1 |
Łada 1945 Biłgoraj |
0 - 1 |
Victoria Żmudź |
0 |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 (Cz) |
2 |
Łada 1945 Biłgoraj |
0 - 3 |
Górnik II Łęczna |
0 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Lublinianka Lublin |
0 - 1 |
Łada 1945 Biłgoraj |
+3 |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 (Nd) |
4 |
Łada 1945 Biłgoraj |
3 - 2 |
Tomasovia Tomaszów Lubelski |
+3 |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 (Śr) |
5 |
Unia Hrubieszów |
3 - 0 |
Łada 1945 Biłgoraj |
0 |
1 września 2019
1.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Łada 1945 Biłgoraj |
1 - 2 |
Powiślak Końskowola |
0 |
8 września 2019
8.09 - 16:00 (Nd) |
7 |
Orlęta Łuków |
0 - 0 |
Łada 1945 Biłgoraj |
+1 |
14 września 2019
14.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Łada 1945 Biłgoraj |
5 - 0 |
Huczwa Tyszowce |
+3 |
22 września 2019
22.09 - 16:00 (Nd) |
9 |
Lewart Lubartów |
0 - 0 |
Łada 1945 Biłgoraj |
+1 |
29 września 2019
29.09 - 15:00 (Nd) |
10 |
Łada 1945 Biłgoraj |
2 - 1 |
Włodawianka Włodawa |
+3 |
5 października 2019
5.10 - 16:00 (Sb) |
11 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
0 - 4 |
Łada 1945 Biłgoraj |
+3 |
13 października 2019
13.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Łada 1945 Biłgoraj |
1 - 3 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
0 |
20 października 2019
20.10 - 14:00 (Nd) |
13 |
Kłos Gmina Chełm |
1 - 1 |
Łada 1945 Biłgoraj |
+1 |
26 października 2019
26.10 - 12:00 (Sb) |
14 |
Łada 1945 Biłgoraj |
2 - 2 |
Kryształ Werbkowice |
+1 |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Granit Bychawa |
1 - 1 |
Łada 1945 Biłgoraj |
+1 |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 (Nd) |
16 |
Victoria Żmudź |
1 - 1 |
Łada 1945 Biłgoraj |
+1 |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 (Sb) |
17 |
Górnik II Łęczna |
- |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
2 maja 2020
2.05 - 14:00 (Sb) |
18 |
Łada 1945 Biłgoraj |
- |
Lublinianka Lublin |
|
9 maja 2020
9.05 - 14:00 (Sb) |
19 |
Tomasovia Tomaszów Lubelski |
- |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
16 maja 2020
16.05 - 14:00 (Sb) |
20 |
Łada 1945 Biłgoraj |
- |
Unia Hrubieszów |
|
23 maja 2020
23.05 - 14:00 (Sb) |
21 |
Powiślak Końskowola |
- |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
27 maja 2020
27.05 - 14:00 (Śr) |
22 |
Łada 1945 Biłgoraj |
- |
Orlęta Łuków |
|
30 maja 2020
30.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
Huczwa Tyszowce |
- |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
3 czerwca 2020
3.06 - 14:00 (Śr) |
24 |
Łada 1945 Biłgoraj |
- |
Lewart Lubartów |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 14:00 (Sb) |
25 |
Włodawianka Włodawa |
- |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
13 czerwca 2020
13.06 - 14:00 (Sb) |
26 |
Łada 1945 Biłgoraj |
- |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
|
17 czerwca 2020
17.06 - 14:00 (Śr) |
27 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
- |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
20 czerwca 2020
20.06 - 14:00 (Sb) |
28 |
Łada 1945 Biłgoraj |
- |
Kłos Gmina Chełm |
|
27 czerwca 2020
27.06 - 14:00 (Sb) |
29 |
Kryształ Werbkowice |
- |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 (Sb) |
30 |
Łada 1945 Biłgoraj |
- |
Granit Bychawa |
|
13 czerwca 2020
13.06 - 17:30 (Sb) |