1 |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie |
6 - 1 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
BKS Bydgoszcz |
2 - 3 |
Mustang Ostaszewo |
0 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 12:00 (Sb) |
3 |
Stal Grudziądz |
5 - 0 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
BKS Bydgoszcz |
0 - 2 |
Krajna Sępólno Krajeńskie |
0 |
3 września 2022
3.09 - 13:00 (Sb) |
5 |
GLKS Dobrcz |
4 - 0 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
10 września 2022
10.09 - 19:15 (Sb) |
6 |
BKS Bydgoszcz |
1 - 3 |
Rawys Raciąż |
0 |
17 września 2022
17.09 - 13:00 (Sb) |
7 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
3 - 1 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
24 września 2022
24.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
BKS Bydgoszcz |
0 - 2 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
0 |
2 października 2022
2.10 - 12:00 (Nd) |
9 |
Unia Wąbrzeźno |
1 - 0 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
8 października 2022
8.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
BKS Bydgoszcz |
1 - 2 |
Victoria Czernikowo |
0 |
15 października 2022
15.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
Victoria Lisewo |
2 - 0 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
22 października 2022
22.10 - 13:00 (Sb) |
12 |
BKS Bydgoszcz |
2 - 2 |
Olimpia II Grudziądz |
+1 |
29 października 2022
29.10 - 13:00 (Sb) |
13 |
Start Warlubie |
1 - 6 |
BKS Bydgoszcz |
+3 |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
BKS Bydgoszcz |
0 - 1 |
Polonia Bydgoszcz |
0 |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 (Sb) |
15 |
Sokół Radomin |
2 - 4 |
BKS Bydgoszcz |
+3 |
27 listopada 2022
27.11 - 12:00 (Nd) |
16 |
BKS Bydgoszcz |
3 - 0 |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie |
+3 |
18 marca 2023
18.03 - 12:00 (Sb) |
17 |
Mustang Ostaszewo |
0 - 1 |
BKS Bydgoszcz |
+3 |
25 marca 2023
25.03 - 14:00 (Sb) |
18 |
BKS Bydgoszcz |
3 - 1 |
Stal Grudziądz |
+3 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 12:00 (Sb) |
19 |
Krajna Sępólno Krajeńskie |
3 - 1 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 (Sb) |
20 |
BKS Bydgoszcz |
0 - 3 |
GLKS Dobrcz |
0 |
15 kwietnia 2023
15.04 - 12:00 (Sb) |
21 |
Rawys Raciąż |
0 - 0 |
BKS Bydgoszcz |
+1 |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 (Nd) |
22 |
BKS Bydgoszcz |
0 - 1 |
Promień Kowalewo Pomorskie |
0 |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:30 (Sb) |
23 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
3 - 1 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 (Śr) |
24 |
BKS Bydgoszcz |
0 - 1 |
Unia Wąbrzeźno |
0 |
6 maja 2023
6.05 - 12:00 (Sb) |
25 |
Victoria Czernikowo |
0 - 1 |
BKS Bydgoszcz |
+3 |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 (Sb) |
26 |
BKS Bydgoszcz |
1 - 0 |
Victoria Lisewo |
+3 |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 (Sb) |
27 |
Olimpia II Grudziądz |
11 - 0 |
BKS Bydgoszcz |
0 |
28 maja 2023
28.05 - 18:00 (Nd) |
28 |
BKS Bydgoszcz |
5 - 1 |
Start Warlubie |
+3 |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 (Sb) |
29 |
Polonia Bydgoszcz |
1 - 1 |
BKS Bydgoszcz |
+1 |
10 czerwca 2023
10.06 - 11:00 (Sb) |
30 |
BKS Bydgoszcz |
1 - 3 |
Sokół Radomin |
0 |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 (Sb) |