Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] | |
Arka Nowa Sól |
3 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Odra Nietków |
1 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Czarni Witnica |
0 - 4 |
Carina Gubin |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
2 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
25 lipca 2020
25.07 - 11:00 |
Piast Iłowa |
1 - 2 |
Dąb Przybyszów |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
0 - 0 |
Korona Kożuchów |
25 lipca 2020
25.07 - 14:00 |
Polonia Słubice |
2 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Pogoń Skwierzyna |
1 - 3 |
Czarni Żagań |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Pauza: Stal Sulęcin, |
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Czarni Żagań |
4 - 0 |
Stal Sulęcin |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 - 3 |
Pogoń Skwierzyna |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Lechia II Zielona Góra |
1 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
2 sierpnia 2020
2.08 - 12:00 |
Korona Kożuchów |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Dąb Przybyszów |
2 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
0 - 1 |
Piast Iłowa |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
Carina Gubin |
2 - 3 |
Ilanka Rzepin |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 2 |
Czarni Witnica |
1 sierpnia 2020
1.08 - 18:00 |
Arka Nowa Sól |
4 - 3 |
Odra Nietków |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Pauza: Tęcza Krosno Odrzańskie, |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Odra Nietków |
6 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Czarni Witnica |
1 - 0 |
Arka Nowa Sól |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
6 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Piast Iłowa |
1 - 6 |
Carina Gubin |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
3 - 2 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Polonia Słubice |
1 - 3 |
Dąb Przybyszów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 1 |
Korona Kożuchów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pogoń Skwierzyna |
1 - 4 |
Lechia II Zielona Góra |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 4 |
Meprozet Stare Kurowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Pauza: Czarni Żagań, |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 4 |
Czarni Żagań |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 3 |
Stal Sulęcin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Korona Kożuchów |
5 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Dąb Przybyszów |
2 - 2 |
Pogoń Świebodzin |
14 sierpnia 2020
14.08 - 18:30 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Carina Gubin |
3 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
3 - 2 |
Piast Iłowa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Arka Nowa Sól |
1 - 2 |
Ilanka Rzepin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Odra Nietków |
3 - 3 |
Czarni Witnica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Meprozet Stare Kurowo, |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Czarni Witnica |
1 - 2 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
21 sierpnia 2020
21.08 - 18:00 |
Ilanka Rzepin |
5 - 1 |
Odra Nietków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Piast Iłowa |
0 - 2 |
Arka Nowa Sól |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
3 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Polonia Słubice |
1 - 3 |
Carina Gubin |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pogoń Skwierzyna |
1 - 6 |
Dąb Przybyszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Stal Sulęcin |
0 - 2 |
Korona Kożuchów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Czarni Żagań |
0 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pauza: Lechia II Zielona Góra, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
1 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 0 |
Czarni Żagań |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Dąb Przybyszów |
4 - 1 |
Stal Sulęcin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
2 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Carina Gubin |
4 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 1 |
Polonia Słubice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Arka Nowa Sól |
1 - 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Odra Nietków |
1 - 1 |
Piast Iłowa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Czarni Witnica |
1 - 1 |
Ilanka Rzepin |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: Korona Kożuchów, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Ilanka Rzepin |
4 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Piast Iłowa |
3 - 3 |
Czarni Witnica |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
0 - 2 |
Odra Nietków |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Polonia Słubice |
4 - 0 |
Arka Nowa Sól |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pogoń Skwierzyna |
1 - 7 |
Carina Gubin |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Stal Sulęcin |
0 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Korona Kożuchów |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
0 - 5 |
Lechia II Zielona Góra |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pauza: Dąb Przybyszów, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
1 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
11 września 2020
11.09 - 17:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 3 |
Czarni Żagań |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Carina Gubin |
0 - 0 |
Stal Sulęcin |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Arka Nowa Sól |
3 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Odra Nietków |
2 - 1 |
Polonia Słubice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Czarni Witnica |
2 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
11 września 2020
11.09 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
3 - 3 |
Piast Iłowa |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pauza: Stilon Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Piast Iłowa |
1 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 1 |
Ilanka Rzepin |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Polonia Słubice |
1 - 1 |
Czarni Witnica |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 2 |
Odra Nietków |
18 września 2020
18.09 - 17:00 |
Pogoń Skwierzyna |
1 - 1 |
Arka Nowa Sól |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
0 - 1 |
Dąb Przybyszów |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Lechia II Zielona Góra |
3 - 1 |
Korona Kożuchów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: Carina Gubin, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
1 - 4 |
Korona Kożuchów |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Dąb Przybyszów |
4 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
5 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Carina Gubin |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Arka Nowa Sól |
5 - 1 |
Stal Sulęcin |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
Odra Nietków |
5 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Czarni Witnica |
3 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Ilanka Rzepin |
0 - 3 |
Polonia Słubice |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Piast Iłowa |
4 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Syrena Zbąszynek, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Spójnia Ośno Lubuskie |
3 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Polonia Słubice |
3 - 1 |
Piast Iłowa |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 6 |
Ilanka Rzepin |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pogoń Skwierzyna |
0 - 1 |
Czarni Witnica |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 2 |
Odra Nietków |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Czarni Żagań |
4 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 1 |
Carina Gubin |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Lechia II Zielona Góra |
0 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Korona Kożuchów |
0 - 3 |
Dąb Przybyszów |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pauza: Arka Nowa Sól, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
2 - 4 |
Dąb Przybyszów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
Korona Kożuchów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Carina Gubin |
3 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
2 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Arka Nowa Sól |
2 - 0 |
Czarni Żagań |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Czarni Witnica |
1 - 0 |
Stal Sulęcin |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Ilanka Rzepin |
3 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Piast Iłowa |
0 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Pauza: Odra Nietków, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia Słubice |
3 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pogoń Skwierzyna |
1 - 3 |
Piast Iłowa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 3 |
Ilanka Rzepin |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Czarni Żagań |
1 - 3 |
Odra Nietków |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 0 |
Arka Nowa Sól |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Lechia II Zielona Góra |
1 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Korona Kożuchów |
2 - 3 |
Carina Gubin |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Dąb Przybyszów |
1 - 2 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: Czarni Witnica, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 6 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Carina Gubin |
4 - 4 |
Dąb Przybyszów |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Syrena Zbąszynek |
1 - 1 |
Korona Kożuchów |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Arka Nowa Sól |
2 - 4 |
Lechia II Zielona Góra |
24 października 2020
24.10 - 12:30 |
Odra Nietków |
3 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Czarni Witnica |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Piast Iłowa |
4 - 1 |
Stal Sulęcin |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
0 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Ilanka Rzepin, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Świebodzin |
7 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Pogoń Skwierzyna |
0 - 1 |
Polonia Słubice |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Czarni Żagań |
1 - 2 |
Ilanka Rzepin |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
0 - 1 |
Czarni Witnica |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Lechia II Zielona Góra |
3 - 0 |
Odra Nietków |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 0 |
Arka Nowa Sól |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
0 - 0 |
Carina Gubin |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Pauza: Piast Iłowa, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
1 - 5 |
Carina Gubin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Syrena Zbąszynek |
1 - 2 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Arka Nowa Sól |
2 - 2 |
Dąb Przybyszów |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Odra Nietków |
2 - 1 |
Korona Kożuchów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Czarni Witnica |
3 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Ilanka Rzepin |
6 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Piast Iłowa |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Polonia Słubice |
3 - 0 |
Stal Sulęcin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pauza: Spójnia Ośno Lubuskie, |
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Skwierzyna |
0 - 3 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Czarni Żagań |
2 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 - 2 |
Piast Iłowa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 2 |
Ilanka Rzepin |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Korona Kożuchów |
2 - 4 |
Czarni Witnica |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 1 |
Odra Nietków |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
Arka Nowa Sól |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Carina Gubin |
3 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Pauza: Polonia Słubice, |
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 4 |
Syrena Zbąszynek |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Arka Nowa Sól |
1 - 4 |
Carina Gubin |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Odra Nietków |
1 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Czarni Witnica |
1 - 2 |
Dąb Przybyszów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Ilanka Rzepin |
0 - 2 |
Korona Kożuchów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Piast Iłowa |
4 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Polonia Słubice |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pogoń Skwierzyna |
5 - 2 |
Stal Sulęcin |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pauza: Pogoń Świebodzin, |
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Stal Sulęcin |
1 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Czarni Żagań |
0 - 2 |
Pogoń Świebodzin |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 3 |
Polonia Słubice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Korona Kożuchów |
3 - 2 |
Piast Iłowa |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 4 |
Ilanka Rzepin |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
2 - 0 |
Czarni Witnica |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Carina Gubin |
1 - 0 |
Odra Nietków |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Syrena Zbąszynek |
2 - 3 |
Arka Nowa Sól |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pauza: Pogoń Skwierzyna, |
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 2 |
Arka Nowa Sól |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Syrena Zbąszynek |
1 - 2 |
Odra Nietków |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Carina Gubin |
7 - 1 |
Czarni Witnica |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
0 - 4 |
Ilanka Rzepin |
7 marca 2021
7.03 - 14:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 2 |
Piast Iłowa |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Korona Kożuchów |
0 - 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Lechia II Zielona Góra |
0 - 1 |
Polonia Słubice |
7 marca 2021
7.03 - 12:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 3 |
Pogoń Świebodzin |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Czarni Żagań |
4 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Pauza: Stal Sulęcin, |
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Stal Sulęcin |
0 - 1 |
Czarni Żagań |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Pogoń Skwierzyna |
2 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Polonia Słubice |
1 - 1 |
Korona Kożuchów |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 1 |
Dąb Przybyszów |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Piast Iłowa |
1 - 3 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Ilanka Rzepin |
0 - 1 |
Carina Gubin |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Czarni Witnica |
2 - 5 |
Syrena Zbąszynek |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Odra Nietków |
5 - 0 |
Arka Nowa Sól |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pauza: Tęcza Krosno Odrzańskie, |
Kolejka 25 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Meprozet Stare Kurowo |
6 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Czarni Żagań |
2 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Stal Sulęcin |
0 - 0 |
Dąb Przybyszów |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Pogoń Skwierzyna |
0 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 1 |
Carina Gubin |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
4 - 1 |
Arka Nowa Sól |
4 maja 2021
4.05 - 18:00 |
Piast Iłowa |
1 - 0 |
Odra Nietków |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Ilanka Rzepin |
4 - 0 |
Czarni Witnica |
26 maja 2021
26.05 - 18:30 |
Pauza: Korona Kożuchów, |
Kolejka 26 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 4 |
Ilanka Rzepin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Czarni Witnica |
4 - 3 |
Piast Iłowa |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Odra Nietków |
1 - 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Arka Nowa Sól |
1 - 2 |
Polonia Słubice |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 1 |
Pogoń Świebodzin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Carina Gubin |
2 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Stal Sulęcin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Korona Kożuchów |
2 - 0 |
Czarni Żagań |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Lechia II Zielona Góra |
1 - 1 |
Meprozet Stare Kurowo |
18 kwietnia 2021
18.04 - 12:00 |
Pauza: Dąb Przybyszów, |
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Lechia II Zielona Góra |
7 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
1 - 1 |
Korona Kożuchów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Czarni Żagań |
1 - 2 |
Dąb Przybyszów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Stal Sulęcin |
2 - 4 |
Carina Gubin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 18:00 |
Pogoń Skwierzyna |
2 - 5 |
Syrena Zbąszynek |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 0 |
Arka Nowa Sól |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Polonia Słubice |
2 - 2 |
Odra Nietków |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 1 |
Czarni Witnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Piast Iłowa |
5 - 3 |
Ilanka Rzepin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Pauza: Stilon Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 28 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 4 |
Piast Iłowa |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
0 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Czarni Witnica |
2 - 1 |
Polonia Słubice |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Odra Nietków |
2 - 4 |
Pogoń Świebodzin |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Arka Nowa Sól |
0 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
10 - 0 |
Stal Sulęcin |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
2 - 2 |
Czarni Żagań |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Dąb Przybyszów |
3 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
28 kwietnia 2021
28.04 - 18:00 |
Korona Kożuchów |
0 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Pauza: Carina Gubin, |
Kolejka 29 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Kożuchów |
5 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Lechia II Zielona Góra |
3 - 3 |
Dąb Przybyszów |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
0 - 2 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Carina Gubin |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Stal Sulęcin |
2 - 2 |
Arka Nowa Sól |
1 maja 2021
1.05 - 18:00 |
Pogoń Skwierzyna |
2 - 1 |
Odra Nietków |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
0 - 1 |
Czarni Witnica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Ilanka Rzepin |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
0 - 0 |
Piast Iłowa |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: Syrena Zbąszynek, |
Kolejka 30 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 6 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Piast Iłowa |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
5 - 2 |
Pogoń Świebodzin |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Czarni Witnica |
3 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Odra Nietków |
6 - 0 |
Stal Sulęcin |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
4 - 3 |
Czarni Żagań |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Carina Gubin |
3 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Dąb Przybyszów |
0 - 1 |
Korona Kożuchów |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Pauza: Arka Nowa Sól, |
Kolejka 31 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąb Przybyszów |
6 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Lechia II Zielona Góra |
0 - 2 |
Carina Gubin |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Czarni Żagań |
2 - 2 |
Arka Nowa Sól |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Stal Sulęcin |
0 - 3 |
Czarni Witnica |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Pogoń Skwierzyna |
0 - 2 |
Ilanka Rzepin |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 0 |
Piast Iłowa |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Polonia Słubice |
1 - 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Pauza: Odra Nietków, |
Kolejka 32 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 3 |
Polonia Słubice |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
2 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Piast Iłowa |
6 - 2 |
Pogoń Skwierzyna |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Ilanka Rzepin |
7 - 0 |
Stal Sulęcin |
20 maja 2021
20.05 - 18:00 |
Odra Nietków |
3 - 3 |
Czarni Żagań |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Arka Nowa Sól |
0 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Syrena Zbąszynek |
0 - 2 |
Lechia II Zielona Góra |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Carina Gubin |
4 - 0 |
Korona Kożuchów |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Dąb Przybyszów |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Pauza: Czarni Witnica, |
Kolejka 33 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
7 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Dąb Przybyszów |
2 - 2 |
Carina Gubin |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Korona Kożuchów |
1 - 2 |
Syrena Zbąszynek |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Lechia II Zielona Góra |
2 - 0 |
Arka Nowa Sól |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
0 - 1 |
Odra Nietków |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Czarni Witnica |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 6 |
Piast Iłowa |
23 maja 2021
23.05 - 18:00 |
Pogoń Skwierzyna |
0 - 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
2 - 3 |
Polonia Słubice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Ilanka Rzepin, |
Kolejka 34 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
2 - 2 |
Pogoń Świebodzin |
28 maja 2021
28.05 - 17:30 |
Polonia Słubice |
4 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
0 - 0 |
Stal Sulęcin |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
5 - 1 |
Czarni Żagań |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Czarni Witnica |
0 - 2 |
Meprozet Stare Kurowo |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Odra Nietków |
1 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Arka Nowa Sól |
1 - 2 |
Korona Kożuchów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Syrena Zbąszynek |
6 - 4 |
Dąb Przybyszów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Carina Gubin |
0 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: Piast Iłowa, |
Kolejka 22 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
1 - 3 |
Odra Nietków |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Arka Nowa Sól |
1 - 0 |
Czarni Witnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Syrena Zbąszynek |
4 - 5 |
Ilanka Rzepin |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Carina Gubin |
2 - 1 |
Piast Iłowa |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 czerwca 2021
1.06 - 17:30 |
Dąb Przybyszów |
2 - 2 |
Polonia Słubice |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Korona Kożuchów |
0 - 0 |
Pogoń Świebodzin |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Lechia II Zielona Góra |
6 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 - 0 |
Stal Sulęcin |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Pauza: Czarni Żagań, |
Kolejka 35 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Carina Gubin |
1 - 1 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Dąb Przybyszów |
5 - 1 |
Arka Nowa Sól |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Korona Kożuchów |
4 - 2 |
Odra Nietków |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Lechia II Zielona Góra |
3 - 0 |
Czarni Witnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Meprozet Stare Kurowo |
0 - 0 |
Ilanka Rzepin |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Czarni Żagań |
2 - 1 |
Piast Iłowa |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Stal Sulęcin |
1 - 5 |
Polonia Słubice |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Pogoń Skwierzyna |
0 - 4 |
Pogoń Świebodzin |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Pauza: Spójnia Ośno Lubuskie, |
Kolejka 36 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
2 - 2 |
Pogoń Skwierzyna |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pogoń Świebodzin |
7 - 0 |
Stal Sulęcin |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 2 |
Czarni Żagań |
8 czerwca 2021
8.06 - 18:00 |
Piast Iłowa |
3 - 3 |
Meprozet Stare Kurowo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Ilanka Rzepin |
2 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Czarni Witnica |
0 - 3 |
Korona Kożuchów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Odra Nietków |
0 - 1 |
Dąb Przybyszów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Arka Nowa Sól |
2 - 2 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Syrena Zbąszynek |
2 - 1 |
Carina Gubin |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Polonia Słubice, |
Kolejka 23 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Czarni Żagań |
5 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Stal Sulęcin |
0 - 8 |
Lechia II Zielona Góra |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Pogoń Skwierzyna |
3 - 1 |
Korona Kożuchów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
5 - 2 |
Dąb Przybyszów |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
1 - 1 |
Carina Gubin |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Piast Iłowa |
2 - 0 |
Syrena Zbąszynek |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
4 - 4 |
Arka Nowa Sól |
12 czerwca 2021
12.06 - 14:00 |
Czarni Witnica |
3 - 1 |
Odra Nietków |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Meprozet Stare Kurowo, |
Kolejka 24 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
1 - 3 |
Czarni Witnica |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Odra Nietków |
3 - 3 |
Ilanka Rzepin |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Arka Nowa Sól |
2 - 4 |
Piast Iłowa |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Syrena Zbąszynek |
5 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Carina Gubin |
2 - 0 |
Polonia Słubice |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
5 - 2 |
Pogoń Świebodzin |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Dąb Przybyszów |
5 - 1 |
Pogoń Skwierzyna |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Korona Kożuchów |
3 - 1 |
Stal Sulęcin |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Meprozet Stare Kurowo |
3 - 2 |
Czarni Żagań |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Pauza: Lechia II Zielona Góra, |
Kolejka 37 - 22. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Syrena Zbąszynek |
3 - 0 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Carina Gubin |
7 - 1 |
Arka Nowa Sól |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
4 - 0 |
Odra Nietków |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Dąb Przybyszów |
3 - 0 |
Czarni Witnica |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Korona Kożuchów |
5 - 2 |
Ilanka Rzepin |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Lechia II Zielona Góra |
3 - 1 |
Piast Iłowa |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Meprozet Stare Kurowo |
2 - 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Czarni Żagań |
3 - 2 |
Polonia Słubice |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Stal Sulęcin |
3 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Pauza: Pogoń Świebodzin, |
Kolejka 38 - 26. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
4 - 3 |
Stal Sulęcin |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pogoń Świebodzin |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Polonia Słubice |
2 - 6 |
Meprozet Stare Kurowo |
25 czerwca 2021
25.06 - 18:30 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
6 - 0 |
Lechia II Zielona Góra |
26 czerwca 2021
26.06 - 12:00 |
vo, na boisku 6-2 |
Piast Iłowa |
2 - 2 |
Korona Kożuchów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Ilanka Rzepin |
5 - 0 |
Dąb Przybyszów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Czarni Witnica |
0 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Odra Nietków |
1 - 1 |
Carina Gubin |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Arka Nowa Sól |
1 - 3 |
Syrena Zbąszynek |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Skwierzyna, . |
|