IV liga - śląska - grupa I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Kosztowy 16 34 11 1 4 38 - 17
2. Warta Zawiercie 16 32 9 5 2 37 - 14 1 3 1 0 0 3 - 0
3. Unia Dąbrowa Górnicza 16 32 10 2 4 28 - 15 1 0 0 0 1 0 - 3
4. Raków II Częstochowa 16 31 9 4 3 24 - 10
5. Gwarek Ornontowice 16 27 8 3 5 25 - 19
6. Ruch Radzionków 16 26 8 2 6 25 - 20
7. Szczakowianka Jaworzno 16 22 6 4 6 27 - 32
8. AKS Mikołów 16 21 5 6 5 17 - 14 2 6 2 0 0 4 - 1
9. Znicz Kłobuck 16 21 6 3 7 26 - 23 2 3 1 0 1 2 - 3
10. Szombierki Bytom 16 21 6 3 7 20 - 24 2 0 0 0 2 0 - 2
11. Śląsk Świętochłowice 16 19 5 4 7 22 - 28 2 6 2 0 0 3 - 1
12. Sarmacja Będzin 16 19 5 4 7 22 - 20 2 3 1 0 1 3 - 2
13. Przemsza Siewierz 16 19 5 4 7 15 - 24 2 0 0 0 2 0 - 3
14. Polonia Łaziska Górne 15 18 5 3 7 22 - 36
15. MKS Myszków 15 16 5 1 9 20 - 28
16. Drama Zbrosławice 16 11 2 5 9 20 - 34
17. RKS Grodziec 16 8 2 2 12 14 - 44


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 1 - 3 Przemsza Siewierz 25 lipca 2020 - 17:00
Szombierki Bytom 2 - 1 Ruch Radzionków 25 lipca 2020 - 17:00
Znicz Kłobuck 1 - 0 Sarmacja Będzin 24 lipca 2020 - 18:30
Śląsk Świętochłowice 1 - 1 Warta Zawiercie 25 lipca 2020 - 17:00
RKS Grodziec 0 - 1 Raków II Częstochowa 25 lipca 2020 - 17:00
Gwarek Ornontowice 1 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 25 lipca 2020 - 17:00
Drama Zbrosławice 0 - 5 Unia Kosztowy 25 lipca 2020 - 12:30
Szczakowianka Jaworzno 1 - 1 AKS Mikołów 25 lipca 2020 - 17:00
Pauza: MKS Myszków,
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 0 - 0 AKS Mikołów 1 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Kosztowy 1 - 2 Szczakowianka Jaworzno 1 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 0 Drama Zbrosławice 1 sierpnia 2020 - 11:00
Raków II Częstochowa 1 - 1 Gwarek Ornontowice 2 sierpnia 2020 - 15:00
Warta Zawiercie 3 - 0 RKS Grodziec 31 lipca 2020
Sarmacja Będzin 1 - 2 Śląsk Świętochłowice 2 września 2020 - 17:00
MKS Myszków 0 - 0 Znicz Kłobuck 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Łaziska Górne 4 - 2 Szombierki Bytom 2 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Ruch Radzionków,
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Szombierki Bytom 0 - 0 Przemsza Siewierz 8 sierpnia 2020 - 11:00
Znicz Kłobuck 4 - 1 Ruch Radzionków 7 sierpnia 2020 - 18:30
Śląsk Świętochłowice 0 - 1 MKS Myszków 28 listopada 2020 - 13:00
RKS Grodziec 1 - 1 Sarmacja Będzin 8 sierpnia 2020 - 17:00
Gwarek Ornontowice 2 - 3 Warta Zawiercie 8 sierpnia 2020 - 17:00
Drama Zbrosławice 0 - 2 Raków II Częstochowa 8 sierpnia 2020 - 12:30
Szczakowianka Jaworzno 2 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 8 sierpnia 2020 - 17:00
AKS Mikołów 0 - 4 Unia Kosztowy 8 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Polonia Łaziska Górne,
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 1 - 5 Unia Kosztowy 15 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 0 AKS Mikołów 14 sierpnia 2020 - 17:30
Raków II Częstochowa 1 - 0 Szczakowianka Jaworzno 16 sierpnia 2020 - 12:00
Warta Zawiercie 2 - 1 Drama Zbrosławice 15 sierpnia 2020 - 17:00
Sarmacja Będzin 1 - 2 Gwarek Ornontowice 15 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Myszków 3 - 1 RKS Grodziec 15 sierpnia 2020 - 17:00
Ruch Radzionków 1 - 0 Śląsk Świętochłowice 14 sierpnia 2020 - 19:19
Polonia Łaziska Górne 1 - 1 Znicz Kłobuck 16 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Szombierki Bytom,
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Znicz Kłobuck 1 - 0 Szombierki Bytom 21 sierpnia 2020 - 18:00
Śląsk Świętochłowice 0 - 1 Polonia Łaziska Górne 22 sierpnia 2020 - 17:00
RKS Grodziec 4 - 2 Ruch Radzionków 22 sierpnia 2020 - 17:00
Gwarek Ornontowice 2 - 0 MKS Myszków 22 sierpnia 2020 - 17:00
Drama Zbrosławice 1 - 2 Sarmacja Będzin 22 sierpnia 2020 - 12:30
Szczakowianka Jaworzno 0 - 5 Warta Zawiercie 22 sierpnia 2020 - 17:00
AKS Mikołów 0 - 1 Raków II Częstochowa 22 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Kosztowy 1 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Przemsza Siewierz,
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 2 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 29 sierpnia 2020 - 13:30
Raków II Częstochowa 2 - 0 Unia Kosztowy 30 sierpnia 2020 - 12:00
Warta Zawiercie 2 - 0 AKS Mikołów 29 sierpnia 2020 - 11:00
Sarmacja Będzin 2 - 0 Szczakowianka Jaworzno 29 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Myszków 6 - 3 Drama Zbrosławice 29 sierpnia 2020 - 17:00
Ruch Radzionków 3 - 1 Gwarek Ornontowice 29 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Łaziska Górne 3 - 0 RKS Grodziec 30 sierpnia 2020 - 16:00
Szombierki Bytom 2 - 3 Śląsk Świętochłowice 30 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Znicz Kłobuck,
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Znicz Kłobuck 1 - 2 Przemsza Siewierz 6 września 2020 - 11:00
RKS Grodziec 0 - 2 Szombierki Bytom 5 września 2020 - 16:00
Gwarek Ornontowice 2 - 3 Polonia Łaziska Górne 5 września 2020 - 16:00
Drama Zbrosławice 1 - 3 Ruch Radzionków 5 września 2020 - 12:30
Szczakowianka Jaworzno 4 - 2 MKS Myszków 5 września 2020 - 16:00
AKS Mikołów 0 - 0 Sarmacja Będzin 5 września 2020 - 16:00
Unia Kosztowy 4 - 2 Warta Zawiercie 5 września 2020 - 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 0 Raków II Częstochowa 5 września 2020 - 11:00
Pauza: Śląsk Świętochłowice,
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 0 - 0 Raków II Częstochowa 12 września 2020 - 16:00
Warta Zawiercie 3 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 12 września 2020 - 11:00
Sarmacja Będzin 1 - 2 Unia Kosztowy 12 września 2020 - 16:00
MKS Myszków 0 - 2 AKS Mikołów 12 września 2020 - 16:00
Ruch Radzionków 3 - 0 Szczakowianka Jaworzno 12 września 2020 - 16:00
Polonia Łaziska Górne 3 - 2 Drama Zbrosławice 13 września 2020 - 16:00
Szombierki Bytom 0 - 1 Gwarek Ornontowice 12 września 2020 - 16:00
Znicz Kłobuck 5 - 1 Śląsk Świętochłowice 12 września 2020 - 16:00
Pauza: RKS Grodziec,
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Śląsk Świętochłowice 1 - 0 Przemsza Siewierz 19 września 2020 - 16:00
RKS Grodziec 2 - 1 Znicz Kłobuck 19 września 2020 - 11:00
Drama Zbrosławice 2 - 0 Szombierki Bytom 19 września 2020 - 12:30
Szczakowianka Jaworzno 2 - 2 Polonia Łaziska Górne 19 września 2020 - 16:00
AKS Mikołów 0 - 0 Ruch Radzionków 19 września 2020 - 16:00
Unia Kosztowy 3 - 1 MKS Myszków 19 września 2020 - 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 1 Sarmacja Będzin 19 września 2020 - 11:00
Raków II Częstochowa 1 - 1 Warta Zawiercie 20 września 2020 - 12:00
Pauza: Gwarek Ornontowice,
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 0 - 4 Warta Zawiercie 26 września 2020 - 16:00
Sarmacja Będzin 3 - 2 Raków II Częstochowa 26 września 2020 - 13:00
MKS Myszków 0 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 26 września 2020 - 16:00
Ruch Radzionków 0 - 2 Unia Kosztowy 26 września 2020 - 16:00
Polonia Łaziska Górne 1 - 3 AKS Mikołów 27 września 2020 - 16:00
Szombierki Bytom 2 - 2 Szczakowianka Jaworzno 27 września 2020 - 11:00
Znicz Kłobuck 0 - 2 Gwarek Ornontowice 26 września 2020 - 16:00
Śląsk Świętochłowice 2 - 1 RKS Grodziec 26 września 2020 - 16:00
Pauza: Drama Zbrosławice,
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
RKS Grodziec 1 - 3 Przemsza Siewierz 3 października 2020 - 15:00
Gwarek Ornontowice 3 - 2 Śląsk Świętochłowice 3 października 2020 - 15:00
Drama Zbrosławice 1 - 4 Znicz Kłobuck 3 października 2020 - 12:30
AKS Mikołów 1 - 0 Szombierki Bytom 3 października 2020 - 15:00
Unia Kosztowy 2 - 1 Polonia Łaziska Górne 3 października 2020 - 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Ruch Radzionków 3 października 2020 - 11:00
Raków II Częstochowa 1 - 0 MKS Myszków 4 października 2020 - 12:00
Warta Zawiercie 0 - 0 Sarmacja Będzin 3 października 2020 - 11:00
Pauza: Szczakowianka Jaworzno,
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 0 - 2 Sarmacja Będzin 10 października 2020 - 12:00
MKS Myszków 1 - 0 Warta Zawiercie 10 października 2020 - 15:00
Ruch Radzionków 1 - 0 Raków II Częstochowa 10 października 2020 - 15:00
Polonia Łaziska Górne 0 - 5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 listopada 2020 - 11:00
Szombierki Bytom 3 - 1 Unia Kosztowy 10 października 2020 - 15:00
Znicz Kłobuck 3 - 2 Szczakowianka Jaworzno 10 października 2020 - 11:00
Śląsk Świętochłowice 2 - 2 Drama Zbrosławice 10 października 2020 - 15:00
RKS Grodziec 1 - 2 Gwarek Ornontowice 10 października 2020 - 11:00
Pauza: AKS Mikołów,
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice 1 - 2 Przemsza Siewierz 17 października 2020 - 18:00
Drama Zbrosławice 2 - 2 RKS Grodziec 21 listopada 2020 - 12:30
Szczakowianka Jaworzno 3 - 3 Śląsk Świętochłowice 17 października 2020 - 15:00
AKS Mikołów 3 - 1 Znicz Kłobuck 17 października 2020 - 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 1 Szombierki Bytom 17 października 2020 - 11:00
Raków II Częstochowa 5 - 0 Polonia Łaziska Górne 18 października 2020 - 12:00
Warta Zawiercie 2 - 2 Ruch Radzionków 21 listopada 2020 - 13:00
Sarmacja Będzin 6 - 2 MKS Myszków 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Unia Kosztowy,
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 0 - 2 MKS Myszków 21 listopada 2020 - 12:00
Ruch Radzionków 2 - 0 Sarmacja Będzin 4 listopada 2020 - 19:00
Polonia Łaziska Górne 1 - 4 Warta Zawiercie 24 października 2020 - 15:00
Szombierki Bytom 1 - 1 Raków II Częstochowa 24 października 2020 - 15:00
Znicz Kłobuck 1 - 2 Unia Kosztowy 24 października 2020 - 12:00
Śląsk Świętochłowice 2 - 0 AKS Mikołów 11 listopada 2020 - 11:00
RKS Grodziec 0 - 4 Szczakowianka Jaworzno 24 października 2020 - 11:00
Gwarek Ornontowice 2 - 0 Drama Zbrosławice 24 października 2020 - 15:00
Pauza: Unia Dąbrowa Górnicza,
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Drama Zbrosławice 0 - 0 Przemsza Siewierz 31 października 2020 - 11:30
Szczakowianka Jaworzno 1 - 0 Gwarek Ornontowice 31 października 2020 - 14:00
AKS Mikołów 6 - 0 RKS Grodziec 31 października 2020 - 14:00
Unia Kosztowy 1 - 1 Śląsk Świętochłowice 21 listopada 2020 - 13:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 1 Znicz Kłobuck 31 października 2020 - 11:00
Warta Zawiercie 4 - 0 Szombierki Bytom 31 października 2020 - 11:00
Sarmacja Będzin 1 - 1 Polonia Łaziska Górne 31 października 2020 - 11:00
MKS Myszków 0 - 2 Ruch Radzionków 5 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Raków II Częstochowa,
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz 1 - 0 Ruch Radzionków 7 listopada 2020 - 14:00
Polonia Łaziska Górne - MKS Myszków 6 marca 2021 - 15:00
Szombierki Bytom 2 - 1 Sarmacja Będzin 8 listopada 2020 - 11:00
Znicz Kłobuck 1 - 3 Raków II Częstochowa 21 listopada 2020 - 13:00
Śląsk Świętochłowice 2 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 7 listopada 2020 - 14:00
RKS Grodziec 0 - 5 Unia Kosztowy 7 listopada 2020 - 11:00
Gwarek Ornontowice 1 - 1 AKS Mikołów 7 listopada 2020 - 14:00
Drama Zbrosławice 5 - 1 Szczakowianka Jaworzno 7 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Warta Zawiercie,
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Szczakowianka Jaworzno 3 - 1 Przemsza Siewierz 14 listopada 2020 - 13:30
AKS Mikołów 0 - 0 Drama Zbrosławice 14 listopada 2020 - 13:30
Unia Kosztowy 0 - 2 Gwarek Ornontowice 14 listopada 2020 - 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 4 - 1 RKS Grodziec 14 listopada 2020 - 11:00
Raków II Częstochowa 3 - 0 Śląsk Świętochłowice 15 listopada 2020 - 12:00
Warta Zawiercie 1 - 1 Znicz Kłobuck 28 listopada 2020 - 11:00
MKS Myszków 2 - 3 Szombierki Bytom 14 listopada 2020 - 13:30
Ruch Radzionków 4 - 0 Polonia Łaziska Górne 28 listopada 2020 - 15:30
Pauza: Sarmacja Będzin,
Kolejka 18 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Polonia Łaziska Górne 13 marca 2021 - 15:00
Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 13 marca 2021 - 15:00
Sarmacja Będzin - Znicz Kłobuck 13 marca 2021 - 15:00
Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice 13 marca 2021 - 15:00
Raków II Częstochowa - RKS Grodziec 13 marca 2021 - 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice 13 marca 2021 - 15:00
Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice 13 marca 2021 - 15:00
AKS Mikołów - Szczakowianka Jaworzno 13 marca 2021 - 15:00
Pauza: MKS Myszków,
Kolejka 19 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
AKS Mikołów - Przemsza Siewierz 20 marca 2021 - 15:30
Szczakowianka Jaworzno - Unia Kosztowy 20 marca 2021 - 15:30
Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza 20 marca 2021 - 15:30
Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa 20 marca 2021 - 15:30
RKS Grodziec - Warta Zawiercie 20 marca 2021 - 15:30
Śląsk Świętochłowice - Sarmacja Będzin 20 marca 2021 - 15:30
Znicz Kłobuck - MKS Myszków 20 marca 2021 - 15:30
Szombierki Bytom - Polonia Łaziska Górne 20 marca 2021 - 15:30
Pauza: Ruch Radzionków,
Kolejka 20 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom 27 marca 2021 - 15:30
Ruch Radzionków - Znicz Kłobuck 27 marca 2021 - 15:30
MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice 27 marca 2021 - 15:30
Sarmacja Będzin - RKS Grodziec 27 marca 2021 - 15:30
Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice 27 marca 2021 - 15:30
Raków II Częstochowa - Drama Zbrosławice 27 marca 2021 - 15:30
Unia Dąbrowa Górnicza - Szczakowianka Jaworzno 27 marca 2021 - 15:30
Unia Kosztowy - AKS Mikołów 27 marca 2021 - 15:30
Pauza: Polonia Łaziska Górne,
Kolejka 21 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Unia Kosztowy - Przemsza Siewierz 3 kwietnia 2021 - 13:00
AKS Mikołów - Unia Dąbrowa Górnicza 3 kwietnia 2021 - 13:00
Szczakowianka Jaworzno - Raków II Częstochowa 3 kwietnia 2021 - 13:00
Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie 3 kwietnia 2021 - 13:00
Gwarek Ornontowice - Sarmacja Będzin 3 kwietnia 2021 - 13:00
RKS Grodziec - MKS Myszków 3 kwietnia 2021 - 13:00
Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków 3 kwietnia 2021 - 13:00
Znicz Kłobuck - Polonia Łaziska Górne 3 kwietnia 2021 - 13:00
Pauza: Szombierki Bytom,
Kolejka 22 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck 10 kwietnia 2021 - 17:00
Polonia Łaziska Górne - Śląsk Świętochłowice 10 kwietnia 2021 - 17:00
Ruch Radzionków - RKS Grodziec 10 kwietnia 2021 - 17:00
MKS Myszków - Gwarek Ornontowice 10 kwietnia 2021 - 17:00
Sarmacja Będzin - Drama Zbrosławice 10 kwietnia 2021 - 17:00
Warta Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno 10 kwietnia 2021 - 17:00
Raków II Częstochowa - AKS Mikołów 10 kwietnia 2021 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy 10 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Przemsza Siewierz,
Kolejka 23 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz 17 kwietnia 2021 - 17:00
Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa 17 kwietnia 2021 - 17:00
AKS Mikołów - Warta Zawiercie 17 kwietnia 2021 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno - Sarmacja Będzin 17 kwietnia 2021 - 17:00
Drama Zbrosławice - MKS Myszków 17 kwietnia 2021 - 17:00
Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków 17 kwietnia 2021 - 17:00
RKS Grodziec - Polonia Łaziska Górne 17 kwietnia 2021 - 17:00
Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom 17 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Znicz Kłobuck,
Kolejka 24 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck 24 kwietnia 2021 - 17:00
Szombierki Bytom - RKS Grodziec 24 kwietnia 2021 - 17:00
Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice 24 kwietnia 2021 - 17:00
Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice 24 kwietnia 2021 - 17:00
MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno 24 kwietnia 2021 - 17:00
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 24 kwietnia 2021 - 17:00
Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 24 kwietnia 2021 - 17:00
Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza 24 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Śląsk Świętochłowice,
Kolejka 25 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz 1 maja 2021 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie 1 maja 2021 - 17:00
Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin 1 maja 2021 - 17:00
AKS Mikołów - MKS Myszków 1 maja 2021 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków 1 maja 2021 - 17:00
Drama Zbrosławice - Polonia Łaziska Górne 1 maja 2021 - 17:00
Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom 1 maja 2021 - 17:00
Śląsk Świętochłowice - Znicz Kłobuck 1 maja 2021 - 17:00
Pauza: RKS Grodziec,
Kolejka 26 - 5. maja 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Śląsk Świętochłowice 5 maja 2021 - 18:00
Znicz Kłobuck - RKS Grodziec 5 maja 2021 - 18:00
Szombierki Bytom - Drama Zbrosławice 5 maja 2021 - 18:00
Polonia Łaziska Górne - Szczakowianka Jaworzno 5 maja 2021 - 18:00
Ruch Radzionków - AKS Mikołów 5 maja 2021 - 18:00
MKS Myszków - Unia Kosztowy 5 maja 2021 - 18:00
Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza 5 maja 2021 - 18:00
Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa 5 maja 2021 - 18:00
Pauza: Gwarek Ornontowice,
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz 8 maja 2021 - 17:00
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin 8 maja 2021 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków 8 maja 2021 - 17:00
Unia Kosztowy - Ruch Radzionków 8 maja 2021 - 17:00
AKS Mikołów - Polonia Łaziska Górne 8 maja 2021 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom 8 maja 2021 - 17:00
Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck 8 maja 2021 - 17:00
RKS Grodziec - Śląsk Świętochłowice 8 maja 2021 - 17:00
Pauza: Drama Zbrosławice,
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - RKS Grodziec 15 maja 2021 - 17:00
Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice 15 maja 2021 - 17:00
Znicz Kłobuck - Drama Zbrosławice 15 maja 2021 - 17:00
Szombierki Bytom - AKS Mikołów 15 maja 2021 - 17:00
Polonia Łaziska Górne - Unia Kosztowy 15 maja 2021 - 17:00
Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza 15 maja 2021 - 17:00
MKS Myszków - Raków II Częstochowa 15 maja 2021 - 17:00
Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie 15 maja 2021 - 17:00
Pauza: Szczakowianka Jaworzno,
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz 22 maja 2021 - 17:00
Warta Zawiercie - MKS Myszków 22 maja 2021 - 17:00
Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków 22 maja 2021 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Łaziska Górne 22 maja 2021 - 17:00
Unia Kosztowy - Szombierki Bytom 22 maja 2021 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno - Znicz Kłobuck 22 maja 2021 - 17:00
Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice 22 maja 2021 - 17:00
Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec 22 maja 2021 - 17:00
Pauza: AKS Mikołów,
Kolejka 30 - 26. maja 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice 26 maja 2021 - 18:00
RKS Grodziec - Drama Zbrosławice 26 maja 2021 - 18:00
Śląsk Świętochłowice - Szczakowianka Jaworzno 26 maja 2021 - 18:00
Znicz Kłobuck - AKS Mikołów 26 maja 2021 - 18:00
Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza 26 maja 2021 - 18:00
Polonia Łaziska Górne - Raków II Częstochowa 26 maja 2021 - 18:00
Ruch Radzionków - Warta Zawiercie 26 maja 2021 - 18:00
MKS Myszków - Sarmacja Będzin 26 maja 2021 - 18:00
Pauza: Unia Kosztowy,
Kolejka 31 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
MKS Myszków - Przemsza Siewierz 29 maja 2021 - 17:00
Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków 29 maja 2021 - 17:00
Warta Zawiercie - Polonia Łaziska Górne 29 maja 2021 - 17:00
Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom 29 maja 2021 - 17:00
Unia Kosztowy - Znicz Kłobuck 29 maja 2021 - 17:00
AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice 29 maja 2021 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno - RKS Grodziec 29 maja 2021 - 17:00
Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice 29 maja 2021 - 17:00
Pauza: Unia Dąbrowa Górnicza,
Kolejka 32 - 2. czerwca 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Drama Zbrosławice 2 czerwca 2021 - 18:00
Gwarek Ornontowice - Szczakowianka Jaworzno 2 czerwca 2021 - 18:00
RKS Grodziec - AKS Mikołów 2 czerwca 2021 - 18:00
Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy 2 czerwca 2021 - 18:00
Znicz Kłobuck - Unia Dąbrowa Górnicza 2 czerwca 2021 - 18:00
Szombierki Bytom - Warta Zawiercie 2 czerwca 2021 - 18:00
Polonia Łaziska Górne - Sarmacja Będzin 2 czerwca 2021 - 18:00
Ruch Radzionków - MKS Myszków 2 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Raków II Częstochowa,
Kolejka 33 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz 5 czerwca 2021 - 17:00
MKS Myszków - Polonia Łaziska Górne 5 czerwca 2021 - 17:00
Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom 5 czerwca 2021 - 17:00
Raków II Częstochowa - Znicz Kłobuck 5 czerwca 2021 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Świętochłowice 5 czerwca 2021 - 17:00
Unia Kosztowy - RKS Grodziec 5 czerwca 2021 - 17:00
AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice 5 czerwca 2021 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno - Drama Zbrosławice 5 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Warta Zawiercie,
Kolejka 34 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno 12 czerwca 2021 - 17:00
Drama Zbrosławice - AKS Mikołów 12 czerwca 2021 - 17:00
Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy 12 czerwca 2021 - 17:00
RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza 12 czerwca 2021 - 17:00
Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa 12 czerwca 2021 - 17:00
Znicz Kłobuck - Warta Zawiercie 12 czerwca 2021 - 17:00
Szombierki Bytom - MKS Myszków 12 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Łaziska Górne - Ruch Radzionków 12 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Sarmacja Będzin, .