IV liga - łódzka - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. ŁKS II Łódź 19 49 15 4 0 62 - 18
2. Warta Sieradz 19 47 15 2 2 60 - 20
3. Boruta Zgierz 19 44 13 5 1 45 - 16 1 3 1 0 0 2 - 0
4. Orkan Buczek 19 44 14 2 3 66 - 26 1 0 0 0 1 0 - 2
5. Omega Kleszczów 19 34 10 4 5 46 - 23
6. Zjednoczeni Stryków 19 33 9 6 4 32 - 19 1 1 0 1 0 2 - 2
7. Stal Głowno 19 33 10 3 6 31 - 27 1 1 0 1 0 2 - 2
8. LKS Kwiatkowice 19 31 9 4 6 47 - 25
9. Włókniarz Zelów 19 27 7 6 6 27 - 25
10. Pogoń Zduńska Wola 19 26 7 5 7 32 - 30
11. Polonia Piotrków Trybunalski 19 23 7 2 10 28 - 38
12. Orzeł Nieborów 19 21 5 6 8 32 - 36
13. Skalnik Sulejów 19 20 6 2 11 27 - 33
14. Jutrzenka Warta 19 19 5 4 10 27 - 46
15. Ner Poddębice 19 16 5 1 13 27 - 70 2 6 2 0 0 8 - 6
16. Warta Działoszyn 19 16 3 7 9 31 - 42 2 1 0 1 1 5 - 6
17. Andrespolia Wiśniowa Góra 19 16 3 7 9 32 - 44 2 1 0 1 1 3 - 4
18. Czarni Rząśnia 19 13 4 1 14 21 - 54
19. Jutrzenka Drzewce 19 11 3 2 14 20 - 63
20. Ceramika Opoczno 19 9 2 3 14 18 - 56


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły]  
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Ceramika Opoczno 24 lipca 2020 - 18:30
Warta Działoszyn 2 - 2 Orzeł Nieborów 24 lipca 2020 - 18:30
Stal Głowno 3 - 1 Ner Poddębice 25 lipca 2020 - 18:00
Boruta Zgierz 1 - 1 Włókniarz Zelów 25 lipca 2020 - 16:00
Jutrzenka Warta 1 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 lipca 2020 - 17:00
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek 26 lipca 2020 - 17:00
Skalnik Sulejów 4 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 25 lipca 2020 - 17:00
Jutrzenka Drzewce 2 - 3 ŁKS II Łódź 25 lipca 2020 - 16:00
Czarni Rząśnia 0 - 3 Warta Sieradz 16 września 2020 - 17:00
Omega Kleszczów 2 - 0 Pogoń Zduńska Wola 25 lipca 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 0 - 2 Pogoń Zduńska Wola 1 sierpnia 2020 - 17:00
Warta Sieradz 3 - 2 Omega Kleszczów 1 sierpnia 2020 - 17:00
ŁKS II Łódź 4 - 0 Czarni Rząśnia 1 sierpnia 2020 - 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Jutrzenka Drzewce 1 sierpnia 2020 - 18:00
Orkan Buczek 4 - 2 Skalnik Sulejów 2 sierpnia 2020 - 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 4 LKS Kwiatkowice 1 sierpnia 2020 - 18:00
Włókniarz Zelów 2 - 2 Jutrzenka Warta 1 sierpnia 2020 - 12:00
Ner Poddębice 0 - 3 Boruta Zgierz 31 lipca 2020 - 18:00
Orzeł Nieborów 2 - 3 Stal Głowno 31 lipca 2020 - 18:30
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Warta Działoszyn 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Warta Działoszyn 2 - 2 Ceramika Opoczno 8 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Głowno 2 - 2 Zjednoczeni Stryków 8 sierpnia 2020 - 17:30
Boruta Zgierz 1 - 0 Orzeł Nieborów 8 sierpnia 2020 - 16:00
Jutrzenka Warta 2 - 1 Ner Poddębice 8 sierpnia 2020 - 17:00
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Włókniarz Zelów 9 sierpnia 2020 - 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 5 Skalnik Sulejów 8 sierpnia 2020 - 17:30
Jutrzenka Drzewce 1 - 6 Orkan Buczek 9 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Rząśnia 0 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 8 sierpnia 2020 - 16:00
Omega Kleszczów 2 - 4 ŁKS II Łódź 8 sierpnia 2020 - 16:00
Pogoń Zduńska Wola 1 - 2 Warta Sieradz 8 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 0 - 6 Warta Sieradz 15 sierpnia 2020 - 17:00
ŁKS II Łódź 1 - 0 Pogoń Zduńska Wola 15 sierpnia 2020 - 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Omega Kleszczów 15 sierpnia 2020 - 18:00
Orkan Buczek 3 - 0 Czarni Rząśnia 16 sierpnia 2020 - 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4 - 2 Jutrzenka Drzewce 14 sierpnia 2020 - 17:00
Włókniarz Zelów 2 - 1 Skalnik Sulejów 15 sierpnia 2020 - 17:00
Ner Poddębice 0 - 6 LKS Kwiatkowice 14 sierpnia 2020 - 18:30
Orzeł Nieborów 1 - 1 Jutrzenka Warta 15 sierpnia 2020 - 15:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Boruta Zgierz 14 sierpnia 2020 - 17:00
Warta Działoszyn 2 - 0 Stal Głowno 14 sierpnia 2020 - 18:15
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Stal Głowno 2 - 1 Ceramika Opoczno 22 sierpnia 2020 - 17:00
Boruta Zgierz 3 - 1 Warta Działoszyn 22 sierpnia 2020 - 16:00
Jutrzenka Warta 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 23 sierpnia 2020 - 17:00
LKS Kwiatkowice 3 - 4 Orzeł Nieborów 23 sierpnia 2020 - 17:00
Skalnik Sulejów 0 - 1 Ner Poddębice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Jutrzenka Drzewce 2 - 1 Włókniarz Zelów 22 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Rząśnia 1 - 4 Andrespolia Wiśniowa Góra 22 sierpnia 2020 - 16:00
Omega Kleszczów 2 - 3 Orkan Buczek 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Zduńska Wola 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia 2020 - 16:00
Warta Sieradz 3 - 6 ŁKS II Łódź 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 0 - 7 ŁKS II Łódź 26 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Warta Sieradz 26 sierpnia 2020 - 17:30
Orkan Buczek 5 - 2 Pogoń Zduńska Wola 26 sierpnia 2020 - 17:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 2 Omega Kleszczów 26 sierpnia 2020 - 17:00
Włókniarz Zelów 3 - 0 Czarni Rząśnia 26 sierpnia 2020 - 17:30
Ner Poddębice 1 - 3 Jutrzenka Drzewce 26 sierpnia 2020 - 18:30
Orzeł Nieborów 3 - 1 Skalnik Sulejów 26 sierpnia 2020 - 17:30
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 LKS Kwiatkowice 26 sierpnia 2020 - 17:30
Warta Działoszyn 1 - 0 Jutrzenka Warta 26 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Głowno 1 - 2 Boruta Zgierz 26 sierpnia 2020 - 17:30
Kolejka 7 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Boruta Zgierz 4 - 1 Ceramika Opoczno 29 sierpnia 2020 - 17:30
Jutrzenka Warta 1 - 2 Stal Głowno 30 sierpnia 2020 - 17:00
LKS Kwiatkowice 2 - 0 Warta Działoszyn 30 sierpnia 2020 - 17:00
Skalnik Sulejów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia 2020 - 17:00
Jutrzenka Drzewce 0 - 2 Orzeł Nieborów 30 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Rząśnia 3 - 3 Ner Poddębice 29 sierpnia 2020 - 16:00
Omega Kleszczów 1 - 1 Włókniarz Zelów 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Zduńska Wola 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 30 sierpnia 2020 - 11:00
Warta Sieradz 1 - 1 Orkan Buczek 29 sierpnia 2020 - 17:00
ŁKS II Łódź 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 8 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 0 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 5 września 2020 - 16:00
Orkan Buczek 0 - 1 ŁKS II Łódź 5 września 2020 - 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 8 Warta Sieradz 5 września 2020 - 17:00
Włókniarz Zelów 0 - 1 Pogoń Zduńska Wola 5 września 2020 - 15:00
Ner Poddębice 0 - 7 Omega Kleszczów 5 września 2020 - 16:00
Orzeł Nieborów 6 - 2 Czarni Rząśnia 5 września 2020 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Jutrzenka Drzewce 16 września 2020 - 17:30
Warta Działoszyn 0 - 2 Skalnik Sulejów 5 września 2020 - 17:00
Stal Głowno 1 - 1 LKS Kwiatkowice 4 września 2020 - 17:00
Boruta Zgierz 3 - 1 Jutrzenka Warta 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Jutrzenka Warta 2 - 0 Ceramika Opoczno 12 września 2020 - 16:30
LKS Kwiatkowice 0 - 3 Boruta Zgierz 13 września 2020 - 16:00
Skalnik Sulejów 0 - 1 Stal Głowno 12 września 2020 - 16:30
Jutrzenka Drzewce 1 - 4 Warta Działoszyn 13 września 2020 - 16:00
Czarni Rząśnia 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 12 września 2020 - 14:30
Omega Kleszczów 3 - 0 Orzeł Nieborów 12 września 2020 - 16:00
Pogoń Zduńska Wola 6 - 1 Ner Poddębice 12 września 2020 - 16:30
Warta Sieradz 5 - 3 Włókniarz Zelów 12 września 2020 - 19:00
ŁKS II Łódź 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 września 2020 - 19:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 5 Orkan Buczek 12 września 2020 - 16:30
Kolejka 10 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 0 - 9 Orkan Buczek 19 września 2020 - 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 19 września 2020 - 16:30
Włókniarz Zelów 1 - 1 ŁKS II Łódź 19 września 2020 - 16:30
Ner Poddębice 0 - 4 Warta Sieradz 19 września 2020 - 15:00
Orzeł Nieborów 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola 19 września 2020 - 16:30
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Omega Kleszczów 19 września 2020 - 13:00
Warta Działoszyn 1 - 2 Czarni Rząśnia 19 września 2020 - 16:00
Stal Głowno 3 - 0 Jutrzenka Drzewce 19 września 2020 - 16:30
Boruta Zgierz 3 - 2 Skalnik Sulejów 19 września 2020 - 16:00
Jutrzenka Warta 3 - 2 LKS Kwiatkowice 20 września 2020 - 16:15
Kolejka 11 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
LKS Kwiatkowice 2 - 0 Ceramika Opoczno 27 września 2020 - 16:00
Skalnik Sulejów 4 - 0 Jutrzenka Warta 26 września 2020 - 12:00
Jutrzenka Drzewce 0 - 4 Boruta Zgierz 27 września 2020 - 16:00
Czarni Rząśnia 1 - 2 Stal Głowno 26 września 2020 - 16:00
Omega Kleszczów 5 - 2 Warta Działoszyn 25 września 2020 - 16:00
Pogoń Zduńska Wola 3 - 3 Zjednoczeni Stryków 26 września 2020 - 14:00
Warta Sieradz 3 - 3 Orzeł Nieborów 26 września 2020 - 19:00
ŁKS II Łódź 8 - 0 Ner Poddębice 26 września 2020 - 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 1 Włókniarz Zelów 26 września 2020 - 16:00
Orkan Buczek 4 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 września 2020 - 15:00
Kolejka 12 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 0 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 października 2020 - 15:00
Włókniarz Zelów 1 - 2 Orkan Buczek 3 października 2020 - 16:00
Ner Poddębice 2 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 3 października 2020 - 15:00
Orzeł Nieborów 2 - 3 ŁKS II Łódź 3 października 2020 - 16:00
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Warta Sieradz 3 października 2020 - 16:00
Warta Działoszyn 2 - 2 Pogoń Zduńska Wola 3 października 2020 - 15:00
Stal Głowno 1 - 0 Omega Kleszczów 3 października 2020 - 15:00
Boruta Zgierz 2 - 0 Czarni Rząśnia 3 października 2020 - 16:00
Jutrzenka Warta 2 - 2 Jutrzenka Drzewce 4 października 2020 - 15:00
LKS Kwiatkowice 5 - 0 Skalnik Sulejów 4 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Skalnik Sulejów 0 - 0 Ceramika Opoczno 10 października 2020 - 15:30
Jutrzenka Drzewce 1 - 7 LKS Kwiatkowice 11 października 2020 - 15:00
Czarni Rząśnia 1 - 2 Jutrzenka Warta 10 października 2020 - 15:00
Omega Kleszczów 1 - 1 Boruta Zgierz 10 października 2020 - 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0 - 3 Stal Głowno 10 października 2020 - 13:00
Warta Sieradz 2 - 0 Warta Działoszyn 10 października 2020 - 17:30
ŁKS II Łódź 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 10 października 2020 - 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Orzeł Nieborów 10 października 2020 - 15:30
Orkan Buczek 5 - 3 Ner Poddębice 11 października 2020 - 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 Włókniarz Zelów 10 października 2020 - 15:30
Kolejka 14 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 0 - 1 Włókniarz Zelów 17 października 2020 - 15:00
Ner Poddębice 3 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 października 2020 - 15:00
Orzeł Nieborów 3 - 2 Orkan Buczek 17 października 2020 - 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 października 2020 - 15:00
Warta Działoszyn 3 - 3 ŁKS II Łódź 17 października 2020 - 15:00
Stal Głowno 0 - 2 Warta Sieradz 17 października 2020 - 15:00
Pogoń Zduńska Wola 3 - 3 Boruta Zgierz 18 października 2020 - 12:00
Jutrzenka Warta 2 - 4 Omega Kleszczów 18 października 2020 - 15:00
LKS Kwiatkowice 9 - 1 Czarni Rząśnia 18 października 2020 - 15:00
Skalnik Sulejów 3 - 0 Jutrzenka Drzewce 17 października 2020 - 15:00
Kolejka 15 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Jutrzenka Drzewce 1 - 4 Ceramika Opoczno 25 października 2020 - 12:00
Czarni Rząśnia 3 - 0 Skalnik Sulejów 22 listopada 2020 - 13:00
Omega Kleszczów 1 - 1 LKS Kwiatkowice 24 października 2020 - 14:00
Pogoń Zduńska Wola 3 - 1 Jutrzenka Warta 24 października 2020 - 15:00
Warta Sieradz 1 - 0 Boruta Zgierz 24 października 2020 - 17:30
ŁKS II Łódź 2 - 0 Stal Głowno 24 października 2020 - 14:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Warta Działoszyn 24 października 2020 - 15:00
Orkan Buczek 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 25 października 2020 - 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4 - 1 Orzeł Nieborów 24 października 2020 - 15:00
Ner Poddębice 0 - 2 Włókniarz Zelów 3 listopada 2020 - 19:00
Kolejka 16 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 2 - 3 Ner Poddębice 31 października 2020 - 13:00
Orzeł Nieborów 0 - 0 Włókniarz Zelów 31 października 2020 - 14:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 31 października 2020 - 14:00
Warta Działoszyn 2 - 4 Orkan Buczek 31 października 2020 - 14:00
Stal Głowno 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 31 października 2020 - 14:00
Boruta Zgierz 1 - 1 ŁKS II Łódź 31 października 2020 - 14:00
Jutrzenka Warta 2 - 5 Warta Sieradz 31 października 2020 - 14:00
LKS Kwiatkowice 1 - 0 Pogoń Zduńska Wola 31 października 2020 - 14:00
Skalnik Sulejów 1 - 2 Omega Kleszczów 31 października 2020 - 14:00
Jutrzenka Drzewce 0 - 1 Czarni Rząśnia 31 października 2020 - 12:00
Kolejka 17 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Czarni Rząśnia 5 - 3 Ceramika Opoczno 7 listopada 2020 - 14:00
Omega Kleszczów 3 - 0 Jutrzenka Drzewce 7 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Zduńska Wola 0 - 1 Skalnik Sulejów 7 listopada 2020 - 14:00
Warta Sieradz 3 - 0 LKS Kwiatkowice 8 listopada 2020 - 13:00
ŁKS II Łódź 8 - 0 Jutrzenka Warta 7 listopada 2020 - 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 5 Boruta Zgierz 7 listopada 2020 - 14:00
Orkan Buczek 6 - 2 Stal Głowno 7 listopada 2020 - 11:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 Warta Działoszyn 7 listopada 2020 - 14:00
Włókniarz Zelów 0 - 2 Zjednoczeni Stryków 7 listopada 2020 - 14:00
Ner Poddębice 3 - 2 Orzeł Nieborów 6 listopada 2020 - 18:30
Kolejka 18 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 3 - 0 Orzeł Nieborów 11 listopada 2020 - 13:00
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Ner Poddębice 10 listopada 2020 - 19:00
Warta Działoszyn 0 - 2 Włókniarz Zelów 11 listopada 2020 - 13:00
Stal Głowno 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 listopada 2020 - 13:00
Boruta Zgierz 2 - 0 Orkan Buczek 11 listopada 2020 - 13:00
Jutrzenka Warta 4 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 11 listopada 2020 - 13:00
LKS Kwiatkowice 0 - 1 ŁKS II Łódź 11 listopada 2020 - 11:00
Skalnik Sulejów 0 - 1 Warta Sieradz 11 listopada 2020 - 13:00
Jutrzenka Drzewce 3 - 3 Pogoń Zduńska Wola 11 listopada 2020 - 13:00
Czarni Rząśnia 0 - 2 Omega Kleszczów 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 19 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Omega Kleszczów 6 - 1 Ceramika Opoczno 14 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Zduńska Wola 2 - 1 Czarni Rząśnia 14 listopada 2020 - 13:00
Warta Sieradz 6 - 0 Jutrzenka Drzewce 14 listopada 2020 - 13:00
ŁKS II Łódź 4 - 1 Skalnik Sulejów 14 listopada 2020 - 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 2 LKS Kwiatkowice 14 listopada 2020 - 13:00
Orkan Buczek 3 - 0 Jutrzenka Warta 14 listopada 2020 - 13:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 Boruta Zgierz 14 listopada 2020 - 13:00
Włókniarz Zelów 2 - 1 Stal Głowno 14 listopada 2020 - 13:00
Ner Poddębice 5 - 4 Warta Działoszyn 14 listopada 2020 - 13:00
Orzeł Nieborów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 14 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 20 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Zjednoczeni Stryków
Orzeł Nieborów - Warta Działoszyn
Ner Poddębice - Stal Głowno
Włókniarz Zelów - Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra - Jutrzenka Warta
Orkan Buczek - LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów
ŁKS II Łódź - Jutrzenka Drzewce
Warta Sieradz - Czarni Rząśnia
Pogoń Zduńska Wola - Omega Kleszczów
Kolejka 21 [szczegóły]  
Pogoń Zduńska Wola - Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów - Warta Sieradz
Czarni Rząśnia - ŁKS II Łódź
Jutrzenka Drzewce - Polonia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów - Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice - Andrespolia Wiśniowa Góra
Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz - Ner Poddębice
Stal Głowno - Orzeł Nieborów
Warta Działoszyn - Zjednoczeni Stryków
Kolejka 22 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Warta Działoszyn
Zjednoczeni Stryków - Stal Głowno
Orzeł Nieborów - Boruta Zgierz
Ner Poddębice - Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów - LKS Kwiatkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra - Skalnik Sulejów
Orkan Buczek - Jutrzenka Drzewce
Polonia Piotrków Trybunalski - Czarni Rząśnia
ŁKS II Łódź - Omega Kleszczów
Warta Sieradz - Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 23 [szczegóły]  
Warta Sieradz - Ceramika Opoczno
Pogoń Zduńska Wola - ŁKS II Łódź
Omega Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski
Czarni Rząśnia - Orkan Buczek
Jutrzenka Drzewce - Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów - Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice - Ner Poddębice
Jutrzenka Warta - Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz - Zjednoczeni Stryków
Stal Głowno - Warta Działoszyn
Kolejka 24 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Stal Głowno
Warta Działoszyn - Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków - Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów - LKS Kwiatkowice
Ner Poddębice - Skalnik Sulejów
Włókniarz Zelów - Jutrzenka Drzewce
Andrespolia Wiśniowa Góra - Czarni Rząśnia
Orkan Buczek - Omega Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski - Pogoń Zduńska Wola
ŁKS II Łódź - Warta Sieradz
Kolejka 25 [szczegóły]  
ŁKS II Łódź - Ceramika Opoczno
Warta Sieradz - Polonia Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola - Orkan Buczek
Omega Kleszczów - Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia - Włókniarz Zelów
Jutrzenka Drzewce - Ner Poddębice
Skalnik Sulejów - Orzeł Nieborów
LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków
Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn
Boruta Zgierz - Stal Głowno
Kolejka 26 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Boruta Zgierz
Stal Głowno - Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn - LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków - Skalnik Sulejów
Orzeł Nieborów - Jutrzenka Drzewce
Ner Poddębice - Czarni Rząśnia
Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Pogoń Zduńska Wola
Orkan Buczek - Warta Sieradz
Polonia Piotrków Trybunalski - ŁKS II Łódź
Kolejka 27 [szczegóły]  
Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno
ŁKS II Łódź - Orkan Buczek
Warta Sieradz - Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Zelów
Omega Kleszczów - Ner Poddębice
Czarni Rząśnia - Orzeł Nieborów
Jutrzenka Drzewce - Zjednoczeni Stryków
Skalnik Sulejów - Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice - Stal Głowno
Jutrzenka Warta - Boruta Zgierz
Kolejka 28 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Jutrzenka Warta
Boruta Zgierz - LKS Kwiatkowice
Stal Głowno - Skalnik Sulejów
Warta Działoszyn - Jutrzenka Drzewce
Zjednoczeni Stryków - Czarni Rząśnia
Orzeł Nieborów - Omega Kleszczów
Ner Poddębice - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów - Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra - ŁKS II Łódź
Orkan Buczek - Polonia Piotrków Trybunalski
Kolejka 29 [szczegóły]  
Orkan Buczek - Ceramika Opoczno
Polonia Piotrków Trybunalski - Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź - Włókniarz Zelów
Warta Sieradz - Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola - Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów - Zjednoczeni Stryków
Czarni Rząśnia - Warta Działoszyn
Jutrzenka Drzewce - Stal Głowno
Skalnik Sulejów - Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta
Kolejka 30 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Warta - Skalnik Sulejów
Boruta Zgierz - Jutrzenka Drzewce
Stal Głowno - Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn - Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków - Pogoń Zduńska Wola
Orzeł Nieborów - Warta Sieradz
Ner Poddębice - ŁKS II Łódź
Włókniarz Zelów - Polonia Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra - Orkan Buczek
Kolejka 31 [szczegóły]  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Ceramika Opoczno
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków Trybunalski - Ner Poddębice
ŁKS II Łódź - Orzeł Nieborów
Warta Sieradz - Zjednoczeni Stryków
Pogoń Zduńska Wola - Warta Działoszyn
Omega Kleszczów - Stal Głowno
Czarni Rząśnia - Boruta Zgierz
Jutrzenka Drzewce - Jutrzenka Warta
Skalnik Sulejów - LKS Kwiatkowice
Kolejka 32 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów
LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Drzewce
Jutrzenka Warta - Czarni Rząśnia
Boruta Zgierz - Omega Kleszczów
Stal Głowno - Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn - Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków - ŁKS II Łódź
Orzeł Nieborów - Polonia Piotrków Trybunalski
Ner Poddębice - Orkan Buczek
Włókniarz Zelów - Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 33 [szczegóły]  
Włókniarz Zelów - Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra - Ner Poddębice
Orkan Buczek - Orzeł Nieborów
Polonia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Stryków
ŁKS II Łódź - Warta Działoszyn
Warta Sieradz - Stal Głowno
Pogoń Zduńska Wola - Boruta Zgierz
Omega Kleszczów - Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia - LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Drzewce - Skalnik Sulejów
Kolejka 34 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Jutrzenka Drzewce
Skalnik Sulejów - Czarni Rząśnia
LKS Kwiatkowice - Omega Kleszczów
Jutrzenka Warta - Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz - Warta Sieradz
Stal Głowno - ŁKS II Łódź
Warta Działoszyn - Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków - Orkan Buczek
Orzeł Nieborów - Andrespolia Wiśniowa Góra
Ner Poddębice - Włókniarz Zelów
Kolejka 35 [szczegóły]  
Ner Poddębice - Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów - Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek - Warta Działoszyn
Polonia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno
ŁKS II Łódź - Boruta Zgierz
Warta Sieradz - Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola - LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów - Skalnik Sulejów
Czarni Rząśnia - Jutrzenka Drzewce
Kolejka 36 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Czarni Rząśnia
Jutrzenka Drzewce - Omega Kleszczów
Skalnik Sulejów - Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice - Warta Sieradz
Jutrzenka Warta - ŁKS II Łódź
Boruta Zgierz - Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno - Orkan Buczek
Warta Działoszyn - Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów - Ner Poddębice
Kolejka 37 [szczegóły]  
Orzeł Nieborów - Ceramika Opoczno
Ner Poddębice - Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów - Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra - Stal Głowno
Orkan Buczek - Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski - Jutrzenka Warta
ŁKS II Łódź - LKS Kwiatkowice
Warta Sieradz - Skalnik Sulejów
Pogoń Zduńska Wola - Jutrzenka Drzewce
Omega Kleszczów - Czarni Rząśnia
Kolejka 38 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów
Czarni Rząśnia - Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Drzewce - Warta Sieradz
Skalnik Sulejów - ŁKS II Łódź
LKS Kwiatkowice - Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Warta - Orkan Buczek
Boruta Zgierz - Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno - Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn - Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków - Orzeł Nieborów