Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Odra Chojna |
5 - 3 |
Stal Lipiany |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
5 - 2 |
Orkan Suchań |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Unia Dolice |
1 - 1 |
Iskra Banie |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Sokół Pyrzyce |
0 - 0 |
Dąb Dębno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Orzeł Grzędzice |
2 - 1 |
Zorza Dobrzany |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
1 - 2 |
Gavia Choszczno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Kłos Pełczyce |
1 - 0 |
Osadnik Myślibórz |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
CRS Barlinek |
7 - 1 |
Ogniwo Babinek |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pauza: Morzycko Moryń, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Babinek |
3 - 0 |
Morzycko Moryń |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Osadnik Myślibórz |
1 - 1 |
CRS Barlinek |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Gavia Choszczno |
3 - 1 |
Kłos Pełczyce |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Zorza Dobrzany |
3 - 3 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Dąb Dębno |
2 - 1 |
Orzeł Grzędzice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Iskra Banie |
3 - 2 |
Sokół Pyrzyce |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Orkan Suchań |
2 - 3 |
Unia Dolice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Odra Chojna |
1 - 2 |
Energetyk Gryfino |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: Stal Lipiany, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Energetyk Gryfino |
3 - 7 |
Stal Lipiany |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Unia Dolice |
1 - 6 |
Odra Chojna |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sokół Pyrzyce |
2 - 1 |
Orkan Suchań |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Orzeł Grzędzice |
0 - 1 |
Iskra Banie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
0 - 1 |
Dąb Dębno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Kłos Pełczyce |
3 - 2 |
Zorza Dobrzany |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
CRS Barlinek |
2 - 0 |
Gavia Choszczno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Morzycko Moryń |
2 - 5 |
Osadnik Myślibórz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Pauza: Ogniwo Babinek, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
5 - 1 |
Ogniwo Babinek |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Gavia Choszczno |
0 - 3 |
Morzycko Moryń |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Zorza Dobrzany |
4 - 3 |
CRS Barlinek |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
Dąb Dębno |
4 - 0 |
Kłos Pełczyce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Iskra Banie |
4 - 0 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Orkan Suchań |
3 - 3 |
Orzeł Grzędzice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Odra Chojna |
6 - 0 |
Sokół Pyrzyce |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
2 - 0 |
Unia Dolice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Pauza: Osadnik Myślibórz, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Unia Dolice |
2 - 0 |
Stal Lipiany |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Sokół Pyrzyce |
3 - 2 |
Energetyk Gryfino |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orzeł Grzędzice |
1 - 1 |
Odra Chojna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
3 - 2 |
Orkan Suchań |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Kłos Pełczyce |
3 - 0 |
Iskra Banie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
CRS Barlinek |
3 - 1 |
Dąb Dębno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Morzycko Moryń |
4 - 0 |
Zorza Dobrzany |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:30 |
Ogniwo Babinek |
1 - 6 |
Osadnik Myślibórz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: Gavia Choszczno, |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
5 - 1 |
Osadnik Myślibórz |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Gavia Choszczno |
5 - 1 |
Ogniwo Babinek |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Dąb Dębno |
3 - 3 |
Morzycko Moryń |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Iskra Banie |
1 - 6 |
CRS Barlinek |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Orkan Suchań |
4 - 4 |
Kłos Pełczyce |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Odra Chojna |
3 - 0 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
4 - 1 |
Orzeł Grzędzice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Unia Dolice |
1 - 3 |
Sokół Pyrzyce |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pauza: Zorza Dobrzany, |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Sokół Pyrzyce |
3 - 2 |
Stal Lipiany |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Orzeł Grzędzice |
2 - 1 |
Unia Dolice |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
0 - 2 |
Energetyk Gryfino |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kłos Pełczyce |
0 - 4 |
Odra Chojna |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
CRS Barlinek |
2 - 1 |
Orkan Suchań |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Morzycko Moryń |
7 - 1 |
Iskra Banie |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Ogniwo Babinek |
0 - 4 |
Zorza Dobrzany |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Osadnik Myślibórz |
1 - 3 |
Gavia Choszczno |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Pauza: Dąb Dębno, |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
3 - 3 |
Gavia Choszczno |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Zorza Dobrzany |
0 - 2 |
Osadnik Myślibórz |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Dąb Dębno |
5 - 1 |
Ogniwo Babinek |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Orkan Suchań |
2 - 2 |
Morzycko Moryń |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Odra Chojna |
0 - 0 |
CRS Barlinek |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Energetyk Gryfino |
4 - 2 |
Kłos Pełczyce |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Unia Dolice |
2 - 1 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Sokół Pyrzyce |
2 - 2 |
Orzeł Grzędzice |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Pauza: Iskra Banie, |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Grzędzice |
3 - 8 |
Stal Lipiany |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
0 - 7 |
Sokół Pyrzyce |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Kłos Pełczyce |
1 - 2 |
Unia Dolice |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
CRS Barlinek |
2 - 0 |
Energetyk Gryfino |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Morzycko Moryń |
2 - 2 |
Odra Chojna |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Ogniwo Babinek |
4 - 2 |
Iskra Banie |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Osadnik Myślibórz |
1 - 1 |
Dąb Dębno |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Gavia Choszczno |
0 - 0 |
Zorza Dobrzany |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Orkan Suchań, |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
1 - 1 |
Zorza Dobrzany |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Dąb Dębno |
6 - 0 |
Gavia Choszczno |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Iskra Banie |
3 - 1 |
Osadnik Myślibórz |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Orkan Suchań |
2 - 1 |
Ogniwo Babinek |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
2 - 3 |
Morzycko Moryń |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Unia Dolice |
1 - 1 |
CRS Barlinek |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Sokół Pyrzyce |
2 - 5 |
Kłos Pełczyce |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Orzeł Grzędzice |
1 - 0 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Pauza: Odra Chojna, |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
3 - 1 |
Stal Lipiany |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kłos Pełczyce |
0 - 3 |
Orzeł Grzędzice |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
CRS Barlinek |
2 - 1 |
Sokół Pyrzyce |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Morzycko Moryń |
4 - 0 |
Unia Dolice |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Ogniwo Babinek |
1 - 3 |
Odra Chojna |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Osadnik Myślibórz |
1 - 1 |
Orkan Suchań |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Gavia Choszczno |
1 - 3 |
Iskra Banie |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Zorza Dobrzany |
0 - 4 |
Dąb Dębno |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pauza: Energetyk Gryfino, |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
1 - 3 |
Dąb Dębno |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Iskra Banie |
1 - 2 |
Zorza Dobrzany |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Orkan Suchań |
1 - 3 |
Gavia Choszczno |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Odra Chojna |
2 - 0 |
Osadnik Myślibórz |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
Ogniwo Babinek |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Sokół Pyrzyce |
2 - 3 |
Morzycko Moryń |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Orzeł Grzędzice |
0 - 6 |
CRS Barlinek |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
3 - 3 |
Kłos Pełczyce |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: Unia Dolice, |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Kłos Pełczyce |
1 - 1 |
Stal Lipiany |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
CRS Barlinek |
3 - 0 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Morzycko Moryń |
5 - 0 |
Orzeł Grzędzice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Ogniwo Babinek |
0 - 3 |
Unia Dolice |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Osadnik Myślibórz |
7 - 0 |
Energetyk Gryfino |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Gavia Choszczno |
0 - 3 |
Odra Chojna |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Zorza Dobrzany |
1 - 1 |
Orkan Suchań |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Dąb Dębno |
5 - 0 |
Iskra Banie |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Sokół Pyrzyce, |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
5 - 3 |
Iskra Banie |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Orkan Suchań |
2 - 2 |
Dąb Dębno |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Odra Chojna |
4 - 3 |
Zorza Dobrzany |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
3 - 2 |
Gavia Choszczno |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Unia Dolice |
1 - 2 |
Osadnik Myślibórz |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sokół Pyrzyce |
3 - 1 |
Ogniwo Babinek |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
0 - 5 |
Morzycko Moryń |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Kłos Pełczyce |
1 - 3 |
CRS Barlinek |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Pauza: Orzeł Grzędzice, |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
CRS Barlinek |
0 - 1 |
Stal Lipiany |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Morzycko Moryń |
5 - 2 |
Kłos Pełczyce |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Ogniwo Babinek |
1 - 2 |
Orzeł Grzędzice |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Osadnik Myślibórz |
4 - 0 |
Sokół Pyrzyce |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Gavia Choszczno |
4 - 0 |
Unia Dolice |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Zorza Dobrzany |
2 - 3 |
Energetyk Gryfino |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Dąb Dębno |
0 - 2 |
Odra Chojna |
28 lutego 2021
28.02 - 19:00 |
Iskra Banie |
2 - 1 |
Orkan Suchań |
7 listopada 2020
7.11 - 14:30 |
Pauza: Orzeł Trzcińsko Zdrój, |
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
2 - 0 |
Orkan Suchań |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Odra Chojna |
8 - 2 |
Iskra Banie |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
2 - 3 |
Dąb Dębno |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Unia Dolice |
0 - 0 |
Zorza Dobrzany |
27 lutego 2021
27.02 - 13:00 |
Sokół Pyrzyce |
3 - 2 |
Gavia Choszczno |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Orzeł Grzędzice |
2 - 4 |
Osadnik Myślibórz |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
2 - 2 |
Ogniwo Babinek |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
CRS Barlinek |
1 - 1 |
Morzycko Moryń |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pauza: Kłos Pełczyce, |
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Morzycko Moryń |
4 - 2 |
Stal Lipiany |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Ogniwo Babinek |
4 - 3 |
Kłos Pełczyce |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Osadnik Myślibórz |
3 - 1 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
6 grudnia 2020
6.12 - 13:00 |
Gavia Choszczno |
5 - 0 |
Orzeł Grzędzice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Zorza Dobrzany |
2 - 0 |
Sokół Pyrzyce |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Dąb Dębno |
7 - 1 |
Unia Dolice |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Iskra Banie |
4 - 3 |
Energetyk Gryfino |
21 listopada 2020
21.11 - 14:00 |
Orkan Suchań |
0 - 0 |
Odra Chojna |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pauza: CRS Barlinek, |
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
1 - 5 |
Odra Chojna |
7 marca 2021
7.03 - 18:00 |
Orkan Suchań |
2 - 3 |
Energetyk Gryfino |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Iskra Banie |
1 - 1 |
Unia Dolice |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Dąb Dębno |
3 - 0 |
Sokół Pyrzyce |
7 marca 2021
7.03 - 16:00 |
Zorza Dobrzany |
2 - 1 |
Orzeł Grzędzice |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Gavia Choszczno |
2 - 0 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
6 marca 2021
6.03 - 18:00 |
Osadnik Myślibórz |
1 - 0 |
Kłos Pełczyce |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Ogniwo Babinek |
3 - 1 |
CRS Barlinek |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Pauza: Morzycko Moryń, |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Morzycko Moryń |
5 - 0 |
Ogniwo Babinek |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
CRS Barlinek |
2 - 1 |
Osadnik Myślibórz |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Kłos Pełczyce |
1 - 1 |
Gavia Choszczno |
14 marca 2021
14.03 - 13:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
2 - 4 |
Zorza Dobrzany |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Orzeł Grzędzice |
1 - 9 |
Dąb Dębno |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Sokół Pyrzyce |
2 - 1 |
Iskra Banie |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Unia Dolice |
1 - 2 |
Orkan Suchań |
13 marca 2021
13.03 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
2 - 2 |
Odra Chojna |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Pauza: Stal Lipiany, |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Gavia Choszczno |
0 - 4 |
Stal Lipiany |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Osadnik Myślibórz |
0 - 4 |
Zorza Dobrzany |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Ogniwo Babinek |
0 - 1 |
Dąb Dębno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Morzycko Moryń |
5 - 0 |
Orkan Suchań |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
CRS Barlinek |
0 - 5 |
Odra Chojna |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Kłos Pełczyce |
0 - 4 |
Energetyk Gryfino |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
0 - 3 |
Unia Dolice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Orzeł Grzędzice |
2 - 2 |
Sokół Pyrzyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: Iskra Banie, |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
3 - 0 |
Orzeł Grzędzice |
|
Sokół Pyrzyce |
2 - 1 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Unia Dolice |
1 - 0 |
Kłos Pełczyce |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
CRS Barlinek |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Odra Chojna |
0 - 3 |
Morzycko Moryń |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Iskra Banie |
1 - 2 |
Ogniwo Babinek |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Dąb Dębno |
4 - 0 |
Osadnik Myślibórz |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Zorza Dobrzany |
1 - 0 |
Gavia Choszczno |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pauza: Orkan Suchań, |
Kolejka 20 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
7 - 0 |
Energetyk Gryfino |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Odra Chojna |
5 - 0 |
Unia Dolice |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Orkan Suchań |
1 - 1 |
Sokół Pyrzyce |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Iskra Banie |
5 - 1 |
Orzeł Grzędzice |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Dąb Dębno |
8 - 0 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Zorza Dobrzany |
1 - 2 |
Kłos Pełczyce |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Gavia Choszczno |
1 - 1 |
CRS Barlinek |
20 kwietnia 2021
20.04 - 18:00 |
Osadnik Myślibórz |
1 - 2 |
Morzycko Moryń |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Pauza: Ogniwo Babinek, |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Zorza Dobrzany |
0 - 5 |
Stal Lipiany |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Gavia Choszczno |
1 - 4 |
Dąb Dębno |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Osadnik Myślibórz |
2 - 2 |
Iskra Banie |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Ogniwo Babinek |
1 - 2 |
Orkan Suchań |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Morzycko Moryń |
4 - 0 |
Energetyk Gryfino |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
CRS Barlinek |
1 - 1 |
Unia Dolice |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Kłos Pełczyce |
0 - 1 |
Sokół Pyrzyce |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
0 - 0 |
Orzeł Grzędzice |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Pauza: Odra Chojna, |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
2 - 5 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Orzeł Grzędzice |
3 - 2 |
Kłos Pełczyce |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Sokół Pyrzyce |
0 - 1 |
CRS Barlinek |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Unia Dolice |
2 - 2 |
Morzycko Moryń |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Odra Chojna |
4 - 1 |
Ogniwo Babinek |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Orkan Suchań |
1 - 0 |
Osadnik Myślibórz |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Iskra Banie |
0 - 0 |
Gavia Choszczno |
26 kwietnia 2021
26.04 - 18:00 |
Dąb Dębno |
5 - 0 |
Zorza Dobrzany |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Pauza: Energetyk Gryfino, |
Kolejka 23 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Osadnik Myślibórz |
3 - 2 |
Stal Lipiany |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Ogniwo Babinek |
2 - 5 |
Gavia Choszczno |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Morzycko Moryń |
0 - 2 |
Dąb Dębno |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
CRS Barlinek |
7 - 1 |
Iskra Banie |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Kłos Pełczyce |
2 - 2 |
Orkan Suchań |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
1 - 0 |
Odra Chojna |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Orzeł Grzędzice |
1 - 1 |
Energetyk Gryfino |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Sokół Pyrzyce |
0 - 1 |
Unia Dolice |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Pauza: Zorza Dobrzany, |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąb Dębno |
6 - 0 |
Stal Lipiany |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Zorza Dobrzany |
0 - 3 |
Iskra Banie |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Gavia Choszczno |
3 - 0 |
Orkan Suchań |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Osadnik Myślibórz |
0 - 6 |
Odra Chojna |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Ogniwo Babinek |
2 - 2 |
Energetyk Gryfino |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Morzycko Moryń |
4 - 1 |
Sokół Pyrzyce |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
CRS Barlinek |
4 - 0 |
Orzeł Grzędzice |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Kłos Pełczyce |
4 - 1 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Unia Dolice, |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
3 - 0 |
Kłos Pełczyce |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
1 - 5 |
CRS Barlinek |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Orzeł Grzędzice |
1 - 2 |
Morzycko Moryń |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Unia Dolice |
5 - 1 |
Ogniwo Babinek |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
2 - 6 |
Osadnik Myślibórz |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Odra Chojna |
5 - 2 |
Gavia Choszczno |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Orkan Suchań |
3 - 1 |
Zorza Dobrzany |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Iskra Banie |
3 - 6 |
Dąb Dębno |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Pauza: Sokół Pyrzyce, |
Kolejka 21 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Babinek |
3 - 3 |
Stal Lipiany |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Morzycko Moryń |
5 - 2 |
Gavia Choszczno |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
CRS Barlinek |
1 - 0 |
Zorza Dobrzany |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kłos Pełczyce |
0 - 3 |
Dąb Dębno |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
1 - 4 |
Iskra Banie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Grzędzice |
1 - 0 |
Orkan Suchań |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Sokół Pyrzyce |
1 - 5 |
Odra Chojna |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Unia Dolice |
5 - 5 |
Energetyk Gryfino |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pauza: Osadnik Myślibórz, |
Kolejka 31 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Iskra Banie |
2 - 1 |
Stal Lipiany |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Dąb Dębno |
3 - 0 |
Orkan Suchań |
|
Zorza Dobrzany |
2 - 1 |
Odra Chojna |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Gavia Choszczno |
3 - 4 |
Energetyk Gryfino |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Osadnik Myślibórz |
1 - 0 |
Unia Dolice |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Ogniwo Babinek |
1 - 2 |
Sokół Pyrzyce |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Morzycko Moryń |
3 - 2 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
CRS Barlinek |
2 - 0 |
Kłos Pełczyce |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Grzędzice, |
Kolejka 24 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
4 - 1 |
Sokół Pyrzyce |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Unia Dolice |
2 - 0 |
Orzeł Grzędzice |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Energetyk Gryfino |
2 - 4 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Odra Chojna |
19 - 1 |
Kłos Pełczyce |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Orkan Suchań |
2 - 2 |
CRS Barlinek |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Iskra Banie |
7 - 3 |
Morzycko Moryń |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Zorza Dobrzany |
3 - 1 |
Ogniwo Babinek |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Gavia Choszczno |
3 - 0 |
Osadnik Myślibórz |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Dąb Dębno, |
Kolejka 32 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
3 - 2 |
CRS Barlinek |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Kłos Pełczyce |
0 - 0 |
Morzycko Moryń |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Orzeł Grzędzice |
2 - 0 |
Ogniwo Babinek |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Sokół Pyrzyce |
0 - 2 |
Osadnik Myślibórz |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Unia Dolice |
3 - 0 |
Gavia Choszczno |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Zorza Dobrzany |
12 czerwca 2021
12.06 - 14:00 |
Odra Chojna |
1 - 1 |
Dąb Dębno |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Orkan Suchań |
0 - 5 |
Iskra Banie |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Trzcińsko Zdrój, |
Kolejka 22 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
2 - 1 |
Unia Dolice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 5 |
Sokół Pyrzyce |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Odra Chojna |
3 - 0 |
Orzeł Grzędzice |
|
Orkan Suchań |
3 - 5 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Iskra Banie |
6 - 4 |
Kłos Pełczyce |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Dąb Dębno |
4 - 0 |
CRS Barlinek |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Zorza Dobrzany |
2 - 0 |
Morzycko Moryń |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Osadnik Myślibórz |
3 - 2 |
Ogniwo Babinek |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: Gavia Choszczno, |
Kolejka 33 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orkan Suchań |
3 - 8 |
Stal Lipiany |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Iskra Banie |
4 - 4 |
Odra Chojna |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Dąb Dębno |
7 - 0 |
Energetyk Gryfino |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Zorza Dobrzany |
2 - 3 |
Unia Dolice |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Gavia Choszczno |
6 - 2 |
Sokół Pyrzyce |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Osadnik Myślibórz |
5 - 2 |
Orzeł Grzędzice |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Ogniwo Babinek |
3 - 4 |
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Morzycko Moryń |
3 - 0 |
CRS Barlinek |
|
Pauza: Kłos Pełczyce, |
Kolejka 34 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Stal Lipiany |
2 - 4 |
Morzycko Moryń |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 |
Kłos Pełczyce |
3 - 0 |
Ogniwo Babinek |
|
Orzeł Trzcińsko Zdrój |
3 - 2 |
Osadnik Myślibórz |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 |
Orzeł Grzędzice |
1 - 2 |
Gavia Choszczno |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 |
Sokół Pyrzyce |
0 - 3 |
Zorza Dobrzany |
25 czerwca 2021
25.06 - 18:30 |
Unia Dolice |
2 - 2 |
Dąb Dębno |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 6 |
Iskra Banie |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 |
Odra Chojna |
3 - 0 |
Orkan Suchań |
|
Pauza: CRS Barlinek, . |
|