IV liga - dolnośląska (wschód) - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Dzierżoniów 18 51 17 0 1 66 - 17
2. Bielawianka Bielawa 18 43 13 4 1 70 - 14
3. AKS Strzegom 18 42 13 3 2 54 - 16
4. Sokół Marcinkowice 18 32 10 2 6 47 - 25
5. Moto Jelcz Oława 18 30 9 3 6 40 - 23 1 1 0 1 0 2 - 2
6. MKP Wołów 18 30 9 3 6 39 - 30 1 1 0 1 0 2 - 2
7. Polonia Trzebnica 18 29 9 2 7 26 - 20
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 28 9 1 8 38 - 37
9. Piast Żerniki Wrocław 18 27 7 6 5 35 - 19
10. Piast Nowa Ruda 18 26 7 5 6 31 - 32
11. Mechanik Brzezina 18 25 8 1 9 41 - 50
12. Sokół Wielka Lipa 18 24 7 3 8 36 - 32
13. GKS Mirków Długołęka 18 23 7 2 9 28 - 40
14. Nysa Kłodzko 18 22 6 4 8 30 - 31
15. LKS Bystrzyca Górna 18 18 4 6 8 30 - 39
16. Unia Bardo 18 17 5 2 11 29 - 56
17. Orzeł Lubawka 18 12 3 3 12 25 - 66
18. Orzeł Prusice 18 7 2 1 15 27 - 90
19. Pogoń Pieszyce 18 1 0 1 17 12 - 67


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Moto Jelcz Oława 1 - 0 Piast Żerniki Wrocław 1 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Lubawka 0 - 5 AKS Strzegom 2 sierpnia 2020 - 16:00
Nysa Kłodzko 4 - 0 Pogoń Pieszyce 1 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Prusice 1 - 4 Mechanik Brzezina 1 sierpnia 2020 - 17:00
MKP Wołów 4 - 0 LKS Bystrzyca Górna 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Trzebnica 5 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Wielka Lipa 2 - 1 GKS Mirków Długołęka 1 sierpnia 2020 - 15:00
Bielawianka Bielawa 4 - 1 Lechia Dzierżoniów 31 lipca 2020 - 18:00
Sokół Marcinkowice 4 - 2 Piast Nowa Ruda 1 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Unia Bardo,
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Sokół Marcinkowice 8 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 7 Bielawianka Bielawa 8 sierpnia 2020 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 2 Sokół Wielka Lipa 8 sierpnia 2020 - 17:00
LKS Bystrzyca Górna 0 - 0 Polonia Trzebnica 8 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Prusice 2 - 0 MKP Wołów 8 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Pieszyce 1 - 4 Mechanik Brzezina 8 sierpnia 2020 - 17:00
AKS Strzegom 3 - 0 Nysa Kłodzko 8 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 1 Orzeł Lubawka 9 sierpnia 2020 - 15:00
Unia Bardo 0 - 2 Moto Jelcz Oława 8 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Piast Nowa Ruda,
Kolejka 3 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Orzeł Lubawka 3 - 2 Unia Bardo 12 sierpnia 2020 - 17:00
Nysa Kłodzko 0 - 2 Piast Żerniki Wrocław 12 sierpnia 2020 - 18:00
AKS Strzegom 3 - 1 Mechanik Brzezina 12 sierpnia 2020 - 17:00
MKP Wołów 5 - 1 Pogoń Pieszyce 12 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Trzebnica 3 - 1 Orzeł Prusice 12 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Wielka Lipa 1 - 1 LKS Bystrzyca Górna 12 sierpnia 2020 - 17:00
Bielawianka Bielawa 3 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Marcinkowice 1 - 0 GKS Mirków Długołęka 12 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Nowa Ruda 0 - 3 Lechia Dzierżoniów 12 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Moto Jelcz Oława,
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
GKS Mirków Długołęka 0 - 2 Piast Nowa Ruda 15 sierpnia 2020 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 1 Sokół Marcinkowice 15 sierpnia 2020 - 13:00
LKS Bystrzyca Górna 2 - 2 Bielawianka Bielawa 15 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Prusice 1 - 7 Sokół Wielka Lipa 16 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Pieszyce 0 - 2 Polonia Trzebnica 15 sierpnia 2020 - 17:00
AKS Strzegom 2 - 2 MKP Wołów 15 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 1 Mechanik Brzezina 15 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Bardo 3 - 2 Nysa Kłodzko 15 sierpnia 2020 - 17:00
Moto Jelcz Oława 6 - 1 Orzeł Lubawka 15 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Lechia Dzierżoniów,
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Nysa Kłodzko 1 - 4 Moto Jelcz Oława 9 września 2020 - 17:00
Unia Bardo 2 - 3 Mechanik Brzezina 22 sierpnia 2020 - 17:00
MKP Wołów 1 - 5 Piast Żerniki Wrocław 22 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Trzebnica 2 - 0 AKS Strzegom 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Wielka Lipa 4 - 0 Pogoń Pieszyce 22 sierpnia 2020 - 15:00
Bielawianka Bielawa 13 - 1 Orzeł Prusice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Marcinkowice 6 - 0 LKS Bystrzyca Górna 22 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Nowa Ruda 2 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 sierpnia 2020 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 7 - 0 GKS Mirków Długołęka 9 września 2020 - 17:00
Pauza: Orzeł Lubawka,
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 5 Lechia Dzierżoniów 29 sierpnia 2020 - 17:00
LKS Bystrzyca Górna 1 - 1 Piast Nowa Ruda 29 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Prusice 0 - 0 Sokół Marcinkowice 30 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Pieszyce 0 - 1 Bielawianka Bielawa 29 sierpnia 2020 - 14:30
AKS Strzegom 2 - 1 Sokół Wielka Lipa 29 sierpnia 2020 - 15:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 0 Polonia Trzebnica 29 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Bardo 0 - 2 MKP Wołów 29 sierpnia 2020 - 17:00
Moto Jelcz Oława 4 - 1 Mechanik Brzezina 29 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Lubawka 1 - 1 Nysa Kłodzko 30 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: GKS Mirków Długołęka,
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Orzeł Lubawka 0 - 3 Mechanik Brzezina 6 września 2020 - 16:00
MKP Wołów 2 - 2 Moto Jelcz Oława 6 września 2020 - 11:00
Polonia Trzebnica 2 - 1 Unia Bardo 9 września 2020 - 17:00
Sokół Wielka Lipa 0 - 0 Piast Żerniki Wrocław 5 września 2020 - 15:00
Bielawianka Bielawa 1 - 1 AKS Strzegom 5 września 2020 - 15:00
Sokół Marcinkowice 5 - 0 Pogoń Pieszyce 9 września 2020 - 17:00
Piast Nowa Ruda 5 - 4 Orzeł Prusice 5 września 2020 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 4 - 1 LKS Bystrzyca Górna 5 września 2020 - 16:00
GKS Mirków Długołęka 3 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 września 2020 - 17:00
Pauza: Nysa Kłodzko,
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
LKS Bystrzyca Górna 0 - 2 GKS Mirków Długołęka 12 września 2020 - 16:00
Orzeł Prusice 1 - 10 Lechia Dzierżoniów 12 września 2020 - 15:00
Pogoń Pieszyce 1 - 2 Piast Nowa Ruda 12 września 2020 - 16:00
AKS Strzegom 5 - 1 Sokół Marcinkowice 12 września 2020 - 16:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 1 Bielawianka Bielawa 12 września 2020 - 12:00
Unia Bardo 3 - 2 Sokół Wielka Lipa 12 września 2020 - 16:00
Moto Jelcz Oława 1 - 0 Polonia Trzebnica 13 września 2020 - 16:00
Orzeł Lubawka 2 - 8 MKP Wołów 13 września 2020 - 16:00
Nysa Kłodzko 4 - 1 Mechanik Brzezina 12 września 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie,
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
MKP Wołów 2 - 1 Nysa Kłodzko 19 września 2020 - 16:00
Polonia Trzebnica 1 - 0 Orzeł Lubawka 19 września 2020 - 16:00
Sokół Wielka Lipa 2 - 2 Moto Jelcz Oława 19 września 2020 - 15:00
Bielawianka Bielawa 5 - 1 Unia Bardo 19 września 2020 - 16:00
Sokół Marcinkowice 1 - 1 Piast Żerniki Wrocław 19 września 2020 - 11:00
Piast Nowa Ruda 0 - 0 AKS Strzegom 19 września 2020 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 4 - 0 Pogoń Pieszyce 19 września 2020 - 16:00
GKS Mirków Długołęka 3 - 2 Orzeł Prusice 19 września 2020 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 0 LKS Bystrzyca Górna 19 września 2020 - 16:00
Pauza: Mechanik Brzezina,
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Orzeł Prusice 0 - 3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 września 2020 - 15:00
Pogoń Pieszyce 0 - 2 GKS Mirków Długołęka 26 września 2020 - 16:00
AKS Strzegom 2 - 3 Lechia Dzierżoniów 26 września 2020 - 16:00
Piast Żerniki Wrocław 5 - 0 Piast Nowa Ruda 30 września 2020 - 16:30
Unia Bardo 0 - 6 Sokół Marcinkowice 29 września 2020 - 16:00
Moto Jelcz Oława 1 - 0 Bielawianka Bielawa 26 września 2020 - 11:00
Orzeł Lubawka 1 - 4 Sokół Wielka Lipa 26 września 2020 - 12:00
Nysa Kłodzko 0 - 0 Polonia Trzebnica 26 września 2020 - 16:00
Mechanik Brzezina 4 - 2 MKP Wołów 30 września 2020 - 16:00
Pauza: LKS Bystrzyca Górna,
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica 0 - 3 Mechanik Brzezina 3 października 2020 - 15:00
vo, na boisku 5-3
Sokół Wielka Lipa 1 - 4 Nysa Kłodzko 3 października 2020 - 13:00
Bielawianka Bielawa 9 - 0 Orzeł Lubawka 3 października 2020 - 15:00
Sokół Marcinkowice 4 - 2 Moto Jelcz Oława 3 października 2020 - 15:00
Piast Nowa Ruda 2 - 2 Unia Bardo 3 października 2020 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 0 Piast Żerniki Wrocław 3 października 2020 - 15:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 2 AKS Strzegom 3 października 2020 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 0 Pogoń Pieszyce 3 października 2020 - 15:00
LKS Bystrzyca Górna 9 - 1 Orzeł Prusice 3 października 2020 - 15:00
Pauza: MKP Wołów,
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Pogoń Pieszyce 2 - 2 LKS Bystrzyca Górna 10 października 2020 - 15:00
AKS Strzegom 2 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 października 2020 - 15:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 3 GKS Mirków Długołęka 10 października 2020 - 12:00
Unia Bardo 0 - 5 Lechia Dzierżoniów 21 października 2020 - 15:00
Moto Jelcz Oława 1 - 1 Piast Nowa Ruda 10 października 2020 - 15:00
Orzeł Lubawka 0 - 7 Sokół Marcinkowice 11 października 2020 - 15:30
Nysa Kłodzko 0 - 1 Bielawianka Bielawa 10 października 2020 - 11:00
Mechanik Brzezina 3 - 2 Sokół Wielka Lipa 10 października 2020 - 15:00
MKP Wołów 2 - 1 Polonia Trzebnica 10 października 2020 - 15:00
Pauza: Orzeł Prusice,
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Sokół Wielka Lipa 1 - 2 MKP Wołów 17 października 2020 - 13:00
Bielawianka Bielawa 10 - 0 Mechanik Brzezina 17 października 2020 - 15:00
Sokół Marcinkowice 5 - 1 Nysa Kłodzko 17 października 2020 - 15:00
Piast Nowa Ruda 4 - 0 Orzeł Lubawka 17 października 2020 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Moto Jelcz Oława 17 października 2020 - 13:00
GKS Mirków Długołęka 1 - 2 Unia Bardo 17 października 2020 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 - 2 Piast Żerniki Wrocław 17 października 2020 - 15:00
LKS Bystrzyca Górna 2 - 5 AKS Strzegom 17 października 2020 - 15:00
Orzeł Prusice 4 - 3 Pogoń Pieszyce 18 października 2020 - 15:00
Pauza: Polonia Trzebnica,
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
AKS Strzegom 7 - 0 Orzeł Prusice 24 października 2020 - 13:00
Piast Żerniki Wrocław 1 - 1 LKS Bystrzyca Górna 24 października 2020 - 15:00
Unia Bardo 2 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 października 2020 - 15:00
Moto Jelcz Oława 0 - 3 GKS Mirków Długołęka 24 października 2020 - 15:00
Orzeł Lubawka 2 - 3 Lechia Dzierżoniów 25 października 2020 - 14:30
Nysa Kłodzko 1 - 1 Piast Nowa Ruda 24 października 2020 - 15:00
Mechanik Brzezina 0 - 2 Sokół Marcinkowice 24 października 2020 - 15:00
MKP Wołów 1 - 1 Bielawianka Bielawa 24 października 2020 - 15:00
Polonia Trzebnica 1 - 0 Sokół Wielka Lipa 24 października 2020 - 13:00
Pauza: Pogoń Pieszyce,
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 5 - 2 Polonia Trzebnica 31 października 2020 - 14:30
Sokół Marcinkowice 0 - 3 MKP Wołów 31 października 2020 - 14:00
Piast Nowa Ruda 5 - 3 Mechanik Brzezina 31 października 2020 - 14:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 0 Nysa Kłodzko 31 października 2020 - 14:00
GKS Mirków Długołęka 2 - 2 Orzeł Lubawka 31 października 2020 - 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 2 Moto Jelcz Oława 31 października 2020 - 14:00
LKS Bystrzyca Górna 5 - 1 Unia Bardo 31 października 2020 - 14:00
Orzeł Prusice 1 - 3 Piast Żerniki Wrocław 31 października 2020 - 12:00
Pogoń Pieszyce 1 - 6 AKS Strzegom 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Sokół Wielka Lipa,
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Piast Żerniki Wrocław 8 - 0 Pogoń Pieszyce 7 listopada 2020 - 13:30
Unia Bardo 5 - 3 Orzeł Prusice 7 listopada 2020 - 13:30
Moto Jelcz Oława 0 - 1 LKS Bystrzyca Górna 7 listopada 2020 - 13:30
Orzeł Lubawka 3 - 5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 listopada 2020 - 14:00
Nysa Kłodzko 2 - 2 GKS Mirków Długołęka 7 listopada 2020 - 13:30
Mechanik Brzezina 3 - 4 Lechia Dzierżoniów 7 listopada 2020 - 13:30
MKP Wołów 1 - 2 Piast Nowa Ruda 7 listopada 2020 - 13:30
Polonia Trzebnica 0 - 1 Sokół Marcinkowice 7 listopada 2020 - 14:00
Sokół Wielka Lipa 0 - 3 Bielawianka Bielawa 7 listopada 2020 - 13:00
Pauza: AKS Strzegom,
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Sokół Marcinkowice 2 - 3 Sokół Wielka Lipa 11 listopada 2020 - 13:30
Piast Nowa Ruda 1 - 2 Polonia Trzebnica 11 listopada 2020 - 13:30
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 MKP Wołów 11 listopada 2020 - 13:30
GKS Mirków Długołęka 3 - 2 Mechanik Brzezina 11 listopada 2020 - 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 2 Nysa Kłodzko 11 listopada 2020 - 13:30
LKS Bystrzyca Górna 2 - 1 Orzeł Lubawka 11 listopada 2020 - 11:00
Orzeł Prusice 1 - 6 Moto Jelcz Oława 11 listopada 2020 - 13:30
Pogoń Pieszyce 2 - 3 Unia Bardo 11 listopada 2020 - 13:30
AKS Strzegom 1 - 0 Piast Żerniki Wrocław 11 listopada 2020 - 13:30
Pauza: Bielawianka Bielawa,
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Unia Bardo 1 - 6 AKS Strzegom 14 listopada 2020 - 14:00
Moto Jelcz Oława 6 - 0 Pogoń Pieszyce 14 listopada 2020 - 13:30
Orzeł Lubawka 6 - 2 Orzeł Prusice 15 listopada 2020 - 14:00
Nysa Kłodzko 4 - 1 LKS Bystrzyca Górna 14 listopada 2020 - 13:30
Mechanik Brzezina 2 - 4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 listopada 2020 - 13:30
MKP Wołów 1 - 0 GKS Mirków Długołęka 14 listopada 2020 - 13:30
Polonia Trzebnica 0 - 3 Lechia Dzierżoniów 14 listopada 2020 - 13:30
Sokół Wielka Lipa 2 - 1 Piast Nowa Ruda 14 listopada 2020 - 13:00
Bielawianka Bielawa 3 - 0 Sokół Marcinkowice 14 listopada 2020 - 13:30
Pauza: Piast Żerniki Wrocław,
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda 0 - 1 Bielawianka Bielawa 21 listopada 2020 - 13:30
Lechia Dzierżoniów 4 - 2 Sokół Wielka Lipa 21 listopada 2020 - 13:30
GKS Mirków Długołęka 1 - 5 Polonia Trzebnica 21 listopada 2020 - 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 1 MKP Wołów 21 listopada 2020 - 13:30
LKS Bystrzyca Górna 2 - 3 Mechanik Brzezina 21 listopada 2020 - 13:30
Orzeł Prusice 2 - 3 Nysa Kłodzko 22 listopada 2020 - 13:30
Pogoń Pieszyce 1 - 2 Orzeł Lubawka 21 listopada 2020 - 13:30
AKS Strzegom 2 - 0 Moto Jelcz Oława 21 listopada 2020 - 13:30
Piast Żerniki Wrocław 3 - 1 Unia Bardo 21 listopada 2020 - 13:30
Pauza: Sokół Marcinkowice,
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Piast Żerniki Wrocław - Moto Jelcz Oława 6 marca 2021 - 15:00
AKS Strzegom - Orzeł Lubawka 6 marca 2021 - 15:00
Pogoń Pieszyce - Nysa Kłodzko 6 marca 2021 - 15:00
Mechanik Brzezina - Orzeł Prusice 6 marca 2021 - 15:00
LKS Bystrzyca Górna - MKP Wołów 6 marca 2021 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica 6 marca 2021 - 15:00
GKS Mirków Długołęka - Sokół Wielka Lipa 6 marca 2021 - 15:00
Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 6 marca 2021 - 15:00
Piast Nowa Ruda - Sokół Marcinkowice 6 marca 2021 - 15:00
Pauza: Unia Bardo,
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Sokół Marcinkowice - Lechia Dzierżoniów 13 marca 2021 - 15:00
Bielawianka Bielawa - GKS Mirków Długołęka 13 marca 2021 - 15:00
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 marca 2021 - 15:00
Polonia Trzebnica - LKS Bystrzyca Górna 13 marca 2021 - 15:00
MKP Wołów - Orzeł Prusice 13 marca 2021 - 15:00
Mechanik Brzezina - Pogoń Pieszyce 13 marca 2021 - 15:00
Nysa Kłodzko - AKS Strzegom 13 marca 2021 - 15:00
Orzeł Lubawka - Piast Żerniki Wrocław 13 marca 2021 - 15:00
Moto Jelcz Oława - Unia Bardo 13 marca 2021 - 15:00
Pauza: Piast Nowa Ruda,
Kolejka 22 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Unia Bardo - Orzeł Lubawka 20 marca 2021 - 15:00
Piast Żerniki Wrocław - Nysa Kłodzko 20 marca 2021 - 15:00
Mechanik Brzezina - AKS Strzegom 20 marca 2021 - 15:00
Pogoń Pieszyce - MKP Wołów 20 marca 2021 - 15:00
Orzeł Prusice - Polonia Trzebnica 20 marca 2021 - 15:00
LKS Bystrzyca Górna - Sokół Wielka Lipa 20 marca 2021 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Bielawianka Bielawa 20 marca 2021 - 15:00
GKS Mirków Długołęka - Sokół Marcinkowice 20 marca 2021 - 15:00
Lechia Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda 20 marca 2021 - 15:00
Pauza: Moto Jelcz Oława,
Kolejka 23 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda - GKS Mirków Długołęka 27 marca 2021 - 15:00
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 marca 2021 - 15:00
Bielawianka Bielawa - LKS Bystrzyca Górna 27 marca 2021 - 15:00
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Prusice 27 marca 2021 - 15:00
Polonia Trzebnica - Pogoń Pieszyce 27 marca 2021 - 15:00
MKP Wołów - AKS Strzegom 27 marca 2021 - 15:00
Mechanik Brzezina - Piast Żerniki Wrocław 27 marca 2021 - 15:00
Nysa Kłodzko - Unia Bardo 27 marca 2021 - 15:00
Orzeł Lubawka - Moto Jelcz Oława 27 marca 2021 - 15:00
Pauza: Lechia Dzierżoniów,
Kolejka 24 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Moto Jelcz Oława - Nysa Kłodzko 3 kwietnia 2021 - 17:00
Mechanik Brzezina - Unia Bardo 3 kwietnia 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław - MKP Wołów 3 kwietnia 2021 - 17:00
AKS Strzegom - Polonia Trzebnica 3 kwietnia 2021 - 17:00
Pogoń Pieszyce - Sokół Wielka Lipa 3 kwietnia 2021 - 17:00
Orzeł Prusice - Bielawianka Bielawa 3 kwietnia 2021 - 17:00
LKS Bystrzyca Górna - Sokół Marcinkowice 3 kwietnia 2021 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda 3 kwietnia 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - Lechia Dzierżoniów 3 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Orzeł Lubawka,
Kolejka 25 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Lechia Dzierżoniów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 kwietnia 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda - LKS Bystrzyca Górna 10 kwietnia 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice - Orzeł Prusice 10 kwietnia 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa - Pogoń Pieszyce 10 kwietnia 2021 - 17:00
Sokół Wielka Lipa - AKS Strzegom 10 kwietnia 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica - Piast Żerniki Wrocław 10 kwietnia 2021 - 17:00
MKP Wołów - Unia Bardo 10 kwietnia 2021 - 17:00
Mechanik Brzezina - Moto Jelcz Oława 10 kwietnia 2021 - 17:00
Nysa Kłodzko - Orzeł Lubawka 10 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: GKS Mirków Długołęka,
Kolejka 26 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Mechanik Brzezina - Orzeł Lubawka 17 kwietnia 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława - MKP Wołów 17 kwietnia 2021 - 17:00
Unia Bardo - Polonia Trzebnica 17 kwietnia 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław - Sokół Wielka Lipa 17 kwietnia 2021 - 17:00
AKS Strzegom - Bielawianka Bielawa 17 kwietnia 2021 - 17:00
Pogoń Pieszyce - Sokół Marcinkowice 17 kwietnia 2021 - 17:00
Orzeł Prusice - Piast Nowa Ruda 17 kwietnia 2021 - 17:00
LKS Bystrzyca Górna - Lechia Dzierżoniów 17 kwietnia 2021 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Mirków Długołęka 17 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Nysa Kłodzko,
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
GKS Mirków Długołęka - LKS Bystrzyca Górna 24 kwietnia 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - Orzeł Prusice 24 kwietnia 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda - Pogoń Pieszyce 24 kwietnia 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice - AKS Strzegom 24 kwietnia 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa - Piast Żerniki Wrocław 24 kwietnia 2021 - 17:00
Sokół Wielka Lipa - Unia Bardo 24 kwietnia 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica - Moto Jelcz Oława 24 kwietnia 2021 - 17:00
MKP Wołów - Orzeł Lubawka 24 kwietnia 2021 - 17:00
Mechanik Brzezina - Nysa Kłodzko 24 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie,
Kolejka 28 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Nysa Kłodzko - MKP Wołów 1 maja 2021 - 14:00
Orzeł Lubawka - Polonia Trzebnica 1 maja 2021 - 14:00
Moto Jelcz Oława - Sokół Wielka Lipa 1 maja 2021 - 14:00
Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 1 maja 2021 - 14:00
Piast Żerniki Wrocław - Sokół Marcinkowice 1 maja 2021 - 14:00
AKS Strzegom - Piast Nowa Ruda 1 maja 2021 - 14:00
Pogoń Pieszyce - Lechia Dzierżoniów 1 maja 2021 - 14:00
Orzeł Prusice - GKS Mirków Długołęka 1 maja 2021 - 14:00
LKS Bystrzyca Górna - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 maja 2021 - 14:00
Pauza: Mechanik Brzezina,
Kolejka 29 - 3. maja 2021 [szczegóły]  
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Prusice 3 maja 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - Pogoń Pieszyce 3 maja 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - AKS Strzegom 3 maja 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda - Piast Żerniki Wrocław 3 maja 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice - Unia Bardo 3 maja 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa - Moto Jelcz Oława 3 maja 2021 - 17:00
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Lubawka 3 maja 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica - Nysa Kłodzko 3 maja 2021 - 17:00
MKP Wołów - Mechanik Brzezina 3 maja 2021 - 17:00
Pauza: LKS Bystrzyca Górna,
Kolejka 30 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Mechanik Brzezina - Polonia Trzebnica 8 maja 2021 - 17:00
Nysa Kłodzko - Sokół Wielka Lipa 8 maja 2021 - 17:00
Orzeł Lubawka - Bielawianka Bielawa 8 maja 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława - Sokół Marcinkowice 8 maja 2021 - 17:00
Unia Bardo - Piast Nowa Ruda 8 maja 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław - Lechia Dzierżoniów 8 maja 2021 - 17:00
AKS Strzegom - GKS Mirków Długołęka 8 maja 2021 - 17:00
Pogoń Pieszyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 maja 2021 - 17:00
Orzeł Prusice - LKS Bystrzyca Górna 8 maja 2021 - 17:00
Pauza: MKP Wołów,
Kolejka 31 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Pieszyce 15 maja 2021 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom 15 maja 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - Piast Żerniki Wrocław 15 maja 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - Unia Bardo 15 maja 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda - Moto Jelcz Oława 15 maja 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice - Orzeł Lubawka 15 maja 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzko 15 maja 2021 - 17:00
Sokół Wielka Lipa - Mechanik Brzezina 15 maja 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica - MKP Wołów 15 maja 2021 - 17:00
Pauza: Orzeł Prusice,
Kolejka 32 - 19. maja 2021 [szczegóły]  
MKP Wołów - Sokół Wielka Lipa 19 maja 2021 - 17:00
Mechanik Brzezina - Bielawianka Bielawa 19 maja 2021 - 17:00
Nysa Kłodzko - Sokół Marcinkowice 19 maja 2021 - 17:00
Orzeł Lubawka - Piast Nowa Ruda 19 maja 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława - Lechia Dzierżoniów 19 maja 2021 - 17:00
Unia Bardo - GKS Mirków Długołęka 19 maja 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław - Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 maja 2021 - 17:00
AKS Strzegom - LKS Bystrzyca Górna 19 maja 2021 - 17:00
Pogoń Pieszyce - Orzeł Prusice 19 maja 2021 - 17:00
Pauza: Polonia Trzebnica,
Kolejka 33 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Orzeł Prusice - AKS Strzegom 22 maja 2021 - 17:00
LKS Bystrzyca Górna - Piast Żerniki Wrocław 22 maja 2021 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Bardo 22 maja 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - Moto Jelcz Oława 22 maja 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - Orzeł Lubawka 22 maja 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda - Nysa Kłodzko 22 maja 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice - Mechanik Brzezina 22 maja 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa - MKP Wołów 22 maja 2021 - 17:00
Sokół Wielka Lipa - Polonia Trzebnica 22 maja 2021 - 17:00
Pauza: Pogoń Pieszyce,
Kolejka 34 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa 29 maja 2021 - 17:00
MKP Wołów - Sokół Marcinkowice 29 maja 2021 - 17:00
Mechanik Brzezina - Piast Nowa Ruda 29 maja 2021 - 17:00
Nysa Kłodzko - Lechia Dzierżoniów 29 maja 2021 - 17:00
Orzeł Lubawka - GKS Mirków Długołęka 29 maja 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie 29 maja 2021 - 17:00
Unia Bardo - LKS Bystrzyca Górna 29 maja 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław - Orzeł Prusice 29 maja 2021 - 17:00
AKS Strzegom - Pogoń Pieszyce 29 maja 2021 - 17:00
Pauza: Sokół Wielka Lipa,
Kolejka 35 - 2. czerwca 2021 [szczegóły]  
Pogoń Pieszyce - Piast Żerniki Wrocław 2 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Prusice - Unia Bardo 2 czerwca 2021 - 17:00
LKS Bystrzyca Górna - Moto Jelcz Oława 2 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Lubawka 2 czerwca 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - Nysa Kłodzko 2 czerwca 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - Mechanik Brzezina 2 czerwca 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda - MKP Wołów 2 czerwca 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice - Polonia Trzebnica 2 czerwca 2021 - 17:00
Bielawianka Bielawa - Sokół Wielka Lipa 2 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: AKS Strzegom,
Kolejka 36 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Sokół Wielka Lipa - Sokół Marcinkowice 5 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica - Piast Nowa Ruda 5 czerwca 2021 - 17:00
MKP Wołów - Lechia Dzierżoniów 5 czerwca 2021 - 17:00
Mechanik Brzezina - GKS Mirków Długołęka 5 czerwca 2021 - 17:00
Nysa Kłodzko - Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Lubawka - LKS Bystrzyca Górna 5 czerwca 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława - Orzeł Prusice 5 czerwca 2021 - 17:00
Unia Bardo - Pogoń Pieszyce 5 czerwca 2021 - 17:00
Piast Żerniki Wrocław - AKS Strzegom 5 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Bielawianka Bielawa,
Kolejka 37 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
AKS Strzegom - Unia Bardo 12 czerwca 2021 - 17:00
Pogoń Pieszyce - Moto Jelcz Oława 12 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Prusice - Orzeł Lubawka 12 czerwca 2021 - 17:00
LKS Bystrzyca Górna - Nysa Kłodzko 12 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Mechanik Brzezina 12 czerwca 2021 - 17:00
GKS Mirków Długołęka - MKP Wołów 12 czerwca 2021 - 17:00
Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica 12 czerwca 2021 - 17:00
Piast Nowa Ruda - Sokół Wielka Lipa 12 czerwca 2021 - 17:00
Sokół Marcinkowice - Bielawianka Bielawa 12 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Piast Żerniki Wrocław,
Kolejka 38 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Piast Nowa Ruda 19 czerwca 2021 - 17:00
Sokół Wielka Lipa - Lechia Dzierżoniów 19 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Trzebnica - GKS Mirków Długołęka 19 czerwca 2021 - 17:00
MKP Wołów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 czerwca 2021 - 17:00
Mechanik Brzezina - LKS Bystrzyca Górna 19 czerwca 2021 - 17:00
Nysa Kłodzko - Orzeł Prusice 19 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Lubawka - Pogoń Pieszyce 19 czerwca 2021 - 17:00
Moto Jelcz Oława - AKS Strzegom 19 czerwca 2021 - 17:00
Unia Bardo - Piast Żerniki Wrocław 19 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Sokół Marcinkowice, .