Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wiślanie Jaśkowice |
4 - 0 |
Puszcza II Niepołomice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pcimianka Pcim |
3 - 0 |
Proszowianka Proszowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:30 |
Orzeł Ryczów |
2 - 1 |
Garbarnia II Kraków |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Dalin Myślenice |
1 - 1 |
KS Chełmek |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Słomniczanka Słomniki |
0 - 0 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
6 - 1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Beskid Andrychów |
3 - 1 |
LKS Jawiszowice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
MKS Trzebinia |
3 - 0 |
Strażak Rajsko |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
0 - 0 |
Clepardia Kraków |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: LKS Śledziejowice, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
5 - 4 |
Clepardia Kraków |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Strażak Rajsko |
2 - 1 |
Unia Oświęcim |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
LKS Jawiszowice |
3 - 1 |
MKS Trzebinia |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1 - 3 |
Beskid Andrychów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
5 - 0 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
KS Chełmek |
4 - 0 |
Słomniczanka Słomniki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Garbarnia II Kraków |
2 - 4 |
Dalin Myślenice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Proszowianka Proszowice |
0 - 0 |
Orzeł Ryczów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
2 - 3 |
Pcimianka Pcim |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Wiślanie Jaśkowice, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wiślanie Jaśkowice |
5 - 0 |
LKS Śledziejowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Orzeł Ryczów |
3 - 2 |
Puszcza II Niepołomice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Dalin Myślenice |
1 - 0 |
Proszowianka Proszowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Słomniczanka Słomniki |
3 - 0 |
Garbarnia II Kraków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
2 - 1 |
KS Chełmek |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Beskid Andrychów |
2 - 1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
MKS Trzebinia |
4 - 2 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
2 - 1 |
LKS Jawiszowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Clepardia Kraków |
6 - 0 |
Strażak Rajsko |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Pauza: Pcimianka Pcim, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
2 - 1 |
Strażak Rajsko |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LKS Jawiszowice |
2 - 0 |
Clepardia Kraków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1 - 4 |
Unia Oświęcim |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
4 - 0 |
MKS Trzebinia |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
KS Chełmek |
2 - 1 |
Beskid Andrychów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:30 |
Garbarnia II Kraków |
0 - 2 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Proszowianka Proszowice |
0 - 1 |
Słomniczanka Słomniki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
1 - 4 |
Dalin Myślenice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
3 - 0 |
Pcimianka Pcim |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Ryczów, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Pcimianka Pcim |
2 - 2 |
LKS Śledziejowice |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Orzeł Ryczów |
2 - 1 |
Wiślanie Jaśkowice |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Słomniczanka Słomniki |
1 - 3 |
Puszcza II Niepołomice |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
1 - 0 |
Proszowianka Proszowice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Beskid Andrychów |
3 - 2 |
Garbarnia II Kraków |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
MKS Trzebinia |
1 - 0 |
KS Chełmek |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
0 - 1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Clepardia Kraków |
1 - 1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
3 - 1 |
LKS Jawiszowice |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Pauza: Dalin Myślenice, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
1 - 2 |
LKS Jawiszowice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2 - 1 |
Strażak Rajsko |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
2 - 2 |
Clepardia Kraków |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
KS Chełmek |
1 - 2 |
Unia Oświęcim |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
2 - 1 |
MKS Trzebinia |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Proszowianka Proszowice |
0 - 2 |
Beskid Andrychów |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
0 - 0 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
5 - 2 |
Dalin Myślenice |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Pcimianka Pcim |
0 - 1 |
Orzeł Ryczów |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Pauza: Słomniczanka Słomniki, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Ryczów |
3 - 0 |
LKS Śledziejowice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Dalin Myślenice |
1 - 0 |
Pcimianka Pcim |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Słomniczanka Słomniki |
0 - 3 |
Wiślanie Jaśkowice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Beskid Andrychów |
4 - 0 |
Puszcza II Niepołomice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
MKS Trzebinia |
5 - 0 |
Proszowianka Proszowice |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
0 - 0 |
Garbarnia II Kraków |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Clepardia Kraków |
1 - 3 |
KS Chełmek |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
0 - 2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
LKS Jawiszowice |
0 - 0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Pauza: Orzeł Piaski Wielkie Kraków, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
6 - 2 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
2 - 2 |
LKS Jawiszowice |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
KS Chełmek |
0 - 0 |
Strażak Rajsko |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Garbarnia II Kraków |
1 - 1 |
Clepardia Kraków |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
Proszowianka Proszowice |
3 - 6 |
Unia Oświęcim |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
2 - 2 |
MKS Trzebinia |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
8 - 0 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Pcimianka Pcim |
4 - 0 |
Słomniczanka Słomniki |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
Orzeł Ryczów |
2 - 0 |
Dalin Myślenice |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Beskid Andrychów, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Dalin Myślenice |
4 - 1 |
LKS Śledziejowice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Słomniczanka Słomniki |
0 - 4 |
Orzeł Ryczów |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
0 - 1 |
Pcimianka Pcim |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Beskid Andrychów |
0 - 0 |
Wiślanie Jaśkowice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
3 - 2 |
Puszcza II Niepołomice |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Clepardia Kraków |
2 - 1 |
Proszowianka Proszowice |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
2 - 2 |
Garbarnia II Kraków |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
LKS Jawiszowice |
4 - 2 |
KS Chełmek |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
3 - 1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Pauza: MKS Trzebinia, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
2 - 2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
KS Chełmek |
0 - 2 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Garbarnia II Kraków |
3 - 3 |
LKS Jawiszowice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Proszowianka Proszowice |
2 - 2 |
Strażak Rajsko |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
0 - 3 |
Clepardia Kraków |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
2 - 2 |
MKS Trzebinia |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Pcimianka Pcim |
1 - 1 |
Beskid Andrychów |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Orzeł Ryczów |
1 - 1 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Dalin Myślenice |
3 - 2 |
Słomniczanka Słomniki |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Pauza: Unia Oświęcim, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 3 |
LKS Śledziejowice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:30 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
0 - 3 |
Dalin Myślenice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Beskid Andrychów |
1 - 4 |
Orzeł Ryczów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
MKS Trzebinia |
3 - 2 |
Pcimianka Pcim |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
2 - 4 |
Wiślanie Jaśkowice |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
4 - 1 |
Puszcza II Niepołomice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
LKS Jawiszowice |
5 - 2 |
Proszowianka Proszowice |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
0 - 2 |
Garbarnia II Kraków |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
4 - 1 |
KS Chełmek |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: Clepardia Kraków, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
1 - 6 |
KS Chełmek |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Garbarnia II Kraków |
1 - 2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Proszowianka Proszowice |
1 - 2 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
0 - 4 |
LKS Jawiszowice |
24 października 2020
24.10 - 16:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
3 - 0 |
Clepardia Kraków |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Pcimianka Pcim |
0 - 0 |
Unia Oświęcim |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Orzeł Ryczów |
2 - 0 |
MKS Trzebinia |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Dalin Myślenice |
1 - 2 |
Beskid Andrychów |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Słomniczanka Słomniki |
1 - 2 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
19 listopada 2020
19.11 - 20:00 |
Pauza: Strażak Rajsko, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
0 - 1 |
LKS Śledziejowice |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Beskid Andrychów |
2 - 4 |
Słomniczanka Słomniki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
MKS Trzebinia |
1 - 1 |
Dalin Myślenice |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
2 - 1 |
Orzeł Ryczów |
4 listopada 2020
4.11 - 14:00 |
Clepardia Kraków |
1 - 3 |
Pcimianka Pcim |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
0 - 3 |
Wiślanie Jaśkowice |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1 - 0 |
Puszcza II Niepołomice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
4 - 0 |
Proszowianka Proszowice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
KS Chełmek |
3 - 1 |
Garbarnia II Kraków |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: LKS Jawiszowice, |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
1 - 2 |
Garbarnia II Kraków |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
KS Chełmek |
4 - 0 |
Proszowianka Proszowice |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
1 - 0 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
5 - 0 |
LKS Jawiszowice |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Pcimianka Pcim |
4 - 1 |
Strażak Rajsko |
21 listopada 2020
21.11 - 11:00 |
Orzeł Ryczów |
2 - 5 |
Clepardia Kraków |
11 listopada 2020
11.11 - 17:30 |
Dalin Myślenice |
3 - 2 |
Unia Oświęcim |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Słomniczanka Słomniki |
1 - 2 |
MKS Trzebinia |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
0 - 2 |
Beskid Andrychów |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Pauza: Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, |
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Beskid Andrychów |
2 - 1 |
LKS Śledziejowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
MKS Trzebinia |
0 - 0 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
4 - 4 |
Słomniczanka Słomniki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Clepardia Kraków |
3 - 2 |
Dalin Myślenice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 19:30 |
Strażak Rajsko |
2 - 3 |
Orzeł Ryczów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
LKS Jawiszowice |
2 - 0 |
Pcimianka Pcim |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1 - 3 |
Wiślanie Jaśkowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
KS Chełmek |
2 - 0 |
Puszcza II Niepołomice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Garbarnia II Kraków |
3 - 1 |
Proszowianka Proszowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:30 |
Pauza: Sokół Kocmyrzów Baranówka, |
Kolejka 16 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
4 - 2 |
Proszowianka Proszowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Puszcza II Niepołomice |
0 - 2 |
Garbarnia II Kraków |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
3 - 1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pcimianka Pcim |
3 - 1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Orzeł Ryczów |
3 - 0 |
LKS Jawiszowice |
1 maja 2021
1.05 - 15:30 |
vo, na boisku 1-1 |
Dalin Myślenice |
5 - 3 |
Strażak Rajsko |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Słomniczanka Słomniki |
3 - 2 |
Clepardia Kraków |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
1 - 0 |
Unia Oświęcim |
1 maja 2021
1.05 - 16:30 |
Beskid Andrychów |
1 - 2 |
MKS Trzebinia |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: KS Chełmek, |
Kolejka 17 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Trzebinia |
1 - 0 |
LKS Śledziejowice |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
1 - 2 |
Beskid Andrychów |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Clepardia Kraków |
1 - 0 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
0 - 2 |
Słomniczanka Słomniki |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
LKS Jawiszowice |
2 - 0 |
Dalin Myślenice |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
0 - 3 |
Orzeł Ryczów |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
4 - 2 |
Pcimianka Pcim |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
KS Chełmek |
1 - 1 |
Wiślanie Jaśkowice |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Proszowianka Proszowice |
1 - 4 |
Puszcza II Niepołomice |
8 maja 2021
8.05 - 14:30 |
Pauza: Garbarnia II Kraków, |
Kolejka 18 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Śledziejowice |
6 - 4 |
Puszcza II Niepołomice |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
3 - 3 |
Garbarnia II Kraków |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Pcimianka Pcim |
1 - 1 |
KS Chełmek |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Orzeł Ryczów |
2 - 2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Dalin Myślenice |
0 - 0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Słomniczanka Słomniki |
1 - 1 |
LKS Jawiszowice |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
1 - 1 |
Strażak Rajsko |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Beskid Andrychów |
0 - 0 |
Clepardia Kraków |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
MKS Trzebinia |
1 - 1 |
Unia Oświęcim |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Pauza: Proszowianka Proszowice, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Unia Oświęcim |
4 - 0 |
LKS Śledziejowice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Clepardia Kraków |
3 - 1 |
MKS Trzebinia |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Strażak Rajsko |
2 - 1 |
Beskid Andrychów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LKS Jawiszowice |
1 - 1 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2 - 1 |
Słomniczanka Słomniki |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
3 - 1 |
Dalin Myślenice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
KS Chełmek |
1 - 3 |
Orzeł Ryczów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
2 - 2 |
Pcimianka Pcim |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Proszowianka Proszowice |
0 - 10 |
Wiślanie Jaśkowice |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Pauza: Puszcza II Niepołomice, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Ryczów |
3 - 2 |
Unia Oświęcim |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Beskid Andrychów |
0 - 1 |
Pcimianka Pcim |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
MKS Trzebinia |
4 - 2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Dalin Myślenice |
3 - 0 |
LKS Jawiszowice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Proszowianka Proszowice |
2 - 2 |
Clepardia Kraków |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Puszcza II Niepołomice |
1 - 2 |
KS Chełmek |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Strażak Rajsko |
1 - 1 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
LKS Śledziejowice |
4 - 3 |
Słomniczanka Słomniki |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
1 - 0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Wiślanie Jaśkowice, |
Kolejka 21 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Dalin Myślenice |
2 - 1 |
MKS Trzebinia |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pcimianka Pcim |
5 - 1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Beskid Andrychów |
2 - 2 |
Unia Oświęcim |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
4 - 1 |
Orzeł Ryczów |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1 - 1 |
Proszowianka Proszowice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Garbarnia II Kraków |
0 - 3 |
Słomniczanka Słomniki |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Strażak Rajsko |
3 - 2 |
LKS Śledziejowice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
0 - 0 |
Puszcza II Niepołomice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
KS Chełmek |
1 - 1 |
Clepardia Kraków |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pauza: LKS Jawiszowice, |
Kolejka 22 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Wiślanie Jaśkowice |
2 - 0 |
Beskid Andrychów |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
1 - 2 |
Unia Oświęcim |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Pcimianka Pcim |
4 - 1 |
Dalin Myślenice |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
MKS Trzebinia |
1 - 2 |
LKS Jawiszowice |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Proszowianka Proszowice |
0 - 3 |
KS Chełmek |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
3 - 3 |
Clepardia Kraków |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Puszcza II Niepołomice |
3 - 1 |
LKS Śledziejowice |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Garbarnia II Kraków |
4 - 0 |
Strażak Rajsko |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Słomniczanka Słomniki |
5 - 0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Pauza: Orzeł Ryczów, |
Kolejka 23 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pcimianka Pcim |
2 - 3 |
LKS Jawiszowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Unia Oświęcim |
3 - 2 |
Dalin Myślenice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
0 - 1 |
Wiślanie Jaśkowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:30 |
Orzeł Ryczów |
2 - 0 |
Beskid Andrychów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 1 |
Proszowianka Proszowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Strażak Rajsko |
3 - 1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:30 |
Garbarnia II Kraków |
3 - 1 |
Puszcza II Niepołomice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Clepardia Kraków |
3 - 0 |
LKS Śledziejowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
KS Chełmek |
2 - 2 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pauza: MKS Trzebinia, |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
8 - 1 |
Orzeł Ryczów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Dalin Myślenice |
1 - 3 |
Wiślanie Jaśkowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
LKS Jawiszowice |
1 - 2 |
Unia Oświęcim |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pcimianka Pcim |
2 - 0 |
MKS Trzebinia |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Proszowianka Proszowice |
1 - 1 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
KS Chełmek |
2 - 1 |
LKS Śledziejowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Clepardia Kraków |
1 - 1 |
Garbarnia II Kraków |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Puszcza II Niepołomice |
0 - 1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 1 |
Strażak Rajsko |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Pauza: Beskid Andrychów, |
Kolejka 25 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Unia Oświęcim |
0 - 0 |
MKS Trzebinia |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
LKS Jawiszowice |
5 - 3 |
Wiślanie Jaśkowice |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Dalin Myślenice |
2 - 2 |
Orzeł Ryczów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
0 - 0 |
Beskid Andrychów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Strażak Rajsko |
1 - 2 |
Proszowianka Proszowice |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Puszcza II Niepołomice |
1 - 1 |
Słomniczanka Słomniki |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
3 - 2 |
Clepardia Kraków |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Garbarnia II Kraków |
3 - 3 |
KS Chełmek |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
LKS Śledziejowice |
4 - 1 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Pcimianka Pcim, |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Beskid Andrychów |
0 - 0 |
Dalin Myślenice |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
LKS Jawiszowice |
1 - 3 |
Orzeł Ryczów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
MKS Trzebinia |
2 - 4 |
Wiślanie Jaśkowice |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Unia Oświęcim |
1 - 3 |
Pcimianka Pcim |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Proszowianka Proszowice |
0 - 2 |
LKS Śledziejowice |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
1 - 1 |
Garbarnia II Kraków |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
0 - 0 |
KS Chełmek |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Clepardia Kraków |
2 - 0 |
Słomniczanka Słomniki |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Puszcza II Niepołomice |
1 - 3 |
Strażak Rajsko |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Sokół Kocmyrzów Baranówka, |
Kolejka 27 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pcimianka Pcim |
4 - 1 |
Wiślanie Jaśkowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
MKS Trzebinia |
1 - 3 |
Orzeł Ryczów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
LKS Jawiszowice |
6 - 2 |
Beskid Andrychów |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Dalin Myślenice |
3 - 0 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Puszcza II Niepołomice |
5 - 1 |
Proszowianka Proszowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Strażak Rajsko |
0 - 2 |
Clepardia Kraków |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Słomniczanka Słomniki |
4 - 0 |
KS Chełmek |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
0 - 1 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Garbarnia II Kraków |
1 - 0 |
LKS Śledziejowice |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
Pauza: Unia Oświęcim, |
Kolejka 28 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Jawiszowice |
6 - 6 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
MKS Trzebinia |
0 - 1 |
Beskid Andrychów |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Orzeł Ryczów |
0 - 2 |
Pcimianka Pcim |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Wiślanie Jaśkowice |
2 - 1 |
Unia Oświęcim |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Proszowianka Proszowice |
0 - 3 |
Garbarnia II Kraków |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
3 - 3 |
LKS Śledziejowice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Orzeł Piaski Wielkie Kraków |
0 - 3 |
Słomniczanka Słomniki |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Strażak Rajsko |
3 - 4 |
KS Chełmek |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Clepardia Kraków |
4 - 4 |
Puszcza II Niepołomice |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Pauza: Dalin Myślenice, . |
|