IV liga - podkarpacka - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Rzeszów 21 43 13 4 4 49 - 26 1 1 0 1 0 2 - 2
2. Izolator Boguchwała 21 43 13 4 4 37 - 18 1 1 0 1 0 2 - 2
3. Piast Tuczempy 21 41 12 5 4 41 - 24
4. Karpaty Krosno 21 40 12 4 5 31 - 17
5. Głogovia Głogów Małopolski 21 38 11 5 5 40 - 26 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Wisłok Wiśniowa 21 38 11 5 5 45 - 33 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Igloopol Dębica 21 37 10 7 4 24 - 15 1 3 1 0 0 2 - 1
8. JKS 1909 Jarosław 21 37 12 1 8 30 - 22 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Stal II Mielec 21 36 11 3 7 48 - 20
10. Polonia Przemyśl 21 32 9 5 7 27 - 27
11. Legion Pilzno 21 31 9 4 8 30 - 33
12. Ekoball Sanok 21 30 8 6 7 28 - 29 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Sokół Kolbuszowa Dolna 21 30 8 6 7 27 - 23 1 1 0 1 0 2 - 2
14. Sokół Nisko 21 28 7 7 7 38 - 35
15. Błękitni Ropczyce 21 24 7 3 11 25 - 30
16. Orzeł Przeworsk 21 22 6 4 11 24 - 35
17. Czarni 1910 Jasło 21 19 5 4 12 21 - 36
18. Partyzant Targowiska 21 17 5 2 14 21 - 46 1 3 1 0 0 4 - 2
19. Stal II Stalowa Wola 21 17 5 2 14 30 - 63 1 0 0 0 1 2 - 4
20. Lechia Sędziszów Małopolski 21 15 3 6 12 25 - 40
21. Start Pruchnik 21 14 3 5 13 15 - 35 1 1 0 1 0 0 - 0
22. Resovia II Rzeszów 21 14 4 2 15 27 - 50 1 1 0 1 0 0 - 0


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 21

Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły]  
Korona Rzeszów 4 - 1 Orzeł Przeworsk 25 lipca 2020 - 17:30
Wisłok Wiśniowa 3 - 1 Ekoball Sanok 26 lipca 2020 - 16:00
Sokół Nisko 1 - 2 Partyzant Targowiska 25 lipca 2020 - 17:00
Piast Tuczempy 3 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 26 lipca 2020 - 16:00
Resovia II Rzeszów 0 - 0 Start Pruchnik 26 lipca 2020 - 17:00
Legion Pilzno 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 25 lipca 2020 - 14:00
Polonia Przemyśl 0 - 3 Karpaty Krosno 25 lipca 2020 - 11:00
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Stal II Mielec 24 lipca 2020 - 18:00
Stal II Stalowa Wola 2 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 lipca 2020 - 17:00
Czarni 1910 Jasło 0 - 2 JKS 1909 Jarosław 25 lipca 2020 - 17:00
Izolator Boguchwała 0 - 2 Igloopol Dębica 25 lipca 2020 - 16:00
Kolejka 2 - 29. lipca 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 0 Igloopol Dębica 29 lipca 2020 - 17:30
JKS 1909 Jarosław 1 - 1 Izolator Boguchwała 29 lipca 2020 - 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 Czarni 1910 Jasło 29 lipca 2020 - 17:30
Stal II Mielec 0 - 1 Stal II Stalowa Wola 29 lipca 2020 - 17:30
Karpaty Krosno 3 - 0 Błękitni Ropczyce 29 lipca 2020 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Polonia Przemyśl 29 lipca 2020 - 18:00
Start Pruchnik 1 - 3 Legion Pilzno 29 lipca 2020 - 17:30
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 3 Resovia II Rzeszów 29 lipca 2020 - 18:00
Partyzant Targowiska 1 - 2 Piast Tuczempy 29 lipca 2020 - 17:30
Ekoball Sanok 3 - 3 Sokół Nisko 29 lipca 2020 - 20:00
Korona Rzeszów 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 19 sierpnia 2020 - 17:30
Kolejka 3 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa 4 - 3 Orzeł Przeworsk 2 sierpnia 2020 - 16:00
Sokół Nisko 2 - 4 Korona Rzeszów 1 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Tuczempy 2 - 2 Ekoball Sanok 1 sierpnia 2020 - 17:00
Resovia II Rzeszów 0 - 0 Partyzant Targowiska 2 sierpnia 2020 - 17:00
Legion Pilzno 2 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Przemyśl 2 - 0 Start Pruchnik 1 sierpnia 2020 - 18:00
Błękitni Ropczyce 1 - 4 Głogovia Głogów Małopolski 1 sierpnia 2020 - 17:00
Stal II Stalowa Wola 2 - 0 Karpaty Krosno 2 września 2020 - 17:00
Czarni 1910 Jasło 2 - 2 Stal II Mielec 2 sierpnia 2020 - 17:00
Izolator Boguchwała 2 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 sierpnia 2020 - 13:00
Igloopol Dębica 2 - 1 JKS 1909 Jarosław 1 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 4 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 2 JKS 1909 Jarosław 8 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Igloopol Dębica 8 sierpnia 2020 - 17:00
Stal II Mielec 0 - 2 Izolator Boguchwała 8 sierpnia 2020 - 11:00
Karpaty Krosno 2 - 0 Czarni 1910 Jasło 23 września 2020 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 5 - 0 Stal II Stalowa Wola 8 sierpnia 2020 - 11:00
Start Pruchnik 1 - 3 Błękitni Ropczyce 9 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Polonia Przemyśl 8 sierpnia 2020 - 18:00
Partyzant Targowiska 2 - 0 Legion Pilzno 8 sierpnia 2020 - 17:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Resovia II Rzeszów 8 sierpnia 2020 - 17:00
Korona Rzeszów 1 - 2 Piast Tuczempy 7 sierpnia 2020 - 18:00
Wisłok Wiśniowa 3 - 1 Sokół Nisko 23 września 2020 - 16:00
Kolejka 5 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Sokół Nisko 1 - 1 Orzeł Przeworsk 12 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Tuczempy 3 - 0 Wisłok Wiśniowa 12 sierpnia 2020 - 17:00
Resovia II Rzeszów 1 - 4 Korona Rzeszów 12 sierpnia 2020 - 18:00
Legion Pilzno 3 - 1 Ekoball Sanok 12 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Przemyśl 4 - 0 Partyzant Targowiska 12 sierpnia 2020 - 18:00
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 12 sierpnia 2020 - 17:00
Stal II Stalowa Wola 0 - 3 Start Pruchnik 2 września 2020 - 17:00
Czarni 1910 Jasło 3 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 12 sierpnia 2020 - 17:00
Izolator Boguchwała 0 - 0 Karpaty Krosno 12 sierpnia 2020 - 16:00
Igloopol Dębica 1 - 0 Stal II Mielec 12 sierpnia 2020 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 16 sierpnia 2020 - 17:00
Stal II Mielec 0 - 2 JKS 1909 Jarosław 15 sierpnia 2020 - 11:00
Karpaty Krosno 1 - 1 Igloopol Dębica 30 września 2020 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 3 Izolator Boguchwała 15 sierpnia 2020 - 17:00
Start Pruchnik 2 - 1 Czarni 1910 Jasło 16 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 5 - 0 Stal II Stalowa Wola 15 sierpnia 2020 - 18:00
Partyzant Targowiska 1 - 0 Błękitni Ropczyce 15 sierpnia 2020 - 17:00
Ekoball Sanok 1 - 0 Polonia Przemyśl 15 sierpnia 2020 - 17:00
Korona Rzeszów 1 - 2 Legion Pilzno 15 sierpnia 2020 - 11:00
Wisłok Wiśniowa 4 - 1 Resovia II Rzeszów 15 sierpnia 2020 - 16:00
Sokół Nisko 1 - 1 Piast Tuczempy 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Piast Tuczempy 1 - 0 Orzeł Przeworsk 22 sierpnia 2020 - 17:30
Resovia II Rzeszów 1 - 3 Sokół Nisko 23 sierpnia 2020 - 17:00
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 23 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Przemyśl 1 - 4 Korona Rzeszów 22 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Ropczyce 0 - 1 Ekoball Sanok 21 sierpnia 2020 - 18:00
Stal II Stalowa Wola 2 - 4 Partyzant Targowiska 23 sierpnia 2020 - 15:00
Czarni 1910 Jasło 4 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski 22 sierpnia 2020 - 16:00
Izolator Boguchwała 3 - 0 Start Pruchnik 22 sierpnia 2020 - 16:00
Igloopol Dębica 2 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 22 sierpnia 2020 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 1 Karpaty Krosno 23 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 Stal II Mielec 22 sierpnia 2020 - 17:30
Kolejka 8 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Stal II Mielec 26 sierpnia 2020 - 17:30
Karpaty Krosno 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 sierpnia 2020 - 17:30
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 JKS 1909 Jarosław 26 sierpnia 2020 - 17:00
Start Pruchnik 0 - 1 Igloopol Dębica 26 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 1 Izolator Boguchwała 26 sierpnia 2020 - 17:30
Partyzant Targowiska 0 - 1 Czarni 1910 Jasło 26 sierpnia 2020 - 17:30
Ekoball Sanok 1 - 0 Stal II Stalowa Wola 26 sierpnia 2020 - 20:00
Korona Rzeszów 2 - 1 Błękitni Ropczyce 26 sierpnia 2020 - 17:30
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Polonia Przemyśl 26 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Nisko 0 - 0 Legion Pilzno 26 sierpnia 2020 - 17:00
Piast Tuczempy 3 - 1 Resovia II Rzeszów 26 sierpnia 2020 - 17:30
Kolejka 9 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Resovia II Rzeszów 3 - 2 Orzeł Przeworsk 30 sierpnia 2020 - 17:00
Legion Pilzno 1 - 2 Piast Tuczempy 29 sierpnia 2020 - 11:00
Polonia Przemyśl 2 - 2 Sokół Nisko 29 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Ropczyce 4 - 3 Wisłok Wiśniowa 29 sierpnia 2020 - 17:00
Stal II Stalowa Wola 3 - 2 Korona Rzeszów 30 sierpnia 2020 - 14:00
Czarni 1910 Jasło 2 - 0 Ekoball Sanok 29 sierpnia 2020 - 16:30
Izolator Boguchwała 3 - 1 Partyzant Targowiska 29 sierpnia 2020 - 17:00
Igloopol Dębica 1 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 29 sierpnia 2020 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 1 Start Pruchnik 29 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 30 sierpnia 2020 - 17:30
Stal II Mielec 2 - 1 Karpaty Krosno 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 1 - 5 Karpaty Krosno 6 września 2020 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Stal II Mielec 5 września 2020 - 17:00
Start Pruchnik 0 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 września 2020 - 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 2 JKS 1909 Jarosław 5 września 2020 - 17:00
Partyzant Targowiska 0 - 1 Igloopol Dębica 5 września 2020 - 17:00
Ekoball Sanok 0 - 3 Izolator Boguchwała 5 września 2020 - 17:00
Korona Rzeszów 3 - 0 Czarni 1910 Jasło 5 września 2020 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 3 - 2 Stal II Stalowa Wola 6 września 2020 - 15:00
Sokół Nisko 1 - 2 Błękitni Ropczyce 5 września 2020 - 16:00
Piast Tuczempy 2 - 3 Polonia Przemyśl 5 września 2020 - 11:00
Resovia II Rzeszów 0 - 2 Legion Pilzno 6 września 2020 - 16:30
Kolejka 11 - 9. września 2020 [szczegóły]  
Legion Pilzno 4 - 1 Orzeł Przeworsk 9 września 2020 - 16:30
Polonia Przemyśl 1 - 0 Resovia II Rzeszów 9 września 2020 - 17:00
Błękitni Ropczyce 0 - 3 Piast Tuczempy 9 września 2020 - 17:00
Stal II Stalowa Wola 3 - 5 Sokół Nisko 8 września 2020 - 16:30
Czarni 1910 Jasło 1 - 3 Wisłok Wiśniowa 9 września 2020 - 16:00
Izolator Boguchwała 2 - 2 Korona Rzeszów 9 września 2020 - 17:00
Igloopol Dębica 0 - 0 Ekoball Sanok 9 września 2020 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 5 - 2 Partyzant Targowiska 9 września 2020 - 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 9 września 2020 - 17:00
Stal II Mielec 2 - 0 Start Pruchnik 9 września 2020 - 17:30
Karpaty Krosno 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 9 września 2020 - 17:00
Kolejka 12 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 12 września 2020 - 16:00
Start Pruchnik 1 - 1 Karpaty Krosno 13 września 2020 - 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 Stal II Mielec 12 września 2020 - 17:00
Partyzant Targowiska 0 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 września 2020 - 16:30
Ekoball Sanok 1 - 2 JKS 1909 Jarosław 12 września 2020 - 19:45
Korona Rzeszów 1 - 0 Igloopol Dębica 12 września 2020 - 16:30
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Izolator Boguchwała 12 września 2020 - 16:00
Sokół Nisko 4 - 0 Czarni 1910 Jasło 12 września 2020 - 16:00
Piast Tuczempy 5 - 2 Stal II Stalowa Wola 12 września 2020 - 16:00
Resovia II Rzeszów 0 - 2 Błękitni Ropczyce 13 września 2020 - 16:30
Legion Pilzno 2 - 1 Polonia Przemyśl 13 września 2020 - 16:30
Kolejka 13 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 0 - 0 Orzeł Przeworsk 19 września 2020 - 11:00
Błękitni Ropczyce 4 - 1 Legion Pilzno 19 września 2020 - 16:00
Stal II Stalowa Wola 0 - 9 Resovia II Rzeszów 20 września 2020 - 15:00
Czarni 1910 Jasło 1 - 1 Piast Tuczempy 19 września 2020 - 14:00
Izolator Boguchwała 2 - 2 Sokół Nisko 19 września 2020 - 16:00
Igloopol Dębica 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 19 września 2020 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 1 Korona Rzeszów 19 września 2020 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 Ekoball Sanok 20 września 2020 - 16:00
Stal II Mielec 4 - 0 Partyzant Targowiska 20 września 2020 - 16:00
Karpaty Krosno 2 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 19 września 2020 - 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Start Pruchnik 19 września 2020 - 16:40
Kolejka 14 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 3 - 2 Start Pruchnik 26 września 2020 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 5 Głogovia Głogów Małopolski 14 października 2020 - 15:30
Partyzant Targowiska 1 - 2 Karpaty Krosno 27 września 2020 - 15:00
Ekoball Sanok 2 - 2 Stal II Mielec 27 września 2020 - 15:00
Korona Rzeszów 3 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 września 2020 - 16:00
Wisłok Wiśniowa 3 - 0 JKS 1909 Jarosław 26 września 2020 - 10:30
Sokół Nisko 2 - 0 Igloopol Dębica 26 września 2020 - 15:00
Piast Tuczempy 0 - 1 Izolator Boguchwała 26 września 2020 - 16:00
Resovia II Rzeszów 4 - 0 Czarni 1910 Jasło 27 września 2020 - 16:00
Legion Pilzno 5 - 5 Stal II Stalowa Wola 26 września 2020 - 16:00
Polonia Przemyśl 2 - 1 Błękitni Ropczyce 26 września 2020 - 11:00
Kolejka 15 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Błękitni Ropczyce 0 - 1 Orzeł Przeworsk 3 października 2020 - 15:00
Stal II Stalowa Wola 1 - 1 Polonia Przemyśl 4 października 2020 - 11:00
Czarni 1910 Jasło 1 - 1 Legion Pilzno 4 października 2020 - 15:00
Izolator Boguchwała 3 - 0 Resovia II Rzeszów 3 października 2020 - 15:00
Igloopol Dębica 2 - 2 Piast Tuczempy 3 października 2020 - 16:00
JKS 1909 Jarosław 0 - 2 Sokół Nisko 3 października 2020 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Wisłok Wiśniowa 14 listopada 2020 - 14:00
Stal II Mielec 4 - 0 Korona Rzeszów 4 października 2020 - 11:00
Karpaty Krosno 1 - 0 Ekoball Sanok 3 października 2020 - 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Partyzant Targowiska 3 października 2020 - 15:00
Start Pruchnik 0 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 15 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 2 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 10 października 2020 - 15:00
Partyzant Targowiska 2 - 0 Start Pruchnik 10 października 2020 - 15:00
Ekoball Sanok 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 10 października 2020 - 15:00
Korona Rzeszów 3 - 0 Karpaty Krosno 10 października 2020 - 11:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 4 Stal II Mielec 28 października 2020 - 14:00
Sokół Nisko 0 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 października 2020 - 11:00
Piast Tuczempy 2 - 3 JKS 1909 Jarosław 10 października 2020 - 15:00
Resovia II Rzeszów 1 - 2 Igloopol Dębica 11 października 2020 - 15:30
Legion Pilzno 0 - 2 Izolator Boguchwała 10 października 2020 - 15:00
Polonia Przemyśl 2 - 0 Czarni 1910 Jasło 10 października 2020 - 11:00
Błękitni Ropczyce 3 - 0 Stal II Stalowa Wola 10 października 2020 - 15:00
vo, na boisku 3-3
Kolejka 17 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Stal II Stalowa Wola 2 - 1 Orzeł Przeworsk 18 października 2020 - 11:00
Czarni 1910 Jasło 2 - 0 Błękitni Ropczyce 17 października 2020 - 15:00
Izolator Boguchwała 0 - 2 Polonia Przemyśl 17 października 2020 - 15:00
Igloopol Dębica 3 - 0 Legion Pilzno 17 października 2020 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 0 Resovia II Rzeszów 17 października 2020 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 3 Piast Tuczempy 17 października 2020 - 15:00
Stal II Mielec 3 - 2 Sokół Nisko 17 października 2020 - 11:00
Karpaty Krosno 2 - 2 Wisłok Wiśniowa 17 października 2020 - 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Korona Rzeszów 17 października 2020 - 15:00
Start Pruchnik 1 - 3 Ekoball Sanok 18 października 2020 - 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 1 Partyzant Targowiska 17 października 2020 - 11:00
Kolejka 18 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Partyzant Targowiska 24 października 2020 - 14:30
Ekoball Sanok 3 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 23 października 2020 - 19:00
Korona Rzeszów 4 - 2 Start Pruchnik 24 października 2020 - 15:00
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 24 października 2020 - 11:00
Sokół Nisko 0 - 3 Karpaty Krosno 24 października 2020 - 14:30
Piast Tuczempy 0 - 0 Stal II Mielec 25 października 2020 - 14:00
Resovia II Rzeszów 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 października 2020 - 14:00
Legion Pilzno 0 - 3 JKS 1909 Jarosław 24 października 2020 - 14:00
Polonia Przemyśl 1 - 0 Igloopol Dębica 24 października 2020 - 15:00
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Izolator Boguchwała 24 października 2020 - 15:00
Stal II Stalowa Wola 1 - 0 Czarni 1910 Jasło 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 19 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Czarni 1910 Jasło 1 - 2 Orzeł Przeworsk 31 października 2020 - 14:00
Izolator Boguchwała 4 - 2 Stal II Stalowa Wola 31 października 2020 - 11:00
Igloopol Dębica 1 - 1 Błękitni Ropczyce 31 października 2020 - 14:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 2 Polonia Przemyśl 31 października 2020 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 1 Legion Pilzno 31 października 2020 - 11:00
Stal II Mielec 13 - 0 Resovia II Rzeszów 31 października 2020 - 11:00
Karpaty Krosno 0 - 2 Piast Tuczempy 31 października 2020 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 Sokół Nisko 31 października 2020 - 13:00
Start Pruchnik 0 - 2 Wisłok Wiśniowa 31 października 2020 - 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 5 Korona Rzeszów 31 października 2020 - 12:00
Partyzant Targowiska 2 - 4 Ekoball Sanok 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 20 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Ekoball Sanok 7 listopada 2020 - 11:00
Korona Rzeszów 3 - 0 Partyzant Targowiska 7 listopada 2020 - 13:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 8 listopada 2020 - 13:00
Sokół Nisko 3 - 0 Start Pruchnik 7 listopada 2020 - 13:30
Piast Tuczempy 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 7 listopada 2020 - 13:00
Resovia II Rzeszów 0 - 2 Karpaty Krosno 8 listopada 2020 - 14:00
Legion Pilzno 0 - 1 Stal II Mielec 7 listopada 2020 - 13:00
Polonia Przemyśl 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 listopada 2020 - 11:00
Błękitni Ropczyce 0 - 1 JKS 1909 Jarosław 7 listopada 2020 - 14:00
Stal II Stalowa Wola 2 - 3 Igloopol Dębica 7 listopada 2020 - 13:00
Czarni 1910 Jasło 0 - 1 Izolator Boguchwała 7 listopada 2020 - 19:10
Kolejka 21 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 1 - 0 Orzeł Przeworsk 11 listopada 2020 - 11:00
Igloopol Dębica 2 - 0 Czarni 1910 Jasło 11 listopada 2020 - 11:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 0 Stal II Stalowa Wola 11 listopada 2020 - 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Błękitni Ropczyce 11 listopada 2020 - 11:00
Stal II Mielec 5 - 1 Polonia Przemyśl 11 listopada 2020 - 11:00
Karpaty Krosno 0 - 1 Legion Pilzno 11 listopada 2020 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 0 Resovia II Rzeszów 11 listopada 2020 - 11:00
Start Pruchnik 0 - 1 Piast Tuczempy 11 listopada 2020 - 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 1 Sokół Nisko 11 listopada 2020 - 11:30
Partyzant Targowiska 1 - 6 Wisłok Wiśniowa 11 listopada 2020 - 13:30
Ekoball Sanok 0 - 1 Korona Rzeszów 11 listopada 2020 - 13:00