Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Unia Lublin |
3 - 2 |
Starówka Nowy Sącz |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
1 - 1 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
DAP Dębica |
2 - 1 |
Iskra Brzezinka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Iskra Krzemień |
1 - 5 |
Naprzód Sobolów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Podgórze Kraków |
5 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Izolator Boguchwała |
3 - 3 |
Tarnovia II Tarnów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
1 - 1 |
Tarnovia II Tarnów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:30 |
Puszcza Niepołomice |
3 - 1 |
Izolator Boguchwała |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Naprzód Sobolów |
0 - 2 |
Podgórze Kraków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Iskra Brzezinka |
6 - 1 |
Iskra Krzemień |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
3 - 0 |
DAP Dębica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Unia Lublin |
10 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:30 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Hetmanki Włoszczowa |
0 - 1 |
Starówka Nowy Sącz |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
DAP Dębica |
3 - 2 |
Unia Lublin |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Iskra Krzemień |
1 - 3 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Podgórze Kraków |
3 - 0 |
Iskra Brzezinka |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 2 |
Naprzód Sobolów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Tarnovia II Tarnów |
1 - 3 |
Puszcza Niepołomice |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Naprzód Sobolów |
5 - 2 |
Tarnovia II Tarnów |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Iskra Brzezinka |
1 - 3 |
Izolator Boguchwała |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
2 - 3 |
Podgórze Kraków |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Unia Lublin |
7 - 0 |
Iskra Krzemień |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
3 - 1 |
DAP Dębica |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
DAP Dębica |
2 - 0 |
Starówka Nowy Sącz |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Iskra Krzemień |
2 - 2 |
Hetmanki Włoszczowa |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Podgórze Kraków |
2 - 2 |
Unia Lublin |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 0 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Tarnovia II Tarnów |
8 - 0 |
Iskra Brzezinka |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 4 |
Naprzód Sobolów |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
0 - 2 |
Naprzód Sobolów |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Iskra Brzezinka |
3 - 3 |
Puszcza Niepołomice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
5 - 0 |
Tarnovia II Tarnów |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Unia Lublin |
5 - 0 |
Izolator Boguchwała |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
0 - 2 |
Podgórze Kraków |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
DAP Dębica |
4 - 3 |
Iskra Krzemień |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Iskra Krzemień |
1 - 1 |
Starówka Nowy Sącz |
4 października 2020
4.10 - 13:30 |
Podgórze Kraków |
4 - 0 |
DAP Dębica |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Izolator Boguchwała |
7 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Tarnovia II Tarnów |
0 - 1 |
Unia Lublin |
3 października 2020
3.10 - 12:30 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 0 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Naprzód Sobolów |
0 - 3 |
Iskra Brzezinka |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
1 - 1 |
Iskra Brzezinka |
10 października 2020
10.10 - 14:30 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
5 - 4 |
Naprzód Sobolów |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Unia Lublin |
5 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
2 - 5 |
Tarnovia II Tarnów |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
DAP Dębica |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
11 października 2020
11.10 - 14:30 |
Iskra Krzemień |
2 - 4 |
Podgórze Kraków |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Podgórze Kraków |
2 - 0 |
Starówka Nowy Sącz |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Izolator Boguchwała |
1 - 0 |
Iskra Krzemień |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
DAP Dębica |
0 - 3 |
Tarnovia II Tarnów |
20 października 2020
20.10 - 15:45 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Hetmanki Włoszczowa |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
Naprzód Sobolów |
0 - 2 |
Unia Lublin |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Iskra Brzezinka |
1 - 2 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
2 - 3 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Unia Lublin |
1 - 2 |
Iskra Brzezinka |
25 października 2020
25.10 - 17:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
0 - 0 |
Naprzód Sobolów |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
DAP Dębica |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Iskra Krzemień |
1 - 4 |
Tarnovia II Tarnów |
25 października 2020
25.10 - 11:30 |
Podgórze Kraków |
3 - 1 |
Izolator Boguchwała |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
2 - 1 |
Starówka Nowy Sącz |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Tarnovia II Tarnów |
1 - 5 |
Podgórze Kraków |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 1 |
Iskra Krzemień |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Naprzód Sobolów |
3 - 1 |
DAP Dębica |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Iskra Brzezinka |
5 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
0 - 2 |
Unia Lublin |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
4 - 2 |
Hetmanki Włoszczowa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
Unia Lublin |
4 - 0 |
DAP Dębica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:30 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
9 - 0 |
Iskra Krzemień |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Iskra Brzezinka |
0 - 1 |
Podgórze Kraków |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Naprzód Sobolów |
0 - 3 |
Izolator Boguchwała |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 1 |
Tarnovia II Tarnów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Puszcza Niepołomice |
4 - 2 |
Starówka Nowy Sącz |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Tarnovia II Tarnów |
3 - 0 |
Naprzód Sobolów |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 0 |
Iskra Brzezinka |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Podgórze Kraków |
1 - 1 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
1 - 8 |
Unia Lublin |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
DAP Dębica |
5 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
3 maja 2021
3.05 - 14:45 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
1 - 1 |
DAP Dębica |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
0 - 2 |
Iskra Krzemień |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Unia Lublin |
0 - 1 |
Podgórze Kraków |
9 maja 2021
9.05 - 13:30 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
0 - 4 |
Izolator Boguchwała |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Iskra Brzezinka |
2 - 3 |
Tarnovia II Tarnów |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Naprzód Sobolów |
2 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Naprzód Sobolów |
3 - 1 |
Starówka Nowy Sącz |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Puszcza Niepołomice |
4 - 2 |
Iskra Brzezinka |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Tarnovia II Tarnów |
1 - 3 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
4 - 1 |
Unia Lublin |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Podgórze Kraków |
3 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Iskra Krzemień |
2 - 2 |
DAP Dębica |
15 maja 2021
15.05 - 10:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
2 - 1 |
Iskra Krzemień |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
DAP Dębica |
0 - 2 |
Podgórze Kraków |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
0 - 6 |
Izolator Boguchwała |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Unia Lublin |
4 - 1 |
Tarnovia II Tarnów |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
2 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Iskra Brzezinka |
6 - 1 |
Naprzód Sobolów |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Kolejka 12 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
2 - 2 |
Unia Lublin |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
6 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Iskra Brzezinka |
2 - 1 |
DAP Dębica |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Naprzód Sobolów |
4 - 0 |
Iskra Krzemień |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 2 |
Podgórze Kraków |
26 maja 2021
26.05 - 16:00 |
Tarnovia II Tarnów |
0 - 0 |
Izolator Boguchwała |
26 maja 2021
26.05 - 16:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Iskra Brzezinka |
1 - 0 |
Starówka Nowy Sącz |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Naprzód Sobolów |
4 - 0 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 3 |
Unia Lublin |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Tarnovia II Tarnów |
7 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
5 - 1 |
DAP Dębica |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Podgórze Kraków |
5 - 0 |
Iskra Krzemień |
29 maja 2021
29.05 - 14:30 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
0 - 3 |
Podgórze Kraków |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
0 - 3 |
Izolator Boguchwała |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:30 |
Tarnovia II Tarnów |
2 - 1 |
DAP Dębica |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
1 - 4 |
Puszcza Niepołomice |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Unia Lublin |
4 - 2 |
Naprzód Sobolów |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:30 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
1 - 4 |
Iskra Brzezinka |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Kolejka 13 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tarnovia II Tarnów |
1 - 4 |
Starówka Nowy Sącz |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:30 |
Izolator Boguchwała |
6 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Podgórze Kraków |
6 - 0 |
Naprzód Sobolów |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Iskra Krzemień |
1 - 1 |
Iskra Brzezinka |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
DAP Dębica |
2 - 4 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:30 |
Hetmanki Włoszczowa |
0 - 5 |
Unia Lublin |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Dąb Zabierzów Bocheński |
5 - 1 |
Starówka Nowy Sącz |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Iskra Brzezinka |
1 - 3 |
Unia Lublin |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:00 |
Naprzód Sobolów |
1 - 0 |
Hetmanki Włoszczowa |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
Puszcza Niepołomice |
3 - 3 |
DAP Dębica |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Tarnovia II Tarnów |
3 - 2 |
Iskra Krzemień |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:30 |
Izolator Boguchwała |
1 - 1 |
Podgórze Kraków |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Starówka Nowy Sącz |
2 - 5 |
Izolator Boguchwała |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Podgórze Kraków |
2 - 0 |
Tarnovia II Tarnów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Iskra Krzemień |
4 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:30 |
DAP Dębica |
3 - 2 |
Naprzód Sobolów |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Hetmanki Włoszczowa |
0 - 4 |
Iskra Brzezinka |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Unia Lublin |
0 - 1 |
Dąb Zabierzów Bocheński |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
|