IV liga - warmińsko-mazurska - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mamry Giżycko 23 56 18 2 3 92 - 32
2. Mrągowia Mrągowo 23 53 17 2 4 56 - 27
3. Polonia Lidzbark Warmiński 23 46 14 4 5 63 - 29
4. Motor Lubawa 22 43 13 4 5 41 - 23
5. Zatoka Braniewo 22 41 13 2 7 56 - 44
6. Pisa Barczewo 23 34 10 4 9 47 - 45 2 6 2 0 0 6 - 4
7. Jeziorak Iława 23 34 9 7 7 63 - 48 2 1 0 1 1 4 - 5
8. MKS Korsze 23 34 10 4 9 43 - 41 2 1 0 1 1 4 - 5
9. Olimpia II Elbląg 22 33 10 3 9 43 - 33
10. Błękitni Pasym 23 32 10 2 11 44 - 53
11. Granica Kętrzyn 21 31 9 4 8 42 - 38
12. Mazur Ełk 23 28 8 4 11 38 - 34
13. Błękitni Orneta 22 25 6 7 9 27 - 29
14. GSZS Rybno 22 22 6 4 12 32 - 58 1 3 1 0 0 1 - 0
15. Warmia Olsztyn 22 22 6 4 12 21 - 54 1 0 0 0 1 0 - 1
16. Tęcza Biskupiec 23 19 6 1 16 33 - 78
17. Stomil II Olsztyn 23 16 4 4 15 35 - 60
18. Olimpia Olsztynek 23 8 2 2 19 32 - 82


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Zatoka Braniewo 3 - 2 Olimpia II Elbląg 1 sierpnia 2020 - 13:00
GSZS Rybno 2 - 0 Tęcza Biskupiec 1 sierpnia 2020 - 16:00
Warmia Olsztyn 0 - 6 Stomil II Olsztyn 1 sierpnia 2020 - 13:00
Błękitni Pasym 2 - 0 Mrągowia Mrągowo 1 sierpnia 2020 - 16:00
Jeziorak Iława 2 - 3 Mamry Giżycko 1 sierpnia 2020 - 18:00
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Mazur Ełk 1 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Korsze 1 - 3 Motor Lubawa 1 sierpnia 2020 - 17:00
Pisa Barczewo 1 - 1 Granica Kętrzyn 2 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Orneta 0 - 3 Polonia Lidzbark Warmiński 1 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 2 - 5. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 0 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 5 sierpnia 2020 - 18:00
Granica Kętrzyn 2 - 2 Błękitni Orneta 5 sierpnia 2020 - 18:00
Motor Lubawa 1 - 2 Pisa Barczewo 5 sierpnia 2020 - 18:00
Mazur Ełk 0 - 1 MKS Korsze 5 sierpnia 2020 - 17:00
Mamry Giżycko 8 - 0 Olimpia Olsztynek 5 sierpnia 2020 - 17:00
Mrągowia Mrągowo 4 - 1 Jeziorak Iława 5 sierpnia 2020 - 17:00
Stomil II Olsztyn 3 - 1 Błękitni Pasym 5 sierpnia 2020 - 17:00
Warmia Olsztyn 3 - 2 Tęcza Biskupiec 5 sierpnia 2020 - 17:00
Zatoka Braniewo 5 - 2 GSZS Rybno 5 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
GSZS Rybno 0 - 3 Olimpia II Elbląg 8 sierpnia 2020 - 16:00
Warmia Olsztyn 0 - 3 Zatoka Braniewo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Pasym 5 - 2 Tęcza Biskupiec 8 sierpnia 2020 - 16:00
Jeziorak Iława 3 - 1 Stomil II Olsztyn 8 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Olsztynek 0 - 2 Mrągowia Mrągowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Korsze 2 - 0 Mamry Giżycko 9 sierpnia 2020 - 17:00
Pisa Barczewo 2 - 2 Mazur Ełk 9 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Orneta 1 - 2 Motor Lubawa 8 sierpnia 2020 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 3 Granica Kętrzyn 8 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 2 - 1 Granica Kętrzyn 15 sierpnia 2020 - 18:00
Motor Lubawa 1 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 16 sierpnia 2020 - 16:00
Mazur Ełk 2 - 0 Błękitni Orneta 15 sierpnia 2020 - 16:00
Mamry Giżycko 4 - 1 Pisa Barczewo 15 sierpnia 2020 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 4 - 2 MKS Korsze 15 sierpnia 2020 - 18:00
Stomil II Olsztyn 5 - 5 Olimpia Olsztynek 16 sierpnia 2020 - 11:00
Jeziorak Iława 7 - 0 Tęcza Biskupiec 15 sierpnia 2020 - 17:00
Zatoka Braniewo 6 - 1 Błękitni Pasym 15 sierpnia 2020 - 17:00
GSZS Rybno 1 - 0 Warmia Olsztyn 15 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Warmia Olsztyn 1 - 1 Olimpia II Elbląg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Pasym 3 - 4 GSZS Rybno 22 sierpnia 2020 - 16:00
Jeziorak Iława 1 - 5 Zatoka Braniewo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Olsztynek 6 - 1 Tęcza Biskupiec 22 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Korsze 4 - 3 Stomil II Olsztyn 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pisa Barczewo 0 - 1 Mrągowia Mrągowo 21 sierpnia 2020 - 18:00
Błękitni Orneta 2 - 1 Mamry Giżycko 22 sierpnia 2020 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Mazur Ełk 22 sierpnia 2020 - 17:00
Granica Kętrzyn 3 - 2 Motor Lubawa 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 0 - 2 Motor Lubawa 26 sierpnia 2020 - 18:00
Mazur Ełk 3 - 1 Granica Kętrzyn 26 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0 - 1 Mamry Giżycko 7 października 2020 - 18:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 Błękitni Orneta 26 sierpnia 2020 - 17:30
Stomil II Olsztyn 1 - 2 Pisa Barczewo 26 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Korsze 3 - 4 Tęcza Biskupiec 26 sierpnia 2020 - 17:00
Zatoka Braniewo 3 - 2 Olimpia Olsztynek 26 sierpnia 2020 - 17:00
GSZS Rybno 1 - 1 Jeziorak Iława 26 sierpnia 2020 - 17:00
Warmia Olsztyn 2 - 1 Błękitni Pasym 26 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 1 - 2 Olimpia II Elbląg 29 sierpnia 2020 - 16:00
Jeziorak Iława 5 - 0 Warmia Olsztyn 30 sierpnia 2020 - 16:00
Olimpia Olsztynek 0 - 2 GSZS Rybno 29 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Korsze 1 - 0 Zatoka Braniewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pisa Barczewo 3 - 1 Tęcza Biskupiec 29 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Orneta 0 - 1 Stomil II Olsztyn 29 sierpnia 2020 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Mrągowia Mrągowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Granica Kętrzyn 3 - 4 Mamry Giżycko 29 sierpnia 2020 - 17:00
Motor Lubawa 1 - 0 Mazur Ełk 29 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 2 - 0 Mazur Ełk 6 września 2020 - 15:00
Mamry Giżycko 1 - 1 Motor Lubawa 5 września 2020 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Granica Kętrzyn 5 września 2020 - 16:00
Stomil II Olsztyn 1 - 5 Polonia Lidzbark Warmiński 5 września 2020 - 16:00
Błękitni Orneta 6 - 0 Tęcza Biskupiec 5 września 2020 - 16:00
Zatoka Braniewo 2 - 1 Pisa Barczewo 5 września 2020 - 16:00
GSZS Rybno 1 - 1 MKS Korsze 5 września 2020 - 16:00
Warmia Olsztyn 1 - 2 Olimpia Olsztynek 4 września 2020 - 17:00
Błękitni Pasym 2 - 4 Jeziorak Iława 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Jeziorak Iława 4 - 0 Olimpia II Elbląg 12 września 2020 - 16:00
Olimpia Olsztynek 0 - 3 Błękitni Pasym 12 września 2020 - 16:00
MKS Korsze 1 - 2 Warmia Olsztyn 12 września 2020 - 16:30
Pisa Barczewo 4 - 0 GSZS Rybno 12 września 2020 - 16:00
Błękitni Orneta 4 - 0 Zatoka Braniewo 12 września 2020 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4 - 0 Tęcza Biskupiec 12 września 2020 - 18:00
Granica Kętrzyn 4 - 0 Stomil II Olsztyn 12 września 2020 - 16:00
Motor Lubawa 1 - 2 Mrągowia Mrągowo 12 września 2020 - 16:00
Mazur Ełk 0 - 2 Mamry Giżycko 12 września 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 4 - 1 Mamry Giżycko 20 września 2020 - 14:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 2 Mazur Ełk 19 września 2020 - 16:00
Stomil II Olsztyn 1 - 4 Motor Lubawa 21 września 2020 - 16:30
Granica Kętrzyn 2 - 0 Tęcza Biskupiec 19 września 2020 - 16:00
Zatoka Braniewo 1 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 19 września 2020 - 16:00
GSZS Rybno 0 - 3 Błękitni Orneta 19 września 2020 - 16:00
Warmia Olsztyn 1 - 3 Pisa Barczewo 18 września 2020 - 16:00
Błękitni Pasym 2 - 2 MKS Korsze 16 września 2020 - 16:30
Jeziorak Iława 6 - 2 Olimpia Olsztynek 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 11 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek 3 - 6 Olimpia II Elbląg 26 września 2020 - 16:00
MKS Korsze 2 - 2 Jeziorak Iława 27 września 2020 - 16:00
Pisa Barczewo 2 - 3 Błękitni Pasym 26 września 2020 - 16:00
Błękitni Orneta 1 - 1 Warmia Olsztyn 26 września 2020 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 9 - 2 GSZS Rybno 25 września 2020 - 19:00
Granica Kętrzyn 3 - 0 Zatoka Braniewo 26 września 2020 - 16:00
Motor Lubawa 3 - 0 Tęcza Biskupiec 26 września 2020 - 15:00
Mazur Ełk 3 - 1 Stomil II Olsztyn 26 września 2020 - 16:00
Mamry Giżycko 6 - 3 Mrągowia Mrągowo 26 września 2020 - 16:00
Kolejka 12 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 0 - 3 Mrągowia Mrągowo 4 października 2020 - 15:00
vo, na boisku 4-2
Stomil II Olsztyn 2 - 11 Mamry Giżycko 4 października 2020 - 14:30
Mazur Ełk 1 - 2 Tęcza Biskupiec 4 października 2020 - 15:00
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa 14 kwietnia 2021 - 17:00
GSZS Rybno 2 - 3 Granica Kętrzyn 3 października 2020 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4 - 0 Warmia Olsztyn 2 października 2020 - 18:00
Błękitni Pasym 4 - 2 Błękitni Orneta 3 października 2020 - 16:00
Jeziorak Iława 2 - 3 Pisa Barczewo 3 października 2020 - 14:00
Olimpia Olsztynek 2 - 5 MKS Korsze 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
MKS Korsze 3 - 0 Olimpia II Elbląg 10 października 2020 - 15:30
Pisa Barczewo 6 - 2 Olimpia Olsztynek 10 października 2020 - 15:00
Błękitni Orneta 1 - 1 Jeziorak Iława 10 października 2020 - 15:30
Polonia Lidzbark Warmiński 6 - 1 Błękitni Pasym 10 października 2020 - 17:00
Granica Kętrzyn 1 - 1 Warmia Olsztyn 10 października 2020 - 16:00
Motor Lubawa 2 - 0 GSZS Rybno 10 października 2020 - 15:00
Mazur Ełk 4 - 6 Zatoka Braniewo 10 października 2020 - 15:30
Mamry Giżycko 8 - 0 Tęcza Biskupiec 10 października 2020 - 15:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 0 Stomil II Olsztyn 10 października 2020 - 13:00
Kolejka 14 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 0 - 0 Stomil II Olsztyn 18 października 2020 - 14:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 Tęcza Biskupiec 17 października 2020 - 15:00
Zatoka Braniewo 1 - 2 Mamry Giżycko 17 października 2020 - 15:00
GSZS Rybno 1 - 2 Mazur Ełk 17 października 2020 - 15:00
Warmia Olsztyn 1 - 5 Motor Lubawa 17 października 2020 - 15:00
Błękitni Pasym 3 - 1 Granica Kętrzyn 17 października 2020 - 15:00
Jeziorak Iława 2 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 18 października 2020 - 14:00
Olimpia Olsztynek 0 - 2 Błękitni Orneta 17 października 2020 - 15:00
MKS Korsze 2 - 3 Pisa Barczewo 17 października 2020 - 13:00
Kolejka 15 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Pisa Barczewo 2 - 4 Olimpia II Elbląg 28 listopada 2020 - 12:00
Błękitni Orneta 0 - 2 MKS Korsze 24 października 2020 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5 - 1 Olimpia Olsztynek 24 października 2020 - 15:00
Granica Kętrzyn 2 - 5 Jeziorak Iława 24 października 2020 - 14:00
Motor Lubawa 2 - 0 Błękitni Pasym 24 października 2020 - 15:00
Mazur Ełk 1 - 2 Warmia Olsztyn 11 listopada 2020 - 13:00
Mamry Giżycko 3 - 2 GSZS Rybno 24 października 2020 - 15:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Zatoka Braniewo 24 października 2020 - 15:00
Stomil II Olsztyn 1 - 2 Tęcza Biskupiec 25 października 2020 - 14:30
Kolejka 16 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 5 - 0 Tęcza Biskupiec 6 grudnia 2020 - 14:00
Zatoka Braniewo 2 - 1 Stomil II Olsztyn 31 października 2020 - 14:00
GSZS Rybno 0 - 4 Mrągowia Mrągowo 31 października 2020 - 14:00
Warmia Olsztyn 1 - 6 Mamry Giżycko 31 października 2020 - 13:00
Błękitni Pasym 2 - 0 Mazur Ełk 31 października 2020 - 13:00
Jeziorak Iława 2 - 2 Motor Lubawa 31 października 2020 - 13:00
Olimpia Olsztynek 1 - 5 Granica Kętrzyn 31 października 2020 - 13:00
MKS Korsze 2 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 31 października 2020 - 13:30
Pisa Barczewo 0 - 0 Błękitni Orneta 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 17 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Błękitni Orneta 1 - 0 Olimpia II Elbląg 7 listopada 2020 - 13:30
Polonia Lidzbark Warmiński 0 - 3 Pisa Barczewo 7 listopada 2020 - 13:00
Granica Kętrzyn 0 - 1 MKS Korsze 7 listopada 2020 - 13:00
Motor Lubawa 2 - 1 Olimpia Olsztynek 7 listopada 2020 - 14:00
Mazur Ełk 4 - 1 Jeziorak Iława 7 listopada 2020 - 13:30
Mamry Giżycko 6 - 0 Błękitni Pasym 7 listopada 2020 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 5 - 0 Warmia Olsztyn 7 listopada 2020 - 13:30
Stomil II Olsztyn 0 - 0 GSZS Rybno 8 listopada 2020 - 14:00
Zatoka Braniewo 6 - 2 Tęcza Biskupiec 7 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 7 - 0 Zatoka Braniewo 15 listopada 2020 - 16:30
GSZS Rybno 6 - 2 Tęcza Biskupiec 14 listopada 2020 - 13:00
Stomil II Olsztyn 0 - 2 Warmia Olsztyn 15 listopada 2020 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Błękitni Pasym 14 listopada 2020 - 13:00
Mamry Giżycko 4 - 0 Jeziorak Iława 14 listopada 2020 - 13:00
Mazur Ełk 2 - 0 Olimpia Olsztynek 14 listopada 2020 - 13:00
Motor Lubawa 1 - 0 MKS Korsze 14 listopada 2020 - 13:00
Granica Kętrzyn 3 - 1 Pisa Barczewo 14 listopada 2020 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 0 Błękitni Orneta 14 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 4 - 0 Olimpia II Elbląg 21 listopada 2020 - 13:00
Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn 14 kwietnia 2021 - 17:00
Pisa Barczewo 1 - 2 Motor Lubawa 21 listopada 2020 - 13:00
MKS Korsze 1 - 0 Mazur Ełk 21 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Olsztynek 2 - 7 Mamry Giżycko 21 listopada 2020 - 13:00
Jeziorak Iława 4 - 1 Mrągowia Mrągowo 5 grudnia 2020 - 12:00
Błękitni Pasym 3 - 2 Stomil II Olsztyn 21 listopada 2020 - 13:00
Warmia Olsztyn 1 - 1 Tęcza Biskupiec 21 listopada 2020 - 13:00
GSZS Rybno 2 - 2 Zatoka Braniewo 5 grudnia 2020 - 12:00
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 4 - 1 GSZS Rybno 20 marca 2021 - 16:00
Zatoka Braniewo 3 - 0 Warmia Olsztyn 20 marca 2021 - 15:00
Błękitni Pasym 2 - 1 Tęcza Biskupiec 31 marca 2021 - 16:00
Stomil II Olsztyn 1 - 1 Jeziorak Iława 20 marca 2021 - 11:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Olimpia Olsztynek 20 marca 2021 - 15:00
Mamry Giżycko 4 - 3 MKS Korsze 20 marca 2021 - 12:00
Mazur Ełk 2 - 2 Pisa Barczewo 20 marca 2021 - 15:00
Motor Lubawa 0 - 0 Błękitni Orneta 20 marca 2021 - 15:00
Granica Kętrzyn 1 - 3 Polonia Lidzbark Warmiński 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg 28 kwietnia 2021 - 17:30
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Motor Lubawa 27 marca 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 0 Mazur Ełk 27 marca 2021 - 15:00
Pisa Barczewo 1 - 6 Mamry Giżycko 27 marca 2021 - 12:00
MKS Korsze 2 - 4 Mrągowia Mrągowo 27 marca 2021 - 14:00
Olimpia Olsztynek 0 - 2 Stomil II Olsztyn 27 marca 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 1 - 5 Tęcza Biskupiec 27 marca 2021 - 15:00
Błękitni Pasym 3 - 4 Zatoka Braniewo 27 marca 2021 - 15:00
Warmia Olsztyn - GSZS Rybno 14 kwietnia 2021 - 17:30
Kolejka 22 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 0 - 1 Warmia Olsztyn 3 kwietnia 2021 - 16:30
GSZS Rybno 1 - 0 Błękitni Pasym 3 kwietnia 2021 - 15:30
Zatoka Braniewo 1 - 1 Jeziorak Iława 3 kwietnia 2021 - 15:00
Olimpia Olsztynek 0 - 4 Tęcza Biskupiec 3 kwietnia 2021 - 15:00
Stomil II Olsztyn 1 - 2 MKS Korsze 3 kwietnia 2021 - 11:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 Pisa Barczewo 3 kwietnia 2021 - 14:00
Mamry Giżycko 1 - 1 Błękitni Orneta 3 kwietnia 2021 - 16:00
Mazur Ełk 4 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 3 kwietnia 2021 - 14:00
Motor Lubawa 1 - 3 Granica Kętrzyn 3 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Motor Lubawa 2 - 1 Olimpia II Elbląg 10 kwietnia 2021 - 16:00
Granica Kętrzyn 0 - 4 Mazur Ełk 10 kwietnia 2021 - 16:00
Mamry Giżycko 3 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 10 kwietnia 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 3 Mrągowia Mrągowo 10 kwietnia 2021 - 16:00
Pisa Barczewo 3 - 2 Stomil II Olsztyn 10 kwietnia 2021 - 16:00
MKS Korsze 0 - 3 Tęcza Biskupiec 10 kwietnia 2021 - 15:00
Olimpia Olsztynek 1 - 2 Zatoka Braniewo 10 kwietnia 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 7 - 2 GSZS Rybno 10 kwietnia 2021 - 16:00
Błękitni Pasym 2 - 1 Warmia Olsztyn 10 kwietnia 2021 - 15:00
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Błękitni Pasym 18 kwietnia 2021 - 16:00
Warmia Olsztyn - Jeziorak Iława 17 kwietnia 2021 - 17:00
GSZS Rybno - Olimpia Olsztynek 17 kwietnia 2021 - 15:30
Zatoka Braniewo - MKS Korsze 17 kwietnia 2021 - 15:00
Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec 17 kwietnia 2021 - 16:00
Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 18 kwietnia 2021 - 11:00
Mrągowia Mrągowo - Polonia Lidzbark Warmiński 17 kwietnia 2021 - 16:00
Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn 17 kwietnia 2021 - 16:00
Mazur Ełk - Motor Lubawa 17 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Mazur Ełk - Olimpia II Elbląg 24 kwietnia 2021 - 16:00
Motor Lubawa - Mamry Giżycko 25 kwietnia 2021 - 13:00
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo 25 kwietnia 2021 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Stomil II Olsztyn 24 kwietnia 2021 - 17:00
Błękitni Orneta - Tęcza Biskupiec 24 kwietnia 2021 - 16:00
Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo 24 kwietnia 2021 - 16:00
MKS Korsze - GSZS Rybno 24 kwietnia 2021 - 14:00
Olimpia Olsztynek - Warmia Olsztyn 24 kwietnia 2021 - 17:00
Jeziorak Iława - Błękitni Pasym 24 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Jeziorak Iława 1 maja 2021 - 17:00
Błękitni Pasym - Olimpia Olsztynek 1 maja 2021 - 16:00
Warmia Olsztyn - MKS Korsze 1 maja 2021 - 17:00
GSZS Rybno - Pisa Barczewo 1 maja 2021 - 15:30
Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta 1 maja 2021 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Tęcza Biskupiec 1 maja 2021 - 17:00
Stomil II Olsztyn - Granica Kętrzyn 2 maja 2021 - 15:00
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa 1 maja 2021 - 16:00
Mamry Giżycko - Mazur Ełk 1 maja 2021 - 16:00
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Mamry Giżycko - Olimpia II Elbląg 8 maja 2021 - 16:00
Mazur Ełk - Mrągowia Mrągowo 8 maja 2021 - 16:00
Motor Lubawa - Stomil II Olsztyn 8 maja 2021 - 16:00
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec 8 maja 2021 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Zatoka Braniewo 8 maja 2021 - 17:00
Błękitni Orneta - GSZS Rybno 8 maja 2021 - 16:00
Pisa Barczewo - Warmia Olsztyn 8 maja 2021 - 16:00
MKS Korsze - Błękitni Pasym 8 maja 2021 - 17:00
Olimpia Olsztynek - Jeziorak Iława 8 maja 2021 - 17:00
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Olimpia Olsztynek 15 maja 2021 - 15:00
Jeziorak Iława - MKS Korsze 15 maja 2021 - 17:00
Błękitni Pasym - Pisa Barczewo 15 maja 2021 - 16:00
Warmia Olsztyn - Błękitni Orneta 15 maja 2021 - 13:00
GSZS Rybno - Polonia Lidzbark Warmiński 15 maja 2021 - 15:30
Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn 15 maja 2021 - 15:00
Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec 15 maja 2021 - 16:00
Stomil II Olsztyn - Mazur Ełk 16 maja 2021 - 15:00
Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko 15 maja 2021 - 16:00
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg 22 maja 2021 - 16:00
Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn 22 maja 2021 - 16:00
Mazur Ełk - Tęcza Biskupiec 22 maja 2021 - 16:00
Motor Lubawa - Zatoka Braniewo 22 maja 2021 - 16:00
Granica Kętrzyn - GSZS Rybno 22 maja 2021 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Warmia Olsztyn
Błękitni Orneta - Błękitni Pasym 22 maja 2021 - 16:00
Pisa Barczewo - Jeziorak Iława 22 maja 2021 - 16:00
MKS Korsze - Olimpia Olsztynek 22 maja 2021 - 17:00
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - MKS Korsze 29 maja 2021 - 17:00
Olimpia Olsztynek - Pisa Barczewo 29 maja 2021 - 17:00
Jeziorak Iława - Błękitni Orneta 29 maja 2021 - 17:00
Błękitni Pasym - Polonia Lidzbark Warmiński 29 maja 2021 - 16:00
Warmia Olsztyn - Granica Kętrzyn 29 maja 2021 - 17:00
GSZS Rybno - Motor Lubawa 28 maja 2021 - 17:30
Zatoka Braniewo - Mazur Ełk 29 maja 2021 - 15:00
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec 29 maja 2021 - 16:00
Stomil II Olsztyn - Mrągowia Mrągowo 30 maja 2021 - 15:00
Kolejka 31 - 2. czerwca 2021 [szczegóły]  
Stomil II Olsztyn - Olimpia II Elbląg 2 czerwca 2021 - 17:30
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec 2 czerwca 2021 - 18:00
Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo 2 czerwca 2021 - 17:30
Mazur Ełk - GSZS Rybno 2 czerwca 2021 - 17:30
Motor Lubawa - Warmia Olsztyn 2 czerwca 2021 - 17:30
Granica Kętrzyn - Błękitni Pasym 2 czerwca 2021 - 17:30
Polonia Lidzbark Warmiński - Jeziorak Iława 2 czerwca 2021 - 18:00
Błękitni Orneta - Olimpia Olsztynek 2 czerwca 2021 - 17:30
Pisa Barczewo - MKS Korsze 2 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Pisa Barczewo 6 czerwca 2021 - 14:00
MKS Korsze - Błękitni Orneta 5 czerwca 2021 - 17:00
Olimpia Olsztynek - Polonia Lidzbark Warmiński 5 czerwca 2021 - 17:00
Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn 5 czerwca 2021 - 17:00
Błękitni Pasym - Motor Lubawa 5 czerwca 2021 - 16:00
Warmia Olsztyn - Mazur Ełk 5 czerwca 2021 - 16:00
GSZS Rybno - Mamry Giżycko 5 czerwca 2021 - 15:30
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo 5 czerwca 2021 - 15:00
Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec 6 czerwca 2021 - 13:00
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Tęcza Biskupiec 13 czerwca 2021 - 14:00
Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo 13 czerwca 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo - GSZS Rybno 12 czerwca 2021 - 17:00
Mamry Giżycko - Warmia Olsztyn 12 czerwca 2021 - 16:00
Mazur Ełk - Błękitni Pasym 12 czerwca 2021 - 16:00
Motor Lubawa - Jeziorak Iława 12 czerwca 2021 - 16:00
Granica Kętrzyn - Olimpia Olsztynek 12 czerwca 2021 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński - MKS Korsze 12 czerwca 2021 - 17:00
Błękitni Orneta - Pisa Barczewo 12 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Błękitni Orneta 19 czerwca 2021 - 17:00
Pisa Barczewo - Polonia Lidzbark Warmiński 19 czerwca 2021 - 17:00
MKS Korsze - Granica Kętrzyn 19 czerwca 2021 - 17:00
Olimpia Olsztynek - Motor Lubawa 19 czerwca 2021 - 17:00
Jeziorak Iława - Mazur Ełk 19 czerwca 2021 - 17:00
Błękitni Pasym - Mamry Giżycko 19 czerwca 2021 - 17:00
Warmia Olsztyn - Mrągowia Mrągowo 19 czerwca 2021 - 17:00
GSZS Rybno - Stomil II Olsztyn 19 czerwca 2021 - 17:00
Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec 19 czerwca 2021 - 17:00