1 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
1 - 0 |
Unia II Skierniewice |
0 |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:00 (Sb) |
2 |
Unia II Skierniewice |
1 - 4 |
Laktoza Łyszkowice |
0 |
27 sierpnia 2023
27.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Pelikan II Łowicz |
0 - 1 |
Unia II Skierniewice |
+3 |
30 sierpnia 2023
30.08 - 16:00 (Śr) |
4 |
Unia II Skierniewice |
3 - 1 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
+3 |
3 września 2023
3.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Olimpia Chąśno |
0 - 0 |
Unia II Skierniewice |
+1 |
10 września 2023
10.09 - 11:15 (Nd) |
6 |
Unia II Skierniewice |
2 - 2 |
Orzeł Nieborów |
+1 |
16 września 2023
16.09 - 17:00 (Sb) |
7 |
GKS Bedlno |
1 - 2 |
Unia II Skierniewice |
+3 |
23 września 2023
23.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Unia II Skierniewice |
3 - 1 |
KS II Kutno |
+3 |
1 października 2023
1.10 - 17:00 (Nd) |
9 |
Juvenia Wysokienice |
0 - 0 |
Unia II Skierniewice |
+1 |
8 października 2023
8.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Unia II Skierniewice |
1 - 3 |
Jutrzenka Drzewce |
0 |
15 października 2023
15.10 - 14:30 (Nd) |
11 |
Olimpia Niedźwiada |
1 - 1 |
Unia II Skierniewice |
+1 |
22 października 2023
22.10 - 14:00 (Nd) |
12 |
Unia II Skierniewice |
4 - 1 |
Widok Skierniewice |
+3 |
29 października 2023
29.10 - 15:00 (Nd) |
13 |
GLKS Wołucza |
0 - 4 |
Unia II Skierniewice |
+3 |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
SMS Łódź |
9 - 3 |
Unia II Skierniewice |
0 |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 (Nd) |
15 |
Unia II Skierniewice |
3 - 0 |
Czarni Bednary |
+3 |
18 listopada 2023
18.11 - 18:00 (Sb) |
16 |
Unia II Skierniewice |
6 - 1 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
+3 |
24 marca 2024
24.03 - 12:30 (Nd) |
17 |
Laktoza Łyszkowice |
0 - 2 |
Unia II Skierniewice |
+3 |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 (Sb) |
18 |
Unia II Skierniewice |
9 - 3 |
Pelikan II Łowicz |
+3 |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:30 (Sb) |
19 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
9 - 0 |
Unia II Skierniewice |
0 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 (Sb) |
20 |
Unia II Skierniewice |
1 - 6 |
Olimpia Chąśno |
0 |
20 kwietnia 2024
20.04 - 19:00 (Sb) |
21 |
Orzeł Nieborów |
2 - 5 |
Unia II Skierniewice |
+3 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 (Sb) |
22 |
Unia II Skierniewice |
1 - 6 |
GKS Bedlno |
0 |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 (Sb) |
23 |
KS II Kutno |
3 - 2 |
Unia II Skierniewice |
0 |
11 maja 2024
11.05 - 17:30 (Sb) |
24 |
Unia II Skierniewice |
1 - 4 |
Juvenia Wysokienice |
0 |
15 maja 2024
15.05 - 17:00 (Śr) |
25 |
Jutrzenka Drzewce |
2 - 2 |
Unia II Skierniewice |
+1 |
18 maja 2024
18.05 - 18:00 (Sb) |
26 |
Unia II Skierniewice |
- |
Olimpia Niedźwiada |
| 25/26. maja 2024 |
27 |
Widok Skierniewice |
- |
Unia II Skierniewice |
|
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 (Sb) |
28 |
Unia II Skierniewice |
- |
GLKS Wołucza |
|
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 (Nd) |
29 |
Unia II Skierniewice |
- |
SMS Łódź |
|
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Czarni Bednary |
- |
Unia II Skierniewice |
|
22 czerwca 2024
22.06 - 17:00 (Sb) |