IV liga - mazowiecka - grupa II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Huragan Wołomin 16 36 11 3 2 32 - 17
2. Mławianka Mława 15 33 11 0 4 45 - 22
3. MKS Przasnysz 16 30 10 0 6 36 - 18
4. Świt Staroźreby 14 28 8 4 2 32 - 15
5. Hutnik Warszawa 16 26 7 5 4 31 - 20 1 3 1 0 0 5 - 0
6. Wisła II Płock 13 26 8 2 3 29 - 18 1 0 0 0 1 0 - 5
7. KS CK Troszyn 15 21 6 3 6 29 - 22 2 6 2 0 0 6 - 0
8. Wkra Żuromin 15 21 6 3 6 18 - 23 2 0 0 0 2 0 - 6
9. Żyrardowianka Żyrardów 15 18 5 3 7 25 - 30 2 3 1 0 1 7 - 4
10. KS Łomianki 15 18 5 3 7 24 - 40 2 3 1 0 1 4 - 7
11. Bzura Chodaków 16 14 4 2 10 22 - 34 1 3 1 0 0 3 - 1
12. Makowianka Maków Mazowiecki 16 14 3 5 8 20 - 38 1 0 0 0 1 1 - 3
13. Nadnarwianka Pułtusk 16 11 2 5 9 19 - 33
14. Kasztelan Sierpc 14 2 0 2 12 10 - 42


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 2 Żyrardowianka Żyrardów 1 sierpnia 2020 - 16:00
Huragan Wołomin 1 - 0 Nadnarwianka Pułtusk 1 sierpnia 2020 - 11:00
Hutnik Warszawa 2 - 0 MKS Przasnysz 2 sierpnia 2020 - 11:00
Mławianka Mława 0 - 2 Świt Staroźreby 1 sierpnia 2020 - 17:00
KS CK Troszyn 3 - 0 Wkra Żuromin 1 sierpnia 2020 - 16:00
Bzura Chodaków 2 - 3 KS Łomianki 1 sierpnia 2020 - 13:30
Kasztelan Sierpc 0 - 3 Wisła II Płock 1 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 2 - 2 Wisła II Płock 8 sierpnia 2020 - 11:00
Kasztelan Sierpc 0 - 4 KS Łomianki 8 sierpnia 2020 - 11:00
Wkra Żuromin 0 - 4 Bzura Chodaków 8 sierpnia 2020 - 11:00
Świt Staroźreby 3 - 2 KS CK Troszyn 8 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Przasnysz 5 - 1 Mławianka Mława 19 sierpnia 2020 - 17:30
Nadnarwianka Pułtusk 0 - 4 Hutnik Warszawa 8 sierpnia 2020 - 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2 - 2 Huragan Wołomin 8 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Huragan Wołomin 3 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia 2020 - 11:00
Hutnik Warszawa 2 - 2 Makowianka Maków Mazowiecki 15 sierpnia 2020 - 11:00
Mławianka Mława 2 - 1 Nadnarwianka Pułtusk 15 sierpnia 2020 - 17:00
KS CK Troszyn 1 - 0 MKS Przasnysz 15 sierpnia 2020 - 16:00
Bzura Chodaków 0 - 1 Świt Staroźreby 15 sierpnia 2020 - 11:00
Kasztelan Sierpc 1 - 2 Wkra Żuromin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła II Płock 2 - 0 KS Łomianki 15 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 6 - 0 KS Łomianki 22 sierpnia 2020 - 11:00
Wkra Żuromin 1 - 2 Wisła II Płock 22 sierpnia 2020 - 16:00
Świt Staroźreby 4 - 0 Kasztelan Sierpc 22 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Przasnysz 3 - 0 Bzura Chodaków 22 sierpnia 2020 - 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 0 - 4 KS CK Troszyn 22 sierpnia 2020 - 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2 - 3 Mławianka Mława 22 sierpnia 2020 - 16:00
Huragan Wołomin 4 - 1 Hutnik Warszawa 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Hutnik Warszawa 1 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 29 sierpnia 2020 - 11:30
Mławianka Mława 2 - 1 Huragan Wołomin 29 sierpnia 2020 - 17:00
KS CK Troszyn 5 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki 29 sierpnia 2020 - 17:00
Bzura Chodaków 2 - 2 Nadnarwianka Pułtusk 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kasztelan Sierpc 1 - 4 MKS Przasnysz 29 sierpnia 2020 - 16:00
Wisła II Płock 1 - 1 Świt Staroźreby 16 września 2020 - 17:00
Wkra Żuromin 2 - 2 KS Łomianki 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 2 Wkra Żuromin 5 września 2020 - 11:00
Świt Staroźreby 5 - 0 KS Łomianki 5 września 2020 - 15:30
MKS Przasnysz 1 - 3 Wisła II Płock 5 września 2020 - 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 2 - 2 Kasztelan Sierpc 5 września 2020 - 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 3 Bzura Chodaków 5 września 2020 - 16:00
Huragan Wołomin 3 - 1 KS CK Troszyn 5 września 2020 - 11:00
Hutnik Warszawa 0 - 1 Mławianka Mława 6 września 2020 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Mławianka Mława 3 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 12 września 2020 - 16:00
KS CK Troszyn 2 - 2 Hutnik Warszawa 12 września 2020 - 16:00
Bzura Chodaków 0 - 2 Huragan Wołomin 12 września 2020 - 11:00
Kasztelan Sierpc 2 - 3 Makowianka Maków Mazowiecki 12 września 2020 - 16:00
Wisła II Płock 4 - 2 Nadnarwianka Pułtusk 13 września 2020 - 11:00
KS Łomianki 0 - 3 MKS Przasnysz 12 września 2020 - 11:00
Wkra Żuromin 2 - 2 Świt Staroźreby 13 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 3 - 2 Świt Staroźreby 19 września 2020 - 11:00
MKS Przasnysz 2 - 0 Wkra Żuromin 19 września 2020 - 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 3 - 1 KS Łomianki 19 września 2020 - 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2 - 1 Wisła II Płock 19 września 2020 - 11:00
Huragan Wołomin 3 - 1 Kasztelan Sierpc 19 września 2020 - 11:00
Hutnik Warszawa 5 - 0 Bzura Chodaków 20 września 2020 - 11:00
Mławianka Mława 3 - 2 KS CK Troszyn 19 września 2020 - 11:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
KS CK Troszyn 1 - 3 Żyrardowianka Żyrardów 26 września 2020 - 16:00
Bzura Chodaków 1 - 5 Mławianka Mława 26 września 2020 - 11:00
Kasztelan Sierpc 0 - 1 Hutnik Warszawa 26 września 2020 - 16:00
Wisła II Płock 5 - 1 Huragan Wołomin 26 września 2020 - 13:00
KS Łomianki 1 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki 26 września 2020 - 11:00
Wkra Żuromin 2 - 1 Nadnarwianka Pułtusk 26 września 2020 - 15:00
Świt Staroźreby 3 - 2 MKS Przasnysz 27 września 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 3 MKS Przasnysz 3 października 2020 - 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 1 - 2 Świt Staroźreby 3 października 2020 - 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 2 Wkra Żuromin 3 października 2020 - 14:00
Huragan Wołomin 5 - 1 KS Łomianki 3 października 2020 - 11:00
Hutnik Warszawa 5 - 0 Wisła II Płock 3 października 2020 - 12:00
Mławianka Mława 5 - 0 Kasztelan Sierpc 3 października 2020 - 15:00
KS CK Troszyn 2 - 1 Bzura Chodaków 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Bzura Chodaków 2 - 2 Żyrardowianka Żyrardów 10 października 2020 - 11:00
Kasztelan Sierpc 1 - 1 KS CK Troszyn 10 października 2020 - 15:00
Wisła II Płock 3 - 0 Mławianka Mława 11 października 2020 - 11:00
KS Łomianki 2 - 2 Hutnik Warszawa 10 października 2020 - 11:00
Wkra Żuromin 0 - 1 Huragan Wołomin 10 października 2020 - 14:00
Świt Staroźreby 0 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki 10 października 2020 - 15:30
MKS Przasnysz 3 - 0 Nadnarwianka Pułtusk 10 października 2020 - 15:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 1 Nadnarwianka Pułtusk 17 października 2020 - 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 2 MKS Przasnysz 17 października 2020 - 14:00
Huragan Wołomin 1 - 1 Świt Staroźreby 17 października 2020 - 11:00
Wkra Żuromin 1 - 1 Hutnik Warszawa 17 października 2020 - 11:00
Mławianka Mława 8 - 1 KS Łomianki 17 października 2020 - 15:00
KS CK Troszyn 1 - 2 Wisła II Płock 17 października 2020 - 15:00
Bzura Chodaków 3 - 0 Kasztelan Sierpc 11 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Kasztelan Sierpc 2 - 3 Żyrardowianka Żyrardów 24 października 2020 - 11:00
Wisła II Płock 1 - 2 Bzura Chodaków 31 października 2020 - 11:00
KS Łomianki 3 - 0 KS CK Troszyn 24 października 2020 - 11:00
Wkra Żuromin 2 - 0 Mławianka Mława 24 października 2020 - 12:00
Świt Staroźreby 2 - 3 Hutnik Warszawa 24 października 2020 - 15:00
MKS Przasnysz 1 - 2 Huragan Wołomin 24 października 2020 - 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 1 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki 24 października 2020 - 13:00
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 3 Makowianka Maków Mazowiecki 7 listopada 2020 - 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 0 - 1 Huragan Wołomin 7 listopada 2020 - 13:30
MKS Przasnysz 2 - 0 Hutnik Warszawa 7 listopada 2020 - 13:00
Świt Staroźreby - Mławianka Mława 21 kwietnia 2021 - 17:00
Wkra Żuromin 0 - 3 KS CK Troszyn 21 listopada 2020 - 12:00
KS Łomianki 2 - 0 Bzura Chodaków 7 listopada 2020 - 11:00
Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 21 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Wisła II Płock - Żyrardowianka Żyrardów 28 kwietnia 2021 - 17:30
KS Łomianki - Kasztelan Sierpc 14 kwietnia 2021 - 17:00
Bzura Chodaków 1 - 2 Wkra Żuromin 14 listopada 2020 - 11:00
KS CK Troszyn - Świt Staroźreby 28 kwietnia 2021 - 17:30
Mławianka Mława 3 - 2 MKS Przasnysz 14 listopada 2020 - 13:00
Hutnik Warszawa 2 - 4 Nadnarwianka Pułtusk 31 października 2020 - 11:00
Huragan Wołomin 2 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki 14 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów - Huragan Wołomin 5 maja 2021
Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa 5 maja 2021
Nadnarwianka Pułtusk - Mławianka Mława 5 maja 2021
MKS Przasnysz - KS CK Troszyn 5 maja 2021
Świt Staroźreby - Bzura Chodaków 5 maja 2021
Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc 5 maja 2021
KS Łomianki - Wisła II Płock 5 maja 2021
Kolejka 17 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
KS Łomianki 4 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 10 kwietnia 2021 - 11:00
Wisła II Płock - Wkra Żuromin 11 kwietnia 2021 - 16:30
Kasztelan Sierpc 0 - 4 Świt Staroźreby 10 kwietnia 2021 - 16:00
Bzura Chodaków 1 - 3 MKS Przasnysz 10 kwietnia 2021 - 11:00
KS CK Troszyn 1 - 1 Nadnarwianka Pułtusk 10 kwietnia 2021 - 12:00
Mławianka Mława 9 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki 10 kwietnia 2021 - 17:00
Hutnik Warszawa 0 - 0 Huragan Wołomin 10 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 18 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa 17 kwietnia 2021 - 16:00
Huragan Wołomin - Mławianka Mława 17 kwietnia 2021 - 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki - KS CK Troszyn 17 kwietnia 2021 - 15:00
Nadnarwianka Pułtusk - Bzura Chodaków 17 kwietnia 2021 - 16:00
MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc 17 kwietnia 2021 - 16:00
Świt Staroźreby - Wisła II Płock 17 kwietnia 2021 - 15:00
Wkra Żuromin - KS Łomianki
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Wkra Żuromin - Żyrardowianka Żyrardów 24 kwietnia 2021 - 16:00
KS Łomianki - Świt Staroźreby 24 kwietnia 2021 - 11:00
Wisła II Płock - MKS Przasnysz 25 kwietnia 2021 - 11:00
Kasztelan Sierpc - Nadnarwianka Pułtusk 24 kwietnia 2021 - 16:00
Bzura Chodaków - Makowianka Maków Mazowiecki 24 kwietnia 2021 - 11:00
KS CK Troszyn - Huragan Wołomin 24 kwietnia 2021 - 16:00
Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 24 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów - Mławianka Mława
Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn 1 maja 2021 - 12:00
Huragan Wołomin - Bzura Chodaków
Makowianka Maków Mazowiecki - Kasztelan Sierpc 1 maja 2021 - 14:00
Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - KS Łomianki 1 maja 2021 - 16:00
Świt Staroźreby - Wkra Żuromin
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Świt Staroźreby - Żyrardowianka Żyrardów
Wkra Żuromin - MKS Przasnysz 8 maja 2021 - 16:00
KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk 8 maja 2021 - 11:00
Wisła II Płock - Makowianka Maków Mazowiecki 9 maja 2021 - 11:00
Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 8 maja 2021 - 16:00
Bzura Chodaków - Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn - Mławianka Mława 8 maja 2021 - 16:00
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów - KS CK Troszyn
Mławianka Mława - Bzura Chodaków 15 maja 2021 - 17:00
Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc 15 maja 2021 - 12:00
Huragan Wołomin - Wisła II Płock 15 maja 2021 - 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki - KS Łomianki
Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin
MKS Przasnysz - Świt Staroźreby 15 maja 2021 - 17:00
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
MKS Przasnysz - Żyrardowianka Żyrardów 22 maja 2021 - 17:00
Świt Staroźreby - Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin - Makowianka Maków Mazowiecki 22 maja 2021 - 16:00
KS Łomianki - Huragan Wołomin 22 maja 2021 - 11:00
Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 23 maja 2021 - 11:00
Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 22 maja 2021 - 16:00
Bzura Chodaków - KS CK Troszyn
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów - Bzura Chodaków
KS CK Troszyn - Kasztelan Sierpc 29 maja 2021 - 16:00
Mławianka Mława - Wisła II Płock
Hutnik Warszawa - KS Łomianki 29 maja 2021 - 12:00
Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 29 maja 2021 - 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki - Świt Staroźreby
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Nadnarwianka Pułtusk - Żyrardowianka Żyrardów 5 czerwca 2021 - 17:00
MKS Przasnysz - Makowianka Maków Mazowiecki 5 czerwca 2021 - 17:00
Świt Staroźreby - Huragan Wołomin 5 czerwca 2021 - 17:00
Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 5 czerwca 2021 - 17:00
KS Łomianki - Mławianka Mława 5 czerwca 2021 - 17:00
Wisła II Płock - KS CK Troszyn 5 czerwca 2021 - 17:00
Kasztelan Sierpc - Bzura Chodaków 5 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów - Kasztelan Sierpc 12 czerwca 2021 - 17:00
Bzura Chodaków - Wisła II Płock 12 czerwca 2021 - 17:00
KS CK Troszyn - KS Łomianki 12 czerwca 2021 - 17:00
Mławianka Mława - Wkra Żuromin 12 czerwca 2021 - 17:00
Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby 12 czerwca 2021 - 17:00
Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 12 czerwca 2021 - 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk 12 czerwca 2021 - 17:00