MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Ruch Zdzieszowice | 42 | 117 | 38 | 3 | 1 | 163 - 24 | ||||||
2. | LZS Starowice Dolne | 42 | 99 | 31 | 6 | 5 | 115 - 39 | ||||||
3. | Agroplon Głuszyna | 42 | 83 | 24 | 11 | 7 | 80 - 38 | ||||||
4. | Porawie Większyce | 42 | 82 | 25 | 7 | 10 | 92 - 52 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 |
5. | Małapanew Ozimek | 42 | 82 | 25 | 7 | 10 | 90 - 48 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 |
6. | Unia Krapkowice | 42 | 63 | 18 | 9 | 15 | 79 - 69 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 4 |
7. | Piast Strzelce Opolskie | 42 | 63 | 19 | 6 | 17 | 69 - 65 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 4 |
8. | Odra II Opole | 42 | 63 | 19 | 6 | 17 | 83 - 61 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 - 8 |
9. | MKS Gogolin | 42 | 62 | 16 | 14 | 12 | 84 - 68 | ||||||
10. | Skalnik Gracze | 42 | 60 | 17 | 9 | 16 | 61 - 57 | ||||||
11. | Polonia Głubczyce | 42 | 59 | 19 | 2 | 21 | 91 - 74 | ||||||
12. | Victoria Chróścice | 42 | 55 | 16 | 7 | 19 | 85 - 105 | ||||||
13. | LZS Skorogoszcz | 42 | 52 | 14 | 10 | 18 | 68 - 82 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 |
14. | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 42 | 52 | 15 | 7 | 20 | 78 - 88 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 |
15. | Fortuna Głogówek | 42 | 50 | 13 | 11 | 18 | 75 - 87 | ||||||
16. | OKS Olesno | 42 | 49 | 14 | 7 | 21 | 68 - 91 | ||||||
17. | Pogoń Prudnik | 42 | 43 | 12 | 7 | 23 | 68 - 109 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 |
18. | Start Namysłów | 42 | 43 | 11 | 10 | 21 | 38 - 71 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 |
19. | GKS Głuchołazy | 42 | 41 | 11 | 8 | 23 | 55 - 92 | ||||||
20. | LZS Walce | 42 | 36 | 11 | 3 | 28 | 54 - 110 | ||||||
21. | Olimpia Lewin Brzeski | 42 | 30 | 7 | 9 | 26 | 48 - 118 | ||||||
22. | Swornica Czarnowąsy | 42 | 21 | 6 | 3 | 33 | 22 - 118 |
OKS Olesno | 0 - 3 | Agroplon Głuszyna | 10 października 2020 - 15:00 |
MKS Gogolin | 4 - 1 | Piast Strzelce Opolskie | 10 października 2020 - 15:00 |
Małapanew Ozimek | 3 - 0 | Polonia Głubczyce | 21 października 2020 - 16:30 |
LZS Starowice Dolne | 4 - 2 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 10 października 2020 - 15:00 |
LZS Walce | 0 - 4 | Odra II Opole | 10 października 2020 - 15:00 |
Victoria Chróścice | 3 - 1 | Pogoń Prudnik | 10 października 2020 - 15:00 |
Unia Krapkowice | 5 - 1 | Olimpia Lewin Brzeski | 10 października 2020 - 15:00 |
GKS Głuchołazy | 3 - 0 | Porawie Większyce | 10 października 2020 - 15:00 |
Ruch Zdzieszowice | 4 - 1 | Fortuna Głogówek | 10 października 2020 - 15:00 |
Skalnik Gracze | 0 - 0 | Swornica Czarnowąsy | 10 października 2020 - 13:00 |
Start Namysłów | 2 - 1 | LZS Skorogoszcz | 10 października 2020 - 15:00 |