1 |
Novi Narama |
0 - 3 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 (Nd) |
vo, na boisku 4-3 |
2 |
Kmita II Zabierzów |
2 - 0 |
Niegoszowianka Niegoszowice |
+3 |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Topór Aleksandrowice |
0 - 4 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
5 września 2021
5.09 - 17:00 (Nd) |
4 |
Kmita II Zabierzów |
8 - 2 |
Górzanka Nawojowa Góra |
+3 |
12 września 2021
12.09 - 17:00 (Nd) |
5 |
Płomień Jerzmanowice |
1 - 1 |
Kmita II Zabierzów |
+1 |
18 września 2021
18.09 - 16:30 (Sb) |
6 |
Kmita II Zabierzów |
5 - 0 |
Iskra Radwanowice |
+3 |
25 września 2021
25.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Orlęta II Rudawa |
1 - 2 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
3 października 2021
3.10 - 14:00 (Nd) |
8 |
Kmita II Zabierzów |
0 - 0 |
Wisła Rząska |
+1 |
10 października 2021
10.10 - 16:00 (Nd) |
9 | Kmita II Zabierzów pauzuje | 16/17. października 2021 |
10 |
Orzeł II Bębło |
0 - 6 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
24 października 2021
24.10 - 15:00 (Nd) |
11 |
Kmita II Zabierzów |
3 - 1 |
Fitball Szklary |
+3 |
31 października 2021
31.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Kmita II Zabierzów |
4 - 3 |
Novi Narama |
+3 |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 (Sb) |
13 |
Niegoszowianka Niegoszowice |
1 - 2 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 (Sb) |
14 |
Kmita II Zabierzów |
8 - 0 |
Topór Aleksandrowice |
+3 |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 (Nd) |
15 |
Górzanka Nawojowa Góra |
0 - 4 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 (Nd) |
16 |
Kmita II Zabierzów |
0 - 1 |
Płomień Jerzmanowice |
0 |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 (Nd) |
17 |
Iskra Radwanowice |
1 - 2 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 (Sb) |
18 |
Kmita II Zabierzów |
3 - 1 |
Orlęta II Rudawa |
+3 |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 (Nd) |
19 |
Wisła Rząska |
2 - 4 |
Kmita II Zabierzów |
+3 |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 (Sb) |
20 | Kmita II Zabierzów pauzuje | 4/5. czerwca 2022 |
21 |
Kmita II Zabierzów |
3 - 0 |
Orzeł II Bębło |
+3 |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 (Sb) |
22 |
Fitball Szklary |
0 - 3 |
Kmita II Zabierzów |
+3 | 18/19. czerwca 2022 |