Betclic II liga - sezon 2024/2025

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 - 0
3. GKS Jastrzębie 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Świt Skolwin (Szczecin) 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Skra Częstochowa 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Wisła Puławy 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Wieczysta Kraków 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Polonia Bytom 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Rekord Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Resovia Rzeszów 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Zagłębie II Lubin 0 0 0 0 0 0 - 0
14. ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 - 0
15. KKS Kalisz 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Hutnik Kraków 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Olimpia Elbląg 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 0 0 - 0


Kolejka 1 - 20/21. lipca 2024 [szczegóły]  
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Bytom 20 lipca 2024 - 12:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Elbląg 21 lipca 2024 - 18:00
GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków 19 lipca 2024 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) - KKS Kalisz 21 lipca 2024 - 17:00
Skra Częstochowa - ŁKS II Łódź
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin
Wieczysta Kraków - Resovia Rzeszów 20 lipca 2024 - 14:45
Chojniczanka Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 19 lipca 2024 - 19:30
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 21 lipca 2024 - 19:35
Kolejka 2 - 27/28. lipca 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz 28 lipca 2024 - 19:35
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 27 lipca 2024 - 15:00
Resovia Rzeszów - Chojniczanka Chojnice 26 lipca 2024 - 19:05
Zagłębie II Lubin - Wieczysta Kraków
ŁKS II Łódź - Wisła Puławy
KKS Kalisz - Skra Częstochowa 26 lipca 2024 - 17:30
Hutnik Kraków - Świt Skolwin (Szczecin) 27 lipca 2024 - 17:00
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie 27 lipca 2024 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 lipca 2024 - 12:00
Kolejka 3 - 3/4. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 3 sierpnia 2024 - 15:00
GKS Jastrzębie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 sierpnia 2024 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - KKS Kalisz 4 sierpnia 2024 - 17:00
Wieczysta Kraków - ŁKS II Łódź 3 sierpnia 2024 - 12:00
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin 2 sierpnia 2024 - 20:00
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów 4 sierpnia 2024 - 19:35
Olimpia Grudziądz - Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 4 - 10/11. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała 11 sierpnia 2024 - 17:00
Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz
Zagłębie II Lubin - Zagłębie Sosnowiec
ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice 11 sierpnia 2024 - 19:35
KKS Kalisz - Wieczysta Kraków 10 sierpnia 2024 - 15:00
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 11 sierpnia 2024 - 12:00
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Skolwin (Szczecin) 10 sierpnia 2024 - 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie 10 sierpnia 2024 - 12:00
Kolejka 5 - 17/18. sierpnia 2024 [szczegóły]  
GKS Jastrzębie - Polonia Bytom
Świt Skolwin (Szczecin) - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Wieczysta Kraków - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 16 sierpnia 2024 - 19:30
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS II Łódź
Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów
Kolejka 6 - 24/25. sierpnia 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Resovia Rzeszów
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz
KKS Kalisz - Zagłębie Sosnowiec 24 sierpnia 2024 - 17:00
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2024 - 17:00
Olimpia Elbląg - Wieczysta Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wisła Puławy
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
GKS Jastrzębie - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 7 - 31 sierpnia /1. września 2024 [szczegóły]  
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Bytom
Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie
Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Zagłębie Sosnowiec - Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz
Rekord Bielsko-Biała - ŁKS II Łódź
Resovia Rzeszów - Zagłębie II Lubin
Kolejka 8 - 7/8. września 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
ŁKS II Łódź - Resovia Rzeszów
KKS Kalisz - Rekord Bielsko-Biała 7 września 2024 - 17:00
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 7 września 2024 - 17:00
Olimpia Elbląg - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wieczysta Kraków
GKS Jastrzębie - Wisła Puławy
Świt Skolwin (Szczecin) - Skra Częstochowa
Kolejka 9 - 14/15. września 2024 [szczegóły]  
Skra Częstochowa - Polonia Bytom
Wisła Puławy - Świt Skolwin (Szczecin)
Wieczysta Kraków - GKS Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Rekord Bielsko-Biała - Hutnik Kraków
Resovia Rzeszów - KKS Kalisz
Zagłębie II Lubin - ŁKS II Łódź
Kolejka 10 - 21/22. września 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - ŁKS II Łódź
KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin 20 września 2024 - 16:00
Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów 21 września 2024 - 16:00
Olimpia Elbląg - Rekord Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
Świt Skolwin (Szczecin) - Wieczysta Kraków
Skra Częstochowa - Wisła Puławy
Kolejka 11 - 28/29. września 2024 [szczegóły]  
Wisła Puławy - Polonia Bytom
Wieczysta Kraków - Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice - Świt Skolwin (Szczecin)
Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków
ŁKS II Łódź - KKS Kalisz
Kolejka 12 - 5/6. października 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - KKS Kalisz
Hutnik Kraków - ŁKS II Łódź
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Resovia Rzeszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) - Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy - Wieczysta Kraków
Kolejka 13 - 12/13. października 2024 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków - Polonia Bytom
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Świt Skolwin (Szczecin)
Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie
Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS II Łódź - Olimpia Elbląg
KKS Kalisz - Hutnik Kraków 12 października 2024 - 15:00
Kolejka 14 - 19/20. października 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ŁKS II Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
GKS Jastrzębie - Resovia Rzeszów
Świt Skolwin (Szczecin) - Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
Wieczysta Kraków - Chojniczanka Chojnice
Kolejka 15 - 26/27. października 2024 [szczegóły]  
Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec - Wieczysta Kraków
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów - Świt Skolwin (Szczecin)
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie
ŁKS II Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
KKS Kalisz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
Kolejka 16 - 2/3. listopada 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - KKS Kalisz
GKS Jastrzębie - ŁKS II Łódź
Świt Skolwin (Szczecin) - Zagłębie II Lubin
Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów
Wisła Puławy - Rekord Bielsko-Biała
Wieczysta Kraków - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 17 - 9/10. listopada 2024 [szczegóły]  
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Rekord Bielsko-Biała - Wieczysta Kraków
Resovia Rzeszów - Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa
ŁKS II Łódź - Świt Skolwin (Szczecin)
KKS Kalisz - GKS Jastrzębie
Hutnik Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 18 - 16/17. listopada 2024 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Elbląg - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie
KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
ŁKS II Łódź - Skra Częstochowa
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy
Resovia Rzeszów - Wieczysta Kraków
Rekord Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 19 - 23/24. listopada 2024 [szczegóły]  
Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice - Resovia Rzeszów
Wieczysta Kraków - Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy - ŁKS II Łódź
Skra Częstochowa - KKS Kalisz
Świt Skolwin (Szczecin) - Hutnik Kraków
GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 20 - 1/2. marca 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg - Świt Skolwin (Szczecin)
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa
KKS Kalisz - Wisła Puławy
ŁKS II Łódź - Wieczysta Kraków
Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice
Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Kolejka 21 - 8/9. marca 2025 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie II Lubin
Chojniczanka Chojnice - ŁKS II Łódź
Wieczysta Kraków - KKS Kalisz
Wisła Puławy - Hutnik Kraków
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 22 - 15/16. marca 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - GKS Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Hutnik Kraków - Wieczysta Kraków
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice
ŁKS II Łódź - Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Lubin - Olimpia Grudziądz
Resovia Rzeszów - Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 23 - 22/23. marca 2025 [szczegóły]  
Resovia Rzeszów - Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź
Zagłębie Sosnowiec - KKS Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Wieczysta Kraków - Olimpia Elbląg
Wisła Puławy - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Skra Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Jastrzębie
Kolejka 24 - 29/30. marca 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wieczysta Kraków
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - Zagłębie Sosnowiec
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz
ŁKS II Łódź - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin - Resovia Rzeszów
Kolejka 25 - 5/6. kwietnia 2025 [szczegóły]  
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
Resovia Rzeszów - ŁKS II Łódź
Rekord Bielsko-Biała - KKS Kalisz
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wieczysta Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie
Skra Częstochowa - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 26 - 12/13. kwietnia 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Skra Częstochowa
Świt Skolwin (Szczecin) - Wisła Puławy
GKS Jastrzębie - Wieczysta Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Rekord Bielsko-Biała
KKS Kalisz - Resovia Rzeszów
ŁKS II Łódź - Zagłębie II Lubin
Kolejka 27 - 19. kwietnia 2025 [szczegóły]  
ŁKS II Łódź - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - KKS Kalisz
Resovia Rzeszów - Hutnik Kraków
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie
Wieczysta Kraków - Świt Skolwin (Szczecin)
Wisła Puławy - Skra Częstochowa
Kolejka 28 - 26/27. kwietnia 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Wisła Puławy
Skra Częstochowa - Wieczysta Kraków
Świt Skolwin (Szczecin) - Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Rekord Bielsko-Biała
Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin
KKS Kalisz - ŁKS II Łódź
Kolejka 29 - 3/4. maja 2025 [szczegóły]  
KKS Kalisz - Polonia Bytom
ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg
Resovia Rzeszów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec - Świt Skolwin (Szczecin)
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Wieczysta Kraków - Wisła Puławy
Kolejka 30 - 10/11. maja 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Wieczysta Kraków
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg - ŁKS II Łódź
Hutnik Kraków - KKS Kalisz
Kolejka 31 - 17/18. maja 2025 [szczegóły]  
Hutnik Kraków - Polonia Bytom
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
ŁKS II Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Zagłębie II Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Resovia Rzeszów - GKS Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała - Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice - Wieczysta Kraków
Kolejka 32 - 24/25. maja 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice
Wieczysta Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała
Świt Skolwin (Szczecin) - Resovia Rzeszów
GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KKS Kalisz
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Kolejka 33 - 31 maja /1. czerwca 2025 [szczegóły]  
Olimpia Elbląg - Polonia Bytom
Hutnik Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS Kalisz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin - Świt Skolwin (Szczecin)
Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz - Wieczysta Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Kolejka 34 - 7/8. czerwca 2025 [szczegóły]  
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Wieczysta Kraków - Rekord Bielsko-Biała
Wisła Puławy - Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin
Świt Skolwin (Szczecin) - ŁKS II Łódź
GKS Jastrzębie - KKS Kalisz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Elbląg


Pokaż ukryte kolejki od 20 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE