Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
0 - 0 |
Polonia Kępno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 14:00 |
TPS Winogrady Poznań |
2 - 4 |
Kotwica Kórnik |
1 sierpnia 2020
1.08 - 12:00 |
Obra Kościan |
1 - 2 |
Odolanovia Odolanów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
LKS Gołuchów |
0 - 0 |
Warta Międzychód |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 0 |
GKS Dopiewo |
1 sierpnia 2020
1.08 - 18:00 |
Warta II Poznań |
0 - 5 |
Olimpia Koło |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 - 0 |
Lubuszanin Trzcianka |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
3 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2 - 0 |
Wilki Wilczyn |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 2 |
Krobianka Krobia |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Victoria Września |
5 - 3 |
Polonia 1912 Leszno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
0 - 1 |
Polonia 1912 Leszno |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Krobianka Krobia |
2 - 3 |
Victoria Września |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Wilki Wilczyn |
1 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 1 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
5 - 3 |
KKS II Kalisz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Olimpia Koło |
1 - 0 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 0 |
Warta II Poznań |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Warta Międzychód |
3 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Odolanovia Odolanów |
0 - 2 |
LKS Gołuchów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Kotwica Kórnik |
2 - 3 |
Obra Kościan |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
3 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
TPS Winogrady Poznań |
1 - 2 |
Polonia Kępno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Obra Kościan |
0 - 0 |
Iskra Szydłowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 2 |
Kotwica Kórnik |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Warta II Poznań |
0 - 3 |
Warta Międzychód |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
GKS Dopiewo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
3 - 0 |
Olimpia Koło |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
7 - 1 |
Lubuszanin Trzcianka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Victoria Września |
1 - 0 |
Wilki Wilczyn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Polonia 1912 Leszno |
2 - 0 |
Krobianka Krobia |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 19. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
2 - 0 |
Krobianka Krobia |
19 sierpnia 2020
19.08 - 17:00 |
Wilki Wilczyn |
4 - 1 |
Polonia 1912 Leszno |
19 sierpnia 2020
19.08 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
0 - 3 |
Victoria Września |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
3 - 4 |
Victoria Ostrzeszów |
19 sierpnia 2020
19.08 - 17:00 |
Olimpia Koło |
1 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
GKS Dopiewo |
2 - 3 |
KKS II Kalisz |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
Warta Międzychód |
2 - 0 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
Odolanovia Odolanów |
2 - 0 |
Warta II Poznań |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 3 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
Iskra Szydłowo |
1 - 0 |
LKS Gołuchów |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
TPS Winogrady Poznań |
1 - 2 |
Obra Kościan |
19 sierpnia 2020
19.08 - 18:00 |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Obra Kościan |
3 - 0 |
Polonia Kępno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
LKS Gołuchów |
4 - 0 |
TPS Winogrady Poznań |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 2 |
Iskra Szydłowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Warta II Poznań |
0 - 0 |
Kotwica Kórnik |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 1 |
Warta Międzychód |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
4 - 0 |
GKS Dopiewo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 0 |
Olimpia Koło |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Victoria Września |
5 - 0 |
Lubuszanin Trzcianka |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Polonia 1912 Leszno |
1 - 5 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Krobianka Krobia |
3 - 2 |
Wilki Wilczyn |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
2 - 2 |
Wilki Wilczyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
6 - 0 |
Krobianka Krobia |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
2 - 4 |
Polonia 1912 Leszno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Olimpia Koło |
1 - 2 |
Victoria Września |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 2 |
Victoria Ostrzeszów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Warta Międzychód |
0 - 3 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Odolanovia Odolanów |
5 - 1 |
KKS II Kalisz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
3 - 1 |
Warta II Poznań |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
TPS Winogrady Poznań |
1 - 3 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Obra Kościan |
0 - 2 |
LKS Gołuchów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Gołuchów |
3 - 0 |
Polonia Kępno |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 0 |
Obra Kościan |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Warta II Poznań |
7 - 0 |
TPS Winogrady Poznań |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
0 - 2 |
Iskra Szydłowo |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
2 - 0 |
Kotwica Kórnik |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
3 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 3 |
Warta Międzychód |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
Victoria Września |
2 - 0 |
GKS Dopiewo |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Polonia 1912 Leszno |
2 - 3 |
Olimpia Koło |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Krobianka Krobia |
0 - 2 |
Lubuszanin Trzcianka |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Wilki Wilczyn |
3 - 6 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
1 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
5 - 3 |
Wilki Wilczyn |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Olimpia Koło |
3 - 0 |
Krobianka Krobia |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 0 |
Polonia 1912 Leszno |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Warta Międzychód |
1 - 1 |
Victoria Września |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Odolanovia Odolanów |
5 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
3 - 0 |
KKS II Kalisz |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
TPS Winogrady Poznań |
2 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Obra Kościan |
3 - 1 |
Warta II Poznań |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
LKS Gołuchów |
0 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 0 |
Polonia Kępno |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Warta II Poznań |
2 - 1 |
LKS Gołuchów |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
0 - 0 |
Obra Kościan |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
2 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2 - 1 |
Iskra Szydłowo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 1 |
Kotwica Kórnik |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Victoria Września |
3 - 2 |
Odolanovia Odolanów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Polonia 1912 Leszno |
1 - 4 |
Warta Międzychód |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Krobianka Krobia |
1 - 0 |
GKS Dopiewo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Wilki Wilczyn |
1 - 2 |
Olimpia Koło |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
3 - 2 |
Lubuszanin Trzcianka |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
0 - 0 |
Lubuszanin Trzcianka |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Olimpia Koło |
0 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 4 |
Wilki Wilczyn |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Warta Międzychód |
3 - 1 |
Krobianka Krobia |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Odolanovia Odolanów |
1 - 1 |
Polonia 1912 Leszno |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
0 - 2 |
Victoria Września |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
0 - 4 |
Victoria Ostrzeszów |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
TPS Winogrady Poznań |
1 - 3 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Obra Kościan |
0 - 5 |
KKS II Kalisz |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 0 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 0 |
Warta II Poznań |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
vo, na boisku 0-4 |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Warta II Poznań |
5 - 2 |
Polonia Kępno |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
KKS II Kalisz |
3 - 1 |
LKS Gołuchów |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
8 - 1 |
Obra Kościan |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Victoria Września |
1 - 0 |
Iskra Szydłowo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Polonia 1912 Leszno |
1 - 0 |
Kotwica Kórnik |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Krobianka Krobia |
1 - 5 |
Odolanovia Odolanów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Wilki Wilczyn |
2 - 1 |
Warta Międzychód |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 0 |
GKS Dopiewo |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
3 - 4 |
Olimpia Koło |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
2 - 2 |
Olimpia Koło |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 2 |
Lubuszanin Trzcianka |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Warta Międzychód |
1 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Odolanovia Odolanów |
2 - 3 |
Wilki Wilczyn |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 2 |
Krobianka Krobia |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
3 - 1 |
Polonia 1912 Leszno |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
TPS Winogrady Poznań |
2 - 2 |
Victoria Września |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
9 października 2020
9.10 - 19:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 0 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 2 |
KKS II Kalisz |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Warta II Poznań |
2 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
18 listopada 2020
18.11 - 19:00 |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 - 4 |
Polonia Kępno |
12 grudnia 2020
12.12 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
3 - 2 |
Warta II Poznań |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2 - 4 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Victoria Ostrzeszów |
0 - 2 |
LKS Gołuchów |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Victoria Września |
5 - 4 |
Obra Kościan |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Polonia 1912 Leszno |
2 - 3 |
TPS Winogrady Poznań |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Krobianka Krobia |
4 - 1 |
Iskra Szydłowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Wilki Wilczyn |
3 - 0 |
Kotwica Kórnik |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 3 |
Odolanovia Odolanów |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
3 - 2 |
Warta Międzychód |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Olimpia Koło |
1 - 0 |
GKS Dopiewo |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
8 - 0 |
GKS Dopiewo |
9 grudnia 2020
9.12 - 18:00 |
Warta Międzychód |
7 - 0 |
Olimpia Koło |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Odolanovia Odolanów |
4 - 2 |
Lubuszanin Trzcianka |
18 listopada 2020
18.11 - 19:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 3 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Iskra Szydłowo |
4 - 1 |
Wilki Wilczyn |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
TPS Winogrady Poznań |
3 - 1 |
Krobianka Krobia |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Obra Kościan |
4 - 2 |
Polonia 1912 Leszno |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 1 |
Victoria Września |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 4 |
Victoria Ostrzeszów |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
Warta II Poznań |
2 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 - 0 |
KKS II Kalisz |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
KKS II Kalisz |
3 - 0 |
Polonia Kępno |
18 listopada 2020
18.11 - 17:30 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Victoria Ostrzeszów |
4 - 2 |
Warta II Poznań |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Victoria Września |
0 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Polonia 1912 Leszno |
1 - 8 |
LKS Gołuchów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Krobianka Krobia |
1 - 4 |
Obra Kościan |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Wilki Wilczyn |
4 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
3 - 0 |
Iskra Szydłowo |
12 grudnia 2020
12.12 - 12:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
3 - 2 |
Kotwica Kórnik |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Olimpia Koło |
1 - 4 |
Odolanovia Odolanów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 1 |
Warta Międzychód |
18 listopada 2020
18.11 - 17:30 |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
0 - 5 |
Warta Międzychód |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Odolanovia Odolanów |
3 - 0 |
GKS Dopiewo |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
0 - 1 |
Olimpia Koło |
2 grudnia 2020
2.12 - 17:15 |
Iskra Szydłowo |
4 - 3 |
Lubuszanin Trzcianka |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
TPS Winogrady Poznań |
3 - 2 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
25 listopada 2020
25.11 - 19:00 |
Obra Kościan |
3 - 1 |
Wilki Wilczyn |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
LKS Gołuchów |
3 - 0 |
Krobianka Krobia |
2 grudnia 2020
2.12 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
4 - 0 |
Polonia 1912 Leszno |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Warta II Poznań |
1 - 4 |
Victoria Września |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
2 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 1 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Kolejka 20 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
1 - 4 |
Kotwica Kórnik |
25 listopada 2020
25.11 - 18:00 |
Iskra Szydłowo |
0 - 0 |
Odolanovia Odolanów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
TPS Winogrady Poznań |
0 - 3 |
Warta Międzychód |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Obra Kościan |
5 - 1 |
GKS Dopiewo |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
LKS Gołuchów |
4 - 1 |
Olimpia Koło |
25 listopada 2020
25.11 - 13:45 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 2 |
Lubuszanin Trzcianka |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Warta II Poznań |
4 - 2 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 grudnia 2020
2.12 - 18:30 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 - 1 |
Wilki Wilczyn |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
KKS II Kalisz |
0 - 0 |
Krobianka Krobia |
25 listopada 2020
25.11 - 17:30 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
4 - 2 |
Polonia 1912 Leszno |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 3 |
Victoria Września |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
4 - 0 |
Polonia Kępno |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 2 |
KKS II Kalisz |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Victoria Września |
1 - 2 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Polonia 1912 Leszno |
1 - 0 |
Warta II Poznań |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Krobianka Krobia |
0 - 3 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
18 listopada 2020
18.11 - 17:00 |
Wilki Wilczyn |
1 - 2 |
LKS Gołuchów |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 1 |
Obra Kościan |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
1 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
Iskra Szydłowo |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 2 |
Kotwica Kórnik |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Warta Międzychód |
3 - 0 |
Odolanovia Odolanów |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Kolejka 18 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Kępno |
1 - 0 |
Odolanovia Odolanów |
21 listopada 2020
21.11 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 2 |
Warta Międzychód |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Iskra Szydłowo |
2 - 1 |
GKS Dopiewo |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
TPS Winogrady Poznań |
4 - 2 |
Olimpia Koło |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Obra Kościan |
1 - 0 |
Lubuszanin Trzcianka |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
LKS Gołuchów |
0 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
Wilki Wilczyn |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Warta II Poznań |
2 - 2 |
Krobianka Krobia |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
Polonia 1912 Leszno |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
KKS II Kalisz |
0 - 8 |
Victoria Września |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
4 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | |
Victoria Ostrzeszów |
0 - 1 |
Polonia Kępno |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Victoria Września |
1 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
28 listopada 2020
28.11 - 13:30 |
Polonia 1912 Leszno |
0 - 0 |
KKS II Kalisz |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Krobianka Krobia |
2 - 5 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Wilki Wilczyn |
2 - 0 |
Warta II Poznań |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 5 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
0 - 3 |
LKS Gołuchów |
28 listopada 2020
28.11 - 11:00 |
Olimpia Koło |
2 - 3 |
Obra Kościan |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 3 |
TPS Winogrady Poznań |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Warta Międzychód |
1 - 0 |
Iskra Szydłowo |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
Odolanovia Odolanów |
3 - 1 |
Kotwica Kórnik |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Kolejka 21 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Victoria Września |
2 - 2 |
Polonia Kępno |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Polonia 1912 Leszno |
4 - 3 |
Victoria Ostrzeszów |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Krobianka Krobia |
2 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Wilki Wilczyn |
3 - 1 |
KKS II Kalisz |
5 grudnia 2020
5.12 - 11:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
4 - 2 |
Warta II Poznań |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Olimpia Koło |
1 - 3 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 3 |
LKS Gołuchów |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Warta Międzychód |
3 - 1 |
Obra Kościan |
12 grudnia 2020
12.12 - 12:00 |
Odolanovia Odolanów |
1 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 1 |
Iskra Szydłowo |
5 grudnia 2020
5.12 - 18:15 |
Kolejka 22 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
3 - 1 |
Iskra Szydłowo |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Victoria Września |
6 - 0 |
Odolanovia Odolanów |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Warta Międzychód |
2 - 1 |
KKS II Kalisz |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
LKS Gołuchów |
6 marca 2021
6.03 - 12:00 |
Kolejka 23 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
LKS Gołuchów |
2 - 1 |
Iskra Szydłowo |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Odolanovia Odolanów |
0 - 1 |
Warta Międzychód |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
4 - 1 |
Victoria Września |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 5 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Warta II Poznań |
0 - 1 |
Obra Kościan |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
Wilki Wilczyn |
2 - 0 |
Krobianka Krobia |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Olimpia Koło |
2 - 0 |
TPS Winogrady Poznań |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 0 |
Polonia Kępno |
13 marca 2021
13.03 - 18:30 |
Polonia 1912 Leszno |
3 - 3 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Victoria Ostrzeszów |
4 - 0 |
Lubuszanin Trzcianka |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Kolejka 24 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Victoria Września |
3 - 1 |
Iskra Szydłowo |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Warta Międzychód |
3 - 0 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
5 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 0 |
KKS II Kalisz |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
2 - 0 |
GKS Dopiewo |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 2 |
Polonia 1912 Leszno |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
Kotwica Kórnik |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Polonia Kępno |
0 - 2 |
TPS Winogrady Poznań |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Krobianka Krobia |
2 - 1 |
Olimpia Koło |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
Warta II Poznań |
2 - 0 |
Wilki Wilczyn |
21 marca 2021
21.03 - 18:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Kolejka 25 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
0 - 2 |
KKS II Kalisz |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Odolanovia Odolanów |
0 - 2 |
LKS Gołuchów |
27 marca 2021
27.03 - 16:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Victoria Września |
1 - 2 |
Warta Międzychód |
27 marca 2021
27.03 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 6 |
Obra Kościan |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 1 |
Wilki Wilczyn |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Olimpia Koło |
1 - 1 |
Warta II Poznań |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Krobianka Krobia |
1 - 2 |
Polonia Kępno |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Polonia 1912 Leszno |
2 - 2 |
Lubuszanin Trzcianka |
27 marca 2021
27.03 - 16:00 |
Kolejka 26 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Warta Międzychód |
3 - 1 |
Iskra Szydłowo |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 2 |
Victoria Września |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
LKS Gołuchów |
3 - 1 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
10 kwietnia 2021
10.04 - 12:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
11 kwietnia 2021
11.04 - 11:00 |
Polonia 1912 Leszno |
5 - 1 |
GKS Dopiewo |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
2 - 0 |
Lubuszanin Trzcianka |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
TPS Winogrady Poznań |
1 - 5 |
Victoria Ostrzeszów |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
0 - 2 |
Krobianka Krobia |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Polonia Kępno |
0 - 2 |
Warta II Poznań |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 1 |
Olimpia Koło |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Wilki Wilczyn |
3 - 3 |
Obra Kościan |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
Kolejka 27 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
2 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 13:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
3 - 1 |
KKS II Kalisz |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Victoria Września |
0 - 0 |
LKS Gołuchów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Warta Międzychód |
0 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Wilki Wilczyn |
7 - 0 |
GKS Dopiewo |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Olimpia Koło |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 0 |
Polonia Kępno |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
2 - 3 |
Warta II Poznań |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Krobianka Krobia |
4 - 3 |
Victoria Ostrzeszów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
TPS Winogrady Poznań |
2 - 1 |
Lubuszanin Trzcianka |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
Kotwica Kórnik |
5 - 0 |
Polonia 1912 Leszno |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
Kolejka 28 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
Iskra Szydłowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 1 |
Warta Międzychód |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 1 |
Victoria Września |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Odolanovia Odolanów |
0 - 4 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 0 |
GKS Dopiewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
TPS Winogrady Poznań |
1 - 4 |
Polonia 1912 Leszno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
3 - 0 |
Krobianka Krobia |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Warta II Poznań |
6 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 18:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
4 - 3 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Polonia Kępno |
1 - 0 |
Obra Kościan |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Olimpia Koło |
0 - 5 |
Wilki Wilczyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Kolejka 29 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
0 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Odolanovia Odolanów |
0 - 1 |
Victoria Września |
11 maja 2021
11.05 - 18:00 |
KKS II Kalisz |
2 - 0 |
Warta Międzychód |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
LKS Gołuchów |
2 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 1 |
Olimpia Koło |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Wilki Wilczyn |
1 - 1 |
Polonia Kępno |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 2 |
Victoria Ostrzeszów |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
Warta II Poznań |
4 - 1 |
Lubuszanin Trzcianka |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Krobianka Krobia |
1 - 2 |
Polonia 1912 Leszno |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Kolejka 30 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
0 - 2 |
LKS Gołuchów |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 0 |
KKS II Kalisz |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Warta Międzychód |
4 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Victoria Września |
1 - 4 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
TPS Winogrady Poznań |
4 - 0 |
GKS Dopiewo |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Krobianka Krobia |
1 - 3 |
Kotwica Kórnik |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Warta II Poznań |
3 - 1 |
Polonia 1912 Leszno |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
4 - 3 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 3 |
Obra Kościan |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Wilki Wilczyn |
1 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Olimpia Koło |
3 - 1 |
Polonia Kępno |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Kolejka 31 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
2 - 2 |
Victoria Września |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2 - 0 |
Warta Międzychód |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Odolanovia Odolanów |
0 - 4 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 6 |
LKS Gołuchów |
22 maja 2021
22.05 - 10:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 6 |
Polonia Kępno |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
0 - 1 |
Olimpia Koło |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Victoria Ostrzeszów |
4 - 0 |
Wilki Wilczyn |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
1 - 1 |
Obra Kościan |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 1 |
Polonia 1912 Leszno |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 1 |
Warta II Poznań |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Krobianka Krobia |
3 - 1 |
TPS Winogrady Poznań |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Kolejka 32 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
KKS II Kalisz |
1 - 0 |
Iskra Szydłowo |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
LKS Gołuchów |
5 - 0 |
Odolanovia Odolanów |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 4 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Warta Międzychód |
6 - 2 |
Victoria Września |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 4 |
Krobianka Krobia |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
TPS Winogrady Poznań |
2 - 1 |
Warta II Poznań |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 3 |
Kotwica Kórnik |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Polonia 1912 Leszno |
1 - 3 |
Obra Kościan |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Wilki Wilczyn |
3 - 6 |
Lubuszanin Trzcianka |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Polonia Kępno |
2 - 0 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kolejka 33 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
3 - 1 |
Warta Międzychód |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Victoria Września |
2 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
4 czerwca 2021
4.06 - 18:00 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2 - 1 |
LKS Gołuchów |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Odolanovia Odolanów |
1 - 1 |
KKS II Kalisz |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 7 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Polonia Kępno |
1 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
Lubuszanin Trzcianka |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Polonia 1912 Leszno |
2 - 4 |
Wilki Wilczyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Obra Kościan |
1 - 0 |
Kotwica Kórnik |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
3 - 0 |
TPS Winogrady Poznań |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Krobianka Krobia |
3 - 2 |
Warta II Poznań |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Kolejka 34 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Odolanovia Odolanów |
1 - 0 |
Iskra Szydłowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 2 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
LKS Gołuchów |
0 - 0 |
Victoria Września |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 1 |
Warta Międzychód |
11 czerwca 2021
11.06 - 18:30 |
Warta II Poznań |
3 - 1 |
GKS Dopiewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Krobianka Krobia |
4 - 5 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Obra Kościan |
4 - 0 |
TPS Winogrady Poznań |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Kotwica Kórnik |
6 - 0 |
Wilki Wilczyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Olimpia Koło |
4 - 3 |
Polonia 1912 Leszno |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
2 - 2 |
Polonia Kępno |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 1 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
12 czerwca 2021
12.06 - 14:00 |
Kolejka 35 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
3 - 3 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Warta Międzychód |
5 - 1 |
LKS Gołuchów |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Victoria Września |
4 - 0 |
KKS II Kalisz |
8 czerwca 2021
8.06 - 18:30 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
6 - 1 |
Odolanovia Odolanów |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Victoria Ostrzeszów |
8 - 0 |
GKS Dopiewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Lubuszanin Trzcianka |
2 - 4 |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Polonia 1912 Leszno |
2 - 0 |
Polonia Kępno |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
Kotwica Kórnik |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
TPS Winogrady Poznań |
2 - 4 |
Wilki Wilczyn |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Krobianka Krobia |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 0 |
Warta II Poznań |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
|