1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 1 |
GKS II Tychy |
+1 |
13 sierpnia 2022
13.08 - 11:00 (Sb) |
2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
4 - 1 |
Unia Racibórz |
+3 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
MKS Lędziny |
+3 |
24 sierpnia 2022
24.08 - 18:00 (Śr) |
4 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
+1 |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 (Sb) |
5 |
Drzewiarz Jasienica |
1 - 3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+3 |
3 września 2022
3.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
5 - 1 |
Błyskawica Drogomyśl |
+3 |
10 września 2022
10.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 4 |
LKS Czaniec |
0 |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 (Sb) |
8 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Spójnia Landek |
0 |
25 września 2022
25.09 - 13:00 (Nd) |
9 |
Orzeł Łękawica |
4 - 3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 |
1 października 2022
1.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
+3 |
8 października 2022
8.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Gwarek Ornontowice |
1 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 |
15 października 2022
15.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
0 |
22 października 2022
22.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Unia Turza Śląska |
2 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 |
29 października 2022
29.10 - 14:00 (Sb) |
14 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
+1 |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 (Nd) |
15 |
LKS Bełk |
2 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 (Sb) |
16 |
GKS II Tychy |
4 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 (Nd) |
17 |
Unia Racibórz |
1 - 6 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+3 |
18 marca 2023
18.03 - 11:00 (Sb) |
18 |
MKS Lędziny |
2 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+1 |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 (Sb) |
19 |
Polonia Łaziska Górne |
0 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+1 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 (Sb) |
20 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
5 - 2 |
Drzewiarz Jasienica |
+3 |
6 kwietnia 2023
6.04 - 15:00 (Cz) |
21 |
Błyskawica Drogomyśl |
2 - 4 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+3 |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 (Sb) |
22 |
LKS Czaniec |
1 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+1 |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 (Sb) |
23 |
Spójnia Landek |
1 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+3 |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 (Sb) |
24 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Orzeł Łękawica |
+3 |
17 maja 2023
17.05 - 17:00 (Śr) |
25 |
Kuźnia Ustroń |
1 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+3 |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 (Sb) |
26 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Gwarek Ornontowice |
+3 |
14 maja 2023
14.05 - 13:30 (Nd) |
27 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+3 |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 (Nd) |
28 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Unia Turza Śląska |
0 |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 (Sb) |
29 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
+1 |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 (Sb) |
30 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 - 2 |
LKS Bełk |
+1 |
10 czerwca 2023
10.06 - 11:00 (Sb) |