IV liga - mazowiecka - grupa III - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ząbkovia Ząbki 15 40 13 1 1 49 - 14
2. Victoria Sulejówek 15 38 12 2 1 60 - 16
3. Drukarz Warszawa 15 30 9 3 3 42 - 16
4. MKS Piaseczno 15 29 9 2 4 36 - 25
5. Mazur Karczew 15 24 7 3 5 21 - 21
6. Escola Varsovia Warszawa 15 23 7 2 6 42 - 31 1 1 0 1 0 1 - 1
7. KS Raszyn 15 23 7 2 6 28 - 27 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Znicz II Pruszków 15 22 6 4 5 23 - 16
9. Unia Warszawa 15 18 5 3 7 20 - 30
10. Marcovia Marki AP 15 16 4 4 7 23 - 38
11. Józefovia Józefów 15 14 4 2 9 16 - 32
12. Sparta Jazgarzew 15 12 4 0 11 19 - 35
13. Okęcie Warszawa 15 7 2 1 12 11 - 49
14. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 4 1 1 13 11 - 51


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Marcovia Marki AP 0 - 3 MKS Piaseczno 1 sierpnia 2020 - 11:00
Okęcie Warszawa 1 - 0 Znicz II Pruszków 1 sierpnia 2020 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 1 Drukarz Warszawa 2 sierpnia 2020 - 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 2 KS Raszyn 2 sierpnia 2020 - 17:00
Mazur Karczew 0 - 0 Victoria Sulejówek 1 sierpnia 2020 - 16:00
Unia Warszawa 1 - 3 Ząbkovia Ząbki 1 sierpnia 2020 - 17:00
Sparta Jazgarzew 0 - 1 Józefovia Józefów 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
MKS Piaseczno 2 - 2 Józefovia Józefów 2 września 2020 - 17:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 1 Sparta Jazgarzew 8 sierpnia 2020 - 20:00
Victoria Sulejówek 6 - 1 Unia Warszawa 7 sierpnia 2020 - 19:00
KS Raszyn 1 - 2 Mazur Karczew 8 sierpnia 2020 - 14:30
Drukarz Warszawa 7 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 9 sierpnia 2020 - 17:00
Znicz II Pruszków 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa 8 sierpnia 2020 - 11:00
Marcovia Marki AP 3 - 1 Okęcie Warszawa 2 września 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Okęcie Warszawa 2 - 3 MKS Piaseczno 16 września 2020 - 16:30
Escola Varsovia Warszawa 5 - 0 Marcovia Marki AP 9 września 2020 - 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 1 Znicz II Pruszków 15 sierpnia 2020 - 17:00
Mazur Karczew 1 - 2 Drukarz Warszawa 15 sierpnia 2020 - 16:00
Unia Warszawa 2 - 0 KS Raszyn 16 sierpnia 2020 - 14:00
Sparta Jazgarzew 3 - 2 Victoria Sulejówek 15 sierpnia 2020 - 11:00
Józefovia Józefów 1 - 4 Ząbkovia Ząbki 15 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
MKS Piaseczno 1 - 2 Ząbkovia Ząbki 22 sierpnia 2020 - 14:00
Victoria Sulejówek 5 - 2 Józefovia Józefów 22 sierpnia 2020 - 17:00
KS Raszyn 2 - 1 Sparta Jazgarzew 22 sierpnia 2020 - 14:30
Drukarz Warszawa 3 - 0 Unia Warszawa 22 sierpnia 2020 - 11:00
vo, na boisku 2-1
Znicz II Pruszków 4 - 0 Mazur Karczew 23 sierpnia 2020 - 11:00
Marcovia Marki AP 2 - 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 sierpnia 2020 - 17:30
Okęcie Warszawa 0 - 5 Escola Varsovia Warszawa 23 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 MKS Piaseczno 29 sierpnia 2020 - 11:00
Okęcie Warszawa 3 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 29 sierpnia 2020 - 17:00
Mazur Karczew 0 - 0 Marcovia Marki AP 29 sierpnia 2020 - 16:00
Unia Warszawa 0 - 1 Znicz II Pruszków 30 sierpnia 2020 - 10:00
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Drukarz Warszawa 29 sierpnia 2020 - 11:00
Józefovia Józefów 1 - 3 KS Raszyn 29 sierpnia 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 4 Victoria Sulejówek 29 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
MKS Piaseczno 1 - 4 Victoria Sulejówek 5 września 2020 - 13:30
KS Raszyn 0 - 5 Ząbkovia Ząbki 5 września 2020 - 16:30
vo, na boisku 2-5
Drukarz Warszawa 2 - 0 Józefovia Józefów 5 września 2020 - 10:00
Znicz II Pruszków 4 - 1 Sparta Jazgarzew 5 września 2020 - 11:00
Marcovia Marki AP 3 - 2 Unia Warszawa 5 września 2020 - 11:00
Okęcie Warszawa 1 - 3 Mazur Karczew 5 września 2020 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa 6 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 września 2020 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 2 MKS Piaseczno 12 września 2020 - 16:30
Mazur Karczew 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa 12 września 2020 - 11:00
Unia Warszawa 1 - 0 Okęcie Warszawa 13 września 2020 - 15:00
Sparta Jazgarzew 0 - 4 Marcovia Marki AP 12 września 2020 - 11:00
Józefovia Józefów 0 - 2 Znicz II Pruszków 12 września 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 Drukarz Warszawa 12 września 2020 - 12:00
Victoria Sulejówek 2 - 1 KS Raszyn 12 września 2020 - 19:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
MKS Piaseczno 5 - 1 KS Raszyn 20 września 2020 - 11:00
Drukarz Warszawa 1 - 2 Victoria Sulejówek 19 września 2020 - 10:00
Znicz II Pruszków 1 - 2 Ząbkovia Ząbki 19 września 2020 - 19:30
Marcovia Marki AP 0 - 0 Józefovia Józefów 19 września 2020 - 15:30
Okęcie Warszawa 2 - 3 Sparta Jazgarzew 19 września 2020 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Unia Warszawa 19 września 2020 - 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 3 Mazur Karczew 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Mazur Karczew 3 - 0 MKS Piaseczno 26 września 2020 - 15:00
Unia Warszawa 1 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 26 września 2020 - 13:00
Sparta Jazgarzew 2 - 0 Escola Varsovia Warszawa 26 września 2020 - 11:00
Józefovia Józefów 1 - 0 Okęcie Warszawa 26 września 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 11 - 0 Marcovia Marki AP 26 września 2020 - 14:00
Victoria Sulejówek 2 - 1 Znicz II Pruszków 26 września 2020 - 19:00
KS Raszyn 3 - 3 Drukarz Warszawa 26 września 2020 - 13:30
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
MKS Piaseczno 2 - 1 Drukarz Warszawa 3 października 2020 - 11:00
Znicz II Pruszków 2 - 0 KS Raszyn 4 października 2020 - 12:00
Marcovia Marki AP 1 - 1 Victoria Sulejówek 3 października 2020 - 15:30
Okęcie Warszawa 0 - 4 Ząbkovia Ząbki 3 października 2020 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa 6 - 0 Józefovia Józefów 3 października 2020 - 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 5 Sparta Jazgarzew 3 października 2020 - 15:30
Mazur Karczew 2 - 2 Unia Warszawa 3 października 2020 - 12:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Unia Warszawa 3 - 3 MKS Piaseczno 10 października 2020 - 13:00
Sparta Jazgarzew 0 - 2 Mazur Karczew 31 października 2020 - 11:00
Józefovia Józefów 2 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 10 października 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa 10 października 2020 - 13:00
Victoria Sulejówek 8 - 0 Okęcie Warszawa 10 października 2020 - 17:00
KS Raszyn 2 - 1 Marcovia Marki AP 10 października 2020 - 12:00
Drukarz Warszawa 1 - 1 Znicz II Pruszków 10 października 2020 - 11:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
MKS Piaseczno 0 - 2 Znicz II Pruszków 17 października 2020 - 12:00
Marcovia Marki AP 1 - 4 Drukarz Warszawa 17 października 2020 - 13:00
Okęcie Warszawa 0 - 5 KS Raszyn 17 października 2020 - 11:00
Escola Varsovia Warszawa 4 - 9 Victoria Sulejówek 17 października 2020 - 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 2 Ząbkovia Ząbki 17 października 2020 - 15:00
Mazur Karczew 3 - 0 Józefovia Józefów 21 listopada 2020 - 12:00
Unia Warszawa 1 - 0 Sparta Jazgarzew 17 października 2020 - 12:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Sparta Jazgarzew 1 - 4 MKS Piaseczno 24 października 2020 - 11:00
Józefovia Józefów 1 - 3 Unia Warszawa 24 października 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 Mazur Karczew 24 października 2020 - 13:00
Victoria Sulejówek 8 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 października 2020 - 19:00
KS Raszyn 1 - 1 Escola Varsovia Warszawa 21 listopada 2020 - 11:00
Drukarz Warszawa 5 - 0 Okęcie Warszawa 24 października 2020 - 10:00
Znicz II Pruszków 1 - 1 Marcovia Marki AP 11 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
MKS Piaseczno 5 - 2 Marcovia Marki AP 7 listopada 2020 - 12:00
Znicz II Pruszków 1 - 1 Okęcie Warszawa 7 listopada 2020 - 12:00
Drukarz Warszawa 7 - 1 Escola Varsovia Warszawa 7 listopada 2020 - 10:00
KS Raszyn 4 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 listopada 2020 - 19:00
Victoria Sulejówek 3 - 0 Mazur Karczew 7 listopada 2020 - 17:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 2 Unia Warszawa 7 listopada 2020 - 13:00
Józefovia Józefów 5 - 0 Sparta Jazgarzew 7 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Józefovia Józefów 0 - 2 MKS Piaseczno 14 listopada 2020 - 12:00
Sparta Jazgarzew 1 - 3 Ząbkovia Ząbki 14 listopada 2020 - 11:00
Unia Warszawa 0 - 4 Victoria Sulejówek 14 listopada 2020 - 12:00
Mazur Karczew 0 - 3 KS Raszyn 14 listopada 2020 - 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 3 Drukarz Warszawa 14 listopada 2020 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 4 - 1 Znicz II Pruszków 14 listopada 2020 - 10:00
Okęcie Warszawa 0 - 5 Marcovia Marki AP 14 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Okęcie Warszawa
Marcovia Marki AP - Escola Varsovia Warszawa
Znicz II Pruszków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa - Mazur Karczew
KS Raszyn - Unia Warszawa
Victoria Sulejówek - Sparta Jazgarzew
Ząbkovia Ząbki - Józefovia Józefów
Kolejka 17 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki - MKS Piaseczno
Józefovia Józefów - Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew - KS Raszyn
Unia Warszawa - Drukarz Warszawa
Mazur Karczew - Znicz II Pruszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Marcovia Marki AP
Escola Varsovia Warszawa - Okęcie Warszawa
Kolejka 18 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Escola Varsovia Warszawa
Okęcie Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Marcovia Marki AP - Mazur Karczew
Znicz II Pruszków - Unia Warszawa
Drukarz Warszawa - Sparta Jazgarzew
KS Raszyn - Józefovia Józefów
Victoria Sulejówek - Ząbkovia Ząbki
Kolejka 19 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno
Ząbkovia Ząbki - KS Raszyn
Józefovia Józefów - Drukarz Warszawa
Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków
Unia Warszawa - Marcovia Marki AP
Mazur Karczew - Okęcie Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 20 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa - Mazur Karczew
Okęcie Warszawa - Unia Warszawa
Marcovia Marki AP - Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków - Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa - Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn - Victoria Sulejówek
Kolejka 21 [szczegóły]  
KS Raszyn - MKS Piaseczno
Victoria Sulejówek - Drukarz Warszawa
Ząbkovia Ząbki - Znicz II Pruszków
Józefovia Józefów - Marcovia Marki AP
Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa
Unia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Mazur Karczew - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 22 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Mazur Karczew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Unia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Sparta Jazgarzew
Okęcie Warszawa - Józefovia Józefów
Marcovia Marki AP - Ząbkovia Ząbki
Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa - KS Raszyn
Kolejka 23 [szczegóły]  
Drukarz Warszawa - MKS Piaseczno
KS Raszyn - Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek - Marcovia Marki AP
Ząbkovia Ząbki - Okęcie Warszawa
Józefovia Józefów - Escola Varsovia Warszawa
Sparta Jazgarzew - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Unia Warszawa - Mazur Karczew
Kolejka 24 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Unia Warszawa
Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Józefovia Józefów
Escola Varsovia Warszawa - Ząbkovia Ząbki
Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek
Marcovia Marki AP - KS Raszyn
Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa
Kolejka 25 [szczegóły]  
Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno
Drukarz Warszawa - Marcovia Marki AP
KS Raszyn - Okęcie Warszawa
Victoria Sulejówek - Escola Varsovia Warszawa
Ząbkovia Ząbki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Józefovia Józefów - Mazur Karczew
Sparta Jazgarzew - Unia Warszawa
Kolejka 26 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Sparta Jazgarzew
Unia Warszawa - Józefovia Józefów
Mazur Karczew - Ząbkovia Ząbki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Escola Varsovia Warszawa - KS Raszyn
Okęcie Warszawa - Drukarz Warszawa
Marcovia Marki AP - Znicz II Pruszków