IV liga - lubelska - grupa II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 55 18 1 0 72 - 6
2. Victoria Żmudź 19 37 11 4 4 28 - 15
3. Kryształ Werbkowice 19 34 10 4 5 30 - 20
4. Świdniczanka Świdnik Mały 19 33 10 3 6 41 - 22
5. Granit Bychawa 19 31 9 4 6 33 - 22
6. Grom Różaniec 19 30 9 3 7 32 - 19 1 3 1 0 0 3 - 0
7. Huczwa Tyszowce 19 30 9 3 7 37 - 30 1 0 0 0 1 0 - 3
8. Gryf Gmina Zamość 19 24 7 3 9 18 - 38 1 3 1 0 0 2 - 0
9. Unia Hrubieszów 19 24 6 6 7 26 - 31 1 0 0 0 1 0 - 2
10. Kłos Gmina Chełm 19 18 5 3 11 16 - 29
11. Łada 1945 Biłgoraj 19 6 2 0 17 9 - 72
12. Unia Białopole 19 3 1 0 18 20 - 58


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Victoria Żmudź 0 - 0 Gryf Gmina Zamość 2 sierpnia 2020 - 18:00
Granit Bychawa 3 - 0 Unia Hrubieszów 2 sierpnia 2020 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 - 0 Kłos Gmina Chełm 2 sierpnia 2020 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4 - 2 Unia Białopole 1 sierpnia 2020 - 11:00
Grom Różaniec 3 - 1 Kryształ Werbkowice 2 sierpnia 2020 - 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 3 Huczwa Tyszowce 2 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 2 - 1 Huczwa Tyszowce 9 sierpnia 2020 - 17:00
Kryształ Werbkowice 6 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 9 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Białopole 0 - 4 Grom Różaniec 8 sierpnia 2020 - 16:00
Kłos Gmina Chełm 0 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 8 sierpnia 2020 - 16:00
Unia Hrubieszów 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 sierpnia 2020 - 17:00
Victoria Żmudź 3 - 0 Granit Bychawa 8 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 3 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Granit Bychawa 2 - 1 Gryf Gmina Zamość 12 sierpnia 2020 - 17:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Victoria Żmudź 12 sierpnia 2020 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3 - 0 Unia Hrubieszów 12 sierpnia 2020 - 17:00
Grom Różaniec 2 - 0 Kłos Gmina Chełm 12 sierpnia 2020 - 18:00
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 3 Unia Białopole 12 sierpnia 2020 - 17:00
Huczwa Tyszowce 4 - 0 Kryształ Werbkowice 12 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 0 - 0 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Białopole 1 - 3 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia 2020 - 11:00
Kłos Gmina Chełm 5 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 16 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Hrubieszów 1 - 0 Grom Różaniec 16 sierpnia 2020 - 17:00
Victoria Żmudź 4 - 3 Świdniczanka Świdnik Mały 15 sierpnia 2020 - 16:00
Granit Bychawa 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 - 0 Gryf Gmina Zamość 23 sierpnia 2020 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2 - 0 Granit Bychawa 22 sierpnia 2020 - 16:00
Grom Różaniec 0 - 1 Victoria Żmudź 23 sierpnia 2020 - 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 2 Unia Hrubieszów 22 sierpnia 2020 - 17:00
Huczwa Tyszowce 0 - 1 Kłos Gmina Chełm 23 sierpnia 2020 - 16:00
Kryształ Werbkowice 2 - 1 Unia Białopole 23 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 5 - 2 Unia Białopole 29 sierpnia 2020 - 13:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 5 Kryształ Werbkowice 29 sierpnia 2020 - 14:00
Unia Hrubieszów 3 - 3 Huczwa Tyszowce 30 sierpnia 2020 - 15:00
Victoria Żmudź 3 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 29 sierpnia 2020 - 16:00
Granit Bychawa 2 - 1 Grom Różaniec 29 sierpnia 2020 - 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 30 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały 4 - 0 Gryf Gmina Zamość 6 września 2020 - 14:00
Grom Różaniec 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września 2020 - 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 6 Granit Bychawa 6 września 2020 - 16:00
Huczwa Tyszowce 1 - 2 Victoria Żmudź 6 września 2020 - 16:00
Kryształ Werbkowice 0 - 0 Unia Hrubieszów 6 września 2020 - 16:00
Unia Białopole 0 - 3 Kłos Gmina Chełm 5 września 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 1 - 0 Kłos Gmina Chełm 12 września 2020 - 16:00
Unia Hrubieszów 3 - 2 Unia Białopole 13 września 2020 - 16:00
Victoria Żmudź 1 - 0 Kryształ Werbkowice 12 września 2020 - 16:00
Granit Bychawa 2 - 2 Huczwa Tyszowce 13 września 2020 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 13 września 2020 - 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3 - 3 Grom Różaniec 13 września 2020 - 13:00
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Grom Różaniec 0 - 2 Gryf Gmina Zamość 20 września 2020 - 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 7 Świdniczanka Świdnik Mały 20 września 2020 - 16:00
Huczwa Tyszowce 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 września 2020 - 15:00
Kryształ Werbkowice 1 - 0 Granit Bychawa 20 września 2020 - 16:00
Unia Białopole 0 - 1 Victoria Żmudź 20 września 2020 - 15:00
Kłos Gmina Chełm 0 - 0 Unia Hrubieszów 20 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 2 - 0 Unia Hrubieszów 26 września 2020 - 16:00
Victoria Żmudź 2 - 0 Kłos Gmina Chełm 26 września 2020 - 16:00
Granit Bychawa 4 - 1 Unia Białopole 27 września 2020 - 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Kryształ Werbkowice 27 września 2020 - 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 2 Huczwa Tyszowce 27 września 2020 - 13:00
Grom Różaniec 5 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 27 września 2020 - 16:00
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 0 Gryf Gmina Zamość 3 października 2020 - 16:00
Huczwa Tyszowce 0 - 3 Grom Różaniec 4 października 2020 - 15:00
Kryształ Werbkowice 0 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 4 października 2020 - 15:00
Unia Białopole 1 - 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października 2020 - 15:00
Kłos Gmina Chełm 0 - 0 Granit Bychawa 3 października 2020 - 11:00
Unia Hrubieszów 1 - 1 Victoria Żmudź 4 października 2020 - 15:00
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 0 - 2 Victoria Żmudź 11 października 2020 - 15:00
Unia Hrubieszów 0 - 0 Granit Bychawa 10 października 2020 - 11:00
Kłos Gmina Chełm 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 października 2020 - 11:00
Unia Białopole 1 - 6 Świdniczanka Świdnik Mały 11 października 2020 - 14:00
Kryształ Werbkowice 0 - 1 Grom Różaniec 11 października 2020 - 15:00
Huczwa Tyszowce 2 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Huczwa Tyszowce 6 - 0 Gryf Gmina Zamość 18 października 2020 - 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 1 Kryształ Werbkowice 18 października 2020 - 15:00
Grom Różaniec 3 - 2 Unia Białopole 18 października 2020 - 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 0 Kłos Gmina Chełm 18 listopada 2020 - 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 - 1 Unia Hrubieszów 4 listopada 2020 - 13:00
Granit Bychawa 1 - 0 Victoria Żmudź 17 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 0 - 3 Granit Bychawa 4 listopada 2020 - 14:00
Victoria Żmudź 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października 2020 - 14:00
Unia Hrubieszów 0 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 25 października 2020 - 14:00
Kłos Gmina Chełm 0 - 1 Grom Różaniec 24 października 2020 - 14:00
Unia Białopole 1 - 3 Łada 1945 Biłgoraj 4 listopada 2020 - 14:00
Kryształ Werbkowice 3 - 2 Huczwa Tyszowce 4 listopada 2020 - 14:00
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Kryształ Werbkowice 2 - 0 Gryf Gmina Zamość 31 października 2020 - 13:00
Huczwa Tyszowce 1 - 0 Unia Białopole 31 października 2020 - 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 2 Kłos Gmina Chełm 31 października 2020 - 14:00
Grom Różaniec 3 - 0 Unia Hrubieszów 31 października 2020 - 14:00
vo, na boisku 1-0
Świdniczanka Świdnik Mały 0 - 0 Victoria Żmudź 31 października 2020 - 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 0 Granit Bychawa 18 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 0 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 listopada 2020 - 12:00
Granit Bychawa 1 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 28 listopada 2020 - 12:00
Victoria Żmudź 0 - 0 Grom Różaniec 7 listopada 2020 - 13:00
Unia Hrubieszów 5 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 28 listopada 2020 - 13:00
Kłos Gmina Chełm 0 - 2 Huczwa Tyszowce 7 listopada 2020 - 11:00
Unia Białopole 1 - 2 Kryształ Werbkowice 8 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Unia Białopole 1 - 2 Gryf Gmina Zamość 25 listopada 2020 - 13:00
Kryształ Werbkowice 1 - 0 Kłos Gmina Chełm 11 listopada 2020 - 13:00
Huczwa Tyszowce 3 - 3 Unia Hrubieszów 25 listopada 2020 - 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 3 Victoria Żmudź 5 grudnia 2020 - 12:00
Grom Różaniec 2 - 2 Granit Bychawa 11 listopada 2020 - 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 2 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 14 listopada 2020 - 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Grom Różaniec 15 listopada 2020 - 13:00
Granit Bychawa 6 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 25 listopada 2020 - 13:00
Victoria Żmudź 3 - 0 Huczwa Tyszowce 29 listopada 2020 - 12:00
Unia Hrubieszów 2 - 1 Kryształ Werbkowice 15 listopada 2020 - 13:00
Kłos Gmina Chełm 3 - 0 Unia Białopole 14 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Kłos Gmina Chełm 1 - 1 Gryf Gmina Zamość 21 listopada 2020 - 11:00
Unia Białopole 1 - 4 Unia Hrubieszów 22 listopada 2020 - 13:00
Kryształ Werbkowice 3 - 2 Victoria Żmudź 21 listopada 2020 - 13:00
Huczwa Tyszowce 2 - 1 Granit Bychawa 21 listopada 2020 - 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 listopada 2020 - 13:00
Grom Różaniec 1 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 21 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 20 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość - Grom Różaniec
Świdniczanka Świdnik Mały - Łada 1945 Biłgoraj 14 marca 2021 - 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Huczwa Tyszowce
Granit Bychawa - Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź - Unia Białopole
Unia Hrubieszów - Kłos Gmina Chełm
Kolejka 21 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Unia Hrubieszów - Gryf Gmina Zamość
Kłos Gmina Chełm - Victoria Żmudź 21 marca 2021 - 11:00
Unia Białopole - Granit Bychawa
Kryształ Werbkowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce - Świdniczanka Świdnik Mały
Łada 1945 Biłgoraj - Grom Różaniec
Kolejka 22 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość - Łada 1945 Biłgoraj
Grom Różaniec - Huczwa Tyszowce
Świdniczanka Świdnik Mały - Kryształ Werbkowice 28 marca 2021 - 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Białopole
Granit Bychawa - Kłos Gmina Chełm
Victoria Żmudź - Unia Hrubieszów