MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | ŁKS II Łódź | 38 | 99 | 31 | 6 | 1 | 129 - 33 | ||||||
2. | Warta Sieradz | 38 | 88 | 28 | 4 | 6 | 115 - 43 | ||||||
3. | Orkan Buczek | 38 | 87 | 28 | 3 | 7 | 129 - 55 | ||||||
4. | Boruta Zgierz | 38 | 78 | 23 | 9 | 6 | 87 - 44 | ||||||
5. | Omega Kleszczów | 38 | 69 | 21 | 6 | 11 | 93 - 46 | ||||||
6. | Zjednoczeni Stryków | 38 | 68 | 19 | 11 | 8 | 79 - 37 | ||||||
7. | Orzeł Nieborów | 38 | 56 | 15 | 11 | 12 | 67 - 59 | ||||||
8. | LKS Kwiatkowice | 38 | 55 | 17 | 4 | 17 | 77 - 57 | ||||||
9. | Polonia Piotrków Trybunalski | 38 | 54 | 16 | 6 | 16 | 68 - 65 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 |
10. | Włókniarz Zelów | 38 | 54 | 15 | 9 | 14 | 54 - 54 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 |
11. | Skalnik Sulejów | 38 | 50 | 15 | 5 | 18 | 53 - 58 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 - 1 |
12. | Pogoń Zduńska Wola | 38 | 50 | 14 | 8 | 16 | 53 - 61 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 |
13. | Stal Głowno | 38 | 47 | 14 | 5 | 19 | 54 - 79 | ||||||
14. | Andrespolia Wiśniowa Góra | 38 | 44 | 11 | 11 | 16 | 66 - 71 | ||||||
15. | Warta Działoszyn | 38 | 40 | 10 | 10 | 18 | 62 - 77 | ||||||
16. | Jutrzenka Drzewce | 38 | 30 | 9 | 3 | 26 | 50 - 113 | ||||||
17. | Ner Poddębice | 38 | 29 | 9 | 2 | 27 | 44 - 137 | ||||||
18. | Czarni Rząśnia | 38 | 27 | 8 | 3 | 27 | 40 - 106 | ||||||
19. | Jutrzenka Warta | 38 | 26 | 7 | 5 | 26 | 43 - 108 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 |
20. | Ceramika Opoczno | 38 | 26 | 7 | 5 | 26 | 38 - 98 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 |
Boruta Zgierz | 4 - 1 | Ceramika Opoczno | 29 sierpnia 2020 - 17:30 |
Jutrzenka Warta | 1 - 2 | Stal Głowno | 30 sierpnia 2020 - 17:00 |
LKS Kwiatkowice | 2 - 0 | Warta Działoszyn | 30 sierpnia 2020 - 17:00 |
Skalnik Sulejów | 0 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 29 sierpnia 2020 - 17:00 |
Jutrzenka Drzewce | 0 - 2 | Orzeł Nieborów | 30 sierpnia 2020 - 16:00 |
Czarni Rząśnia | 3 - 3 | Ner Poddębice | 29 sierpnia 2020 - 16:00 |
Omega Kleszczów | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 29 sierpnia 2020 - 17:00 |
Pogoń Zduńska Wola | 1 - 0 | Andrespolia Wiśniowa Góra | 30 sierpnia 2020 - 11:00 |
Warta Sieradz | 1 - 1 | Orkan Buczek | 29 sierpnia 2020 - 17:00 |
ŁKS II Łódź | 3 - 2 | Polonia Piotrków Trybunalski | 29 sierpnia 2020 - 17:00 |