IV liga - zachodniopomorska - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Vineta Wolin 20 42 12 6 2 52 - 18 1 3 1 0 0 2 - 1
2. Kluczevia Stargard 20 42 13 3 4 55 - 31 1 0 0 0 1 1 - 2
3. Ina Goleniów 20 35 10 5 5 40 - 31
4. Biali Sądów 20 34 10 4 6 35 - 31 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Hutnik Szczecin 20 34 10 4 6 42 - 30 1 0 0 0 1 1 - 2
6. MKP Szczecinek 20 33 10 3 7 51 - 35
7. Olimp Gościno 20 31 10 1 9 40 - 34
8. Sokół Karlino 20 30 9 3 8 40 - 40
9. Darłovia Darłowo 20 29 7 8 5 35 - 31 1 1 0 1 0 0 - 0
10. Lech Czaplinek 20 29 8 5 7 27 - 25 1 1 0 1 0 0 - 0
11. Mechanik Bobolice 20 27 8 3 9 47 - 39
12. Wieża Postomino 20 25 7 4 9 39 - 39 3 6 2 0 1 10 - 4
13. Orzeł Wałcz 20 25 7 4 9 24 - 34 3 6 2 0 1 6 - 5
14. Leśnik Manowo 20 25 7 4 9 34 - 38 3 3 1 0 2 2 - 4
15. Rega Trzebiatów 20 25 7 4 9 35 - 46 3 3 1 0 2 3 - 8
16. Rasel Dygowo 20 24 7 3 10 38 - 45 1 3 1 0 0 2 - 1
17. Gryf Kamień Pomorski 20 24 7 3 10 31 - 45 1 0 0 0 1 1 - 2
18. Polonia Płoty 20 22 6 4 10 34 - 57
19. Błękitni II Stargard 20 21 6 3 11 42 - 43
20. Sparta Węgorzyno 20 17 5 2 13 33 - 57
21. Iskierka Szczecin 20 16 4 4 12 22 - 47


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 21

Kolejka 1 - 18/19. lipca 2020 [szczegóły]  
Kluczevia Stargard 2 - 0 Orzeł Wałcz 18 lipca 2020 - 11:00
Rasel Dygowo 1 - 2 Darłovia Darłowo 18 lipca 2020 - 17:00
Sokół Karlino 5 - 0 Olimp Gościno 18 lipca 2020 - 17:00
Biali Sądów 2 - 1 Ina Goleniów 19 lipca 2020 - 17:00
Vineta Wolin 2 - 2 Sparta Węgorzyno 18 lipca 2020 - 18:00
Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 Rega Trzebiatów 18 lipca 2020 - 15:00
Iskierka Szczecin 0 - 1 Hutnik Szczecin 18 lipca 2020 - 16:00
Mechanik Bobolice 1 - 2 MKP Szczecinek 18 lipca 2020 - 17:00
Wieża Postomino 3 - 0 Leśnik Manowo 18 lipca 2020 - 14:00
Polonia Płoty 2 - 1 Lech Czaplinek 18 lipca 2020 - 14:00
Pauza: Błękitni II Stargard,
Kolejka 2 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły]  
Leśnik Manowo 2 - 2 Polonia Płoty 25 lipca 2020 - 15:00
MKP Szczecinek 4 - 1 Wieża Postomino 25 lipca 2020 - 17:00
Hutnik Szczecin 2 - 0 Mechanik Bobolice 25 lipca 2020 - 12:00
Rega Trzebiatów 2 - 1 Iskierka Szczecin 25 lipca 2020 - 12:00
Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 Sparta Węgorzyno 25 lipca 2020 - 15:00
Ina Goleniów 0 - 3 Vineta Wolin 25 lipca 2020 - 17:00
Olimp Gościno 4 - 1 Biali Sądów 25 lipca 2020 - 17:00
Darłovia Darłowo 3 - 0 Sokół Karlino 25 lipca 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 1 - 1 Rasel Dygowo 25 lipca 2020 - 17:00
Błękitni II Stargard 3 - 3 Kluczevia Stargard 12 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Lech Czaplinek,
Kolejka 3 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Rasel Dygowo 4 - 2 Błękitni II Stargard 1 sierpnia 2020 - 15:00
Sokół Karlino 1 - 0 Orzeł Wałcz 1 sierpnia 2020 - 17:00
Biali Sądów 2 - 1 Darłovia Darłowo 1 sierpnia 2020 - 17:00
Vineta Wolin 2 - 0 Olimp Gościno 1 sierpnia 2020 - 18:00
Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 Ina Goleniów 1 sierpnia 2020 - 15:00
Iskierka Szczecin 1 - 2 Sparta Węgorzyno 1 sierpnia 2020 - 17:00
Mechanik Bobolice 1 - 3 Rega Trzebiatów 1 sierpnia 2020 - 17:00
Wieża Postomino 0 - 5 Hutnik Szczecin 2 sierpnia 2020 - 12:00
Polonia Płoty 1 - 1 MKP Szczecinek 1 sierpnia 2020 - 16:00
Lech Czaplinek 1 - 0 Leśnik Manowo 1 sierpnia 2020 - 16:30
Pauza: Kluczevia Stargard,
Kolejka 4 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 1 - 1 Lech Czaplinek 8 sierpnia 2020 - 17:00
Hutnik Szczecin 3 - 1 Polonia Płoty 9 sierpnia 2020 - 12:00
Rega Trzebiatów 0 - 5 Wieża Postomino 8 sierpnia 2020 - 17:00
Mechanik Bobolice 2 - 1 Sparta Węgorzyno 8 sierpnia 2020 - 13:00
Ina Goleniów 4 - 2 Iskierka Szczecin 8 sierpnia 2020 - 17:00
Olimp Gościno 2 - 0 Gryf Kamień Pomorski 8 sierpnia 2020 - 17:00
Darłovia Darłowo 2 - 2 Vineta Wolin 8 sierpnia 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 2 - 0 Biali Sądów 8 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni II Stargard 1 - 2 Sokół Karlino 8 sierpnia 2020 - 17:00
Kluczevia Stargard 3 - 5 Rasel Dygowo 8 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Leśnik Manowo,
Kolejka 5 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Sokół Karlino 4 - 2 Kluczevia Stargard 15 sierpnia 2020 - 17:00
Biali Sądów 5 - 1 Błękitni II Stargard 15 sierpnia 2020 - 16:00
Vineta Wolin 6 - 1 Orzeł Wałcz 15 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 Darłovia Darłowo 15 sierpnia 2020 - 15:00
Iskierka Szczecin 0 - 3 Olimp Gościno 15 sierpnia 2020 - 17:00
Mechanik Bobolice 0 - 1 Ina Goleniów 15 sierpnia 2020 - 17:00
Wieża Postomino 4 - 1 Sparta Węgorzyno 15 sierpnia 2020 - 14:00
Polonia Płoty 3 - 3 Rega Trzebiatów 15 sierpnia 2020 - 11:00
Lech Czaplinek 2 - 3 Hutnik Szczecin 15 sierpnia 2020 - 14:00
Leśnik Manowo 3 - 2 MKP Szczecinek 15 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Rasel Dygowo,
Kolejka 6 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Hutnik Szczecin 4 - 3 Leśnik Manowo 22 sierpnia 2020 - 12:00
Rega Trzebiatów 0 - 1 Lech Czaplinek 22 sierpnia 2020 - 11:00
Polonia Płoty 3 - 2 Sparta Węgorzyno 22 sierpnia 2020 - 16:00
Ina Goleniów 2 - 2 Wieża Postomino 22 sierpnia 2020 - 17:00
Olimp Gościno 3 - 2 Mechanik Bobolice 22 sierpnia 2020 - 11:00
Darłovia Darłowo 3 - 3 Iskierka Szczecin 22 sierpnia 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 1 - 1 Gryf Kamień Pomorski 22 sierpnia 2020 - 16:00
Błękitni II Stargard 3 - 0 Vineta Wolin 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kluczevia Stargard 2 - 0 Biali Sądów 22 sierpnia 2020 - 13:00
Rasel Dygowo 1 - 4 Sokół Karlino 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: MKP Szczecinek,
Kolejka 7 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Biali Sądów 3 - 1 Rasel Dygowo 30 sierpnia 2020 - 17:00
Vineta Wolin 2 - 1 Kluczevia Stargard 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 Błękitni II Stargard 29 sierpnia 2020 - 17:00
Iskierka Szczecin 1 - 0 Orzeł Wałcz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Mechanik Bobolice 2 - 2 Darłovia Darłowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Wieża Postomino 3 - 2 Olimp Gościno 29 sierpnia 2020 - 14:00
Polonia Płoty 1 - 6 Ina Goleniów 29 sierpnia 2020 - 14:00
Lech Czaplinek 2 - 0 Sparta Węgorzyno 29 sierpnia 2020 - 14:00
Leśnik Manowo 2 - 0 Rega Trzebiatów 29 sierpnia 2020 - 11:00
MKP Szczecinek 1 - 4 Hutnik Szczecin 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Sokół Karlino,
Kolejka 8 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Rega Trzebiatów 3 - 1 MKP Szczecinek 5 września 2020 - 17:00
Leśnik Manowo 1 - 2 Sparta Węgorzyno 5 września 2020 - 17:00
Ina Goleniów 4 - 1 Lech Czaplinek 5 września 2020 - 16:00
Olimp Gościno 7 - 0 Polonia Płoty 6 września 2020 - 17:00
Darłovia Darłowo 0 - 0 Wieża Postomino 5 września 2020 - 17:00
Orzeł Wałcz 0 - 5 Mechanik Bobolice 5 września 2020 - 16:00
Błękitni II Stargard 1 - 2 Iskierka Szczecin 5 września 2020 - 16:15
Kluczevia Stargard 4 - 1 Gryf Kamień Pomorski 5 września 2020 - 11:00
Rasel Dygowo 0 - 0 Vineta Wolin 5 września 2020 - 15:00
Sokół Karlino 2 - 2 Biali Sądów 5 września 2020 - 16:00
Pauza: Hutnik Szczecin,
Kolejka 9 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Vineta Wolin 6 - 0 Sokół Karlino 12 września 2020 - 17:00
Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 Rasel Dygowo 12 września 2020 - 15:00
Iskierka Szczecin 1 - 1 Kluczevia Stargard 12 września 2020 - 17:00
Mechanik Bobolice 3 - 0 Błękitni II Stargard 12 września 2020 - 17:00
Wieża Postomino 2 - 4 Orzeł Wałcz 12 września 2020 - 11:00
Polonia Płoty 2 - 4 Darłovia Darłowo 12 września 2020 - 16:00
Lech Czaplinek 1 - 0 Olimp Gościno 12 września 2020 - 14:00
Leśnik Manowo 1 - 2 Ina Goleniów 12 września 2020 - 11:00
MKP Szczecinek 3 - 1 Sparta Węgorzyno 12 września 2020 - 16:00
Hutnik Szczecin 5 - 1 Rega Trzebiatów 12 września 2020 - 12:00
Pauza: Biali Sądów,
Kolejka 10 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Sparta Węgorzyno 1 - 2 Hutnik Szczecin 20 września 2020 - 17:00
Ina Goleniów 2 - 3 MKP Szczecinek 19 września 2020 - 16:00
Olimp Gościno 1 - 3 Leśnik Manowo 19 września 2020 - 16:00
Darłovia Darłowo 0 - 0 Lech Czaplinek 19 września 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 3 - 0 Polonia Płoty 19 września 2020 - 15:00
Błękitni II Stargard 1 - 1 Wieża Postomino 19 września 2020 - 18:00
Kluczevia Stargard 3 - 4 Mechanik Bobolice 19 września 2020 - 13:00
Rasel Dygowo 0 - 1 Iskierka Szczecin 19 września 2020 - 17:00
Sokół Karlino 1 - 2 Gryf Kamień Pomorski 19 września 2020 - 16:00
Biali Sądów 3 - 2 Vineta Wolin 19 września 2020 - 15:30
Pauza: Rega Trzebiatów,
Kolejka 11 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 Biali Sądów 26 września 2020 - 15:00
Iskierka Szczecin 3 - 0 Sokół Karlino 26 września 2020 - 17:00
Mechanik Bobolice 3 - 0 Rasel Dygowo 26 września 2020 - 16:00
Wieża Postomino 0 - 2 Kluczevia Stargard 26 września 2020 - 14:00
Polonia Płoty 4 - 3 Błękitni II Stargard 26 września 2020 - 15:00
Lech Czaplinek 1 - 0 Orzeł Wałcz 26 września 2020 - 16:00
Leśnik Manowo 1 - 1 Darłovia Darłowo 26 września 2020 - 11:00
MKP Szczecinek 0 - 2 Olimp Gościno 26 września 2020 - 16:00
Hutnik Szczecin 1 - 1 Ina Goleniów 26 września 2020 - 11:00
Rega Trzebiatów 4 - 3 Sparta Węgorzyno 26 września 2020 - 11:00
Pauza: Vineta Wolin,
Kolejka 12 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Ina Goleniów 3 - 2 Rega Trzebiatów 3 października 2020 - 12:00
Olimp Gościno 3 - 1 Hutnik Szczecin 3 października 2020 - 15:00
Darłovia Darłowo 0 - 4 MKP Szczecinek 3 października 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 1 - 0 Leśnik Manowo 3 października 2020 - 14:00
Błękitni II Stargard 1 - 0 Lech Czaplinek 4 października 2020 - 16:30
Kluczevia Stargard 3 - 1 Polonia Płoty 3 października 2020 - 13:00
Rasel Dygowo 4 - 3 Wieża Postomino 3 października 2020 - 15:00
Sokół Karlino 5 - 1 Mechanik Bobolice 3 października 2020 - 15:00
Biali Sądów 1 - 1 Iskierka Szczecin 3 października 2020 - 14:00
Vineta Wolin 3 - 1 Gryf Kamień Pomorski 3 października 2020 - 13:00
Pauza: Sparta Węgorzyno,
Kolejka 13 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
Iskierka Szczecin 1 - 1 Vineta Wolin 10 października 2020 - 16:30
Mechanik Bobolice 3 - 4 Biali Sądów 10 października 2020 - 15:00
Wieża Postomino 3 - 2 Sokół Karlino 10 października 2020 - 13:30
Polonia Płoty 1 - 3 Rasel Dygowo 10 października 2020 - 15:00
Lech Czaplinek 1 - 2 Kluczevia Stargard 10 października 2020 - 13:00
Leśnik Manowo 3 - 2 Błękitni II Stargard 10 października 2020 - 11:00
MKP Szczecinek 1 - 2 Orzeł Wałcz 10 października 2020 - 15:00
Hutnik Szczecin 2 - 2 Darłovia Darłowo 10 października 2020 - 12:00
Rega Trzebiatów 2 - 0 Olimp Gościno 10 października 2020 - 12:00
Sparta Węgorzyno 2 - 5 Ina Goleniów 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Kamień Pomorski,
Kolejka 14 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Olimp Gościno 4 - 0 Sparta Węgorzyno 17 października 2020 - 15:00
Darłovia Darłowo 0 - 0 Rega Trzebiatów 17 października 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 1 - 0 Hutnik Szczecin 17 października 2020 - 14:00
Błękitni II Stargard 6 - 1 MKP Szczecinek 25 listopada 2020 - 18:00
Kluczevia Stargard 4 - 2 Leśnik Manowo 17 października 2020 - 11:00
Rasel Dygowo 3 - 4 Lech Czaplinek 17 października 2020 - 15:00
Sokół Karlino 4 - 1 Polonia Płoty 28 października 2020 - 14:30
Biali Sądów 2 - 1 Wieża Postomino 18 października 2020 - 14:00
Vineta Wolin 3 - 0 Mechanik Bobolice 17 października 2020 - 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 Iskierka Szczecin 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Ina Goleniów,
Kolejka 15 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Mechanik Bobolice 3 - 0 Gryf Kamień Pomorski 24 października 2020 - 14:00
Wieża Postomino 0 - 2 Vineta Wolin 24 października 2020 - 14:30
Polonia Płoty 1 - 0 Biali Sądów 24 października 2020 - 15:00
Lech Czaplinek 0 - 0 Sokół Karlino 24 października 2020 - 13:00
Leśnik Manowo 3 - 0 Rasel Dygowo 4 listopada 2020 - 14:00
MKP Szczecinek 0 - 3 Kluczevia Stargard 24 października 2020 - 13:00
Hutnik Szczecin 2 - 3 Błękitni II Stargard 4 listopada 2020 - 18:00
Rega Trzebiatów 3 - 1 Orzeł Wałcz 24 października 2020 - 14:00
Sparta Węgorzyno 3 - 1 Darłovia Darłowo 25 listopada 2020 - 19:00
Ina Goleniów 2 - 0 Olimp Gościno 24 października 2020 - 14:00
Pauza: Iskierka Szczecin,
Kolejka 16 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Darłovia Darłowo 1 - 3 Ina Goleniów 31 października 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 2 - 3 Sparta Węgorzyno 31 października 2020 - 14:00
Błękitni II Stargard 6 - 0 Rega Trzebiatów 31 października 2020 - 11:00
Kluczevia Stargard 1 - 1 Hutnik Szczecin 31 października 2020 - 13:00
Rasel Dygowo 2 - 6 MKP Szczecinek 31 października 2020 - 13:00
Sokół Karlino 0 - 3 Leśnik Manowo 31 października 2020 - 13:00
Biali Sądów 2 - 2 Lech Czaplinek 31 października 2020 - 14:30
Vineta Wolin 4 - 0 Polonia Płoty 31 października 2020 - 12:00
Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 Wieża Postomino 12 grudnia 2020 - 13:00
Iskierka Szczecin 1 - 6 Mechanik Bobolice 31 października 2020 - 15:00
Pauza: Olimp Gościno,
Kolejka 17 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
Wieża Postomino 6 - 0 Iskierka Szczecin 25 listopada 2020 - 18:00
Polonia Płoty 1 - 2 Gryf Kamień Pomorski 5 grudnia 2020 - 13:00
Lech Czaplinek 2 - 4 Vineta Wolin 7 listopada 2020 - 13:00
Leśnik Manowo 0 - 1 Biali Sądów 5 grudnia 2020 - 13:00
MKP Szczecinek 3 - 0 Sokół Karlino 7 listopada 2020 - 14:00
Hutnik Szczecin 2 - 1 Rasel Dygowo 7 listopada 2020 - 12:00
Rega Trzebiatów 2 - 3 Kluczevia Stargard 5 grudnia 2020 - 13:00
Sparta Węgorzyno 1 - 5 Błękitni II Stargard 5 grudnia 2020 - 13:00
Ina Goleniów 0 - 0 Orzeł Wałcz 7 listopada 2020 - 12:00
Olimp Gościno 1 - 2 Darłovia Darłowo 5 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Mechanik Bobolice,
Kolejka 18 - 11. listopada 2020 [szczegóły]  
Orzeł Wałcz 2 - 2 Olimp Gościno 11 listopada 2020 - 13:00
Błękitni II Stargard 0 - 0 Ina Goleniów 11 listopada 2020 - 17:00
Kluczevia Stargard 4 - 2 Sparta Węgorzyno 11 listopada 2020 - 13:00
Rasel Dygowo 2 - 1 Rega Trzebiatów 25 listopada 2020 - 14:00
Sokół Karlino 3 - 1 Hutnik Szczecin 11 listopada 2020 - 11:00
Biali Sądów 1 - 2 MKP Szczecinek 11 listopada 2020 - 13:00
Vineta Wolin 6 - 0 Leśnik Manowo 11 listopada 2020 - 14:00
Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 Lech Czaplinek 11 listopada 2020 - 15:00
Iskierka Szczecin 0 - 3 Polonia Płoty 11 listopada 2020 - 11:00
Mechanik Bobolice 4 - 1 Wieża Postomino 19 grudnia 2020 - 12:00
Pauza: Darłovia Darłowo,
Kolejka 19 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Polonia Płoty 5 - 4 Mechanik Bobolice 12 grudnia 2020 - 13:00
Lech Czaplinek 3 - 1 Iskierka Szczecin 14 listopada 2020 - 13:00
Leśnik Manowo 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski 14 listopada 2020 - 11:00
MKP Szczecinek 1 - 1 Vineta Wolin 14 listopada 2020 - 14:00
Hutnik Szczecin 1 - 2 Biali Sądów 14 listopada 2020 - 12:00
Rega Trzebiatów 4 - 5 Sokół Karlino 14 listopada 2020 - 12:00
Sparta Węgorzyno 2 - 6 Rasel Dygowo 14 listopada 2020 - 13:00
Ina Goleniów 0 - 3 Kluczevia Stargard 14 listopada 2020 - 13:00
Olimp Gościno 3 - 2 Błękitni II Stargard 14 listopada 2020 - 14:00
Darłovia Darłowo 4 - 0 Orzeł Wałcz 14 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Wieża Postomino,
Kolejka 20 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły]  
Błękitni II Stargard 0 - 4 Darłovia Darłowo 22 listopada 2020 - 16:15
Kluczevia Stargard 6 - 2 Olimp Gościno 21 listopada 2020 - 13:00
Rasel Dygowo 2 - 2 Ina Goleniów 21 listopada 2020 - 13:00
Sokół Karlino 2 - 2 Sparta Węgorzyno 21 listopada 2020 - 13:00
Biali Sądów 1 - 1 Rega Trzebiatów 22 listopada 2020 - 13:00
Vineta Wolin 2 - 0 Hutnik Szczecin 21 listopada 2020 - 13:00
Gryf Kamień Pomorski 1 - 10 MKP Szczecinek 21 listopada 2020 - 15:00
Iskierka Szczecin 2 - 3 Leśnik Manowo 12 grudnia 2020 - 11:00
Mechanik Bobolice 1 - 1 Lech Czaplinek 21 listopada 2020 - 13:00
Wieża Postomino 2 - 2 Polonia Płoty 7 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Orzeł Wałcz,
Kolejka 21 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły]  
Lech Czaplinek 0 - 1 Wieża Postomino 28 listopada 2020 - 13:00
Leśnik Manowo 2 - 2 Mechanik Bobolice 28 listopada 2020 - 11:00
MKP Szczecinek 5 - 0 Iskierka Szczecin 28 listopada 2020 - 13:00
Hutnik Szczecin 2 - 2 Gryf Kamień Pomorski 28 listopada 2020 - 18:30
Rega Trzebiatów 1 - 1 Vineta Wolin 28 listopada 2020 - 12:00
Sparta Węgorzyno 1 - 3 Biali Sądów 28 listopada 2020 - 11:00
Ina Goleniów 2 - 0 Sokół Karlino 28 listopada 2020 - 12:00
Olimp Gościno 1 - 0 Rasel Dygowo 28 listopada 2020 - 13:00
Darłovia Darłowo 0 - 3 Kluczevia Stargard 12 grudnia 2020 - 12:00
Orzeł Wałcz 3 - 1 Błękitni II Stargard 28 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Polonia Płoty,
Kolejka 22 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły]  
Orzeł Wałcz - Kluczevia Stargard
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo
Olimp Gościno - Sokół Karlino
Ina Goleniów - Biali Sądów
Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin
Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski
Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice
Leśnik Manowo - Wieża Postomino
Lech Czaplinek - Polonia Płoty
Pauza: Błękitni II Stargard,
Kolejka 23 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
Polonia Płoty - Leśnik Manowo
Wieża Postomino - MKP Szczecinek
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin
Iskierka Szczecin - Rega Trzebiatów
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin - Ina Goleniów
Biali Sądów - Olimp Gościno
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz
Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard
Pauza: Lech Czaplinek,
Kolejka 24 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino
Darłovia Darłowo - Biali Sądów
Olimp Gościno - Vineta Wolin
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski
Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin
Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino
MKP Szczecinek - Polonia Płoty
Leśnik Manowo - Lech Czaplinek
Pauza: Kluczevia Stargard,
Kolejka 25 - 20/21. marca 2021 [szczegóły]  
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek
Polonia Płoty - Hutnik Szczecin
Wieża Postomino - Rega Trzebiatów
Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo
Biali Sądów - Orzeł Wałcz
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard
Rasel Dygowo - Kluczevia Stargard
Pauza: Leśnik Manowo,
Kolejka 26 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
Kluczevia Stargard - Sokół Karlino
Błękitni II Stargard - Biali Sądów
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin
Ina Goleniów - Mechanik Bobolice
Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino
Rega Trzebiatów - Polonia Płoty
Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek
MKP Szczecinek - Leśnik Manowo
Pauza: Rasel Dygowo,
Kolejka 27 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 3 kwietnia 2021 - 13:00
Lech Czaplinek - Rega Trzebiatów 3 kwietnia 2021 - 13:00
Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 3 kwietnia 2021 - 13:00
Wieża Postomino - Ina Goleniów 3 kwietnia 2021 - 13:00
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 3 kwietnia 2021 - 13:00
Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo 3 kwietnia 2021 - 13:00
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 3 kwietnia 2021 - 13:00
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 3 kwietnia 2021 - 13:00
Biali Sądów - Kluczevia Stargard 3 kwietnia 2021 - 13:00
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 3 kwietnia 2021 - 13:00
Pauza: MKP Szczecinek,
Kolejka 28 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Rasel Dygowo - Biali Sądów
Kluczevia Stargard - Vineta Wolin
Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski
Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice
Olimp Gościno - Wieża Postomino
Ina Goleniów - Polonia Płoty
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek
Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek
Pauza: Sokół Karlino,
Kolejka 29 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek - Rega Trzebiatów
Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno
Lech Czaplinek - Ina Goleniów
Polonia Płoty - Olimp Gościno
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz
Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard
Gryf Kamień Pomorski - Kluczevia Stargard
Vineta Wolin - Rasel Dygowo
Biali Sądów - Sokół Karlino
Pauza: Hutnik Szczecin,
Kolejka 30 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Sokół Karlino - Vineta Wolin
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski
Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino
Darłovia Darłowo - Polonia Płoty
Olimp Gościno - Lech Czaplinek
Ina Goleniów - Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek
Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin
Pauza: Biali Sądów,
Kolejka 31 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno
MKP Szczecinek - Ina Goleniów
Leśnik Manowo - Olimp Gościno
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo
Polonia Płoty - Orzeł Wałcz
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard
Mechanik Bobolice - Kluczevia Stargard
Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino
Vineta Wolin - Biali Sądów
Pauza: Rega Trzebiatów,
Kolejka 32 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
Biali Sądów - Gryf Kamień Pomorski
Sokół Karlino - Iskierka Szczecin
Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice
Kluczevia Stargard - Wieża Postomino
Błękitni II Stargard - Polonia Płoty
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek
Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo
Olimp Gościno - MKP Szczecinek
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin
Sparta Węgorzyno - Rega Trzebiatów
Pauza: Vineta Wolin,
Kolejka 33 - 15/16. maja 2021 [szczegóły]  
Rega Trzebiatów - Ina Goleniów
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo
Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz
Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard
Polonia Płoty - Kluczevia Stargard
Wieża Postomino - Rasel Dygowo
Mechanik Bobolice - Sokół Karlino
Iskierka Szczecin - Biali Sądów
Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin
Pauza: Sparta Węgorzyno,
Kolejka 34 - 19. maja 2021 [szczegóły]  
Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 19 maja 2021 - 18:00
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 19 maja 2021 - 18:00
Sokół Karlino - Wieża Postomino 19 maja 2021 - 18:00
Rasel Dygowo - Polonia Płoty 19 maja 2021 - 18:00
Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek 19 maja 2021 - 18:00
Błękitni II Stargard - Leśnik Manowo 19 maja 2021 - 18:00
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 19 maja 2021 - 18:00
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 19 maja 2021 - 18:00
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów 19 maja 2021 - 18:00
Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 19 maja 2021 - 18:00
Pauza: Gryf Kamień Pomorski,
Kolejka 35 - 22/23. maja 2021 [szczegóły]  
Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno
Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard
Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard
Lech Czaplinek - Rasel Dygowo
Polonia Płoty - Sokół Karlino
Wieża Postomino - Biali Sądów
Mechanik Bobolice - Vineta Wolin
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski
Pauza: Ina Goleniów,
Kolejka 36 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice
Vineta Wolin - Wieża Postomino
Biali Sądów - Polonia Płoty
Sokół Karlino - Lech Czaplinek
Rasel Dygowo - Leśnik Manowo
Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin
Orzeł Wałcz - Rega Trzebiatów
Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno
Olimp Gościno - Ina Goleniów
Pauza: Iskierka Szczecin,
Kolejka 37 - 3. czerwca 2021 [szczegóły]  
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz
Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard
Hutnik Szczecin - Kluczevia Stargard
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo
Leśnik Manowo - Sokół Karlino
Lech Czaplinek - Biali Sądów
Polonia Płoty - Vineta Wolin
Wieża Postomino - Gryf Kamień Pomorski
Mechanik Bobolice - Iskierka Szczecin
Pauza: Olimp Gościno,
Kolejka 38 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły]  
Iskierka Szczecin - Wieża Postomino
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty
Vineta Wolin - Lech Czaplinek
Biali Sądów - Leśnik Manowo
Sokół Karlino - MKP Szczecinek
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin
Kluczevia Stargard - Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno
Pauza: Mechanik Bobolice,
Kolejka 39 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły]  
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard
Sparta Węgorzyno - Kluczevia Stargard
Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino
MKP Szczecinek - Biali Sądów
Leśnik Manowo - Vineta Wolin
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski
Polonia Płoty - Iskierka Szczecin
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice
Pauza: Darłovia Darłowo,
Kolejka 40 - 16. czerwca 2021 [szczegóły]  
Mechanik Bobolice - Polonia Płoty 16 czerwca 2021 - 18:00
Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek 16 czerwca 2021 - 18:00
Gryf Kamień Pomorski - Leśnik Manowo 16 czerwca 2021 - 18:00
Vineta Wolin - MKP Szczecinek 16 czerwca 2021 - 18:00
Biali Sądów - Hutnik Szczecin 16 czerwca 2021 - 18:00
Sokół Karlino - Rega Trzebiatów 16 czerwca 2021 - 18:00
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 16 czerwca 2021 - 18:00
Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 16 czerwca 2021 - 18:00
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 16 czerwca 2021 - 18:00
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 16 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Wieża Postomino,
Kolejka 41 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły]  
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard
Olimp Gościno - Kluczevia Stargard
Ina Goleniów - Rasel Dygowo
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino
Rega Trzebiatów - Biali Sądów
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin
MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski
Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice
Polonia Płoty - Wieża Postomino
Pauza: Orzeł Wałcz,
Kolejka 42 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły]  
Wieża Postomino - Lech Czaplinek 26 czerwca 2021 - 14:00
Mechanik Bobolice - Leśnik Manowo 26 czerwca 2021 - 14:00
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 26 czerwca 2021 - 14:00
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 26 czerwca 2021 - 14:00
Vineta Wolin - Rega Trzebiatów 26 czerwca 2021 - 14:00
Biali Sądów - Sparta Węgorzyno 26 czerwca 2021 - 14:00
Sokół Karlino - Ina Goleniów 26 czerwca 2021 - 14:00
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 26 czerwca 2021 - 14:00
Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 26 czerwca 2021 - 14:00
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 26 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: Polonia Płoty, .