IV liga - opolska - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ruch Zdzieszowice 21 57 18 3 0 91 - 10
2. LZS Starowice Dolne 21 48 15 3 3 55 - 21 1 1 0 1 0 0 - 0
3. Agroplon Głuszyna 21 48 14 6 1 44 - 14 1 1 0 1 0 0 - 0
4. Porawie Większyce 21 42 13 3 5 54 - 23
5. Małapanew Ozimek 21 40 12 4 5 50 - 26
6. MKS Gogolin 21 35 9 8 4 44 - 25 2 4 1 1 0 7 - 2
7. Unia Krapkowice 21 35 10 5 6 44 - 32 2 2 0 2 0 4 - 4
8. Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 35 10 5 6 50 - 42 2 1 0 1 1 2 - 7
9. Victoria Chróścice 21 32 10 2 9 46 - 50
10. Odra II Opole 21 31 10 1 10 43 - 34
11. Piast Strzelce Opolskie 21 29 8 5 8 33 - 32 1 1 0 1 0 2 - 2
12. LZS Skorogoszcz 21 29 8 5 8 38 - 39 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Polonia Głubczyce 21 28 9 1 11 47 - 41
14. Skalnik Gracze 21 24 6 6 9 24 - 28
15. Fortuna Głogówek 21 21 5 6 10 39 - 55 2 4 1 1 0 6 - 2
16. Start Namysłów 21 21 5 6 10 21 - 39 2 2 0 2 0 2 - 2
17. Swornica Czarnowąsy 21 21 6 3 12 22 - 55 2 1 0 1 1 2 - 6
18. OKS Olesno 21 20 6 2 13 31 - 52
19. Olimpia Lewin Brzeski 21 18 5 3 13 23 - 64
20. GKS Głuchołazy 21 15 4 3 14 22 - 57
21. LZS Walce 21 13 4 1 16 24 - 62
22. Pogoń Prudnik 21 9 2 3 16 18 - 62


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 21

Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły]  
LZS Walce 1 - 2 OKS Olesno 25 lipca 2020 - 17:00
Victoria Chróścice 1 - 0 LZS Starowice Dolne 25 lipca 2020 - 17:00
Unia Krapkowice 3 - 2 Małapanew Ozimek 25 lipca 2020 - 17:00
GKS Głuchołazy 0 - 1 MKS Gogolin 25 lipca 2020 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Agroplon Głuszyna 25 lipca 2020 - 17:00
Skalnik Gracze 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 25 lipca 2020 - 13:00
Start Namysłów 2 - 0 Polonia Głubczyce 25 lipca 2020 - 17:00
LZS Skorogoszcz 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 lipca 2020 - 15:00
Swornica Czarnowąsy 1 - 0 Odra II Opole 25 lipca 2020 - 17:00
Fortuna Głogówek 2 - 2 Pogoń Prudnik 25 lipca 2020 - 17:00
Porawie Większyce 9 - 0 Olimpia Lewin Brzeski 25 lipca 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 0 - 2 Olimpia Lewin Brzeski 1 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Prudnik 0 - 4 Porawie Większyce 1 sierpnia 2020 - 17:00
Odra II Opole 6 - 1 Fortuna Głogówek 1 sierpnia 2020 - 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Swornica Czarnowąsy 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Głubczyce 2 - 3 LZS Skorogoszcz 1 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1 - 0 Start Namysłów 1 sierpnia 2020 - 17:00
Agroplon Głuszyna 2 - 1 Skalnik Gracze 1 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Gogolin 0 - 5 Ruch Zdzieszowice 1 sierpnia 2020 - 17:00
Małapanew Ozimek 2 - 0 GKS Głuchołazy 1 sierpnia 2020 - 17:00
LZS Starowice Dolne 1 - 0 Unia Krapkowice 1 sierpnia 2020 - 17:00
LZS Walce 1 - 2 Victoria Chróścice 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Victoria Chróścice 2 - 1 OKS Olesno 8 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Krapkowice 4 - 1 LZS Walce 8 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Głuchołazy 0 - 7 LZS Starowice Dolne 8 sierpnia 2020 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Małapanew Ozimek 8 sierpnia 2020 - 17:00
Skalnik Gracze 2 - 1 MKS Gogolin 8 sierpnia 2020 - 13:00
Start Namysłów 0 - 3 Agroplon Głuszyna 9 września 2020 - 17:30
LZS Skorogoszcz 2 - 2 Piast Strzelce Opolskie 9 sierpnia 2020 - 15:00
Swornica Czarnowąsy 1 - 2 Polonia Głubczyce 8 sierpnia 2020 - 17:00
Fortuna Głogówek 0 - 5 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 sierpnia 2020 - 17:00
Porawie Większyce 4 - 0 Odra II Opole 8 sierpnia 2020 - 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 0 Pogoń Prudnik 8 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 4 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 2 - 3 Pogoń Prudnik 12 sierpnia 2020 - 18:00
Odra II Opole 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 12 sierpnia 2020 - 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Porawie Większyce 12 sierpnia 2020 - 18:00
Polonia Głubczyce 3 - 3 Fortuna Głogówek 12 sierpnia 2020 - 18:00
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Swornica Czarnowąsy 12 sierpnia 2020 - 18:00
Agroplon Głuszyna 3 - 0 LZS Skorogoszcz 2 września 2020 - 17:30
MKS Gogolin 4 - 0 Start Namysłów 12 sierpnia 2020 - 18:00
Małapanew Ozimek 3 - 3 Skalnik Gracze 12 sierpnia 2020 - 18:00
LZS Starowice Dolne 2 - 2 Ruch Zdzieszowice 12 sierpnia 2020 - 18:00
LZS Walce 3 - 1 GKS Głuchołazy 12 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Chróścice 1 - 3 Unia Krapkowice 12 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 5 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Unia Krapkowice 6 - 1 OKS Olesno 15 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Głuchołazy 2 - 1 Victoria Chróścice 15 sierpnia 2020 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 6 - 1 LZS Walce 16 września 2020 - 17:00
Skalnik Gracze 1 - 0 LZS Starowice Dolne 15 sierpnia 2020 - 11:00
Start Namysłów 2 - 0 Małapanew Ozimek 15 sierpnia 2020 - 17:00
LZS Skorogoszcz 0 - 0 MKS Gogolin 16 sierpnia 2020 - 15:00
Swornica Czarnowąsy 0 - 1 Agroplon Głuszyna 19 sierpnia 2020 - 18:00
Fortuna Głogówek 1 - 2 Piast Strzelce Opolskie 15 sierpnia 2020 - 17:00
Porawie Większyce 2 - 0 Polonia Głubczyce 23 września 2020 - 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Prudnik 0 - 3 Odra II Opole 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 1 - 5 Odra II Opole 22 sierpnia 2020 - 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 0 Pogoń Prudnik 22 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Głubczyce 11 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 22 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0 - 2 Porawie Większyce 22 sierpnia 2020 - 17:00
Agroplon Głuszyna 3 - 0 Fortuna Głogówek 22 sierpnia 2020 - 13:00
MKS Gogolin 1 - 2 Swornica Czarnowąsy 22 sierpnia 2020 - 17:00
Małapanew Ozimek 1 - 2 LZS Skorogoszcz 22 sierpnia 2020 - 13:00
LZS Starowice Dolne 2 - 0 Start Namysłów 22 sierpnia 2020 - 17:00
LZS Walce 0 - 2 Skalnik Gracze 22 sierpnia 2020 - 17:00
Victoria Chróścice 0 - 8 Ruch Zdzieszowice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Krapkowice 1 - 1 GKS Głuchołazy 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły]  
GKS Głuchołazy 3 - 4 OKS Olesno 26 sierpnia 2020 - 17:30
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Unia Krapkowice 26 sierpnia 2020 - 17:30
Skalnik Gracze 0 - 1 Victoria Chróścice 26 sierpnia 2020 - 17:30
Start Namysłów 3 - 0 LZS Walce 26 sierpnia 2020 - 17:30
LZS Skorogoszcz 0 - 2 LZS Starowice Dolne 25 sierpnia 2020 - 17:30
Swornica Czarnowąsy 0 - 3 Małapanew Ozimek 26 sierpnia 2020 - 17:30
Fortuna Głogówek 1 - 1 MKS Gogolin 26 sierpnia 2020 - 17:30
Porawie Większyce 4 - 0 Agroplon Głuszyna 26 sierpnia 2020 - 17:30
Olimpia Lewin Brzeski 0 - 3 Piast Strzelce Opolskie 26 sierpnia 2020 - 17:30
Pogoń Prudnik 1 - 3 Polonia Głubczyce 26 sierpnia 2020 - 17:30
Odra II Opole 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 sierpnia 2020 - 17:30
Kolejka 8 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 sierpnia 2020 - 13:00
Polonia Głubczyce 2 - 1 Odra II Opole 29 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie 6 - 1 Pogoń Prudnik 29 sierpnia 2020 - 17:00
Agroplon Głuszyna 1 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 29 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Gogolin 0 - 0 Porawie Większyce 29 sierpnia 2020 - 17:00
Małapanew Ozimek 4 - 1 Fortuna Głogówek 29 sierpnia 2020 - 17:00
LZS Starowice Dolne 6 - 0 Swornica Czarnowąsy 29 sierpnia 2020 - 17:00
LZS Walce 2 - 0 LZS Skorogoszcz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Victoria Chróścice 0 - 0 Start Namysłów 29 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Krapkowice 3 - 0 Skalnik Gracze 29 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Głuchołazy 0 - 5 Ruch Zdzieszowice 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 9 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 OKS Olesno 5 września 2020 - 16:30
Skalnik Gracze 5 - 1 GKS Głuchołazy 5 września 2020 - 13:00
Start Namysłów 1 - 2 Unia Krapkowice 5 września 2020 - 16:30
LZS Skorogoszcz 2 - 4 Victoria Chróścice 5 września 2020 - 16:30
Swornica Czarnowąsy 3 - 1 LZS Walce 5 września 2020 - 16:30
Fortuna Głogówek 1 - 5 LZS Starowice Dolne 5 września 2020 - 16:30
Porawie Większyce 2 - 2 Małapanew Ozimek 5 września 2020 - 16:30
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 1 MKS Gogolin 5 września 2020 - 13:00
Pogoń Prudnik 1 - 3 Agroplon Głuszyna 5 września 2020 - 16:30
Odra II Opole 0 - 3 Piast Strzelce Opolskie 5 września 2020 - 16:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 2 Polonia Głubczyce 5 września 2020 - 16:30
Kolejka 10 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 2 - 1 Polonia Głubczyce 12 września 2020 - 16:30
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 września 2020 - 16:30
Agroplon Głuszyna 3 - 1 Odra II Opole 12 września 2020 - 16:30
MKS Gogolin 6 - 1 Pogoń Prudnik 12 września 2020 - 16:30
Małapanew Ozimek 3 - 0 Olimpia Lewin Brzeski 12 września 2020 - 16:30
LZS Starowice Dolne 2 - 4 Porawie Większyce 12 września 2020 - 16:30
LZS Walce 2 - 2 Fortuna Głogówek 12 września 2020 - 16:30
Victoria Chróścice 8 - 0 Swornica Czarnowąsy 12 września 2020 - 16:30
Unia Krapkowice 1 - 2 LZS Skorogoszcz 12 września 2020 - 16:30
GKS Głuchołazy 0 - 4 Start Namysłów 12 września 2020 - 16:30
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Skalnik Gracze 12 września 2020 - 16:30
Kolejka 11 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Skalnik Gracze 1 - 3 OKS Olesno 19 września 2020 - 13:00
Start Namysłów 1 - 6 Ruch Zdzieszowice 19 września 2020 - 16:00
LZS Skorogoszcz 2 - 2 GKS Głuchołazy 19 września 2020 - 13:00
Swornica Czarnowąsy 3 - 1 Unia Krapkowice 19 września 2020 - 16:00
Fortuna Głogówek 2 - 7 Victoria Chróścice 19 września 2020 - 16:00
Porawie Większyce 5 - 1 LZS Walce 19 września 2020 - 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 4 LZS Starowice Dolne 19 września 2020 - 13:00
Pogoń Prudnik 0 - 1 Małapanew Ozimek 19 września 2020 - 16:00
Odra II Opole 0 - 4 MKS Gogolin 19 września 2020 - 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Agroplon Głuszyna 19 września 2020 - 16:00
Polonia Głubczyce 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 12 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 26 września 2020 - 16:00
Agroplon Głuszyna 4 - 1 Polonia Głubczyce 26 września 2020 - 16:00
MKS Gogolin 5 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 września 2020 - 16:00
Małapanew Ozimek 2 - 0 Odra II Opole 26 września 2020 - 16:00
LZS Starowice Dolne 3 - 2 Pogoń Prudnik 26 września 2020 - 16:00
LZS Walce 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 26 września 2020 - 16:00
Victoria Chróścice 1 - 2 Porawie Większyce 26 września 2020 - 16:00
Unia Krapkowice 2 - 1 Fortuna Głogówek 26 września 2020 - 16:00
GKS Głuchołazy 3 - 1 Swornica Czarnowąsy 26 września 2020 - 16:00
Ruch Zdzieszowice 8 - 0 LZS Skorogoszcz 26 września 2020 - 15:00
Skalnik Gracze 1 - 1 Start Namysłów 26 września 2020 - 13:00
Kolejka 13 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Start Namysłów 0 - 4 OKS Olesno 3 października 2020 - 14:30
LZS Skorogoszcz 3 - 1 Skalnik Gracze 4 października 2020 - 15:30
Swornica Czarnowąsy 0 - 7 Ruch Zdzieszowice 3 października 2020 - 15:30
Fortuna Głogówek 7 - 1 GKS Głuchołazy 3 października 2020 - 13:00
Porawie Większyce 2 - 3 Unia Krapkowice 3 października 2020 - 15:30
Olimpia Lewin Brzeski 0 - 3 Victoria Chróścice 3 października 2020 - 13:00
Pogoń Prudnik 3 - 1 LZS Walce 3 października 2020 - 15:30
Odra II Opole 1 - 2 LZS Starowice Dolne 3 października 2020 - 15:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 8 Małapanew Ozimek 3 października 2020 - 15:30
Polonia Głubczyce 1 - 3 MKS Gogolin 3 października 2020 - 15:30
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Agroplon Głuszyna 3 października 2020 - 15:30
Kolejka 14 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 0 - 3 Agroplon Głuszyna 10 października 2020 - 15:00
MKS Gogolin 4 - 1 Piast Strzelce Opolskie 10 października 2020 - 15:00
Małapanew Ozimek 3 - 0 Polonia Głubczyce 21 października 2020 - 16:30
LZS Starowice Dolne 4 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 października 2020 - 15:00
LZS Walce 0 - 4 Odra II Opole 10 października 2020 - 15:00
Victoria Chróścice 3 - 1 Pogoń Prudnik 10 października 2020 - 15:00
Unia Krapkowice 5 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 10 października 2020 - 15:00
GKS Głuchołazy 3 - 0 Porawie Większyce 10 października 2020 - 15:00
Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Fortuna Głogówek 10 października 2020 - 15:00
Skalnik Gracze 0 - 0 Swornica Czarnowąsy 10 października 2020 - 13:00
Start Namysłów 2 - 1 LZS Skorogoszcz 10 października 2020 - 15:00
Kolejka 15 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
LZS Skorogoszcz 1 - 3 OKS Olesno 18 października 2020 - 14:30
Swornica Czarnowąsy 1 - 1 Start Namysłów 17 października 2020 - 14:30
Fortuna Głogówek 1 - 2 Skalnik Gracze 17 października 2020 - 16:30
Porawie Większyce 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 17 października 2020 - 14:30
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 0 GKS Głuchołazy 17 października 2020 - 13:00
Pogoń Prudnik 2 - 2 Unia Krapkowice 17 października 2020 - 14:30
Odra II Opole 8 - 0 Victoria Chróścice 17 października 2020 - 14:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 - 1 LZS Walce 17 października 2020 - 14:30
Polonia Głubczyce 2 - 3 LZS Starowice Dolne 17 października 2020 - 14:30
Piast Strzelce Opolskie 1 - 0 Małapanew Ozimek 17 października 2020 - 14:30
Agroplon Głuszyna 1 - 1 MKS Gogolin 17 października 2020 - 14:30
Kolejka 16 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 1 - 2 MKS Gogolin 24 października 2020 - 14:30
Małapanew Ozimek 1 - 1 Agroplon Głuszyna 24 października 2020 - 14:30
LZS Starowice Dolne 3 - 0 Piast Strzelce Opolskie 24 października 2020 - 14:30
LZS Walce 4 - 1 Polonia Głubczyce 11 listopada 2020 - 13:00
Victoria Chróścice 2 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 października 2020 - 14:30
Unia Krapkowice 0 - 2 Odra II Opole 24 października 2020 - 14:30
GKS Głuchołazy 4 - 0 Pogoń Prudnik 24 października 2020 - 14:30
Ruch Zdzieszowice 8 - 0 Olimpia Lewin Brzeski 24 października 2020 - 14:30
Skalnik Gracze 1 - 1 Porawie Większyce 24 października 2020 - 13:00
Start Namysłów 1 - 1 Fortuna Głogówek 24 października 2020 - 14:30
LZS Skorogoszcz 4 - 0 Swornica Czarnowąsy 25 października 2020 - 14:00
Kolejka 17 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Swornica Czarnowąsy 5 - 1 OKS Olesno 31 października 2020 - 14:00
Fortuna Głogówek 0 - 0 LZS Skorogoszcz 31 października 2020 - 14:30
Porawie Większyce 4 - 0 Start Namysłów 31 października 2020 - 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 0 Skalnik Gracze 31 października 2020 - 13:00
Pogoń Prudnik 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 31 października 2020 - 14:00
Odra II Opole 0 - 0 GKS Głuchołazy 31 października 2020 - 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Unia Krapkowice 2 grudnia 2020 - 20:15
Polonia Głubczyce 5 - 0 Victoria Chróścice 31 października 2020 - 14:00
Piast Strzelce Opolskie 2 - 1 LZS Walce 31 października 2020 - 14:00
Agroplon Głuszyna 0 - 0 LZS Starowice Dolne 31 października 2020 - 14:00
MKS Gogolin 0 - 2 Małapanew Ozimek 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 3 - 5 Małapanew Ozimek 7 listopada 2020 - 13:30
LZS Starowice Dolne 2 - 2 MKS Gogolin 7 listopada 2020 - 13:30
LZS Walce 0 - 6 Agroplon Głuszyna 7 listopada 2020 - 13:30
Victoria Chróścice 5 - 3 Piast Strzelce Opolskie 7 listopada 2020 - 14:00
Unia Krapkowice 0 - 3 Polonia Głubczyce 7 listopada 2020 - 13:30
GKS Głuchołazy 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 listopada 2020 - 13:30
Ruch Zdzieszowice 6 - 0 Odra II Opole 7 listopada 2020 - 13:30
Skalnik Gracze 1 - 0 Pogoń Prudnik 7 listopada 2020 - 13:30
Start Namysłów 2 - 2 Olimpia Lewin Brzeski 7 listopada 2020 - 13:30
LZS Skorogoszcz 4 - 0 Porawie Większyce 7 listopada 2020 - 13:30
Swornica Czarnowąsy 1 - 5 Fortuna Głogówek 7 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 19 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Fortuna Głogówek 3 - 1 OKS Olesno 14 listopada 2020 - 13:30
Porawie Większyce 3 - 0 Swornica Czarnowąsy 14 listopada 2020 - 13:30
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 2 LZS Skorogoszcz 14 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Prudnik 0 - 0 Start Namysłów 14 listopada 2020 - 13:30
Odra II Opole 1 - 0 Skalnik Gracze 25 listopada 2020 - 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 6 Ruch Zdzieszowice 14 listopada 2020 - 13:30
Polonia Głubczyce 4 - 0 GKS Głuchołazy 14 listopada 2020 - 13:30
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 Unia Krapkowice 14 listopada 2020 - 13:30
Agroplon Głuszyna 2 - 1 Victoria Chróścice 14 listopada 2020 - 13:30
MKS Gogolin 4 - 1 LZS Walce 14 listopada 2020 - 13:30
Małapanew Ozimek 1 - 2 LZS Starowice Dolne 14 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 20 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
OKS Olesno 1 - 2 LZS Starowice Dolne 21 listopada 2020 - 13:00
LZS Walce 0 - 1 Małapanew Ozimek 21 listopada 2020 - 13:00
Victoria Chróścice 2 - 2 MKS Gogolin 21 listopada 2020 - 13:00
Unia Krapkowice 2 - 2 Agroplon Głuszyna 22 listopada 2020 - 13:30
GKS Głuchołazy 1 - 4 Piast Strzelce Opolskie 21 listopada 2020 - 13:00
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Polonia Głubczyce 21 listopada 2020 - 13:00
Skalnik Gracze 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 grudnia 2020 - 13:00
Start Namysłów 0 - 4 Odra II Opole 21 listopada 2020 - 13:00
LZS Skorogoszcz 7 - 0 Pogoń Prudnik 22 listopada 2020 - 13:00
Swornica Czarnowąsy 0 - 3 Olimpia Lewin Brzeski 21 listopada 2020 - 13:00
Fortuna Głogówek 3 - 1 Porawie Większyce 21 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 21 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły]  
Porawie Większyce 2 - 0 OKS Olesno 28 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 3 Fortuna Głogówek 28 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Prudnik 1 - 2 Swornica Czarnowąsy 28 listopada 2020 - 13:00
Odra II Opole 3 - 1 LZS Skorogoszcz 28 listopada 2020 - 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Start Namysłów 28 listopada 2020 - 13:00
Polonia Głubczyce 2 - 1 Skalnik Gracze 28 listopada 2020 - 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 29 listopada 2020 - 13:00
Agroplon Głuszyna 2 - 0 GKS Głuchołazy 28 listopada 2020 - 13:00
MKS Gogolin 2 - 2 Unia Krapkowice 28 listopada 2020 - 13:00
Małapanew Ozimek 4 - 2 Victoria Chróścice 28 listopada 2020 - 13:00
LZS Starowice Dolne 3 - 0 LZS Walce 28 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 22 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - LZS Walce 6 marca 2021 - 15:00
LZS Starowice Dolne - Victoria Chróścice 6 marca 2021 - 15:00
Małapanew Ozimek - Unia Krapkowice 6 marca 2021 - 15:00
MKS Gogolin - GKS Głuchołazy 6 marca 2021 - 15:00
Agroplon Głuszyna - Ruch Zdzieszowice 6 marca 2021 - 15:00
Piast Strzelce Opolskie - Skalnik Gracze 6 marca 2021 - 15:00
Polonia Głubczyce - Start Namysłów 6 marca 2021 - 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - LZS Skorogoszcz 6 marca 2021 - 15:00
Odra II Opole - Swornica Czarnowąsy 6 marca 2021 - 15:00
Pogoń Prudnik - Fortuna Głogówek 6 marca 2021 - 15:00
Olimpia Lewin Brzeski - Porawie Większyce 6 marca 2021 - 15:00
Kolejka 23 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno 13 marca 2021 - 15:00
Porawie Większyce - Pogoń Prudnik 13 marca 2021 - 15:00
Fortuna Głogówek - Odra II Opole 13 marca 2021 - 15:00
Swornica Czarnowąsy - Chemik Kędzierzyn-Koźle 13 marca 2021 - 15:00
LZS Skorogoszcz - Polonia Głubczyce 13 marca 2021 - 15:00
Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 13 marca 2021 - 15:00
Skalnik Gracze - Agroplon Głuszyna 13 marca 2021 - 15:00
Ruch Zdzieszowice - MKS Gogolin 13 marca 2021 - 15:00
GKS Głuchołazy - Małapanew Ozimek 13 marca 2021 - 15:00
Unia Krapkowice - LZS Starowice Dolne 13 marca 2021 - 15:00
Victoria Chróścice - LZS Walce 13 marca 2021 - 15:00
Kolejka 24 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Victoria Chróścice 20 marca 2021 - 15:00
LZS Walce - Unia Krapkowice 20 marca 2021 - 15:00
LZS Starowice Dolne - GKS Głuchołazy 20 marca 2021 - 15:00
Małapanew Ozimek - Ruch Zdzieszowice 20 marca 2021 - 15:00
MKS Gogolin - Skalnik Gracze 20 marca 2021 - 15:00
Agroplon Głuszyna - Start Namysłów 20 marca 2021 - 15:00
Piast Strzelce Opolskie - LZS Skorogoszcz 20 marca 2021 - 15:00
Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy 20 marca 2021 - 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Fortuna Głogówek 20 marca 2021 - 15:00
Odra II Opole - Porawie Większyce 20 marca 2021 - 15:00
Pogoń Prudnik - Olimpia Lewin Brzeski 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 25 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Pogoń Prudnik - OKS Olesno 27 marca 2021 - 15:30
Olimpia Lewin Brzeski - Odra II Opole 27 marca 2021 - 15:30
Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 marca 2021 - 15:30
Fortuna Głogówek - Polonia Głubczyce 27 marca 2021 - 15:30
Swornica Czarnowąsy - Piast Strzelce Opolskie 27 marca 2021 - 15:30
LZS Skorogoszcz - Agroplon Głuszyna 27 marca 2021 - 15:30
Start Namysłów - MKS Gogolin 27 marca 2021 - 15:30
Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 27 marca 2021 - 15:30
Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice Dolne 27 marca 2021 - 15:30
GKS Głuchołazy - LZS Walce 27 marca 2021 - 15:30
Unia Krapkowice - Victoria Chróścice 27 marca 2021 - 15:30
Kolejka 26 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Unia Krapkowice 3 kwietnia 2021 - 13:00
Victoria Chróścice - GKS Głuchołazy 3 kwietnia 2021 - 13:00
LZS Walce - Ruch Zdzieszowice 3 kwietnia 2021 - 13:00
LZS Starowice Dolne - Skalnik Gracze 3 kwietnia 2021 - 13:00
Małapanew Ozimek - Start Namysłów 3 kwietnia 2021 - 13:00
MKS Gogolin - LZS Skorogoszcz 3 kwietnia 2021 - 13:00
Agroplon Głuszyna - Swornica Czarnowąsy 3 kwietnia 2021 - 13:00
Piast Strzelce Opolskie - Fortuna Głogówek 3 kwietnia 2021 - 13:00
Polonia Głubczyce - Porawie Większyce 3 kwietnia 2021 - 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Olimpia Lewin Brzeski 3 kwietnia 2021 - 13:00
Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 27 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Odra II Opole - OKS Olesno 10 kwietnia 2021 - 16:00
Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn-Koźle 10 kwietnia 2021 - 16:00
Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Głubczyce 10 kwietnia 2021 - 16:00
Porawie Większyce - Piast Strzelce Opolskie 10 kwietnia 2021 - 16:00
Fortuna Głogówek - Agroplon Głuszyna 10 kwietnia 2021 - 16:00
Swornica Czarnowąsy - MKS Gogolin 10 kwietnia 2021 - 16:00
LZS Skorogoszcz - Małapanew Ozimek 10 kwietnia 2021 - 16:00
Start Namysłów - LZS Starowice Dolne 10 kwietnia 2021 - 16:00
Skalnik Gracze - LZS Walce 10 kwietnia 2021 - 16:00
Ruch Zdzieszowice - Victoria Chróścice 10 kwietnia 2021 - 16:00
GKS Głuchołazy - Unia Krapkowice 10 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 28 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - GKS Głuchołazy 17 kwietnia 2021 - 16:30
Unia Krapkowice - Ruch Zdzieszowice 17 kwietnia 2021 - 16:30
Victoria Chróścice - Skalnik Gracze 17 kwietnia 2021 - 16:30
LZS Walce - Start Namysłów 17 kwietnia 2021 - 16:30
LZS Starowice Dolne - LZS Skorogoszcz 17 kwietnia 2021 - 16:30
Małapanew Ozimek - Swornica Czarnowąsy 17 kwietnia 2021 - 16:30
MKS Gogolin - Fortuna Głogówek 17 kwietnia 2021 - 16:30
Agroplon Głuszyna - Porawie Większyce 17 kwietnia 2021 - 16:30
Piast Strzelce Opolskie - Olimpia Lewin Brzeski 17 kwietnia 2021 - 16:30
Polonia Głubczyce - Pogoń Prudnik 17 kwietnia 2021 - 16:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra II Opole 17 kwietnia 2021 - 16:30
Kolejka 29 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - OKS Olesno 24 kwietnia 2021 - 17:00
Odra II Opole - Polonia Głubczyce 24 kwietnia 2021 - 17:00
Pogoń Prudnik - Piast Strzelce Opolskie 24 kwietnia 2021 - 17:00
Olimpia Lewin Brzeski - Agroplon Głuszyna 24 kwietnia 2021 - 17:00
Porawie Większyce - MKS Gogolin 24 kwietnia 2021 - 17:00
Fortuna Głogówek - Małapanew Ozimek 24 kwietnia 2021 - 17:00
Swornica Czarnowąsy - LZS Starowice Dolne 24 kwietnia 2021 - 17:00
LZS Skorogoszcz - LZS Walce 24 kwietnia 2021 - 17:00
Start Namysłów - Victoria Chróścice 24 kwietnia 2021 - 17:00
Skalnik Gracze - Unia Krapkowice 24 kwietnia 2021 - 17:00
Ruch Zdzieszowice - GKS Głuchołazy 24 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 30 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Ruch Zdzieszowice 1 maja 2021 - 17:00
GKS Głuchołazy - Skalnik Gracze 1 maja 2021 - 17:00
Unia Krapkowice - Start Namysłów 1 maja 2021 - 17:00
Victoria Chróścice - LZS Skorogoszcz 1 maja 2021 - 17:00
LZS Walce - Swornica Czarnowąsy 1 maja 2021 - 17:00
LZS Starowice Dolne - Fortuna Głogówek 1 maja 2021 - 17:00
Małapanew Ozimek - Porawie Większyce 1 maja 2021 - 17:00
MKS Gogolin - Olimpia Lewin Brzeski 1 maja 2021 - 17:00
Agroplon Głuszyna - Pogoń Prudnik 1 maja 2021 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie - Odra II Opole 1 maja 2021 - 17:00
Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 maja 2021 - 17:00
Kolejka 31 - 5. maja 2021 [szczegóły]  
Polonia Głubczyce - OKS Olesno 5 maja 2021 - 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Piast Strzelce Opolskie 5 maja 2021 - 18:00
Odra II Opole - Agroplon Głuszyna 5 maja 2021 - 18:00
Pogoń Prudnik - MKS Gogolin 5 maja 2021 - 18:00
Olimpia Lewin Brzeski - Małapanew Ozimek 5 maja 2021 - 18:00
Porawie Większyce - LZS Starowice Dolne 5 maja 2021 - 18:00
Fortuna Głogówek - LZS Walce 5 maja 2021 - 18:00
Swornica Czarnowąsy - Victoria Chróścice 5 maja 2021 - 18:00
LZS Skorogoszcz - Unia Krapkowice 5 maja 2021 - 18:00
Start Namysłów - GKS Głuchołazy 5 maja 2021 - 18:00
Skalnik Gracze - Ruch Zdzieszowice 5 maja 2021 - 18:00
Kolejka 32 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Skalnik Gracze 8 maja 2021 - 17:00
Ruch Zdzieszowice - Start Namysłów 8 maja 2021 - 17:00
GKS Głuchołazy - LZS Skorogoszcz 8 maja 2021 - 17:00
Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy 8 maja 2021 - 17:00
Victoria Chróścice - Fortuna Głogówek 8 maja 2021 - 17:00
LZS Walce - Porawie Większyce 8 maja 2021 - 17:00
LZS Starowice Dolne - Olimpia Lewin Brzeski 8 maja 2021 - 17:00
Małapanew Ozimek - Pogoń Prudnik 8 maja 2021 - 17:00
MKS Gogolin - Odra II Opole 8 maja 2021 - 17:00
Agroplon Głuszyna - Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 maja 2021 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie - Polonia Głubczyce 8 maja 2021 - 17:00
Kolejka 33 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Piast Strzelce Opolskie - OKS Olesno 15 maja 2021 - 17:00
Polonia Głubczyce - Agroplon Głuszyna 15 maja 2021 - 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - MKS Gogolin 15 maja 2021 - 17:00
Odra II Opole - Małapanew Ozimek 15 maja 2021 - 17:00
Pogoń Prudnik - LZS Starowice Dolne 15 maja 2021 - 17:00
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Walce 15 maja 2021 - 17:00
Porawie Większyce - Victoria Chróścice 15 maja 2021 - 17:00
Fortuna Głogówek - Unia Krapkowice 15 maja 2021 - 17:00
Swornica Czarnowąsy - GKS Głuchołazy 15 maja 2021 - 17:00
LZS Skorogoszcz - Ruch Zdzieszowice 15 maja 2021 - 17:00
Start Namysłów - Skalnik Gracze 15 maja 2021 - 17:00
Kolejka 34 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Start Namysłów 22 maja 2021 - 17:00
Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz 22 maja 2021 - 17:00
Ruch Zdzieszowice - Swornica Czarnowąsy 22 maja 2021 - 17:00
GKS Głuchołazy - Fortuna Głogówek 22 maja 2021 - 17:00
Unia Krapkowice - Porawie Większyce 22 maja 2021 - 17:00
Victoria Chróścice - Olimpia Lewin Brzeski 22 maja 2021 - 17:00
LZS Walce - Pogoń Prudnik 22 maja 2021 - 17:00
LZS Starowice Dolne - Odra II Opole 22 maja 2021 - 17:00
Małapanew Ozimek - Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 maja 2021 - 17:00
MKS Gogolin - Polonia Głubczyce 22 maja 2021 - 17:00
Agroplon Głuszyna - Piast Strzelce Opolskie 22 maja 2021 - 17:00
Kolejka 35 - 26. maja 2021 [szczegóły]  
Agroplon Głuszyna - OKS Olesno 26 maja 2021 - 18:00
Piast Strzelce Opolskie - MKS Gogolin 26 maja 2021 - 18:00
Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek 26 maja 2021 - 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - LZS Starowice Dolne 26 maja 2021 - 18:00
Odra II Opole - LZS Walce 26 maja 2021 - 18:00
Pogoń Prudnik - Victoria Chróścice 26 maja 2021 - 18:00
Olimpia Lewin Brzeski - Unia Krapkowice 26 maja 2021 - 18:00
Porawie Większyce - GKS Głuchołazy 26 maja 2021 - 18:00
Fortuna Głogówek - Ruch Zdzieszowice 26 maja 2021 - 18:00
Swornica Czarnowąsy - Skalnik Gracze 26 maja 2021 - 18:00
LZS Skorogoszcz - Start Namysłów 26 maja 2021 - 18:00
Kolejka 36 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - LZS Skorogoszcz 29 maja 2021 - 17:00
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy 29 maja 2021 - 17:00
Skalnik Gracze - Fortuna Głogówek 29 maja 2021 - 17:00
Ruch Zdzieszowice - Porawie Większyce 29 maja 2021 - 17:00
GKS Głuchołazy - Olimpia Lewin Brzeski 29 maja 2021 - 17:00
Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik 29 maja 2021 - 17:00
Victoria Chróścice - Odra II Opole 29 maja 2021 - 17:00
LZS Walce - Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 maja 2021 - 17:00
LZS Starowice Dolne - Polonia Głubczyce 29 maja 2021 - 17:00
Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Opolskie 29 maja 2021 - 17:00
MKS Gogolin - Agroplon Głuszyna 29 maja 2021 - 17:00
Kolejka 37 - 2. czerwca 2021 [szczegóły]  
MKS Gogolin - OKS Olesno 2 czerwca 2021 - 18:00
Agroplon Głuszyna - Małapanew Ozimek 2 czerwca 2021 - 18:00
Piast Strzelce Opolskie - LZS Starowice Dolne 2 czerwca 2021 - 18:00
Polonia Głubczyce - LZS Walce 2 czerwca 2021 - 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Victoria Chróścice 2 czerwca 2021 - 18:00
Odra II Opole - Unia Krapkowice 2 czerwca 2021 - 18:00
Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 2 czerwca 2021 - 18:00
Olimpia Lewin Brzeski - Ruch Zdzieszowice 2 czerwca 2021 - 18:00
Porawie Większyce - Skalnik Gracze 2 czerwca 2021 - 18:00
Fortuna Głogówek - Start Namysłów 2 czerwca 2021 - 18:00
Swornica Czarnowąsy - LZS Skorogoszcz 2 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 38 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy 5 czerwca 2021 - 17:00
LZS Skorogoszcz - Fortuna Głogówek 5 czerwca 2021 - 17:00
Start Namysłów - Porawie Większyce 5 czerwca 2021 - 17:00
Skalnik Gracze - Olimpia Lewin Brzeski 5 czerwca 2021 - 17:00
Ruch Zdzieszowice - Pogoń Prudnik 5 czerwca 2021 - 17:00
GKS Głuchołazy - Odra II Opole 5 czerwca 2021 - 17:00
Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 czerwca 2021 - 17:00
Victoria Chróścice - Polonia Głubczyce 5 czerwca 2021 - 17:00
LZS Walce - Piast Strzelce Opolskie 5 czerwca 2021 - 17:00
LZS Starowice Dolne - Agroplon Głuszyna 5 czerwca 2021 - 17:00
Małapanew Ozimek - MKS Gogolin 5 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 39 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Małapanew Ozimek - OKS Olesno 12 czerwca 2021 - 17:00
MKS Gogolin - LZS Starowice Dolne 12 czerwca 2021 - 17:00
Agroplon Głuszyna - LZS Walce 12 czerwca 2021 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice 12 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Głubczyce - Unia Krapkowice 12 czerwca 2021 - 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - GKS Głuchołazy 12 czerwca 2021 - 17:00
Odra II Opole - Ruch Zdzieszowice 12 czerwca 2021 - 17:00
Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze 12 czerwca 2021 - 17:00
Olimpia Lewin Brzeski - Start Namysłów 12 czerwca 2021 - 17:00
Porawie Większyce - LZS Skorogoszcz 12 czerwca 2021 - 17:00
Fortuna Głogówek - Swornica Czarnowąsy 12 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 40 - 16. czerwca 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Fortuna Głogówek 16 czerwca 2021 - 18:00
Swornica Czarnowąsy - Porawie Większyce 16 czerwca 2021 - 18:00
LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 16 czerwca 2021 - 18:00
Start Namysłów - Pogoń Prudnik 16 czerwca 2021 - 18:00
Skalnik Gracze - Odra II Opole 16 czerwca 2021 - 18:00
Ruch Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 czerwca 2021 - 18:00
GKS Głuchołazy - Polonia Głubczyce 16 czerwca 2021 - 18:00
Unia Krapkowice - Piast Strzelce Opolskie 16 czerwca 2021 - 18:00
Victoria Chróścice - Agroplon Głuszyna 16 czerwca 2021 - 18:00
LZS Walce - MKS Gogolin 16 czerwca 2021 - 18:00
LZS Starowice Dolne - Małapanew Ozimek 16 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 41 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
LZS Starowice Dolne - OKS Olesno 19 czerwca 2021 - 17:00
Małapanew Ozimek - LZS Walce 19 czerwca 2021 - 17:00
MKS Gogolin - Victoria Chróścice 19 czerwca 2021 - 17:00
Agroplon Głuszyna - Unia Krapkowice 19 czerwca 2021 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie - GKS Głuchołazy 19 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice 19 czerwca 2021 - 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Skalnik Gracze 19 czerwca 2021 - 17:00
Odra II Opole - Start Namysłów 19 czerwca 2021 - 17:00
Pogoń Prudnik - LZS Skorogoszcz 19 czerwca 2021 - 17:00
Olimpia Lewin Brzeski - Swornica Czarnowąsy 19 czerwca 2021 - 17:00
Porawie Większyce - Fortuna Głogówek 19 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 42 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno - Porawie Większyce 26 czerwca 2021 - 17:00
Fortuna Głogówek - Olimpia Lewin Brzeski 26 czerwca 2021 - 17:00
Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik 26 czerwca 2021 - 17:00
LZS Skorogoszcz - Odra II Opole 26 czerwca 2021 - 17:00
Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 czerwca 2021 - 17:00
Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce 26 czerwca 2021 - 17:00
Ruch Zdzieszowice - Piast Strzelce Opolskie 26 czerwca 2021 - 17:00
GKS Głuchołazy - Agroplon Głuszyna 26 czerwca 2021 - 17:00
Unia Krapkowice - MKS Gogolin 26 czerwca 2021 - 17:00
Victoria Chróścice - Małapanew Ozimek 26 czerwca 2021 - 17:00
LZS Walce - LZS Starowice Dolne 26 czerwca 2021 - 17:00