1 |
KS Śniadowo |
0 - 3 |
Promień Mońki |
+3 |
5 sierpnia 2023
5.08 - 11:30 (Sb) |
2 |
KS Michałowo |
4 - 2 |
Promień Mońki |
0 |
10 sierpnia 2023
10.08 - 18:30 (Cz) |
3 |
Promień Mońki |
0 - 3 |
KS Wasilków |
0 |
20 sierpnia 2023
20.08 - 17:15 (Nd) |
4 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
1 - 4 |
Promień Mońki |
+3 |
25 sierpnia 2023
25.08 - 17:30 (Pt) |
5 |
Promień Mońki |
2 - 2 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
+1 |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:15 (Śr) |
6 |
Czarni Czarna Białostocka |
0 - 2 |
Promień Mońki |
+3 |
3 września 2023
3.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Promień Mońki |
6 - 3 |
Cresovia Siemiatycze |
+3 |
10 września 2023
10.09 - 16:30 (Nd) |
8 |
Promień Mońki |
4 - 2 |
Wissa Szczuczyn |
+3 |
13 września 2023
13.09 - 16:45 (Śr) |
9 |
Promień Mońki |
2 - 6 |
Wigry Suwałki |
0 |
16 września 2023
16.09 - 16:30 (Sb) |
10 |
Sparta 1951 Szepietowo |
1 - 0 |
Promień Mońki |
0 |
24 września 2023
24.09 - 16:00 (Nd) |
11 |
Promień Mońki |
3 - 0 |
MOSP Białystok |
+3 |
30 września 2023
30.09 - 13:00 (Sb) |
12 |
KS Grabówka |
1 - 2 |
Promień Mońki |
+3 |
7 października 2023
7.10 - 14:00 (Sb) |
13 |
Promień Mońki |
2 - 1 |
Orlęta Czyżew |
+3 |
14 października 2023
14.10 - 14:00 (Sb) |
14 |
Tur Bielsk Podlaski |
3 - 1 |
Promień Mońki |
0 |
21 października 2023
21.10 - 13:00 (Sb) |
15 |
Promień Mońki |
1 - 2 |
Hetman Tykocin |
0 |
28 października 2023
28.10 - 14:00 (Sb) |
16 |
Warmia Grajewo |
4 - 0 |
Promień Mońki |
0 |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 (Sb) |
17 |
Promień Mońki |
3 - 1 |
Krypnianka Krypno |
+3 |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 (Sb) |
18 |
Promień Mońki |
1 - 4 |
KS Śniadowo |
0 |
10 marca 2024
10.03 - 15:00 (Nd) |
19 |
Promień Mońki |
1 - 1 |
KS Michałowo |
+1 |
17 marca 2024
17.03 - 15:00 (Nd) |
20 |
KS Wasilków |
6 - 0 |
Promień Mońki |
0 |
23 marca 2024
23.03 - 13:00 (Sb) |
21 |
Promień Mońki |
1 - 0 |
Dąb Dąbrowa Białostocka |
+3 |
29 marca 2024
29.03 - 16:00 (Pt) |
22 |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
4 - 2 |
Promień Mońki |
0 |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 (Sb) |
23 |
Promień Mońki |
0 - 0 |
Czarni Czarna Białostocka |
+1 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 (Sb) |
24 |
Cresovia Siemiatycze |
3 - 1 |
Promień Mońki |
0 |
17 kwietnia 2024
17.04 - 16:00 (Śr) |
25 |
Wissa Szczuczyn |
2 - 1 |
Promień Mońki |
0 |
21 kwietnia 2024
21.04 - 16:00 (Nd) |
26 |
Wigry Suwałki |
7 - 1 |
Promień Mońki |
0 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 18:00 (Sb) |
27 |
Promień Mońki |
2 - 0 |
Sparta 1951 Szepietowo |
+3 |
1 maja 2024
1.05 - 17:00 (Śr) |
28 |
MOSP Białystok |
3 - 2 |
Promień Mońki |
0 |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 (Sb) |
29 |
Promień Mońki |
2 - 2 |
KS Grabówka |
+1 |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 (Sb) |
30 |
Orlęta Czyżew |
- |
Promień Mońki |
|
24 maja 2024
24.05 - 19:00 (Pt) |
31 |
Promień Mońki |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
|
29 maja 2024
29.05 - 18:00 (Śr) |
32 |
Hetman Tykocin |
- |
Promień Mońki |
|
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 (Sb) |
33 |
Promień Mońki |
- |
Warmia Grajewo |
|
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 (Sb) |
34 |
Krypnianka Krypno |
- |
Promień Mońki |
|
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 (Sb) |