IV liga - mazowiecka - grupa I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pilica Białobrzegi 15 37 12 1 2 50 - 22
2. Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 33 9 6 0 47 - 15
3. Zamłynie Radom 15 26 8 2 5 32 - 27
4. Mszczonowianka Mszczonów 14 24 7 3 4 32 - 20
5. Wilga Garwolin 15 21 6 3 6 27 - 29
6. Mazowsze Grójec 15 20 5 5 5 21 - 20
7. Tygrys Huta Mińska 15 19 6 1 8 22 - 21 1 3 1 0 0 4 - 2
8. Oskar Przysucha 14 19 5 4 5 34 - 23 1 0 0 0 1 2 - 4
9. Podlasie Sokołów Podlaski 15 17 4 5 6 29 - 33 3 7 2 1 0 7 - 2
10. Proch Pionki 15 17 5 2 8 21 - 29 3 4 1 1 1 4 - 3
11. KS Warka 14 17 5 2 7 21 - 27 2 0 0 0 2 1 - 7
12. Hutnik Huta Czechy 14 14 4 2 8 11 - 28 1 3 1 0 0 1 - 0
13. Pogoń II Siedlce 15 14 4 2 9 20 - 35 1 0 0 0 1 0 - 1
14. Radomiak II Radom 15 11 3 2 10 16 - 54


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Tygrys Huta Mińska 3 - 0 Pogoń II Siedlce 1 sierpnia 2020 - 17:00
Zamłynie Radom 3 - 1 Proch Pionki 26 sierpnia 2020 - 16:30
Podlasie Sokołów Podlaski 1 - 4 Pilica Białobrzegi 14 października 2020 - 15:30
Hutnik Huta Czechy 0 - 0 KS Warka 1 sierpnia 2020 - 15:00
Mazowsze Grójec 4 - 0 Radomiak II Radom 1 sierpnia 2020 - 17:00
Oskar Przysucha 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 1 sierpnia 2020 - 11:00
Wilga Garwolin 0 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce 1 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 sierpnia 2020 - 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Wilga Garwolin 8 sierpnia 2020 - 13:00
Oskar Przysucha 9 - 0 Radomiak II Radom 8 sierpnia 2020 - 11:00
KS Warka 1 - 1 Mazowsze Grójec 9 sierpnia 2020 - 17:00
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Hutnik Huta Czechy 2 września 2020 - 17:00
Proch Pionki 0 - 2 Podlasie Sokołów Podlaski 2 września 2020 - 17:00
Tygrys Huta Mińska 2 - 0 Zamłynie Radom 9 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Zamłynie Radom 4 - 1 Pogoń II Siedlce 2 września 2020 - 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1 - 1 Tygrys Huta Mińska 15 sierpnia 2020 - 15:00
Hutnik Huta Czechy 2 - 1 Proch Pionki 16 września 2020 - 16:30
Mazowsze Grójec 0 - 0 Pilica Białobrzegi 16 września 2020 - 16:00
Oskar Przysucha 2 - 0 KS Warka 15 sierpnia 2020 - 14:00
Wilga Garwolin 4 - 1 Radomiak II Radom 15 sierpnia 2020 - 18:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce 1 - 4 Mszczonowianka Mszczonów 22 sierpnia 2020 - 17:00
Radomiak II Radom 0 - 6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 sierpnia 2020 - 12:00
KS Warka 0 - 1 Wilga Garwolin 22 sierpnia 2020 - 11:00
Pilica Białobrzegi 3 - 1 Oskar Przysucha 30 września 2020 - 16:30
Proch Pionki 2 - 3 Mazowsze Grójec 22 sierpnia 2020 - 17:00
Tygrys Huta Mińska 0 - 1 Hutnik Huta Czechy 22 sierpnia 2020 - 17:00
Zamłynie Radom 3 - 1 Podlasie Sokołów Podlaski 22 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Podlasie Sokołów Podlaski 2 - 2 Pogoń II Siedlce 29 sierpnia 2020 - 17:00
Hutnik Huta Czechy 1 - 1 Zamłynie Radom 29 sierpnia 2020 - 17:00
Mazowsze Grójec 0 - 2 Tygrys Huta Mińska 29 sierpnia 2020 - 16:00
Oskar Przysucha 0 - 1 Proch Pionki 29 sierpnia 2020 - 14:00
Wilga Garwolin 2 - 3 Pilica Białobrzegi 11 listopada 2020 - 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 - 1 KS Warka 29 sierpnia 2020 - 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 10 - 1 Radomiak II Radom 29 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce 3 - 0 Radomiak II Radom 6 września 2020 - 11:00
KS Warka 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 5 września 2020 - 16:00
Pilica Białobrzegi 3 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 września 2020 - 15:00
Proch Pionki 1 - 3 Wilga Garwolin 5 września 2020 - 16:00
Tygrys Huta Mińska 4 - 2 Oskar Przysucha 5 września 2020 - 15:00
Zamłynie Radom 2 - 0 Mazowsze Grójec 5 września 2020 - 16:15
Podlasie Sokołów Podlaski 3 - 1 Hutnik Huta Czechy 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Hutnik Huta Czechy 1 - 0 Pogoń II Siedlce 12 września 2020 - 15:00
Mazowsze Grójec 3 - 1 Podlasie Sokołów Podlaski 12 września 2020 - 16:00
Oskar Przysucha 4 - 0 Zamłynie Radom 12 września 2020 - 14:00
Wilga Garwolin 3 - 0 Tygrys Huta Mińska 12 września 2020 - 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 1 Proch Pionki 12 września 2020 - 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 4 Pilica Białobrzegi 12 września 2020 - 13:00
KS Warka 4 - 0 Radomiak II Radom 12 września 2020 - 14:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce 5 - 0 KS Warka 20 września 2020 - 11:00
Pilica Białobrzegi 4 - 3 Radomiak II Radom 19 września 2020 - 16:00
Proch Pionki 1 - 5 Mszczonowianka Mszczonów 19 września 2020 - 11:00
Tygrys Huta Mińska 0 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 września 2020 - 16:00
Zamłynie Radom 4 - 2 Wilga Garwolin 19 września 2020 - 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 6 - 1 Oskar Przysucha 19 września 2020 - 16:00
Hutnik Huta Czechy 1 - 0 Mazowsze Grójec 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Mazowsze Grójec 0 - 0 Pogoń II Siedlce 26 września 2020 - 16:00
Oskar Przysucha 3 - 0 Hutnik Huta Czechy 26 września 2020 - 11:00
Wilga Garwolin 4 - 3 Podlasie Sokołów Podlaski 26 września 2020 - 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 2 Zamłynie Radom 26 września 2020 - 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 0 Tygrys Huta Mińska 26 września 2020 - 13:00
Radomiak II Radom 2 - 1 Proch Pionki 27 września 2020 - 11:00
KS Warka 4 - 1 Pilica Białobrzegi 26 września 2020 - 15:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce 1 - 5 Pilica Białobrzegi 4 października 2020 - 11:00
Proch Pionki 3 - 0 KS Warka 3 października 2020 - 15:00
Tygrys Huta Mińska 3 - 0 Radomiak II Radom 3 października 2020 - 12:00
Zamłynie Radom 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 3 października 2020 - 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 października 2020 - 15:00
Hutnik Huta Czechy 1 - 3 Wilga Garwolin 3 października 2020 - 15:00
Mazowsze Grójec 2 - 2 Oskar Przysucha 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Oskar Przysucha 1 - 2 Pogoń II Siedlce 10 października 2020 - 14:00
Wilga Garwolin 2 - 3 Mazowsze Grójec 10 października 2020 - 15:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 - 0 Hutnik Huta Czechy 10 października 2020 - 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 Podlasie Sokołów Podlaski 10 października 2020 - 13:00
Radomiak II Radom 2 - 1 Zamłynie Radom 11 października 2020 - 11:00
KS Warka 2 - 1 Tygrys Huta Mińska 31 października 2020 - 13:00
Pilica Białobrzegi 4 - 0 Proch Pionki 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce 1 - 4 Proch Pionki 18 października 2020 - 11:00
Tygrys Huta Mińska 1 - 3 Pilica Białobrzegi 17 października 2020 - 15:00
Zamłynie Radom 4 - 3 KS Warka 17 października 2020 - 13:30
Podlasie Sokołów Podlaski 1 - 1 Radomiak II Radom 17 października 2020 - 15:00
Hutnik Huta Czechy 1 - 4 Mszczonowianka Mszczonów 17 października 2020 - 12:30
Mazowsze Grójec 1 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 października 2020 - 15:00
Oskar Przysucha 5 - 1 Wilga Garwolin 17 października 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Wilga Garwolin 1 - 2 Pogoń II Siedlce 24 października 2020 - 13:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 2 Oskar Przysucha 24 października 2020 - 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Mazowsze Grójec 24 października 2020 - 15:00
Radomiak II Radom 4 - 0 Hutnik Huta Czechy 25 października 2020 - 11:00
KS Warka 1 - 4 Podlasie Sokołów Podlaski 24 października 2020 - 14:30
Pilica Białobrzegi 5 - 2 Zamłynie Radom 24 października 2020 - 14:30
Proch Pionki 2 - 1 Tygrys Huta Mińska 24 października 2020 - 13:00
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce 0 - 3 Tygrys Huta Mińska 8 listopada 2020 - 11:00
Proch Pionki 2 - 1 Zamłynie Radom 7 listopada 2020 - 13:00
Pilica Białobrzegi 6 - 0 Podlasie Sokołów Podlaski 7 listopada 2020 - 13:00
KS Warka - Hutnik Huta Czechy 27 marca 2021 - 14:00
Radomiak II Radom 1 - 3 Mazowsze Grójec 8 listopada 2020 - 11:00
Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha 20 marca 2021 - 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 - 0 Wilga Garwolin 7 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 1 Pogoń II Siedlce 14 listopada 2020 - 12:00
Wilga Garwolin 0 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 14 listopada 2020 - 13:00
Radomiak II Radom 1 - 1 Oskar Przysucha 15 listopada 2020 - 11:00
Mazowsze Grójec 1 - 2 KS Warka 14 listopada 2020 - 13:00
Hutnik Huta Czechy 2 - 4 Pilica Białobrzegi 14 listopada 2020 - 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1 - 1 Proch Pionki 14 listopada 2020 - 13:00
Zamłynie Radom 2 - 1 Tygrys Huta Mińska 15 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Zamłynie Radom
Tygrys Huta Mińska - Podlasie Sokołów Podlaski
Proch Pionki - Hutnik Huta Czechy
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec
KS Warka - Oskar Przysucha
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 17 [szczegóły]  
Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń II Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Radomiak II Radom
Wilga Garwolin - KS Warka
Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi
Mazowsze Grójec - Proch Pionki
Hutnik Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska
Podlasie Sokołów Podlaski - Zamłynie Radom
Kolejka 18 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski
Zamłynie Radom - Hutnik Huta Czechy
Tygrys Huta Mińska - Mazowsze Grójec
Proch Pionki - Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin
KS Warka - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Radomiak II Radom - Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 19 [szczegóły]  
Radomiak II Radom - Pogoń II Siedlce
Mszczonowianka Mszczonów - KS Warka
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Wilga Garwolin - Proch Pionki
Oskar Przysucha - Tygrys Huta Mińska
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom
Hutnik Huta Czechy - Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 20 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec
Zamłynie Radom - Oskar Przysucha
Tygrys Huta Mińska - Wilga Garwolin
Proch Pionki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów
KS Warka - Radomiak II Radom
Kolejka 21 [szczegóły]  
KS Warka - Pogoń II Siedlce
Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów - Proch Pionki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Tygrys Huta Mińska
Wilga Garwolin - Zamłynie Radom
Oskar Przysucha - Podlasie Sokołów Podlaski
Mazowsze Grójec - Hutnik Huta Czechy
Kolejka 22 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec
Hutnik Huta Czechy - Oskar Przysucha
Podlasie Sokołów Podlaski - Wilga Garwolin
Zamłynie Radom - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska - Mszczonowianka Mszczonów
Proch Pionki - Radomiak II Radom
Pilica Białobrzegi - KS Warka
Kolejka 23 [szczegóły]  
Pilica Białobrzegi - Pogoń II Siedlce
KS Warka - Proch Pionki
Radomiak II Radom - Tygrys Huta Mińska
Mszczonowianka Mszczonów - Zamłynie Radom
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Garwolin - Hutnik Huta Czechy
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec
Kolejka 24 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Oskar Przysucha
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin
Hutnik Huta Czechy - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski - Mszczonowianka Mszczonów
Zamłynie Radom - Radomiak II Radom
Tygrys Huta Mińska - KS Warka
Proch Pionki - Pilica Białobrzegi
Kolejka 25 [szczegóły]  
Proch Pionki - Pogoń II Siedlce
Pilica Białobrzegi - Tygrys Huta Mińska
KS Warka - Zamłynie Radom
Radomiak II Radom - Podlasie Sokołów Podlaski
Mszczonowianka Mszczonów - Hutnik Huta Czechy
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazowsze Grójec
Wilga Garwolin - Oskar Przysucha
Kolejka 26 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Wilga Garwolin
Oskar Przysucha - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów
Hutnik Huta Czechy - Radomiak II Radom
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Warka
Zamłynie Radom - Pilica Białobrzegi
Tygrys Huta Mińska - Proch Pionki