IV liga - świętokrzyska - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Połaniec 19 44 14 2 3 46 - 22
2. GKS Nowiny 19 39 13 0 6 57 - 25 1 3 1 0 0 5 - 1
3. Orlicz Suchedniów 19 39 12 3 4 48 - 26 1 0 0 0 1 1 - 5
4. Spartakus Daleszyce 19 36 11 3 5 37 - 29
5. Moravia Morawica 19 35 10 5 4 36 - 22
6. Alit Ożarów 19 31 9 4 6 37 - 36
7. Granat Skarżysko-Kamienna 19 30 9 3 7 38 - 27
8. GKS Rudki 19 29 8 5 6 33 - 31 1 1 0 1 0 2 - 2
9. Pogoń 1945 Staszów 19 29 9 2 8 38 - 36 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Wierna Małogoszcz 19 27 8 3 8 40 - 38 2 4 1 1 0 3 - 2
11. Star Starachowice 19 27 8 3 8 38 - 37 2 3 1 0 1 2 - 1
12. Łysica Bodzentyn 19 27 8 3 8 31 - 27 2 1 0 1 1 2 - 4
13. AKS 1947 Busko Zdrój 19 26 8 2 9 35 - 38
14. Nida Pińczów 19 25 7 4 8 25 - 29
15. Hetman Włoszczowa 19 21 5 6 8 30 - 39 1 3 1 0 0 3 - 2
16. Neptun Końskie 19 21 6 3 10 32 - 35 1 0 0 0 1 2 - 3
17. OKS Opatów 19 16 4 4 11 28 - 47
18. Lubrzanka Kajetanów 19 15 4 3 12 32 - 50
19. Naprzód Jędrzejów 19 11 3 2 14 25 - 47 1 3 1 0 0 3 - 0
20. Partyzant Radoszyce 19 11 3 2 14 18 - 63 1 0 0 0 1 0 - 3


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 18/19. lipca 2020 [szczegóły]  
Lubrzanka Kajetanów 1 - 3 Star Starachowice 18 lipca 2020 - 11:00
Nida Pińczów 0 - 0 GKS Rudki 19 lipca 2020 - 17:30
Spartakus Daleszyce 3 - 1 Pogoń 1945 Staszów 19 lipca 2020 - 17:30
Granat Skarżysko-Kamienna 6 - 0 Partyzant Radoszyce 18 lipca 2020 - 11:00
Alit Ożarów 2 - 2 Naprzód Jędrzejów 18 lipca 2020 - 17:30
Wierna Małogoszcz 0 - 2 Czarni Połaniec 18 lipca 2020 - 17:30
Orlicz Suchedniów 0 - 1 Neptun Końskie 19 lipca 2020 - 17:30
Łysica Bodzentyn 2 - 1 Moravia Morawica 18 lipca 2020 - 15:00
OKS Opatów 2 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 19 lipca 2020 - 17:30
Hetman Włoszczowa 2 - 0 GKS Nowiny 19 lipca 2020 - 17:30
Kolejka 2 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 1 - 3 GKS Nowiny 25 lipca 2020 - 17:30
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 1 Hetman Włoszczowa 26 lipca 2020 - 17:30
Moravia Morawica 4 - 0 OKS Opatów 26 lipca 2020 - 17:30
Orlicz Suchedniów 2 - 2 Łysica Bodzentyn 26 lipca 2020 - 17:30
Czarni Połaniec 4 - 2 Neptun Końskie 26 lipca 2020 - 17:30
Naprzód Jędrzejów 6 - 2 Wierna Małogoszcz 26 lipca 2020 - 17:30
Partyzant Radoszyce 0 - 3 Alit Ożarów 25 lipca 2020 - 17:30
Pogoń 1945 Staszów 2 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 26 lipca 2020 - 17:30
GKS Rudki 0 - 2 Spartakus Daleszyce 26 lipca 2020 - 17:30
Lubrzanka Kajetanów 1 - 1 Nida Pińczów 26 lipca 2020 - 17:30
Kolejka 3 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Nida Pińczów 1 - 2 Star Starachowice 1 sierpnia 2020 - 17:00
Spartakus Daleszyce 3 - 3 Lubrzanka Kajetanów 2 sierpnia 2020 - 17:30
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 3 GKS Rudki 2 sierpnia 2020 - 11:00
Alit Ożarów 3 - 2 Pogoń 1945 Staszów 1 sierpnia 2020 - 17:30
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Partyzant Radoszyce 1 sierpnia 2020 - 17:30
Neptun Końskie 3 - 1 Naprzód Jędrzejów 2 sierpnia 2020 - 17:30
Łysica Bodzentyn 0 - 1 Czarni Połaniec 1 sierpnia 2020 - 17:30
OKS Opatów 1 - 4 Orlicz Suchedniów 2 sierpnia 2020 - 17:30
Hetman Włoszczowa 2 - 5 Moravia Morawica 2 sierpnia 2020 - 17:30
GKS Nowiny 4 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 2 sierpnia 2020 - 17:30
Kolejka 4 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 2 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 8 sierpnia 2020 - 17:30
Moravia Morawica 3 - 1 GKS Nowiny 9 sierpnia 2020 - 17:30
Orlicz Suchedniów 3 - 1 Hetman Włoszczowa 9 sierpnia 2020 - 17:30
Czarni Połaniec 1 - 0 OKS Opatów 8 sierpnia 2020 - 17:30
Naprzód Jędrzejów 1 - 5 Łysica Bodzentyn 9 sierpnia 2020 - 17:30
Partyzant Radoszyce 1 - 5 Neptun Końskie 8 sierpnia 2020 - 11:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 4 Wierna Małogoszcz 9 sierpnia 2020 - 17:30
GKS Rudki 2 - 0 Alit Ożarów 8 sierpnia 2020 - 17:00
Lubrzanka Kajetanów 5 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 8 sierpnia 2020 - 17:00
Nida Pińczów 1 - 0 Spartakus Daleszyce 8 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Spartakus Daleszyce 1 - 4 Star Starachowice 15 sierpnia 2020 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 2 Nida Pińczów 15 sierpnia 2020 - 17:00
Alit Ożarów 4 - 0 Lubrzanka Kajetanów 15 sierpnia 2020 - 17:00
Wierna Małogoszcz 2 - 1 GKS Rudki 15 sierpnia 2020 - 11:00
Neptun Końskie 0 - 2 Pogoń 1945 Staszów 16 sierpnia 2020 - 17:00
Łysica Bodzentyn 4 - 1 Partyzant Radoszyce 16 sierpnia 2020 - 17:00
OKS Opatów 1 - 1 Naprzód Jędrzejów 16 sierpnia 2020 - 17:00
Hetman Włoszczowa 2 - 3 Czarni Połaniec 16 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Nowiny 5 - 1 Orlicz Suchedniów 15 sierpnia 2020 - 14:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 3 Moravia Morawica 16 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 3 - 1 Moravia Morawica 22 sierpnia 2020 - 17:00
Orlicz Suchedniów 4 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 23 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Połaniec 1 - 0 GKS Nowiny 22 sierpnia 2020 - 11:00
Naprzód Jędrzejów 1 - 2 Hetman Włoszczowa 23 sierpnia 2020 - 17:00
Partyzant Radoszyce 3 - 0 OKS Opatów 23 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 2 Łysica Bodzentyn 22 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Rudki 3 - 3 Neptun Końskie 22 sierpnia 2020 - 17:00
Lubrzanka Kajetanów 3 - 2 Wierna Małogoszcz 23 sierpnia 2020 - 13:00
Nida Pińczów 1 - 2 Alit Ożarów 23 sierpnia 2020 - 17:00
Spartakus Daleszyce 2 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 23 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 Star Starachowice 30 sierpnia 2020 - 17:00
Alit Ożarów 0 - 0 Spartakus Daleszyce 29 sierpnia 2020 - 17:00
Wierna Małogoszcz 5 - 1 Nida Pińczów 29 sierpnia 2020 - 16:00
Neptun Końskie 3 - 2 Lubrzanka Kajetanów 30 sierpnia 2020 - 17:00
Łysica Bodzentyn 2 - 0 GKS Rudki 29 sierpnia 2020 - 17:00
OKS Opatów 1 - 3 Pogoń 1945 Staszów 30 sierpnia 2020 - 17:00
Hetman Włoszczowa 3 - 3 Partyzant Radoszyce 30 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Nowiny 5 - 1 Naprzód Jędrzejów 29 sierpnia 2020 - 17:00
AKS 1947 Busko Zdrój 3 - 0 Czarni Połaniec 30 sierpnia 2020 - 17:00
vo, na boisku 2-4
Moravia Morawica 3 - 1 Orlicz Suchedniów 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 8 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 1 - 3 Orlicz Suchedniów 5 września 2020 - 16:00
Czarni Połaniec 0 - 0 Moravia Morawica 6 września 2020 - 11:00
Naprzód Jędrzejów 0 - 4 AKS 1947 Busko Zdrój 6 września 2020 - 16:00
Partyzant Radoszyce 0 - 4 GKS Nowiny 6 września 2020 - 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 2 Hetman Włoszczowa 6 września 2020 - 16:00
GKS Rudki 2 - 2 OKS Opatów 5 września 2020 - 16:00
Lubrzanka Kajetanów 1 - 3 Łysica Bodzentyn 6 września 2020 - 16:00
Nida Pińczów 1 - 1 Neptun Końskie 6 września 2020 - 16:00
Spartakus Daleszyce 3 - 2 Wierna Małogoszcz 6 września 2020 - 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 2 Alit Ożarów 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Alit Ożarów 4 - 4 Star Starachowice 12 września 2020 - 16:00
Wierna Małogoszcz 2 - 5 Granat Skarżysko-Kamienna 12 września 2020 - 16:00
Neptun Końskie 1 - 1 Spartakus Daleszyce 13 września 2020 - 16:00
Łysica Bodzentyn 1 - 3 Nida Pińczów 13 września 2020 - 16:00
OKS Opatów 2 - 3 Lubrzanka Kajetanów 13 września 2020 - 16:00
Hetman Włoszczowa 2 - 2 GKS Rudki 13 września 2020 - 16:00
GKS Nowiny 4 - 5 Pogoń 1945 Staszów 12 września 2020 - 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 3 - 4 Partyzant Radoszyce 12 września 2020 - 19:00
Moravia Morawica 1 - 0 Naprzód Jędrzejów 12 września 2020 - 11:00
Orlicz Suchedniów 4 - 1 Czarni Połaniec 13 września 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 2 - 3 Czarni Połaniec 19 września 2020 - 15:00
Naprzód Jędrzejów 1 - 4 Orlicz Suchedniów 20 września 2020 - 15:00
Partyzant Radoszyce 1 - 1 Moravia Morawica 20 września 2020 - 15:00
Pogoń 1945 Staszów 5 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 19 września 2020 - 15:00
GKS Rudki 2 - 5 GKS Nowiny 19 września 2020 - 15:00
Lubrzanka Kajetanów 2 - 2 Hetman Włoszczowa 20 września 2020 - 11:00
Nida Pińczów 1 - 0 OKS Opatów 20 września 2020 - 15:00
Spartakus Daleszyce 1 - 0 Łysica Bodzentyn 20 września 2020 - 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 Neptun Końskie 19 września 2020 - 15:00
Alit Ożarów 3 - 2 Wierna Małogoszcz 19 września 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Wierna Małogoszcz 1 - 0 Star Starachowice 26 września 2020 - 11:00
Neptun Końskie 5 - 1 Alit Ożarów 27 września 2020 - 15:00
Łysica Bodzentyn 0 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna 27 września 2020 - 15:00
OKS Opatów 2 - 3 Spartakus Daleszyce 27 września 2020 - 15:00
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Nida Pińczów 27 września 2020 - 15:00
GKS Nowiny 2 - 0 Lubrzanka Kajetanów 26 września 2020 - 15:30
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 1 GKS Rudki 25 września 2020 - 19:00
Moravia Morawica 1 - 1 Pogoń 1945 Staszów 27 września 2020 - 15:00
Orlicz Suchedniów 3 - 0 Partyzant Radoszyce 27 września 2020 - 14:00
Czarni Połaniec 2 - 1 Naprzód Jędrzejów 28 października 2020 - 13:30
Kolejka 12 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 3 - 2 Naprzód Jędrzejów 4 listopada 2020 - 13:30
Partyzant Radoszyce 0 - 7 Czarni Połaniec 4 października 2020 - 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 5 Orlicz Suchedniów 4 października 2020 - 15:00
GKS Rudki 3 - 1 Moravia Morawica 4 października 2020 - 15:00
Lubrzanka Kajetanów 2 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 3 października 2020 - 13:00
Nida Pińczów 1 - 2 GKS Nowiny 4 października 2020 - 15:00
Spartakus Daleszyce 3 - 1 Hetman Włoszczowa 4 października 2020 - 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 1 OKS Opatów 3 października 2020 - 15:00
Alit Ożarów 2 - 0 Łysica Bodzentyn 4 października 2020 - 15:00
Wierna Małogoszcz 2 - 0 Neptun Końskie 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Neptun Końskie 0 - 2 Star Starachowice 11 października 2020 - 15:00
Łysica Bodzentyn 2 - 2 Wierna Małogoszcz 4 listopada 2020 - 13:30
OKS Opatów 3 - 0 Alit Ożarów 11 października 2020 - 15:00
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 11 października 2020 - 15:00
GKS Nowiny 4 - 1 Spartakus Daleszyce 10 października 2020 - 15:00
AKS 1947 Busko Zdrój 4 - 1 Nida Pińczów 10 października 2020 - 19:00
Moravia Morawica 2 - 0 Lubrzanka Kajetanów 11 października 2020 - 11:00
Orlicz Suchedniów 3 - 0 GKS Rudki 11 października 2020 - 15:00
Czarni Połaniec 0 - 1 Pogoń 1945 Staszów 10 października 2020 - 15:30
Naprzód Jędrzejów 3 - 0 Partyzant Radoszyce 22 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 14 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 4 - 1 Partyzant Radoszyce 17 października 2020 - 14:00
Pogoń 1945 Staszów 3 - 1 Naprzód Jędrzejów 18 listopada 2020 - 13:30
GKS Rudki 0 - 3 Czarni Połaniec 22 listopada 2020 - 13:00
Lubrzanka Kajetanów 0 - 3 Orlicz Suchedniów 28 października 2020 - 13:30
Nida Pińczów 0 - 3 Moravia Morawica 18 października 2020 - 14:00
Spartakus Daleszyce 1 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 18 października 2020 - 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 GKS Nowiny 17 października 2020 - 14:00
Alit Ożarów 1 - 0 Hetman Włoszczowa 22 listopada 2020 - 13:00
Wierna Małogoszcz 6 - 4 OKS Opatów 17 października 2020 - 11:00
Neptun Końskie 1 - 2 Łysica Bodzentyn 21 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 15 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Łysica Bodzentyn 0 - 2 Star Starachowice 25 października 2020 - 13:00
OKS Opatów 2 - 1 Neptun Końskie 25 października 2020 - 13:00
Hetman Włoszczowa 3 - 1 Wierna Małogoszcz 25 października 2020 - 13:00
GKS Nowiny 5 - 3 Alit Ożarów 25 października 2020 - 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 24 października 2020 - 13:30
Moravia Morawica 0 - 4 Spartakus Daleszyce 25 października 2020 - 13:00
Orlicz Suchedniów 3 - 1 Nida Pińczów 24 października 2020 - 12:00
Czarni Połaniec 5 - 1 Lubrzanka Kajetanów 25 października 2020 - 11:00
Naprzód Jędrzejów 0 - 1 GKS Rudki 25 października 2020 - 13:00
Partyzant Radoszyce 2 - 1 Pogoń 1945 Staszów 25 października 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 2 - 3 Pogoń 1945 Staszów 31 października 2020 - 13:00
GKS Rudki 3 - 0 Partyzant Radoszyce 31 października 2020 - 13:00
Lubrzanka Kajetanów 2 - 3 Naprzód Jędrzejów 31 października 2020 - 13:00
Nida Pińczów 0 - 3 Czarni Połaniec 31 października 2020 - 13:00
Spartakus Daleszyce 4 - 2 Orlicz Suchedniów 31 października 2020 - 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 2 Moravia Morawica 31 października 2020 - 13:00
Alit Ożarów 4 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 31 października 2020 - 13:00
Wierna Małogoszcz 0 - 1 GKS Nowiny 30 października 2020 - 13:30
Neptun Końskie 2 - 3 Hetman Włoszczowa 31 października 2020 - 13:00
Łysica Bodzentyn 1 - 1 OKS Opatów 31 października 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
OKS Opatów 3 - 0 Star Starachowice 8 listopada 2020 - 13:00
Hetman Włoszczowa 0 - 4 Łysica Bodzentyn 7 listopada 2020 - 13:00
GKS Nowiny 1 - 2 Neptun Końskie 8 listopada 2020 - 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 2 Wierna Małogoszcz 7 listopada 2020 - 13:30
Moravia Morawica 2 - 0 Alit Ożarów 7 listopada 2020 - 13:00
Orlicz Suchedniów 2 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 7 listopada 2020 - 13:00
Czarni Połaniec 5 - 2 Spartakus Daleszyce 7 listopada 2020 - 13:00
Naprzód Jędrzejów 0 - 3 Nida Pińczów 8 listopada 2020 - 13:00
Partyzant Radoszyce 2 - 3 Lubrzanka Kajetanów 8 listopada 2020 - 13:00
Pogoń 1945 Staszów 2 - 2 GKS Rudki 8 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Star Starachowice 1 - 5 GKS Rudki 11 listopada 2020 - 13:00
Lubrzanka Kajetanów 2 - 3 Pogoń 1945 Staszów 11 listopada 2020 - 13:00
Nida Pińczów 5 - 0 Partyzant Radoszyce 11 listopada 2020 - 13:00
Spartakus Daleszyce 1 - 0 Naprzód Jędrzejów 11 listopada 2020 - 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 1 Czarni Połaniec 11 listopada 2020 - 13:00
Alit Ożarów 0 - 0 Orlicz Suchedniów 11 listopada 2020 - 13:00
Wierna Małogoszcz 1 - 1 Moravia Morawica 11 listopada 2020 - 13:00
Neptun Końskie 1 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 11 listopada 2020 - 13:00
Łysica Bodzentyn 1 - 3 GKS Nowiny 11 listopada 2020 - 13:00
OKS Opatów 3 - 1 Hetman Włoszczowa 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 19 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Star Starachowice 15 listopada 2020 - 13:00
GKS Nowiny 8 - 0 OKS Opatów 14 listopada 2020 - 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 0 Łysica Bodzentyn 14 listopada 2020 - 11:00
Moravia Morawica 2 - 1 Neptun Końskie 14 listopada 2020 - 11:00
Orlicz Suchedniów 1 - 1 Wierna Małogoszcz 14 listopada 2020 - 13:00
Czarni Połaniec 4 - 3 Alit Ożarów 15 listopada 2020 - 11:00
Naprzód Jędrzejów 1 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna 15 listopada 2020 - 13:00
Partyzant Radoszyce 0 - 2 Spartakus Daleszyce 15 listopada 2020 - 13:00
Pogoń 1945 Staszów 0 - 1 Nida Pińczów 15 listopada 2020 - 13:00
GKS Rudki 3 - 1 Lubrzanka Kajetanów 15 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 20 [szczegóły]  
Star Starachowice - Lubrzanka Kajetanów
GKS Rudki - Nida Pińczów
Pogoń 1945 Staszów - Spartakus Daleszyce
Partyzant Radoszyce - Granat Skarżysko-Kamienna
Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów
Czarni Połaniec - Wierna Małogoszcz
Orlicz Suchedniów - Neptun Końskie
Moravia Morawica - Łysica Bodzentyn
AKS 1947 Busko Zdrój - OKS Opatów
GKS Nowiny - Hetman Włoszczowa
Kolejka 21 [szczegóły]  
GKS Nowiny - Star Starachowice
Hetman Włoszczowa - AKS 1947 Busko Zdrój
OKS Opatów - Moravia Morawica
Łysica Bodzentyn - Orlicz Suchedniów
Neptun Końskie - Czarni Połaniec
Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów - Partyzant Radoszyce
Granat Skarżysko-Kamienna - Pogoń 1945 Staszów
Spartakus Daleszyce - GKS Rudki
Nida Pińczów - Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 22 [szczegóły]  
Star Starachowice - Nida Pińczów
Lubrzanka Kajetanów - Spartakus Daleszyce
GKS Rudki - Granat Skarżysko-Kamienna
Pogoń 1945 Staszów - Alit Ożarów
Partyzant Radoszyce - Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów - Neptun Końskie
Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn
Orlicz Suchedniów - OKS Opatów
Moravia Morawica - Hetman Włoszczowa
AKS 1947 Busko Zdrój - GKS Nowiny
Kolejka 23 [szczegóły]  
AKS 1947 Busko Zdrój - Star Starachowice
GKS Nowiny - Moravia Morawica
Hetman Włoszczowa - Orlicz Suchedniów
OKS Opatów - Czarni Połaniec
Łysica Bodzentyn - Naprzód Jędrzejów
Neptun Końskie - Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz - Pogoń 1945 Staszów
Alit Ożarów - GKS Rudki
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubrzanka Kajetanów
Spartakus Daleszyce - Nida Pińczów
Kolejka 24 [szczegóły]  
Star Starachowice - Spartakus Daleszyce
Nida Pińczów - Granat Skarżysko-Kamienna
Lubrzanka Kajetanów - Alit Ożarów
GKS Rudki - Wierna Małogoszcz
Pogoń 1945 Staszów - Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce - Łysica Bodzentyn
Naprzód Jędrzejów - OKS Opatów
Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa
Orlicz Suchedniów - GKS Nowiny
Moravia Morawica - AKS 1947 Busko Zdrój
Kolejka 25 [szczegóły]  
Moravia Morawica - Star Starachowice
AKS 1947 Busko Zdrój - Orlicz Suchedniów
GKS Nowiny - Czarni Połaniec
Hetman Włoszczowa - Naprzód Jędrzejów
OKS Opatów - Partyzant Radoszyce
Łysica Bodzentyn - Pogoń 1945 Staszów
Neptun Końskie - GKS Rudki
Wierna Małogoszcz - Lubrzanka Kajetanów
Alit Ożarów - Nida Pińczów
Granat Skarżysko-Kamienna - Spartakus Daleszyce
Kolejka 26 [szczegóły]  
Star Starachowice - Granat Skarżysko-Kamienna
Spartakus Daleszyce - Alit Ożarów
Nida Pińczów - Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów - Neptun Końskie
GKS Rudki - Łysica Bodzentyn
Pogoń 1945 Staszów - OKS Opatów
Partyzant Radoszyce - Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów - GKS Nowiny
Czarni Połaniec - AKS 1947 Busko Zdrój
Orlicz Suchedniów - Moravia Morawica
Kolejka 27 [szczegóły]  
Orlicz Suchedniów - Star Starachowice
Moravia Morawica - Czarni Połaniec
AKS 1947 Busko Zdrój - Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny - Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa - Pogoń 1945 Staszów
OKS Opatów - GKS Rudki
Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów
Neptun Końskie - Nida Pińczów
Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce
Alit Ożarów - Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 28 [szczegóły]  
Star Starachowice - Alit Ożarów
Granat Skarżysko-Kamienna - Wierna Małogoszcz
Spartakus Daleszyce - Neptun Końskie
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn
Lubrzanka Kajetanów - OKS Opatów
GKS Rudki - Hetman Włoszczowa
Pogoń 1945 Staszów - GKS Nowiny
Partyzant Radoszyce - AKS 1947 Busko Zdrój
Naprzód Jędrzejów - Moravia Morawica
Czarni Połaniec - Orlicz Suchedniów
Kolejka 29 [szczegóły]  
Czarni Połaniec - Star Starachowice
Orlicz Suchedniów - Naprzód Jędrzejów
Moravia Morawica - Partyzant Radoszyce
AKS 1947 Busko Zdrój - Pogoń 1945 Staszów
GKS Nowiny - GKS Rudki
Hetman Włoszczowa - Lubrzanka Kajetanów
OKS Opatów - Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn - Spartakus Daleszyce
Neptun Końskie - Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz - Alit Ożarów
Kolejka 30 [szczegóły]  
Star Starachowice - Wierna Małogoszcz
Alit Ożarów - Neptun Końskie
Granat Skarżysko-Kamienna - Łysica Bodzentyn
Spartakus Daleszyce - OKS Opatów
Nida Pińczów - Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów - GKS Nowiny
GKS Rudki - AKS 1947 Busko Zdrój
Pogoń 1945 Staszów - Moravia Morawica
Partyzant Radoszyce - Orlicz Suchedniów
Naprzód Jędrzejów - Czarni Połaniec
Kolejka 31 [szczegóły]  
Naprzód Jędrzejów - Star Starachowice
Czarni Połaniec - Partyzant Radoszyce
Orlicz Suchedniów - Pogoń 1945 Staszów
Moravia Morawica - GKS Rudki
AKS 1947 Busko Zdrój - Lubrzanka Kajetanów
GKS Nowiny - Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa - Spartakus Daleszyce
OKS Opatów - Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn - Alit Ożarów
Neptun Końskie - Wierna Małogoszcz
Kolejka 32 [szczegóły]  
Star Starachowice - Neptun Końskie
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn
Alit Ożarów - OKS Opatów
Granat Skarżysko-Kamienna - Hetman Włoszczowa
Spartakus Daleszyce - GKS Nowiny
Nida Pińczów - AKS 1947 Busko Zdrój
Lubrzanka Kajetanów - Moravia Morawica
GKS Rudki - Orlicz Suchedniów
Pogoń 1945 Staszów - Czarni Połaniec
Partyzant Radoszyce - Naprzód Jędrzejów
Kolejka 33 [szczegóły]  
Partyzant Radoszyce - Star Starachowice
Naprzód Jędrzejów - Pogoń 1945 Staszów
Czarni Połaniec - GKS Rudki
Orlicz Suchedniów - Lubrzanka Kajetanów
Moravia Morawica - Nida Pińczów
AKS 1947 Busko Zdrój - Spartakus Daleszyce
GKS Nowiny - Granat Skarżysko-Kamienna
Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów
OKS Opatów - Wierna Małogoszcz
Łysica Bodzentyn - Neptun Końskie
Kolejka 34 [szczegóły]  
Star Starachowice - Łysica Bodzentyn
Neptun Końskie - OKS Opatów
Wierna Małogoszcz - Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów - GKS Nowiny
Granat Skarżysko-Kamienna - AKS 1947 Busko Zdrój
Spartakus Daleszyce - Moravia Morawica
Nida Pińczów - Orlicz Suchedniów
Lubrzanka Kajetanów - Czarni Połaniec
GKS Rudki - Naprzód Jędrzejów
Pogoń 1945 Staszów - Partyzant Radoszyce
Kolejka 35 [szczegóły]  
Pogoń 1945 Staszów - Star Starachowice
Partyzant Radoszyce - GKS Rudki
Naprzód Jędrzejów - Lubrzanka Kajetanów
Czarni Połaniec - Nida Pińczów
Orlicz Suchedniów - Spartakus Daleszyce
Moravia Morawica - Granat Skarżysko-Kamienna
AKS 1947 Busko Zdrój - Alit Ożarów
GKS Nowiny - Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa - Neptun Końskie
OKS Opatów - Łysica Bodzentyn
Kolejka 36 [szczegóły]  
Star Starachowice - OKS Opatów
Łysica Bodzentyn - Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie - GKS Nowiny
Wierna Małogoszcz - AKS 1947 Busko Zdrój
Alit Ożarów - Moravia Morawica
Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów
Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec
Nida Pińczów - Naprzód Jędrzejów
Lubrzanka Kajetanów - Partyzant Radoszyce
GKS Rudki - Pogoń 1945 Staszów
Kolejka 37 [szczegóły]  
GKS Rudki - Star Starachowice
Pogoń 1945 Staszów - Lubrzanka Kajetanów
Partyzant Radoszyce - Nida Pińczów
Naprzód Jędrzejów - Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec - Granat Skarżysko-Kamienna
Orlicz Suchedniów - Alit Ożarów
Moravia Morawica - Wierna Małogoszcz
AKS 1947 Busko Zdrój - Neptun Końskie
GKS Nowiny - Łysica Bodzentyn
Hetman Włoszczowa - OKS Opatów
Kolejka 38 [szczegóły]  
Star Starachowice - Hetman Włoszczowa
OKS Opatów - GKS Nowiny
Łysica Bodzentyn - AKS 1947 Busko Zdrój
Neptun Końskie - Moravia Morawica
Wierna Małogoszcz - Orlicz Suchedniów
Alit Ożarów - Czarni Połaniec
Granat Skarżysko-Kamienna - Naprzód Jędrzejów
Spartakus Daleszyce - Partyzant Radoszyce
Nida Pińczów - Pogoń 1945 Staszów
Lubrzanka Kajetanów - GKS Rudki