Centralna Liga Juniorek U-17 - grupa południowa - sezon 2020/2021

dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SMS Łódź 18 48 16 0 2 152 - 14
2. Górnik Łęczna 18 46 15 1 2 103 - 22
3. SWD Wodzisław Śląski 18 44 14 2 2 97 - 19
4. Ślęza Wrocław 18 29 9 2 7 49 - 40
5. Bronowianka Kraków 18 28 9 1 8 78 - 51
6. Resovia Rzeszów 18 27 8 3 7 46 - 42
7. UKS 3 Staszkówka Jelna 18 22 7 1 10 54 - 56
8. Unia Opole 18 10 3 1 14 22 - 116 2 4 1 1 0 3 - 1
9. ROW 1964 Rybnik 18 10 3 1 14 18 - 87 2 1 0 1 1 1 - 3
10. KKS Zabrze 18 0 0 0 18 11 - 183


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Bronowianka Kraków 9 - 1 KKS Zabrze 6 września 2020 - 16:00
SWD Wodzisław Śląski 2 - 2 Górnik Łęczna 6 września 2020 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 7 SMS Łódź 6 września 2020 - 12:00
Unia Opole 1 - 3 Ślęza Wrocław 5 września 2020 - 17:30
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 2 Resovia Rzeszów 5 września 2020 - 12:00
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
KKS Zabrze 2 - 4 Resovia Rzeszów 13 września 2020 - 13:00
Ślęza Wrocław 3 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 12 września 2020 - 17:00
SMS Łódź 31 - 0 Unia Opole 13 września 2020 - 12:30
Górnik Łęczna 7 - 0 ROW 1964 Rybnik 16 września 2020 - 12:00
Bronowianka Kraków 0 - 4 SWD Wodzisław Śląski 12 września 2020 - 16:00
Kolejka 3 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
SWD Wodzisław Śląski 14 - 0 KKS Zabrze 26 września 2020 - 12:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 7 Bronowianka Kraków 27 września 2020 - 15:00
Unia Opole 0 - 5 Górnik Łęczna 26 września 2020 - 14:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 11 SMS Łódź 14 października 2020 - 15:00
Resovia Rzeszów 2 - 0 Ślęza Wrocław 7 października 2020 - 14:00
Kolejka 4 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
KKS Zabrze 0 - 6 Ślęza Wrocław 3 października 2020 - 12:00
SMS Łódź 8 - 0 Resovia Rzeszów 30 września 2020 - 16:00
Górnik Łęczna 8 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 4 października 2020 - 15:00
Bronowianka Kraków 6 - 1 Unia Opole 3 października 2020 - 11:00
SWD Wodzisław Śląski 5 - 1 ROW 1964 Rybnik 3 października 2020 - 18:00
Kolejka 5 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 4 - 0 KKS Zabrze 18 października 2020 - 15:00
Unia Opole 1 - 6 SWD Wodzisław Śląski 17 października 2020 - 13:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 9 - 2 Bronowianka Kraków 12 listopada 2020 - 12:00
Resovia Rzeszów 1 - 3 Górnik Łęczna 10 listopada 2020 - 14:00
Ślęza Wrocław 1 - 0 SMS Łódź 28 października 2020 - 14:15
Kolejka 6 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
KKS Zabrze 0 - 10 SMS Łódź 24 października 2020 - 12:00
Górnik Łęczna 1 - 0 Ślęza Wrocław 24 października 2020 - 11:00
Bronowianka Kraków 6 - 2 Resovia Rzeszów 25 października 2020 - 14:00
SWD Wodzisław Śląski 2 - 0 UKS 3 Staszkówka Jelna 25 października 2020 - 14:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Unia Opole 25 października 2020 - 12:00
Kolejka 7 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Unia Opole 4 - 3 KKS Zabrze 31 października 2020 - 15:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 6 - 1 ROW 1964 Rybnik 31 października 2020 - 12:00
Resovia Rzeszów 2 - 2 SWD Wodzisław Śląski 28 października 2020 - 14:00
Ślęza Wrocław 2 - 3 Bronowianka Kraków 31 października 2020 - 17:30
SMS Łódź 1 - 2 Górnik Łęczna 31 października 2020 - 12:00
Kolejka 8 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
KKS Zabrze 1 - 12 Górnik Łęczna 8 listopada 2020 - 11:00
Bronowianka Kraków 1 - 2 SMS Łódź 8 listopada 2020 - 13:30
SWD Wodzisław Śląski 4 - 0 Ślęza Wrocław 22 listopada 2020 - 14:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 4 Resovia Rzeszów 8 listopada 2020 - 12:00
Unia Opole 1 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 7 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 9 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
UKS 3 Staszkówka Jelna 11 - 1 KKS Zabrze 15 listopada 2020 - 12:00
Resovia Rzeszów 5 - 2 Unia Opole 14 listopada 2020 - 13:00
Ślęza Wrocław 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 14 listopada 2020 - 17:00
SMS Łódź 2 - 1 SWD Wodzisław Śląski 14 listopada 2020 - 13:30
Górnik Łęczna 4 - 3 Bronowianka Kraków 15 listopada 2020 - 09:00
Kolejka 10 - 6/7. marca 2021 [szczegóły]  
KKS Zabrze 0 - 12 Bronowianka Kraków 7 marca 2021 - 13:00
Górnik Łęczna 2 - 4 SWD Wodzisław Śląski 7 marca 2021 - 17:00
SMS Łódź 10 - 1 ROW 1964 Rybnik 7 marca 2021 - 12:00
Ślęza Wrocław 3 - 1 Unia Opole 6 marca 2021 - 15:30
Resovia Rzeszów 1 - 4 UKS 3 Staszkówka Jelna 7 marca 2021 - 14:00
Kolejka 11 - 13/14. marca 2021 [szczegóły]  
Resovia Rzeszów 11 - 0 KKS Zabrze 14 marca 2021 - 12:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 1 Ślęza Wrocław 14 marca 2021 - 12:00
Unia Opole 2 - 8 SMS Łódź 14 marca 2021 - 18:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 8 Górnik Łęczna 14 marca 2021 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 5 - 3 Bronowianka Kraków 14 marca 2021 - 14:00
Kolejka 12 - 27/28. marca 2021 [szczegóły]  
KKS Zabrze 0 - 22 SWD Wodzisław Śląski 15 maja 2021 - 16:00
Bronowianka Kraków 7 - 1 ROW 1964 Rybnik 13 maja 2021 - 15:00
Górnik Łęczna 17 - 0 Unia Opole 15 maja 2021 - 10:00
SMS Łódź 6 - 1 UKS 3 Staszkówka Jelna 26 marca 2021 - 14:00
Ślęza Wrocław 1 - 1 Resovia Rzeszów 16 maja 2021 - 18:00
Kolejka 13 - 1. kwietnia 2021 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 12 - 0 KKS Zabrze 23 maja 2021 - 13:30
Resovia Rzeszów 0 - 1 SMS Łódź 23 maja 2021 - 12:30
UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 3 Górnik Łęczna 23 maja 2021 - 12:00
Unia Opole 0 - 11 Bronowianka Kraków 22 maja 2021 - 10:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 6 SWD Wodzisław Śląski 23 maja 2021 - 12:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły]  
KKS Zabrze 0 - 4 Unia Opole 25 kwietnia 2021 - 14:00
ROW 1964 Rybnik 5 - 3 UKS 3 Staszkówka Jelna 24 kwietnia 2021 - 15:30
SWD Wodzisław Śląski 5 - 0 Resovia Rzeszów 24 kwietnia 2021 - 14:00
Bronowianka Kraków 0 - 2 Ślęza Wrocław 23 kwietnia 2021 - 15:30
Górnik Łęczna 1 - 5 SMS Łódź 24 kwietnia 2021 - 12:00
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły]  
Górnik Łęczna 14 - 0 KKS Zabrze 2 maja 2021 - 15:00
SMS Łódź 9 - 1 Bronowianka Kraków 2 maja 2021 - 14:00
Ślęza Wrocław 2 - 5 SWD Wodzisław Śląski 5 maja 2021 - 14:00
Resovia Rzeszów 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 5 maja 2021 - 12:30
UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 1 Unia Opole 1 maja 2021 - 12:00
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły]  
KKS Zabrze 2 - 6 UKS 3 Staszkówka Jelna 8 maja 2021 - 14:00
Unia Opole 1 - 6 Resovia Rzeszów 8 maja 2021 - 13:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 8 Ślęza Wrocław 11 maja 2021 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 1 - 4 SMS Łódź 9 maja 2021 - 17:00
Bronowianka Kraków 1 - 4 Górnik Łęczna 8 maja 2021 - 14:00
Kolejka 14 - 29/30. maja 2021 [szczegóły]  
KKS Zabrze 1 - 3 ROW 1964 Rybnik 29 maja 2021 - 12:00
SWD Wodzisław Śląski 6 - 0 Unia Opole 27 maja 2021 - 18:00
Bronowianka Kraków 3 - 2 UKS 3 Staszkówka Jelna 26 maja 2021 - 18:00
Górnik Łęczna 3 - 0 Resovia Rzeszów 29 maja 2021 - 12:00
SMS Łódź 12 - 1 Ślęza Wrocław 30 maja 2021 - 12:00
Kolejka 15 - 3. czerwca 2021 [szczegóły]  
SMS Łódź 25 - 0 KKS Zabrze 3 czerwca 2021 - 12:00
Ślęza Wrocław 1 - 7 Górnik Łęczna 3 czerwca 2021 - 18:00
Resovia Rzeszów 3 - 3 Bronowianka Kraków 1 czerwca 2021 - 13:00
UKS 3 Staszkówka Jelna 0 - 3 SWD Wodzisław Śląski 3 czerwca 2021 - 13:00
Unia Opole 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 3 czerwca 2021 - 12:00