Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] | |
LKS Czaniec |
1 - 4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
2 - 1 |
GKS II Tychy |
25 lipca 2020
25.07 - 14:00 |
Orzeł Łękawica |
1 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Unia Książenice |
1 - 0 |
LKS Bełk |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3 - 1 |
Rozwój Katowice |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2 - 3 |
Drzewiarz Jasienica |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Unia Turza Śląska |
1 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
25 lipca 2020
25.07 - 14:30 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 0 |
Spójnia Landek |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Pauza: Kuźnia Ustroń, |
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 1 |
Spójnia Landek |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
4 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Drzewiarz Jasienica |
1 - 1 |
Unia Turza Śląska |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
5 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
LKS Bełk |
3 - 2 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 1 |
Unia Książenice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
GKS II Tychy |
0 - 2 |
Orzeł Łękawica |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
LKS Czaniec |
3 - 3 |
Kuźnia Ustroń |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pauza: Iskra Pszczyna, |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Kuźnia Ustroń |
0 - 3 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 4 |
LKS Czaniec |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Unia Książenice |
3 - 1 |
GKS II Tychy |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0 - 6 |
Odra Wodzisław Śląski |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 1 |
LKS Bełk |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Unia Turza Śląska |
3 - 2 |
Rozwój Katowice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 3 |
Drzewiarz Jasienica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Spójnia Landek |
0 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Łękawica, |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 2 |
Spójnia Landek |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:00 |
Rozwój Katowice |
4 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
LKS Bełk |
4 - 1 |
Unia Turza Śląska |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
GKS II Tychy |
4 - 0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
LKS Czaniec |
1 - 1 |
Orzeł Łękawica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
3 - 0 |
Iskra Pszczyna |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Unia Książenice, |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Iskra Pszczyna |
0 - 1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Orzeł Łękawica |
2 - 3 |
Kuźnia Ustroń |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Unia Książenice |
6 - 2 |
LKS Czaniec |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2 - 1 |
GKS II Tychy |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Unia Turza Śląska |
2 - 6 |
Odra Wodzisław Śląski |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 2 |
LKS Bełk |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Spójnia Landek |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
22 sierpnia 2020
22.08 - 13:00 |
Pauza: Odra Centrum Wodzisław Śląski, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 - 3 |
Drzewiarz Jasienica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
2 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
LKS Bełk |
1 - 1 |
Spójnia Landek |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
GKS II Tychy |
2 - 2 |
Unia Turza Śląska |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
LKS Czaniec |
2 - 1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
0 - 2 |
Unia Książenice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 4 |
Orzeł Łękawica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: GKS Radziechowy-Wieprz, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Łękawica |
2 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Unia Książenice |
3 - 2 |
Iskra Pszczyna |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2 - 4 |
Kuźnia Ustroń |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 2 |
LKS Czaniec |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
3 - 0 |
GKS II Tychy |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Spójnia Landek |
3 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
LKS Bełk |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Drzewiarz Jasienica |
4 - 1 |
Rozwój Katowice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pauza: Unia Turza Śląska, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
LKS Bełk |
2 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
4 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
GKS II Tychy |
3 - 2 |
Spójnia Landek |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
LKS Czaniec |
1 - 1 |
Unia Turza Śląska |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
1 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Iskra Pszczyna |
0 - 4 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Orzeł Łękawica |
3 - 1 |
Unia Książenice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pauza: Jedność 32 Przyszowice, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Unia Książenice |
3 - 2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Orzeł Łękawica |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 4 |
Iskra Pszczyna |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Unia Turza Śląska |
2 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 3 |
LKS Czaniec |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 5 |
GKS II Tychy |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Rozwój Katowice |
5 - 0 |
LKS Bełk |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Pauza: Spójnia Landek, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 2 |
LKS Bełk |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
4 - 1 |
Rozwój Katowice |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
GKS II Tychy |
4 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
LKS Czaniec |
1 - 3 |
Spójnia Landek |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Kuźnia Ustroń |
3 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Iskra Pszczyna |
2 - 5 |
Unia Turza Śląska |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Orzeł Łękawica |
1 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Unia Książenice |
1 - 0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Podbeskidzie II Bielsko-Biała, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 2 |
Unia Książenice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Unia Turza Śląska |
4 - 0 |
Orzeł Łękawica |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 0 |
Iskra Pszczyna |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Spójnia Landek |
5 - 1 |
Kuźnia Ustroń |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 3 |
LKS Czaniec |
2 października 2020
2.10 - 16:00 |
Rozwój Katowice |
3 - 1 |
GKS II Tychy |
3 października 2020
3.10 - 13:30 |
LKS Bełk |
2 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pauza: Drzewiarz Jasienica, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
GKS II Tychy |
4 - 2 |
LKS Bełk |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
LKS Czaniec |
0 - 1 |
Drzewiarz Jasienica |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kuźnia Ustroń |
4 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 4 |
Spójnia Landek |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Orzeł Łękawica |
5 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Unia Książenice |
1 - 1 |
Unia Turza Śląska |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pauza: Rozwój Katowice, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 3 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Unia Turza Śląska |
7 - 1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 1 |
Unia Książenice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Spójnia Landek |
2 - 1 |
Orzeł Łękawica |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Iskra Pszczyna |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Drzewiarz Jasienica |
1 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Rozwój Katowice |
2 - 0 |
LKS Czaniec |
14 października 2020
14.10 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 2 |
GKS II Tychy |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: LKS Bełk, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 3 |
GKS II Tychy |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
LKS Czaniec |
1 - 3 |
LKS Bełk |
11 listopada 2020
11.11 - 10:30 |
Kuźnia Ustroń |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Iskra Pszczyna |
0 - 3 |
Drzewiarz Jasienica |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Orzeł Łękawica |
0 - 3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Unia Książenice |
1 - 3 |
Spójnia Landek |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3 - 6 |
Jedność 32 Przyszowice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0 - 1 |
Unia Turza Śląska |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Odra Wodzisław Śląski, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Unia Turza Śląska |
2 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Spójnia Landek |
6 - 1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 2 |
Unia Książenice |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Drzewiarz Jasienica |
1 - 1 |
Orzeł Łękawica |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Rozwój Katowice |
4 - 0 |
Iskra Pszczyna |
31 października 2020
31.10 - 11:30 |
LKS Bełk |
1 - 3 |
Kuźnia Ustroń |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
7 - 0 |
LKS Czaniec |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pauza: GKS II Tychy, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Czaniec |
1 - 5 |
GKS II Tychy |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Kuźnia Ustroń |
2 - 4 |
Odra Wodzisław Śląski |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Iskra Pszczyna |
0 - 4 |
LKS Bełk |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Orzeł Łękawica |
0 - 3 |
Rozwój Katowice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Unia Książenice |
0 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
5 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0 - 7 |
Spójnia Landek |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Unia Turza Śląska |
3 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Pauza: MRKS Czechowice-Dziedzice, |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 3 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:30 |
Spójnia Landek |
4 - 0 |
Unia Turza Śląska |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 - 2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Drzewiarz Jasienica |
1 - 0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Unia Książenice |
14 listopada 2020
14.11 - 11:30 |
LKS Bełk |
1 - 1 |
Orzeł Łękawica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Odra Wodzisław Śląski |
4 - 0 |
Iskra Pszczyna |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
GKS II Tychy |
1 - 3 |
Kuźnia Ustroń |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Pauza: LKS Czaniec, |
Kolejka 18 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Rozwój Katowice |
1 - 2 |
Unia Turza Śląska |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Orzeł Łękawica |
1 - 2 |
LKS Czaniec |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 1 |
Kuźnia Ustroń |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
LKS Bełk |
2 - 2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
GKS II Tychy |
1 - 3 |
Odra Wodzisław Śląski |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Spójnia Landek |
5 - 2 |
Unia Książenice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Kolejka 32 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
5 maja 2021
5.05 - 17:45 |
Drzewiarz Jasienica |
3 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
5 maja 2021
5.05 - 17:45 |
Kuźnia Ustroń |
2 - 4 |
Unia Turza Śląska |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
LKS Czaniec |
1 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
5 maja 2021
5.05 - 17:45 |
Orzeł Łękawica |
5 - 3 |
Spójnia Landek |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:30 |
GKS II Tychy |
1 - 2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
21 marca 2021
21.03 - 13:00 |
LKS Bełk |
3 - 0 |
Iskra Pszczyna |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Unia Książenice |
3 - 0 |
Rozwój Katowice |
5 maja 2021
5.05 - 17:45 |
Kolejka 24 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Łękawica |
2 - 0 |
Iskra Pszczyna |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
LKS Czaniec |
0 - 2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
27 marca 2021
27.03 - 13:00 |
Spójnia Landek |
5 - 0 |
GKS II Tychy |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Odra Wodzisław Śląski |
5 - 1 |
Drzewiarz Jasienica |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
LKS Bełk |
3 - 0 |
Rozwój Katowice |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
27 marca 2021
27.03 - 11:30 |
Unia Turza Śląska |
2 - 3 |
Unia Książenice |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
5 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Kolejka 22 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 1 |
LKS Czaniec |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 2 |
Spójnia Landek |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
LKS Bełk |
1 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Unia Książenice |
1 - 1 |
Orzeł Łękawica |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3 - 3 |
Iskra Pszczyna |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 2 |
Unia Turza Śląska |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Kuźnia Ustroń |
0 - 4 |
GKS II Tychy |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Kolejka 27 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Unia Książenice |
0 - 5 |
Odra Wodzisław Śląski |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
3 - 1 |
LKS Czaniec |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
2 - 1 |
Spójnia Landek |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
GKS II Tychy |
4 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
11 kwietnia 2021
11.04 - 12:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3 - 1 |
LKS Bełk |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 0 |
Orzeł Łękawica |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
4 - 7 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 4 |
Unia Turza Śląska |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Kolejka 30 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Bełk |
3 - 1 |
Unia Książenice |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Spójnia Landek |
2 - 1 |
Drzewiarz Jasienica |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 0 |
Rozwój Katowice |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
4 - 1 |
Orzeł Łękawica |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Unia Turza Śląska |
0 - 1 |
GKS II Tychy |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
LKS Czaniec |
1 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Kolejka 31 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
10 - 0 |
Iskra Pszczyna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Spójnia Landek |
4 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Unia Turza Śląska |
1 - 3 |
LKS Bełk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Unia Książenice |
0 - 1 |
Kuźnia Ustroń |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
8 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:30 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 1 |
LKS Czaniec |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
4 - 0 |
Orzeł Łękawica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Kolejka 28 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Łękawica |
0 - 2 |
GKS II Tychy |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Spójnia Landek |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0 - 1 |
Iskra Pszczyna |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 1 |
Unia Turza Śląska |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
LKS Bełk |
0 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Unia Książenice |
4 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
2 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
LKS Czaniec |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Spójnia Landek |
1 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Unia Turza Śląska |
2 - 3 |
Drzewiarz Jasienica |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
LKS Czaniec |
3 - 0 |
Iskra Pszczyna |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
0 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
LKS Bełk |
1 - 4 |
GKS II Tychy |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Unia Książenice |
2 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 - 0 |
Orzeł Łękawica |
8 maja 2021
8.05 - 11:30 |
Kolejka 29 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
5 - 2 |
Unia Książenice |
16 maja 2021
16.05 - 14:30 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 3 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
15 maja 2021
15.05 - 11:30 |
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Drzewiarz Jasienica |
15 maja 2021
15.05 - 13:45 |
Spójnia Landek |
1 - 0 |
LKS Czaniec |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
4 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Unia Turza Śląska |
1 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Orzeł Łękawica |
1 - 5 |
LKS Bełk |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
3 - 4 |
Odra Wodzisław Śląski |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Bełk |
1 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Unia Turza Śląska |
3 - 2 |
LKS Czaniec |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
GKS II Tychy |
3 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Spójnia Landek |
2 - 1 |
Iskra Pszczyna |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 0 |
Orzeł Łękawica |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 2 |
Kuźnia Ustroń |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 2 |
Unia Książenice |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
Kolejka 26 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Orzeł Łękawica |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
5 - 3 |
Rozwój Katowice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0 - 0 |
Unia Książenice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
1 - 3 |
GKS II Tychy |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Unia Turza Śląska |
7 - 2 |
Iskra Pszczyna |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Kuźnia Ustroń |
0 - 0 |
Spójnia Landek |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
LKS Bełk |
4 - 1 |
LKS Czaniec |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Drzewiarz Jasienica |
1 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Orzeł Łękawica |
0 - 2 |
Unia Turza Śląska |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
0 - 3 |
Jedność 32 Przyszowice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
GKS II Tychy |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Unia Książenice |
5 - 3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
1 - 0 |
LKS Bełk |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
LKS Czaniec |
1 - 7 |
Odra Wodzisław Śląski |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Spójnia Landek |
3 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Kolejka 19 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
5 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
5 czerwca 2021
5.06 - 10:00 |
LKS Czaniec |
1 - 2 |
Unia Książenice |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:30 |
GKS II Tychy |
5 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 0 |
LKS Bełk |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Orzeł Łękawica |
2 - 1 |
Drzewiarz Jasienica |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Unia Turza Śląska |
0 - 2 |
Spójnia Landek |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Drzewiarz Jasienica |
2 - 2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 - 4 |
Unia Turza Śląska |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:30 |
Spójnia Landek |
0 - 2 |
LKS Bełk |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 7 |
Odra Wodzisław Śląski |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0 - 0 |
Orzeł Łękawica |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
6 - 3 |
Unia Książenice |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
0 - 1 |
Kuźnia Ustroń |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
GKS II Tychy |
2 - 0 |
LKS Czaniec |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
|