprzód Sobolów
Dąb Zabierzów Bocheński - Iskra Brzezinka 6 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Dąb Zabierzów Bocheński - Starówka Nowy Sącz 19 czerwca 2021 - 11:00
Iskra Brzezinka - Unia Lublin 19 czerwca 2021 - 11:00
Naprzód Sobolów - Hetmanki Włoszczowa 19 czerwca 2021 - 11:00
Puszcza Niepołomice - DAP Dębica 19 czerwca 2021 - 11:00
Tarnovia II Tarnów - Iskra Krzemień 19 czerwca 2021 - 11:00
Izolator Boguchwała - Podgórze Kraków 19 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Starówka Nowy Sącz - Izolator Boguchwała 26 czerwca 2021 - 11:00
Podgórze Kraków - Tarnovia II Tarnów 26 czerwca 2021 - 11:00
Iskra Krzemień - Puszcza Niepołomice 26 czerwca 2021 - 11:00
DAP Dębica - Naprzód Sobolów 26 czerwca 2021 - 11:00
Hetmanki Włoszczowa - Iskra Brzezinka 26 czerwca 2021 - 11:00
Unia Lublin - Dąb Zabierzów Bocheński 26 czerwca 2021 - 11:00