Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Zgoda Malec |
6 - 2 |
LKS Bulowice |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Solavia Grojec |
4 - 6 |
Puls Broszkowice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Zatorzanka Zator |
1 - 3 |
Strumień Polanka Wielka |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Iskra Brzezinka |
3 - 0 |
LKS Bobrek |
14 sierpnia 2021
14.08 - 14:00 |
Orzeł Witkowice |
5 - 1 |
Sygnał Włosienica |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
KS II Chełmek |
3 - 0 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
1 - 2 |
Soła Łęki |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Strumień Polanka Wielka |
2 - 2 |
Przeciszovia Przeciszów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Puls Broszkowice |
4 - 1 |
LKS Bobrek |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Sygnał Włosienica |
3 - 3 |
Iskra Brzezinka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Solavia Grojec |
0 - 3 |
Zatorzanka Zator |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
0 - 7 |
Zgoda Malec |
20 sierpnia 2021
20.08 - 17:00 |
LKS Bulowice |
1 - 9 |
Orzeł Witkowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Soła Łęki |
6 - 0 |
KS II Chełmek |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Bobrek |
5 - 0 |
Sygnał Włosienica |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Zatorzanka Zator |
3 - 1 |
Puls Broszkowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
4 - 1 |
Solavia Grojec |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Zgoda Malec |
4 - 3 |
Soła Łęki |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Orzeł Witkowice |
4 - 0 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Iskra Brzezinka |
4 - 1 |
LKS Bulowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
KS II Chełmek |
0 - 5 |
Strumień Polanka Wielka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Puls Broszkowice |
7 - 1 |
Sygnał Włosienica |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Bulowice |
0 - 4 |
LKS Bobrek |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
2 - 3 |
Iskra Brzezinka |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Soła Łęki |
0 - 4 |
Orzeł Witkowice |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Strumień Polanka Wielka |
1 - 0 |
Zgoda Malec |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Solavia Grojec |
3 - 3 |
KS II Chełmek |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Zatorzanka Zator |
0 - 2 |
Przeciszovia Przeciszów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Witkowice |
2 - 2 |
Strumień Polanka Wielka |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
LKS Bobrek |
2 - 0 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Sygnał Włosienica |
5 - 0 |
LKS Bulowice |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Iskra Brzezinka |
0 - 1 |
Soła Łęki |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
0 - 1 |
Puls Broszkowice |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Zgoda Malec |
4 - 2 |
Solavia Grojec |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
KS II Chełmek |
3 - 0 |
Zatorzanka Zator |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Strumień Polanka Wielka |
0 - 2 |
Iskra Brzezinka |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Solavia Grojec |
0 - 5 |
Orzeł Witkowice |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Zatorzanka Zator |
3 - 2 |
Zgoda Malec |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Soła Łęki |
1 - 1 |
LKS Bobrek |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
0 - 0 |
Sygnał Włosienica |
19 września 2021
19.09 - 15:30 |
Puls Broszkowice |
9 - 0 |
LKS Bulowice |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
KS II Chełmek |
0 - 5 |
Przeciszovia Przeciszów |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Sygnał Włosienica |
0 - 1 |
Soła Łęki |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
LKS Bulowice |
0 - 0 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
LKS Bobrek |
2 - 3 |
Strumień Polanka Wielka |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Iskra Brzezinka |
1 - 2 |
Solavia Grojec |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Zgoda Malec |
3 - 3 |
Przeciszovia Przeciszów |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Orzeł Witkowice |
5 - 4 |
Zatorzanka Zator |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
KS II Chełmek |
2 - 3 |
Puls Broszkowice |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Soła Łęki |
4 - 1 |
LKS Bulowice |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Puls Broszkowice |
2 - 0 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Strumień Polanka Wielka |
0 - 0 |
Sygnał Włosienica |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Solavia Grojec |
0 - 4 |
LKS Bobrek |
3 października 2021
3.10 - 16:30 |
Zatorzanka Zator |
5 - 0 |
Iskra Brzezinka |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
2 - 0 |
Orzeł Witkowice |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
KS II Chełmek |
0 - 5 |
Zgoda Malec |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Brzezinka |
1 - 1 |
Przeciszovia Przeciszów |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
LKS Bobrek |
5 - 1 |
Zatorzanka Zator |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
LKS Bulowice |
1 - 4 |
Strumień Polanka Wielka |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Sygnał Włosienica |
1 - 0 |
Solavia Grojec |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
0 - 6 |
Soła Łęki |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
Zgoda Malec |
4 - 1 |
Puls Broszkowice |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
Orzeł Witkowice |
5 - 0 |
KS II Chełmek |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Puls Broszkowice |
3 - 4 |
Soła Łęki |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
1 - 2 |
LKS Bobrek |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Zgoda Malec |
3 - 0 |
Orzeł Witkowice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Zatorzanka Zator |
4 - 0 |
Sygnał Włosienica |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Solavia Grojec |
3 - 1 |
LKS Bulowice |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Strumień Polanka Wielka |
5 - 0 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
KS II Chełmek |
0 - 2 |
Iskra Brzezinka |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Soła Łęki |
1 - 0 |
Strumień Polanka Wielka |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
2 - 1 |
Solavia Grojec |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LKS Bulowice |
3 - 9 |
Zatorzanka Zator |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Sygnał Włosienica |
1 - 4 |
Przeciszovia Przeciszów |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
LKS Bobrek |
2 - 0 |
KS II Chełmek |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Iskra Brzezinka |
0 - 0 |
Zgoda Malec |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Orzeł Witkowice |
4 - 0 |
Puls Broszkowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Przeciszovia Przeciszów |
4 - 0 |
LKS Bulowice |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Puls Broszkowice |
0 - 5 |
Strumień Polanka Wielka |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Solavia Grojec |
1 - 7 |
Soła Łęki |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Zatorzanka Zator |
5 - 1 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Zgoda Malec |
1 - 2 |
LKS Bobrek |
30 października 2021
30.10 - 12:45 |
Orzeł Witkowice |
1 - 3 |
Iskra Brzezinka |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
KS II Chełmek |
1 - 0 |
Sygnał Włosienica |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Soła Łęki |
1 - 1 |
Zatorzanka Zator |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
0 - 2 |
Przeciszovia Przeciszów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LKS Bulowice |
3 - 2 |
KS II Chełmek |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Strumień Polanka Wielka |
4 - 0 |
Solavia Grojec |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
LKS Bobrek |
3 - 0 |
Orzeł Witkowice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Iskra Brzezinka |
3 - 0 |
Puls Broszkowice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Sygnał Włosienica |
0 - 7 |
Zgoda Malec |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
LKS Bulowice |
0 - 5 |
Zgoda Malec |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Puls Broszkowice |
10 - 1 |
Solavia Grojec |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Strumień Polanka Wielka |
2 - 2 |
Zatorzanka Zator |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
LKS Bobrek |
3 - 1 |
Iskra Brzezinka |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Sygnał Włosienica |
0 - 3 |
Orzeł Witkowice |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
1 - 0 |
KS II Chełmek |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Soła Łęki |
0 - 0 |
Przeciszovia Przeciszów |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Przeciszovia Przeciszów |
0 - 1 |
Strumień Polanka Wielka |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
LKS Bobrek |
5 - 0 |
Puls Broszkowice |
2 czerwca 2022
2.06 - 17:30 |
Iskra Brzezinka |
4 - 1 |
Sygnał Włosienica |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Zatorzanka Zator |
7 - 1 |
Solavia Grojec |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 |
Zgoda Malec |
5 - 1 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Orzeł Witkowice |
6 - 1 |
LKS Bulowice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
KS II Chełmek |
0 - 3 |
Soła Łęki |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sygnał Włosienica |
1 - 4 |
LKS Bobrek |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Puls Broszkowice |
1 - 3 |
Zatorzanka Zator |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Solavia Grojec |
1 - 4 |
Przeciszovia Przeciszów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Soła Łęki |
0 - 1 |
Zgoda Malec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
1 - 4 |
Orzeł Witkowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
LKS Bulowice |
0 - 4 |
Iskra Brzezinka |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Strumień Polanka Wielka |
3 - 0 |
KS II Chełmek |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sygnał Włosienica |
2 - 6 |
Puls Broszkowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
LKS Bobrek |
5 - 1 |
LKS Bulowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Iskra Brzezinka |
2 - 1 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Orzeł Witkowice |
3 - 2 |
Soła Łęki |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Zgoda Malec |
0 - 1 |
Strumień Polanka Wielka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
KS II Chełmek |
0 - 3 |
Solavia Grojec |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
2 - 0 |
Zatorzanka Zator |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Strumień Polanka Wielka |
1 - 0 |
Orzeł Witkowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
0 - 6 |
LKS Bobrek |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
LKS Bulowice |
3 - 1 |
Sygnał Włosienica |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Soła Łęki |
0 - 0 |
Iskra Brzezinka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Puls Broszkowice |
1 - 7 |
Przeciszovia Przeciszów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Solavia Grojec |
0 - 7 |
Zgoda Malec |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Zatorzanka Zator |
3 - 0 |
KS II Chełmek |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Iskra Brzezinka |
2 - 2 |
Strumień Polanka Wielka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Orzeł Witkowice |
6 - 0 |
Solavia Grojec |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Zgoda Malec |
3 - 1 |
Zatorzanka Zator |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LKS Bobrek |
10 - 0 |
Soła Łęki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Sygnał Włosienica |
3 - 4 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
LKS Bulowice |
3 - 2 |
Puls Broszkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
3 - 0 |
KS II Chełmek |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Soła Łęki |
10 - 3 |
Sygnał Włosienica |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
4 - 0 |
LKS Bulowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Strumień Polanka Wielka |
3 - 2 |
LKS Bobrek |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Solavia Grojec |
1 - 3 |
Iskra Brzezinka |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
0 - 3 |
Zgoda Malec |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Zatorzanka Zator |
1 - 3 |
Orzeł Witkowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Puls Broszkowice |
3 - 0 |
KS II Chełmek |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Bulowice |
2 - 4 |
Soła Łęki |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
2 - 1 |
Puls Broszkowice |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Sygnał Włosienica |
0 - 6 |
Strumień Polanka Wielka |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
LKS Bobrek |
7 - 1 |
Solavia Grojec |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Iskra Brzezinka |
2 - 2 |
Zatorzanka Zator |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Orzeł Witkowice |
2 - 2 |
Przeciszovia Przeciszów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Zgoda Malec |
3 - 0 |
KS II Chełmek |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Przeciszovia Przeciszów |
3 - 1 |
Iskra Brzezinka |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Zatorzanka Zator |
1 - 4 |
LKS Bobrek |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Strumień Polanka Wielka |
7 - 1 |
LKS Bulowice |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Solavia Grojec |
3 - 3 |
Sygnał Włosienica |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Soła Łęki |
1 - 3 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Puls Broszkowice |
0 - 0 |
Zgoda Malec |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
KS II Chełmek |
0 - 3 |
Orzeł Witkowice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Soła Łęki |
7 - 1 |
Puls Broszkowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
LKS Bobrek |
5 - 1 |
Przeciszovia Przeciszów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Orzeł Witkowice |
0 - 0 |
Zgoda Malec |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Sygnał Włosienica |
0 - 1 |
Zatorzanka Zator |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LKS Bulowice |
3 - 0 |
Solavia Grojec |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
vo, na boisku 1-3 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
0 - 3 |
Strumień Polanka Wielka |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Iskra Brzezinka |
3 - 0 |
KS II Chełmek |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Strumień Polanka Wielka |
0 - 0 |
Soła Łęki |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Solavia Grojec |
0 - 1 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Zatorzanka Zator |
9 - 1 |
LKS Bulowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
5 - 1 |
Sygnał Włosienica |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
KS II Chełmek |
0 - 3 |
LKS Bobrek |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Zgoda Malec |
4 - 1 |
Iskra Brzezinka |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Puls Broszkowice |
1 - 3 |
Orzeł Witkowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Bulowice |
0 - 6 |
Przeciszovia Przeciszów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Strumień Polanka Wielka |
5 - 0 |
Puls Broszkowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Soła Łęki |
7 - 2 |
Solavia Grojec |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
1 - 3 |
Zatorzanka Zator |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LKS Bobrek |
2 - 0 |
Zgoda Malec |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Iskra Brzezinka |
0 - 2 |
Orzeł Witkowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Sygnał Włosienica |
3 - 0 |
KS II Chełmek |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Zatorzanka Zator |
7 - 2 |
Soła Łęki |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Przeciszovia Przeciszów |
3 - 0 |
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
KS II Chełmek |
0 - 3 |
LKS Bulowice |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Solavia Grojec |
0 - 8 |
Strumień Polanka Wielka |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Orzeł Witkowice |
6 - 2 |
LKS Bobrek |
18 czerwca 2022
18.06 - 14:00 |
Puls Broszkowice |
2 - 3 |
Iskra Brzezinka |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Zgoda Malec |
2 - 1 |
Sygnał Włosienica |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
|