Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] | |
Polonia Łaziska Górne |
1 - 3 |
Przemsza Siewierz |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 1 |
Ruch Radzionków |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Znicz Kłobuck |
1 - 0 |
Sarmacja Będzin |
24 lipca 2020
24.07 - 18:30 |
Śląsk Świętochłowice |
1 - 1 |
Warta Zawiercie |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
RKS Grodziec |
0 - 1 |
Raków II Częstochowa |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
0 - 5 |
Unia Kosztowy |
25 lipca 2020
25.07 - 12:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
1 - 1 |
AKS Mikołów |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Pauza: MKS Myszków, |
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
0 - 0 |
AKS Mikołów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 2 |
Szczakowianka Jaworzno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
0 - 0 |
Drama Zbrosławice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
1 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Warta Zawiercie |
3 - 0 |
RKS Grodziec |
31 lipca 2020
31.07 |
Sarmacja Będzin |
1 - 2 |
Śląsk Świętochłowice |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
MKS Myszków |
0 - 0 |
Znicz Kłobuck |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
4 - 2 |
Szombierki Bytom |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
Pauza: Ruch Radzionków, |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Szombierki Bytom |
0 - 0 |
Przemsza Siewierz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
4 - 1 |
Ruch Radzionków |
7 sierpnia 2020
7.08 - 18:30 |
Śląsk Świętochłowice |
0 - 1 |
MKS Myszków |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
RKS Grodziec |
1 - 1 |
Sarmacja Będzin |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 3 |
Warta Zawiercie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
0 - 2 |
Raków II Częstochowa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
2 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
AKS Mikołów |
0 - 4 |
Unia Kosztowy |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Pauza: Polonia Łaziska Górne, |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
1 - 5 |
Unia Kosztowy |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
1 - 0 |
AKS Mikołów |
14 sierpnia 2020
14.08 - 17:30 |
Raków II Częstochowa |
1 - 0 |
Szczakowianka Jaworzno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:00 |
Warta Zawiercie |
2 - 1 |
Drama Zbrosławice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
MKS Myszków |
3 - 1 |
RKS Grodziec |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
14 sierpnia 2020
14.08 - 19:19 |
Polonia Łaziska Górne |
1 - 1 |
Znicz Kłobuck |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Pauza: Szombierki Bytom, |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Znicz Kłobuck |
1 - 0 |
Szombierki Bytom |
21 sierpnia 2020
21.08 - 18:00 |
Śląsk Świętochłowice |
0 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
RKS Grodziec |
4 - 2 |
Ruch Radzionków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 0 |
MKS Myszków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
1 - 2 |
Sarmacja Będzin |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
0 - 5 |
Warta Zawiercie |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
AKS Mikołów |
0 - 1 |
Raków II Częstochowa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 0 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: Przemsza Siewierz, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
2 - 3 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:30 |
Raków II Częstochowa |
2 - 0 |
Unia Kosztowy |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Warta Zawiercie |
2 - 0 |
AKS Mikołów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Sarmacja Będzin |
2 - 0 |
Szczakowianka Jaworzno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
MKS Myszków |
6 - 3 |
Drama Zbrosławice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
3 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
3 - 0 |
RKS Grodziec |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 3 |
Śląsk Świętochłowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: Znicz Kłobuck, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Znicz Kłobuck |
1 - 2 |
Przemsza Siewierz |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
RKS Grodziec |
0 - 2 |
Szombierki Bytom |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 3 |
Polonia Łaziska Górne |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Drama Zbrosławice |
1 - 3 |
Ruch Radzionków |
5 września 2020
5.09 - 12:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
4 - 2 |
MKS Myszków |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
AKS Mikołów |
0 - 0 |
Sarmacja Będzin |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Unia Kosztowy |
4 - 2 |
Warta Zawiercie |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 - 0 |
Raków II Częstochowa |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Pauza: Śląsk Świętochłowice, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
0 - 0 |
Raków II Częstochowa |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Warta Zawiercie |
3 - 0 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 2 |
Unia Kosztowy |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
MKS Myszków |
0 - 2 |
AKS Mikołów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
3 - 0 |
Szczakowianka Jaworzno |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Polonia Łaziska Górne |
3 - 2 |
Drama Zbrosławice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Szombierki Bytom |
0 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Znicz Kłobuck |
5 - 1 |
Śląsk Świętochłowice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pauza: RKS Grodziec, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Świętochłowice |
1 - 0 |
Przemsza Siewierz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
RKS Grodziec |
2 - 1 |
Znicz Kłobuck |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Drama Zbrosławice |
2 - 0 |
Szombierki Bytom |
19 września 2020
19.09 - 12:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
2 - 2 |
Polonia Łaziska Górne |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
AKS Mikołów |
0 - 0 |
Ruch Radzionków |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Unia Kosztowy |
3 - 1 |
MKS Myszków |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 - 1 |
Sarmacja Będzin |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
1 - 1 |
Warta Zawiercie |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Pauza: Gwarek Ornontowice, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
0 - 4 |
Warta Zawiercie |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Sarmacja Będzin |
3 - 2 |
Raków II Częstochowa |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
MKS Myszków |
0 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
0 - 2 |
Unia Kosztowy |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Polonia Łaziska Górne |
1 - 3 |
AKS Mikołów |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 2 |
Szczakowianka Jaworzno |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
0 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 1 |
RKS Grodziec |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Drama Zbrosławice, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
RKS Grodziec |
1 - 3 |
Przemsza Siewierz |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Gwarek Ornontowice |
3 - 2 |
Śląsk Świętochłowice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Drama Zbrosławice |
1 - 4 |
Znicz Kłobuck |
3 października 2020
3.10 - 12:30 |
AKS Mikołów |
1 - 0 |
Szombierki Bytom |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Unia Kosztowy |
2 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
3 - 0 |
Ruch Radzionków |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
1 - 0 |
MKS Myszków |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Warta Zawiercie |
0 - 0 |
Sarmacja Będzin |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Pauza: Szczakowianka Jaworzno, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
0 - 2 |
Sarmacja Będzin |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
MKS Myszków |
1 - 0 |
Warta Zawiercie |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 0 |
Raków II Częstochowa |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Polonia Łaziska Górne |
0 - 5 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Szombierki Bytom |
3 - 1 |
Unia Kosztowy |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Znicz Kłobuck |
3 - 2 |
Szczakowianka Jaworzno |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 2 |
Drama Zbrosławice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
RKS Grodziec |
1 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Pauza: AKS Mikołów, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Gwarek Ornontowice |
1 - 2 |
Przemsza Siewierz |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
Drama Zbrosławice |
2 - 2 |
RKS Grodziec |
21 listopada 2020
21.11 - 12:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
3 - 3 |
Śląsk Świętochłowice |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
AKS Mikołów |
3 - 1 |
Znicz Kłobuck |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
0 - 1 |
Szombierki Bytom |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
5 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Warta Zawiercie |
2 - 2 |
Ruch Radzionków |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Sarmacja Będzin |
6 - 2 |
MKS Myszków |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Pauza: Unia Kosztowy, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
0 - 2 |
MKS Myszków |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 0 |
Sarmacja Będzin |
4 listopada 2020
4.11 - 19:00 |
Polonia Łaziska Górne |
1 - 4 |
Warta Zawiercie |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Szombierki Bytom |
1 - 1 |
Raków II Częstochowa |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Znicz Kłobuck |
1 - 2 |
Unia Kosztowy |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 0 |
AKS Mikołów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
RKS Grodziec |
0 - 4 |
Szczakowianka Jaworzno |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 0 |
Drama Zbrosławice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Unia Dąbrowa Górnicza, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Drama Zbrosławice |
0 - 0 |
Przemsza Siewierz |
31 października 2020
31.10 - 11:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
1 - 0 |
Gwarek Ornontowice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
AKS Mikołów |
6 - 0 |
RKS Grodziec |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 1 |
Śląsk Świętochłowice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 - 1 |
Znicz Kłobuck |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Warta Zawiercie |
4 - 0 |
Szombierki Bytom |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
MKS Myszków |
0 - 2 |
Ruch Radzionków |
5 grudnia 2020
5.12 - 13:00 |
Pauza: Raków II Częstochowa, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
1 - 0 |
Ruch Radzionków |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Polonia Łaziska Górne |
0 - 0 |
MKS Myszków |
6 marca 2021
6.03 - 14:30 |
Szombierki Bytom |
2 - 1 |
Sarmacja Będzin |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
1 - 3 |
Raków II Częstochowa |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 3 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
RKS Grodziec |
0 - 5 |
Unia Kosztowy |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 1 |
AKS Mikołów |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Drama Zbrosławice |
5 - 1 |
Szczakowianka Jaworzno |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pauza: Warta Zawiercie, |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Szczakowianka Jaworzno |
3 - 1 |
Przemsza Siewierz |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
AKS Mikołów |
0 - 0 |
Drama Zbrosławice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Unia Kosztowy |
0 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
4 - 1 |
RKS Grodziec |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
3 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Warta Zawiercie |
1 - 1 |
Znicz Kłobuck |
28 listopada 2020
28.11 - 11:00 |
MKS Myszków |
2 - 3 |
Szombierki Bytom |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Ruch Radzionków |
4 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
28 listopada 2020
28.11 - 15:30 |
Pauza: Sarmacja Będzin, |
Kolejka 18 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
1 - 4 |
Polonia Łaziska Górne |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Ruch Radzionków |
0 - 0 |
Szombierki Bytom |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Sarmacja Będzin |
0 - 1 |
Znicz Kłobuck |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Warta Zawiercie |
3 - 1 |
Śląsk Świętochłowice |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
3 - 0 |
RKS Grodziec |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 - 0 |
Gwarek Ornontowice |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
2 - 2 |
Drama Zbrosławice |
13 marca 2021
13.03 - 13:30 |
AKS Mikołów |
1 - 2 |
Szczakowianka Jaworzno |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pauza: MKS Myszków, |
Kolejka 19 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
AKS Mikołów |
2 - 0 |
Przemsza Siewierz |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Szczakowianka Jaworzno |
5 - 0 |
Unia Kosztowy |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Drama Zbrosławice |
1 - 2 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Gwarek Ornontowice |
0 - 1 |
Raków II Częstochowa |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
RKS Grodziec |
1 - 9 |
Warta Zawiercie |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Śląsk Świętochłowice |
1 - 0 |
Sarmacja Będzin |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Znicz Kłobuck |
2 - 1 |
MKS Myszków |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Szombierki Bytom |
1 - 3 |
Polonia Łaziska Górne |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
Pauza: Ruch Radzionków, |
Kolejka 20 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
1 - 1 |
Szombierki Bytom |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Ruch Radzionków |
1 - 0 |
Znicz Kłobuck |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
MKS Myszków |
1 - 4 |
Śląsk Świętochłowice |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Sarmacja Będzin |
3 - 1 |
RKS Grodziec |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Warta Zawiercie |
0 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
27 marca 2021
27.03 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
2 - 1 |
Drama Zbrosławice |
28 marca 2021
28.03 - 12:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
4 - 3 |
Szczakowianka Jaworzno |
27 marca 2021
27.03 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 1 |
AKS Mikołów |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Pauza: Polonia Łaziska Górne, |
Kolejka 21 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Unia Kosztowy |
1 - 1 |
Przemsza Siewierz |
3 kwietnia 2021
3.04 - 11:00 |
AKS Mikołów |
3 - 2 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
3 kwietnia 2021
3.04 - 11:00 |
Szczakowianka Jaworzno |
0 - 2 |
Raków II Częstochowa |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Drama Zbrosławice |
2 - 0 |
Warta Zawiercie |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 1 |
Sarmacja Będzin |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
RKS Grodziec |
0 - 3 |
MKS Myszków |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Śląsk Świętochłowice |
0 - 0 |
Ruch Radzionków |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Znicz Kłobuck |
4 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Pauza: Szombierki Bytom, |
Kolejka 22 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Szombierki Bytom |
0 - 2 |
Znicz Kłobuck |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
Polonia Łaziska Górne |
3 - 2 |
Śląsk Świętochłowice |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
3 - 0 |
RKS Grodziec |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
MKS Myszków |
3 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 0 |
Drama Zbrosławice |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Warta Zawiercie |
0 - 2 |
Szczakowianka Jaworzno |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
3 - 0 |
AKS Mikołów |
11 kwietnia 2021
11.04 - 12:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 - 2 |
Unia Kosztowy |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
Pauza: Przemsza Siewierz, |
Kolejka 23 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Unia Dąbrowa Górnicza |
0 - 2 |
Przemsza Siewierz |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 7 |
Raków II Częstochowa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 13:00 |
AKS Mikołów |
1 - 3 |
Warta Zawiercie |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Szczakowianka Jaworzno |
3 - 0 |
Sarmacja Będzin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:30 |
Drama Zbrosławice |
1 - 3 |
MKS Myszków |
18 kwietnia 2021
18.04 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 2 |
Ruch Radzionków |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
RKS Grodziec |
2 - 5 |
Polonia Łaziska Górne |
18 kwietnia 2021
18.04 - 13:00 |
Śląsk Świętochłowice |
0 - 1 |
Szombierki Bytom |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Pauza: Znicz Kłobuck, |
Kolejka 24 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
1 - 2 |
Znicz Kłobuck |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 1 |
RKS Grodziec |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
2 - 0 |
Gwarek Ornontowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 2 |
Drama Zbrosławice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
MKS Myszków |
2 - 0 |
Szczakowianka Jaworzno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 1 |
AKS Mikołów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Warta Zawiercie |
4 - 1 |
Unia Kosztowy |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
5 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Pauza: Śląsk Świętochłowice, |
Kolejka 25 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Raków II Częstochowa |
0 - 0 |
Przemsza Siewierz |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
3 - 2 |
Warta Zawiercie |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 2 |
Sarmacja Będzin |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
AKS Mikołów |
0 - 1 |
MKS Myszków |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Szczakowianka Jaworzno |
1 - 2 |
Ruch Radzionków |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
4 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
1 maja 2021
1.05 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
2 - 0 |
Szombierki Bytom |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Śląsk Świętochłowice |
0 - 4 |
Znicz Kłobuck |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: RKS Grodziec, |
Kolejka 26 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
4 - 1 |
Śląsk Świętochłowice |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Znicz Kłobuck |
3 - 0 |
RKS Grodziec |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Szombierki Bytom |
1 - 2 |
Drama Zbrosławice |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Polonia Łaziska Górne |
3 - 1 |
Szczakowianka Jaworzno |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Ruch Radzionków |
2 - 0 |
AKS Mikołów |
5 maja 2021
5.05 - 19:00 |
MKS Myszków |
1 - 1 |
Unia Kosztowy |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Sarmacja Będzin |
1 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Warta Zawiercie |
1 - 1 |
Raków II Częstochowa |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Pauza: Gwarek Ornontowice, |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Warta Zawiercie |
0 - 4 |
Przemsza Siewierz |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
6 - 1 |
Sarmacja Będzin |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
0 - 0 |
MKS Myszków |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
0 - 2 |
Ruch Radzionków |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
AKS Mikołów |
4 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Szczakowianka Jaworzno |
1 - 3 |
Szombierki Bytom |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 2 |
Znicz Kłobuck |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
RKS Grodziec |
2 - 3 |
Śląsk Świętochłowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Drama Zbrosławice, |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
4 - 1 |
RKS Grodziec |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
3 - 0 |
Drama Zbrosławice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 1 |
AKS Mikołów |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Polonia Łaziska Górne |
3 - 1 |
Unia Kosztowy |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 1 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
MKS Myszków |
0 - 3 |
Raków II Częstochowa |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Sarmacja Będzin |
0 - 1 |
Warta Zawiercie |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Pauza: Szczakowianka Jaworzno, |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Sarmacja Będzin |
1 - 0 |
Przemsza Siewierz |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Warta Zawiercie |
1 - 1 |
MKS Myszków |
22 maja 2021
22.05 - 10:30 |
Raków II Częstochowa |
4 - 1 |
Ruch Radzionków |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
2 - 2 |
Szombierki Bytom |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Szczakowianka Jaworzno |
1 - 5 |
Znicz Kłobuck |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
2 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
22 maja 2021
22.05 - 12:30 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 2 |
RKS Grodziec |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: AKS Mikołów, |
Kolejka 30 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
2 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
RKS Grodziec |
0 - 4 |
Drama Zbrosławice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Śląsk Świętochłowice |
5 - 1 |
Szczakowianka Jaworzno |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Znicz Kłobuck |
3 - 0 |
AKS Mikołów |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Szombierki Bytom |
3 - 0 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Polonia Łaziska Górne |
0 - 3 |
Raków II Częstochowa |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Ruch Radzionków |
4 - 2 |
Warta Zawiercie |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
MKS Myszków |
3 - 1 |
Sarmacja Będzin |
25 maja 2021
25.05 - 18:00 |
Pauza: Unia Kosztowy, |
Kolejka 31 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Myszków |
1 - 0 |
Przemsza Siewierz |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
3 - 2 |
Ruch Radzionków |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Warta Zawiercie |
1 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Raków II Częstochowa |
2 - 4 |
Szombierki Bytom |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Unia Kosztowy |
1 - 2 |
Znicz Kłobuck |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
AKS Mikołów |
1 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Szczakowianka Jaworzno |
3 - 2 |
RKS Grodziec |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Drama Zbrosławice |
3 - 2 |
Gwarek Ornontowice |
29 maja 2021
29.05 - 12:30 |
Pauza: Unia Dąbrowa Górnicza, |
Kolejka 32 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
1 - 0 |
Drama Zbrosławice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 1 |
Szczakowianka Jaworzno |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
RKS Grodziec |
1 - 1 |
AKS Mikołów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Śląsk Świętochłowice |
1 - 1 |
Unia Kosztowy |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Znicz Kłobuck |
0 - 0 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 4 |
Warta Zawiercie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Polonia Łaziska Górne |
4 - 0 |
Sarmacja Będzin |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Ruch Radzionków |
1 - 1 |
MKS Myszków |
2 czerwca 2021
2.06 - 19:00 |
Pauza: Raków II Częstochowa, |
Kolejka 33 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ruch Radzionków |
0 - 1 |
Przemsza Siewierz |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
MKS Myszków |
1 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Sarmacja Będzin |
2 - 1 |
Szombierki Bytom |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Raków II Częstochowa |
1 - 0 |
Znicz Kłobuck |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
0 - 0 |
Śląsk Świętochłowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Unia Kosztowy |
3 - 2 |
RKS Grodziec |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
AKS Mikołów |
1 - 1 |
Gwarek Ornontowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Szczakowianka Jaworzno |
0 - 2 |
Drama Zbrosławice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pauza: Warta Zawiercie, |
Kolejka 34 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Siewierz |
2 - 3 |
Szczakowianka Jaworzno |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Drama Zbrosławice |
4 - 0 |
AKS Mikołów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 1 |
Unia Kosztowy |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
RKS Grodziec |
2 - 3 |
Unia Dąbrowa Górnicza |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Śląsk Świętochłowice |
2 - 1 |
Raków II Częstochowa |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
3 - 2 |
Warta Zawiercie |
11 czerwca 2021
11.06 - 18:00 |
Szombierki Bytom |
2 - 2 |
MKS Myszków |
12 czerwca 2021
12.06 - 10:00 |
Polonia Łaziska Górne |
0 - 2 |
Ruch Radzionków |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Sarmacja Będzin, . |
|