IV liga - lubelska - grupa I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Huragan Międzyrzec Podlaski 22 48 15 3 4 49 - 19
2. Powiślak Końskowola 21 42 13 3 5 46 - 26
3. Lutnia Piszczac 22 34 9 7 6 31 - 32
4. Lublinianka Lublin 22 33 10 3 9 35 - 25
5. Włodawianka Włodawa 21 31 9 4 8 39 - 29
6. POM Iskra Piotrowice 20 30 10 0 10 32 - 29
7. Górnik II Łęczna 21 29 9 2 10 30 - 26
8. Opolanin Opole Lubelskie 20 28 7 7 6 33 - 34
9. Sparta Rejowiec Fabryczny 21 27 7 6 8 19 - 36
10. Orlęta Łuków 22 25 7 4 11 30 - 50
11. Start Krasnystaw 22 16 3 7 12 21 - 35
12. Bizon Jeleniec 22 15 3 6 13 22 - 46


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Orlęta Łuków 0 - 4 Opolanin Opole Lubelskie 1 sierpnia 2020 - 17:00
Start Krasnystaw 1 - 0 Górnik II Łęczna 2 sierpnia 2020 - 17:00
Powiślak Końskowola 3 - 2 Lublinianka Lublin 2 sierpnia 2020 - 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 4 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 sierpnia 2020 - 12:00
Lutnia Piszczac 3 - 1 POM Iskra Piotrowice 2 sierpnia 2020 - 17:00
Włodawianka Włodawa 1 - 2 Bizon Jeleniec 1 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 1 Bizon Jeleniec 8 sierpnia 2020 - 13:00
POM Iskra Piotrowice 2 - 3 Włodawianka Włodawa 9 sierpnia 2020 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 0 Lutnia Piszczac 8 sierpnia 2020 - 17:00
Lublinianka Lublin 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik II Łęczna 1 - 2 Powiślak Końskowola 3 listopada 2020 - 16:00
Orlęta Łuków 3 - 1 Start Krasnystaw 8 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Start Krasnystaw 0 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 12 sierpnia 2020 - 17:30
Powiślak Końskowola 4 - 1 Orlęta Łuków 12 sierpnia 2020 - 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Górnik II Łęczna 12 sierpnia 2020 - 17:00
Lutnia Piszczac 0 - 1 Lublinianka Lublin 12 sierpnia 2020 - 17:00
Włodawianka Włodawa 3 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 sierpnia 2020 - 17:00
Bizon Jeleniec 1 - 0 POM Iskra Piotrowice 12 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 0 POM Iskra Piotrowice 15 sierpnia 2020 - 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 0 Bizon Jeleniec 15 sierpnia 2020 - 17:30
Lublinianka Lublin 0 - 2 Włodawianka Włodawa 15 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik II Łęczna 1 - 2 Lutnia Piszczac 16 sierpnia 2020 - 11:00
Orlęta Łuków 0 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 sierpnia 2020 - 12:00
Start Krasnystaw 2 - 4 Powiślak Końskowola 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Powiślak Końskowola 8 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 23 sierpnia 2020 - 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 - 1 Start Krasnystaw 22 sierpnia 2020 - 16:00
Lutnia Piszczac 2 - 2 Orlęta Łuków 23 sierpnia 2020 - 17:00
Włodawianka Włodawa 1 - 1 Górnik II Łęczna 23 sierpnia 2020 - 17:00
Bizon Jeleniec 2 - 3 Lublinianka Lublin 22 sierpnia 2020 - 12:00
POM Iskra Piotrowice 0 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 4 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 sierpnia 2020 - 17:00
Lublinianka Lublin 1 - 2 POM Iskra Piotrowice 29 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik II Łęczna 1 - 1 Bizon Jeleniec 30 sierpnia 2020 - 17:00
Orlęta Łuków 0 - 2 Włodawianka Włodawa 29 sierpnia 2020 - 17:00
Start Krasnystaw 0 - 1 Lutnia Piszczac 29 sierpnia 2020 - 11:00
Powiślak Końskowola 1 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 5 września 2020 - 11:00
Lutnia Piszczac 2 - 0 Powiślak Końskowola 6 września 2020 - 17:00
Włodawianka Włodawa 0 - 1 Start Krasnystaw 6 września 2020 - 16:00
Bizon Jeleniec 2 - 2 Orlęta Łuków 5 września 2020 - 16:00
POM Iskra Piotrowice 4 - 1 Górnik II Łęczna 6 września 2020 - 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 0 Lublinianka Lublin 5 września 2020 - 17:00
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 2 Lublinianka Lublin 13 września 2020 - 16:00
Górnik II Łęczna 2 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 września 2020 - 11:00
Orlęta Łuków 0 - 2 POM Iskra Piotrowice 12 września 2020 - 12:00
Start Krasnystaw 2 - 2 Bizon Jeleniec 12 września 2020 - 16:00
Powiślak Końskowola 2 - 2 Włodawianka Włodawa 13 września 2020 - 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 2 Lutnia Piszczac 12 września 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Lutnia Piszczac 1 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 20 września 2020 - 16:00
Włodawianka Włodawa 7 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 września 2020 - 16:00
Bizon Jeleniec 2 - 3 Powiślak Końskowola 19 września 2020 - 11:00
POM Iskra Piotrowice 2 - 1 Start Krasnystaw 19 września 2020 - 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6 - 0 Orlęta Łuków 19 września 2020 - 16:00
Lublinianka Lublin 2 - 1 Górnik II Łęczna 19 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 1 Górnik II Łęczna 26 września 2020 - 14:00
Orlęta Łuków 1 - 4 Lublinianka Lublin 26 września 2020 - 16:00
Start Krasnystaw 1 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 września 2020 - 15:00
Powiślak Końskowola 2 - 1 POM Iskra Piotrowice 27 września 2020 - 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Bizon Jeleniec 26 września 2020 - 15:00
Lutnia Piszczac 3 - 2 Włodawianka Włodawa 27 września 2020 - 16:00
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Włodawianka Włodawa 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 4 października 2020 - 15:00
Bizon Jeleniec 1 - 1 Lutnia Piszczac 3 października 2020 - 15:00
POM Iskra Piotrowice 0 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 października 2020 - 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3 - 0 Powiślak Końskowola 3 października 2020 - 15:00
Lublinianka Lublin 2 - 1 Start Krasnystaw 3 października 2020 - 11:00
Górnik II Łęczna 3 - 0 Orlęta Łuków 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 3 Orlęta Łuków 21 października 2020 - 15:45
Górnik II Łęczna 1 - 0 Start Krasnystaw 10 października 2020 - 11:00
Lublinianka Lublin 1 - 0 Powiślak Końskowola 10 października 2020 - 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 października 2020 - 15:00
POM Iskra Piotrowice 4 - 0 Lutnia Piszczac 11 października 2020 - 13:00
Bizon Jeleniec 1 - 2 Włodawianka Włodawa 10 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Bizon Jeleniec 0 - 6 Opolanin Opole Lubelskie 17 października 2020 - 13:00
Włodawianka Włodawa 1 - 2 POM Iskra Piotrowice 18 października 2020 - 14:00
Lutnia Piszczac 0 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 października 2020 - 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 0 Lublinianka Lublin 18 października 2020 - 14:00
Powiślak Końskowola 1 - 2 Górnik II Łęczna 27 października 2020 - 14:30
Start Krasnystaw 1 - 4 Orlęta Łuków 18 października 2020 - 12:00
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 1 Start Krasnystaw 24 października 2020 - 12:00
Orlęta Łuków 0 - 3 Powiślak Końskowola 24 października 2020 - 14:00
Górnik II Łęczna 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 października 2020 - 11:00
Lublinianka Lublin 0 - 0 Lutnia Piszczac 24 października 2020 - 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3 - 1 Włodawianka Włodawa 24 października 2020 - 14:00
POM Iskra Piotrowice 3 - 2 Bizon Jeleniec 24 października 2020 - 13:00
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły]  
POM Iskra Piotrowice 3 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 31 października 2020 - 13:00
vo, na boisku 1-2
Bizon Jeleniec 0 - 6 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 października 2020 - 14:00
Włodawianka Włodawa 1 - 3 Lublinianka Lublin 31 października 2020 - 13:00
Lutnia Piszczac 4 - 3 Górnik II Łęczna 28 listopada 2020 - 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 3 Orlęta Łuków 31 października 2020 - 13:00
Powiślak Końskowola 2 - 0 Start Krasnystaw 31 października 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 2 Powiślak Końskowola 7 listopada 2020 - 13:00
Start Krasnystaw 0 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 listopada 2020 - 13:00
Orlęta Łuków 3 - 3 Lutnia Piszczac 7 listopada 2020 - 13:00
Górnik II Łęczna 0 - 1 Włodawianka Włodawa 7 listopada 2020 - 14:00
Lublinianka Lublin 4 - 0 Bizon Jeleniec 7 listopada 2020 - 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 3 POM Iskra Piotrowice 7 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada 2020 - 13:00
POM Iskra Piotrowice 2 - 1 Lublinianka Lublin 11 listopada 2020 - 13:00
Bizon Jeleniec 0 - 1 Górnik II Łęczna 11 listopada 2020 - 13:00
Włodawianka Włodawa 0 - 2 Orlęta Łuków 11 listopada 2020 - 13:00
Lutnia Piszczac 1 - 1 Start Krasnystaw 11 listopada 2020 - 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 0 Powiślak Końskowola 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 listopada 2020 - 11:00
Powiślak Końskowola 3 - 1 Lutnia Piszczac 15 listopada 2020 - 13:00
Start Krasnystaw 1 - 4 Włodawianka Włodawa 15 listopada 2020 - 13:00
Orlęta Łuków 3 - 1 Bizon Jeleniec 14 listopada 2020 - 13:00
Górnik II Łęczna 2 - 1 POM Iskra Piotrowice 14 listopada 2020 - 18:00
Lublinianka Lublin 2 - 3 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Lublinianka Lublin 3 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 21 listopada 2020 - 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 0 Górnik II Łęczna 25 listopada 2020 - 13:00
POM Iskra Piotrowice 0 - 1 Orlęta Łuków 22 listopada 2020 - 12:00
Bizon Jeleniec 0 - 0 Start Krasnystaw 22 listopada 2020 - 13:00
Włodawianka Włodawa 2 - 2 Powiślak Końskowola 21 listopada 2020 - 12:00
Lutnia Piszczac 1 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 22 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 20 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 1 Lutnia Piszczac 14 marca 2021 - 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 2 Włodawianka Włodawa 14 marca 2021 - 14:00
Powiślak Końskowola 1 - 0 Bizon Jeleniec 14 marca 2021 - 13:00
Start Krasnystaw 4 - 0 POM Iskra Piotrowice 14 marca 2021 - 13:00
Orlęta Łuków 0 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 marca 2021 - 11:00
Górnik II Łęczna 1 - 0 Lublinianka Lublin 14 marca 2021 - 11:00
Kolejka 21 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Górnik II Łęczna - Opolanin Opole Lubelskie 11 kwietnia 2021 - 14:00
Lublinianka Lublin 0 - 1 Orlęta Łuków 10 kwietnia 2021 - 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 1 Start Krasnystaw 1 kwietnia 2021 - 16:00
POM Iskra Piotrowice - Powiślak Końskowola 11 kwietnia 2021 - 17:00
Bizon Jeleniec 3 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 kwietnia 2021 - 12:00
Włodawianka Włodawa 0 - 1 Lutnia Piszczac 10 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 22 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Opolanin Opole Lubelskie - Włodawianka Włodawa 14 kwietnia 2021 - 17:00
Lutnia Piszczac 2 - 1 Bizon Jeleniec 28 marca 2021 - 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny - POM Iskra Piotrowice 14 kwietnia 2021 - 17:00
Powiślak Końskowola 3 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 marca 2021 - 15:00
Start Krasnystaw 1 - 1 Lublinianka Lublin 28 marca 2021 - 15:00
Orlęta Łuków 1 - 5 Górnik II Łęczna 28 marca 2021 - 15:00