Centralna Liga Juniorów U-17 - grupa I - wschodnia- sezon 2022/2023

lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 15 40 13 1 1 68 - 15
2. Jagiellonia Białystok 15 31 10 1 4 41 - 23
3. Wisła Kraków 15 30 9 3 3 35 - 23
4. Korona Kielce 15 29 9 2 4 34 - 25
5. Wisła Płock 15 28 8 4 3 45 - 40
6. AKS SMS Łódź 14 23 7 2 5 28 - 31
7. Motor Lublin 15 22 7 1 7 20 - 24 1 3 1 0 0 3 - 0
8. Podlasie Biała Podlaska 15 22 7 1 7 25 - 31 1 0 0 0 1 0 - 3
9. Resovia Rzeszów SMS 15 18 5 3 7 28 - 28 1 3 1 0 0 4 - 1
10. Escola Varsovia Warszawa 15 18 4 6 5 29 - 24 1 0 0 0 1 1 - 4
11. Widzew Łódź 15 17 5 2 8 19 - 34
12. Stal Rzeszów 15 16 4 4 7 20 - 29
13. Cracovia Kraków 15 12 3 3 9 32 - 45
14. ŁKS Łódź 15 11 3 2 10 21 - 39
15. Hutnik Kraków 15 10 3 1 11 21 - 36 1 1 0 1 0 1 - 1
16. MKS Polonia Warszawa 14 10 2 4 8 21 - 40 1 1 0 1 0 1 - 1


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Korona Kielce 5 - 0 ŁKS Łódź 13 sierpnia 2022 - 12:00
Widzew Łódź 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 13 sierpnia 2022 - 14:00
Wisła Płock 2 - 2 Escola Varsovia Warszawa 13 sierpnia 2022 - 12:00
AKS SMS Łódź 2 - 1 Hutnik Kraków 13 sierpnia 2022 - 16:00
Motor Lublin 4 - 3 MKS Polonia Warszawa 14 sierpnia 2022 - 13:00
Stal Rzeszów 2 - 3 Cracovia Kraków 13 sierpnia 2022 - 12:00
Wisła Kraków 3 - 1 Resovia Rzeszów SMS 13 sierpnia 2022 - 12:00
Legia Warszawa 3 - 2 Jagiellonia Białystok 13 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Widzew Łódź 1 - 1 AKS SMS Łódź 20 sierpnia 2022 - 12:00
Escola Varsovia Warszawa 0 - 3 Korona Kielce 20 sierpnia 2022 - 15:30
Jagiellonia Białystok 3 - 1 Wisła Płock 21 sierpnia 2022 - 12:00
Resovia Rzeszów SMS 1 - 3 Legia Warszawa 20 sierpnia 2022 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 ŁKS Łódź 20 sierpnia 2022 - 16:00
MKS Polonia Warszawa 3 - 0 Stal Rzeszów 20 sierpnia 2022 - 15:00
Hutnik Kraków 0 - 1 Motor Lublin 20 sierpnia 2022 - 12:00
Cracovia Kraków 0 - 1 Wisła Kraków 21 sierpnia 2022 - 10:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
AKS SMS Łódź 4 - 2 Podlasie Biała Podlaska 27 sierpnia 2022 - 18:00
Motor Lublin 1 - 2 Widzew Łódź 27 sierpnia 2022 - 13:00
Stal Rzeszów 2 - 1 Hutnik Kraków 28 sierpnia 2022 - 13:00
Wisła Kraków 4 - 0 MKS Polonia Warszawa 26 sierpnia 2022 - 14:00
vo, na boisku 4-1
Legia Warszawa 6 - 2 Cracovia Kraków 27 sierpnia 2022 - 14:00
Wisła Płock 3 - 3 Resovia Rzeszów SMS 28 sierpnia 2022 - 17:00
Korona Kielce 1 - 6 Jagiellonia Białystok 27 sierpnia 2022 - 12:00
ŁKS Łódź 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa 27 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Wisła Płock 4 - 1 Cracovia Kraków 3 września 2022 - 11:00
Hutnik Kraków 1 - 3 Wisła Kraków 3 września 2022 - 11:00
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa 3 września 2022 - 12:00
Jagiellonia Białystok 2 - 2 ŁKS Łódź 3 września 2022 - 12:00
Resovia Rzeszów SMS 1 - 2 Korona Kielce 3 września 2022 - 13:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 6 Legia Warszawa 3 września 2022 - 13:30
Widzew Łódź 3 - 2 Stal Rzeszów 3 września 2022 - 14:30
AKS SMS Łódź 3 - 1 Motor Lublin 3 września 2022 - 12:30
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Motor Lublin 3 - 0 Podlasie Biała Podlaska 10 września 2022 - 13:00
Stal Rzeszów 2 - 3 AKS SMS Łódź 11 września 2022 - 16:00
Wisła Kraków 3 - 4 Widzew Łódź 9 września 2022 - 15:00
Legia Warszawa 6 - 0 Hutnik Kraków 10 września 2022 - 14:00
Wisła Płock 6 - 5 MKS Polonia Warszawa 10 września 2022 - 11:00
Korona Kielce 4 - 1 Cracovia Kraków 10 września 2022 - 12:15
ŁKS Łódź 3 - 2 Resovia Rzeszów SMS 10 września 2022 - 16:30
Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Jagiellonia Białystok 10 września 2022 - 16:45
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Jagiellonia Białystok 17 września 2022 - 13:00
Resovia Rzeszów SMS 4 - 1 Escola Varsovia Warszawa 17 września 2022 - 13:00
Cracovia Kraków 5 - 3 ŁKS Łódź 17 września 2022 - 12:00
Korona Kielce 1 - 1 MKS Polonia Warszawa 17 września 2022 - 14:30
Hutnik Kraków 3 - 5 Wisła Płock 17 września 2022 - 12:00
Widzew Łódź 0 - 2 Legia Warszawa 17 września 2022 - 12:00
AKS SMS Łódź 0 - 2 Wisła Kraków 17 września 2022 - 13:00
Motor Lublin 0 - 0 Stal Rzeszów 18 września 2022 - 14:30
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Stal Rzeszów 0 - 3 Podlasie Biała Podlaska 25 września 2022 - 16:00
Wisła Kraków 4 - 1 Motor Lublin 24 września 2022 - 11:00
Legia Warszawa 5 - 0 AKS SMS Łódź 24 września 2022 - 14:00
Wisła Płock 4 - 1 Widzew Łódź 24 września 2022 - 12:00
Korona Kielce 2 - 1 Hutnik Kraków 24 września 2022 - 12:15
ŁKS Łódź 2 - 0 MKS Polonia Warszawa 24 września 2022 - 11:30
Escola Varsovia Warszawa 2 - 2 Cracovia Kraków 25 września 2022 - 12:00
Jagiellonia Białystok 2 - 4 Resovia Rzeszów SMS 24 września 2022 - 15:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Widzew Łódź 0 - 2 Korona Kielce 1 października 2022 - 13:00
Podlasie Biała Podlaska 4 - 0 Resovia Rzeszów SMS 1 października 2022 - 12:00
Cracovia Kraków 1 - 2 Jagiellonia Białystok 30 września 2022 - 11:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 5 Escola Varsovia Warszawa 1 października 2022 - 11:00
Hutnik Kraków 3 - 0 ŁKS Łódź 1 października 2022 - 14:30
AKS SMS Łódź 2 - 3 Wisła Płock 2 października 2022 - 14:30
Motor Lublin 0 - 2 Legia Warszawa 2 października 2022 - 13:00
Stal Rzeszów 1 - 1 Wisła Kraków 2 października 2022 - 13:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Wisła Kraków 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska 8 października 2022 - 11:00
Legia Warszawa 4 - 1 Stal Rzeszów 8 października 2022 - 12:00
Wisła Płock 0 - 1 Motor Lublin 8 października 2022 - 12:00
Korona Kielce 4 - 1 AKS SMS Łódź 8 października 2022 - 12:15
ŁKS Łódź 0 - 1 Widzew Łódź 8 października 2022 - 10:00
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 Hutnik Kraków 8 października 2022 - 14:45
Jagiellonia Białystok 6 - 1 MKS Polonia Warszawa 8 października 2022 - 15:00
Resovia Rzeszów SMS 4 - 0 Cracovia Kraków 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska 3 - 3 Cracovia Kraków 15 października 2022 - 11:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 1 Resovia Rzeszów SMS 15 października 2022 - 15:00
Hutnik Kraków 2 - 3 Jagiellonia Białystok 15 października 2022 - 12:00
Widzew Łódź 0 - 0 Escola Varsovia Warszawa 15 października 2022 - 12:00
AKS SMS Łódź 4 - 1 ŁKS Łódź 15 października 2022 - 12:30
Motor Lublin 1 - 2 Korona Kielce 16 października 2022 - 13:30
Stal Rzeszów 2 - 3 Wisła Płock 15 października 2022 - 14:30
Wisła Kraków 0 - 4 Legia Warszawa 15 października 2022 - 11:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Legia Warszawa 9 - 1 Podlasie Biała Podlaska 23 października 2022 - 18:00
Wisła Płock 3 - 3 Wisła Kraków 22 października 2022 - 12:00
Korona Kielce 1 - 1 Stal Rzeszów 22 października 2022 - 14:00
ŁKS Łódź 1 - 2 Motor Lublin 22 października 2022 - 15:00
Escola Varsovia Warszawa 5 - 1 AKS SMS Łódź 23 października 2022 - 14:15
Jagiellonia Białystok 4 - 0 Widzew Łódź 22 października 2022 - 15:00
Resovia Rzeszów SMS 2 - 0 Hutnik Kraków 22 października 2022 - 12:00
Cracovia Kraków 2 - 2 MKS Polonia Warszawa 9 listopada 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska 2 - 0 MKS Polonia Warszawa 29 października 2022 - 13:00
Hutnik Kraków 3 - 2 Cracovia Kraków 29 października 2022 - 12:00
Widzew Łódź 0 - 1 Resovia Rzeszów SMS 29 października 2022 - 15:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Jagiellonia Białystok 29 października 2022 - 12:30
Motor Lublin 0 - 3 Escola Varsovia Warszawa 30 października 2022 - 13:30
Stal Rzeszów 1 - 0 ŁKS Łódź 30 października 2022 - 14:30
Wisła Kraków 3 - 2 Korona Kielce 29 października 2022 - 12:00
Legia Warszawa 10 - 1 Wisła Płock 29 października 2022 - 10:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Wisła Płock 3 - 0 Podlasie Biała Podlaska 5 listopada 2022 - 13:30
Korona Kielce 3 - 2 Legia Warszawa 5 listopada 2022 - 14:15
ŁKS Łódź 2 - 4 Wisła Kraków 5 listopada 2022 - 14:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Stal Rzeszów 6 listopada 2022 - 12:00
Jagiellonia Białystok 2 - 0 Motor Lublin 5 listopada 2022 - 15:00
Resovia Rzeszów SMS 2 - 2 AKS SMS Łódź 5 listopada 2022 - 12:30
Cracovia Kraków 7 - 3 Widzew Łódź 6 listopada 2022 - 13:00
MKS Polonia Warszawa 1 - 1 Hutnik Kraków 5 listopada 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 Hutnik Kraków 12 listopada 2022 - 12:00
Widzew Łódź 0 - 2 MKS Polonia Warszawa 12 listopada 2022 - 12:00
AKS SMS Łódź 3 - 2 Cracovia Kraków 12 listopada 2022 - 12:30
Motor Lublin 2 - 1 Resovia Rzeszów SMS 12 listopada 2022 - 13:30
Stal Rzeszów 3 - 2 Jagiellonia Białystok 11 listopada 2022 - 12:00
Wisła Kraków 1 - 1 Escola Varsovia Warszawa 10 listopada 2022 - 14:30
Legia Warszawa 4 - 1 ŁKS Łódź 13 listopada 2022 - 11:00
Wisła Płock 5 - 2 Korona Kielce 12 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Korona Kielce 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska 20 listopada 2022 - 13:00
ŁKS Łódź 2 - 2 Wisła Płock 19 listopada 2022 - 11:30
Escola Varsovia Warszawa 2 - 2 Legia Warszawa 20 listopada 2022 - 12:00
Jagiellonia Białystok 3 - 1 Wisła Kraków 20 listopada 2022 - 10:30
Resovia Rzeszów SMS 1 - 2 Stal Rzeszów 18 listopada 2022 - 13:00
Cracovia Kraków 1 - 3 Motor Lublin 19 listopada 2022 - 10:30
MKS Polonia Warszawa - AKS SMS Łódź 19 listopada 2022 - 14:00
Hutnik Kraków 4 - 2 Widzew Łódź 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Podlasie Biała Podlaska - Widzew Łódź
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Płock
Hutnik Kraków - AKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Motor Lublin
Cracovia Kraków - Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów SMS - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Kolejka 17 [szczegóły]  
AKS SMS Łódź - Widzew Łódź
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Resovia Rzeszów SMS
ŁKS Łódź - Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów - MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin - Hutnik Kraków
Wisła Kraków - Cracovia Kraków
Kolejka 18 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - AKS SMS Łódź
Widzew Łódź - Motor Lublin
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Resovia Rzeszów SMS - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - ŁKS Łódź
Kolejka 19 [szczegóły]  
Wisła Płock - Cracovia Kraków
Wisła Kraków - Hutnik Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Resovia Rzeszów SMS
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Stal Rzeszów - Widzew Łódź
Motor Lublin - AKS SMS Łódź
Kolejka 20 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin
AKS SMS Łódź - Stal Rzeszów
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Hutnik Kraków - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Wisła Płock
Cracovia Kraków - Korona Kielce
Resovia Rzeszów SMS - ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 21 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok - Podlasie Biała Podlaska
Escola Varsovia Warszawa - Resovia Rzeszów SMS
ŁKS Łódź - Cracovia Kraków
Korona Kielce - MKS Polonia Warszawa
Wisła Płock - Hutnik Kraków
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Wisła Kraków - AKS SMS Łódź
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Kolejka 22 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Wisła Kraków
AKS SMS Łódź - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Wisła Płock
Hutnik Kraków - Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Cracovia Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Resovia Rzeszów SMS - Jagiellonia Białystok
Kolejka 23 [szczegóły]  
Korona Kielce - Widzew Łódź
Resovia Rzeszów SMS - Podlasie Biała Podlaska
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
Escola Varsovia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź - Hutnik Kraków
Wisła Płock - AKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Motor Lublin
Wisła Kraków - Stal Rzeszów
Kolejka 24 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Kraków
Stal Rzeszów - Legia Warszawa
Motor Lublin - Wisła Płock
AKS SMS Łódź - Korona Kielce
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Hutnik Kraków - Escola Varsovia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Cracovia Kraków - Resovia Rzeszów SMS
Kolejka 25 [szczegóły]  
Cracovia Kraków - Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów SMS - MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Widzew Łódź
ŁKS Łódź - AKS SMS Łódź
Korona Kielce - Motor Lublin
Wisła Płock - Stal Rzeszów
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Kolejka 26 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Wisła Płock
Stal Rzeszów - Korona Kielce
Motor Lublin - ŁKS Łódź
AKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów SMS
MKS Polonia Warszawa - Cracovia Kraków
Kolejka 27 [szczegóły]  
MKS Polonia Warszawa - Podlasie Biała Podlaska
Cracovia Kraków - Hutnik Kraków
Resovia Rzeszów SMS - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - AKS SMS Łódź
Escola Varsovia Warszawa - Motor Lublin
ŁKS Łódź - Stal Rzeszów
Korona Kielce - Wisła Kraków
Wisła Płock - Legia Warszawa
Kolejka 28 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Płock
Legia Warszawa - Korona Kielce
Wisła Kraków - ŁKS Łódź
Stal Rzeszów - Escola Varsovia Warszawa
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
AKS SMS Łódź - Resovia Rzeszów SMS
Widzew Łódź - Cracovia Kraków
Hutnik Kraków - MKS Polonia Warszawa
Kolejka 29 [szczegóły]  
Hutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska
MKS Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Cracovia Kraków - AKS SMS Łódź
Resovia Rzeszów SMS - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Korona Kielce - Wisła Płock
Kolejka 30 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska - Korona Kielce
Wisła Płock - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów SMS
Motor Lublin - Cracovia Kraków
AKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Hutnik Kraków


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE