Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
OKS Janowo |
4 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
17 sierpnia 2019
17.08 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
17 sierpnia 2019
17.08 - 18:00 |
Start Mrzezino |
7 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Ogniwo Sopot |
12 - 1 |
Klif Chłapowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Solar Władysławowo |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
20 sierpnia 2019
20.08 - 19:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 6 |
Kamionka Sopot |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
12 września 2019
12.09 - 18:00 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
2 - 4 |
Zatoka Puck |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 6 |
Solar Władysławowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 2 |
Start Mrzezino |
24 sierpnia 2019
24.08 - 18:00 |
OKS Janowo |
7 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Wicher Wierzchucino |
2 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Start Mrzezino |
1 - 1 |
OKS Janowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Solar Władysławowo |
1 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Kamionka Sopot |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:30 |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
3 - 3 |
Kamionka Sopot |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Dragon Bojano |
5 - 1 |
Zatoka Puck |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 5 |
Solar Władysławowo |
16 listopada 2019
16.11 - 16:00 |
OKS Janowo |
2 - 3 |
Ogniwo Sopot |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 2 |
Start Mrzezino |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Ogniwo Sopot |
9 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Solar Władysławowo |
2 - 5 |
OKS Janowo |
14 września 2019
14.09 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
vo, na boisku 1-5 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Klif Chłapowo |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Kamionka Sopot |
2 - 0 |
Dragon Bojano |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
4 - 0 |
Dragon Bojano |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 8 |
Kamionka Sopot |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 - 3 |
Zatoka Puck |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
22 września 2019
22.09 - 18:00 |
OKS Janowo |
7 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 7 |
Solar Władysławowo |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Start Mrzezino |
2 - 3 |
Ogniwo Sopot |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Ogniwo Sopot |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Solar Władysławowo |
1 - 3 |
Start Mrzezino |
29 września 2019
29.09 - 19:00 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 5 |
Wicher Wierzchucino |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
GOSRiT II Luzino |
1 - 5 |
OKS Janowo |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Dragon Bojano |
9 - 1 |
Klif Chłapowo |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
8 - 2 |
Klif Chłapowo |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 3 |
Kamionka Sopot |
6 października 2019
6.10 - 18:00 |
OKS Janowo |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Start Mrzezino |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Ogniwo Sopot |
6 - 0 |
Solar Władysławowo |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Solar Władysławowo |
6 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 12 |
Ogniwo Sopot |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
GOSRiT II Luzino |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Zatoka Puck |
5 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 0 |
OKS Janowo |
13 października 2019
13.10 - 14:30 |
Dragon Bojano |
1 - 8 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 5 |
Sokół Bożepole Wielkie |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
4 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
10 - 1 |
Klif Chłapowo |
20 października 2019
20.10 - 18:00 |
OKS Janowo |
7 - 0 |
Dragon Bojano |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 6 |
Kamionka Sopot |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Start Mrzezino |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Ogniwo Sopot |
1 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Solar Władysławowo |
6 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Kaszubia Starzyno |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
GOSRiT II Luzino |
5 - 3 |
Solar Władysławowo |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Ogniwo Sopot |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 3 |
Start Mrzezino |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 4 |
OKS Janowo |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
OKS Janowo |
4 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 5 |
Klif Chłapowo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Start Mrzezino |
1 - 0 |
Dragon Bojano |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 2 |
Kamionka Sopot |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Solar Władysławowo |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
2 listopada 2019
2.11 - 15:00 |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
GOSRiT II Luzino |
2 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Zatoka Puck |
0 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 5 |
Solar Władysławowo |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Dragon Bojano |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 7 |
Start Mrzezino |
10 listopada 2019
10.11 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
6 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 - 7 |
OKS Janowo |
10 listopada 2019
10.11 - 16:00 |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
- |
OKS Janowo |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Wicher Wierzchucino |
28 marca 2020
28.03 - 18:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Start Mrzezino |
|
Klif Chłapowo |
- |
Ogniwo Sopot |
|
Dragon Bojano |
- |
Solar Władysławowo |
28 marca 2020
28.03 - 14:30 |
Kamionka Sopot |
- |
Kaszubia Starzyno |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Zatoka Puck |
- |
GOSRiT II Luzino |
22 kwietnia 2020
22.04 - 18:00 |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Zatoka Puck |
- |
Eko-Prod Szemud |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
GOSRiT II Luzino |
- |
Kamionka Sopot |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
- |
Dragon Bojano |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Solar Władysławowo |
- |
Klif Chłapowo |
|
Ogniwo Sopot |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
Start Mrzezino |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Wicher Wierzchucino |
- |
OKS Janowo |
|
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
- |
Wicher Wierzchucino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 |
OKS Janowo |
- |
Start Mrzezino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Ogniwo Sopot |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Solar Władysławowo |
|
Klif Chłapowo |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
Dragon Bojano |
- |
GOSRiT II Luzino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
- |
Zatoka Puck |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Kamionka Sopot |
- |
Eko-Prod Szemud |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Zatoka Puck |
- |
Dragon Bojano |
|
GOSRiT II Luzino |
- |
Klif Chłapowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Solar Władysławowo |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Ogniwo Sopot |
- |
OKS Janowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
Start Mrzezino |
- |
Wicher Wierzchucino |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
- |
Start Mrzezino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
- |
Ogniwo Sopot |
|
OKS Janowo |
- |
Solar Władysławowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Kaszubia Starzyno |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
GOSRiT II Luzino |
|
Klif Chłapowo |
- |
Zatoka Puck |
|
Dragon Bojano |
- |
Kamionka Sopot |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Dragon Bojano |
- |
Eko-Prod Szemud |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
- |
Klif Chłapowo |
3 maja 2020
3.05 - 12:00 |
Zatoka Puck |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
GOSRiT II Luzino |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
- |
OKS Janowo |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Solar Władysławowo |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
Ogniwo Sopot |
- |
Start Mrzezino |
30 kwietnia 2020
30.04 - 17:30 |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
- |
Ogniwo Sopot |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Start Mrzezino |
- |
Solar Władysławowo |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
OKS Janowo |
- |
GOSRiT II Luzino |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Zatoka Puck |
10 maja 2020
10.05 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Kamionka Sopot |
|
Klif Chłapowo |
- |
Dragon Bojano |
|
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Klif Chłapowo |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Dragon Bojano |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Zatoka Puck |
- |
OKS Janowo |
|
GOSRiT II Luzino |
- |
Wicher Wierzchucino |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
- |
Start Mrzezino |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Solar Władysławowo |
- |
Ogniwo Sopot |
|
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
- |
Solar Władysławowo |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Ogniwo Sopot |
- |
Kaszubia Starzyno |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Start Mrzezino |
- |
GOSRiT II Luzino |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
- |
Zatoka Puck |
|
OKS Janowo |
- |
Kamionka Sopot |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Dragon Bojano |
24 maja 2020
24.05 - 18:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Klif Chłapowo |
|
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Klif Chłapowo |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Dragon Bojano |
- |
OKS Janowo |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Kamionka Sopot |
- |
Wicher Wierzchucino |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Zatoka Puck |
- |
Start Mrzezino |
|
GOSRiT II Luzino |
- |
Ogniwo Sopot |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
- |
Solar Władysławowo |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
- |
Kaszubia Starzyno |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Solar Władysławowo |
- |
GOSRiT II Luzino |
|
Ogniwo Sopot |
- |
Zatoka Puck |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
Start Mrzezino |
- |
Kamionka Sopot |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
- |
Dragon Bojano |
|
OKS Janowo |
- |
Klif Chłapowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 czerwca 2020
7.06 - 18:00 |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
- |
OKS Janowo |
|
Klif Chłapowo |
- |
Wicher Wierzchucino |
|
Dragon Bojano |
- |
Start Mrzezino |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
- |
Ogniwo Sopot |
11 czerwca 2020
11.06 - 11:00 |
Zatoka Puck |
- |
Solar Władysławowo |
|
GOSRiT II Luzino |
- |
Kaszubia Starzyno |
10 czerwca 2020
10.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Eko-Prod Szemud |
- |
GOSRiT II Luzino |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Kaszubia Starzyno |
- |
Zatoka Puck |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Solar Władysławowo |
- |
Kamionka Sopot |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Ogniwo Sopot |
- |
Dragon Bojano |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Start Mrzezino |
- |
Klif Chłapowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
- |
Sokół Bożepole Wielkie |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
OKS Janowo |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
|