Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Legia Warszawa |
4 - 1 |
Górnik Zabrze |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
3 - 1 |
Hutnik Kraków |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 6 |
Wisła Kraków |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
SMS Łódź |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 10:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Korona Kielce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Lech Poznań |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:30 |
Jagiellonia Białystok |
5 - 0 |
Arka Gdynia |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
0 - 6 |
Śląsk Wrocław |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:15 |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Gwarek Zabrze |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Lech Poznań |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Korona Kielce |
4 - 3 |
Cracovia Kraków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
2 września 2020
2.09 - 11:00 |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
SMS Łódź |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Hutnik Kraków |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
Legia Warszawa |
3 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 3 |
Górnik Zabrze |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
9 września 2020
9.09 - 12:00 |
SMS Łódź |
7 - 0 |
Hutnik Kraków |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Wisła Kraków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
3 - 0 |
Zagłębie Lubin |
9 września 2020
9.09 - 10:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 4 |
Korona Kielce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:15 |
Gwarek Zabrze |
1 - 2 |
Lech Poznań |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Lech Poznań |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Korona Kielce |
2 - 2 |
Gwarek Zabrze |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
23 września 2020
23.09 - 10:00 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Cracovia Kraków |
5 września 2020
5.09 - 11:15 |
Hutnik Kraków |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Legia Warszawa |
1 - 2 |
SMS Łódź |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 2 |
Pogoń Szczecin |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Szczecin |
3 - 2 |
Górnik Zabrze |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
13 września 2020
13.09 - 16:15 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Hutnik Kraków |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok |
4 - 2 |
Wisła Kraków |
30 września 2020
30.09 - 11:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Korona Kielce |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Lech Poznań |
23 września 2020
23.09 - 10:30 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Lech Poznań |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
19 września 2020
19.09 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
20 września 2020
20.09 - 12:15 |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Gwarek Zabrze |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 4 |
Jagiellonia Białystok |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Legia Warszawa |
4 - 1 |
Cracovia Kraków |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
20 września 2020
20.09 - 12:15 |
Pogoń Szczecin |
4 - 2 |
SMS Łódź |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
SMS Łódź |
0 - 3 |
Górnik Zabrze |
26 września 2020
26.09 - 11:15 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Pogoń Szczecin |
14 października 2020
14.10 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
3 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 4 |
Legia Warszawa |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 1 |
Hutnik Kraków |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 3 |
Wisła Kraków |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Arka Gdynia |
1 - 5 |
Zagłębie Lubin |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Lech Poznań |
3 - 2 |
Korona Kielce |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Korona Kielce |
27 października 2020
27.10 - 14:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Lech Poznań |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Wisła Kraków |
5 - 2 |
Arka Gdynia |
3 października 2020
3.10 - 11:15 |
Hutnik Kraków |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Legia Warszawa |
0 - 0 |
Gwarek Zabrze |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
4 października 2020
4.10 - 12:15 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Cracovia Kraków |
21 października 2020
21.10 - 12:00 |
SMS Łódź |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Górnik Zabrze |
21 października 2020
21.10 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
SMS Łódź |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
11 października 2020
11.10 - 10:30 |
Gwarek Zabrze |
0 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
5 - 1 |
Legia Warszawa |
21 października 2020
21.10 - 12:00 |
Arka Gdynia |
7 - 1 |
Hutnik Kraków |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
11 października 2020
11.10 - 12:15 |
Korona Kielce |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
21 października 2020
21.10 - 11:15 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Korona Kielce |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 1 |
Lech Poznań |
4 listopada 2020
4.11 - 12:00 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Arka Gdynia |
4 listopada 2020
4.11 - 14:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Gwarek Zabrze |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
SMS Łódź |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
4 listopada 2020
4.11 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Cracovia Kraków |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
24 października 2020
24.10 - 12:30 |
Jagiellonia Białystok |
4 - 5 |
Lechia Gdańsk |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 1 |
SMS Łódź |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 5 |
Pogoń Szczecin |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
18 listopada 2020
18.11 - 14:00 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Legia Warszawa |
18 listopada 2020
18.11 - 11:15 |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Hutnik Kraków |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Wisła Kraków |
4 listopada 2020
4.11 - 12:15 |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
2 - 3 |
Wisła Kraków |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 3 |
Zagłębie Lubin |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Korona Kielce |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 1 |
Lech Poznań |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 4 |
Arka Gdynia |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
SMS Łódź |
2 - 4 |
Śląsk Wrocław |
28 października 2020
28.10 - 13:15 |
Lechia Gdańsk |
8 - 2 |
Gwarek Zabrze |
29 października 2020
29.10 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
31 października 2020
31.10 - 12:30 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Jagiellonia Białystok |
2 - 3 |
Górnik Zabrze |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Gwarek Zabrze |
3 - 2 |
Cracovia Kraków |
18 listopada 2020
18.11 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Arka Gdynia |
1 - 3 |
SMS Łódź |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Lech Poznań |
7 - 0 |
Pogoń Szczecin |
8 listopada 2020
8.11 - 12:15 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Hutnik Kraków |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
4 - 0 |
Hutnik Kraków |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Wisła Kraków |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
5 - 0 |
Zagłębie Lubin |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
10 - 1 |
Korona Kielce |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
SMS Łódź |
2 - 1 |
Lech Poznań |
14 listopada 2020
14.11 - 11:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
15 listopada 2020
15.11 - 11:15 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 0 |
Gwarek Zabrze |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Gwarek Zabrze |
2 - 2 |
Górnik Zabrze |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 4 |
Jagiellonia Białystok |
12 grudnia 2020
12.12 - 12:30 |
Arka Gdynia |
1 - 3 |
Cracovia Kraków |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
SMS Łódź |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
22 listopada 2020
22.11 - 12:15 |
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
21 listopada 2020
21.11 - 12:15 |
Hutnik Kraków |
1 - 3 |
Legia Warszawa |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
4 - 2 |
Legia Warszawa |
29 listopada 2020
29.11 - 12:00 |
Hutnik Kraków |
2 - 8 |
Escola Varsovia Warszawa |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
Wisła Kraków |
0 - 2 |
Pogoń Szczecin |
29 listopada 2020
29.11 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 2 |
SMS Łódź |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Korona Kielce |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
29 listopada 2020
29.11 - 12:00 |
Lech Poznań |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
29 listopada 2020
29.11 - 12:00 |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
10 marca 2021
10.03 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Gwarek Zabrze |
29 listopada 2020
29.11 - 12:15 |
Kolejka 17 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Wrocław |
0 - 3 |
Górnik Zabrze |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 5 |
Arka Gdynia |
5 grudnia 2020
5.12 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Lech Poznań |
6 grudnia 2020
6.12 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
Korona Kielce |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
SMS Łódź |
0 - 3 |
Wisła Kraków |
6 grudnia 2020
6.12 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
5 - 1 |
Hutnik Kraków |
5 grudnia 2020
5.12 - 15:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:15 |
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Legia Warszawa |
1 - 3 |
Pogoń Szczecin |
6 marca 2021
6.03 - 11:15 |
Hutnik Kraków |
0 - 3 |
SMS Łódź |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
6 marca 2021
6.03 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 0 |
Cracovia Kraków |
7 marca 2021
7.03 - 15:30 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
7 marca 2021
7.03 - 12:00 |
Lech Poznań |
0 - 1 |
Gwarek Zabrze |
7 marca 2021
7.03 - 12:00 |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
5 marca 2021
5.03 - 12:00 |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
4 - 0 |
Lech Poznań |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 0 |
Korona Kielce |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 3 |
Zagłębie Lubin |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
2 - 5 |
Wisła Kraków |
13 marca 2021
13.03 - 11:15 |
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Hutnik Kraków |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
SMS Łódź |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 4 |
Escola Varsovia Warszawa |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
1 - 3 |
Pogoń Szczecin |
21 marca 2021
21.03 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 1 |
SMS Łódź |
20 marca 2021
20.03 - 12:30 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Hutnik Kraków |
3 - 5 |
Cracovia Kraków |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Wisła Kraków |
4 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
4 - 1 |
Gwarek Zabrze |
20 marca 2021
20.03 - 15:30 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
21 marca 2021
21.03 - 12:00 |
Lech Poznań |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zagłębie Lubin |
5 - 1 |
Górnik Zabrze |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Korona Kielce |
3 - 1 |
Wisła Kraków |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Lech Poznań |
0 - 1 |
Hutnik Kraków |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Arka Gdynia |
2 - 4 |
Legia Warszawa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:15 |
Gwarek Zabrze |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 0 |
SMS Łódź |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Gwarek Zabrze |
1 maja 2021
1.05 - 17:15 |
Pogoń Szczecin |
2 - 2 |
Śląsk Wrocław |
30 kwietnia 2021
30.04 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
1 maja 2021
1.05 - 13:30 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Lech Poznań |
30 kwietnia 2021
30.04 - 15:15 |
Hutnik Kraków |
1 - 5 |
Korona Kielce |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Zagłębie Lubin |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisła Kraków |
1 - 5 |
Górnik Zabrze |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
4 - 1 |
Hutnik Kraków |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Lech Poznań |
2 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Pogoń Szczecin |
9 maja 2021
9.05 - 11:15 |
Śląsk Wrocław |
0 - 2 |
SMS Łódź |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
15 maja 2021
15.05 - 12:15 |
Cracovia Kraków |
4 - 0 |
Gwarek Zabrze |
15 maja 2021
15.05 - 15:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
SMS Łódź |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
Lech Poznań |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 2 |
Korona Kielce |
16 maja 2021
16.05 - 13:45 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Zagłębie Lubin |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 5 |
Wisła Kraków |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Kolejka 21 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Lech Poznań |
5 - 0 |
Górnik Zabrze |
19 maja 2021
19.05 - 12:00 |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Korona Kielce |
19 maja 2021
19.05 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
4 - 1 |
Zagłębie Lubin |
19 maja 2021
19.05 - 12:15 |
Gwarek Zabrze |
2 - 5 |
Wisła Kraków |
19 maja 2021
19.05 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
11 - 0 |
Hutnik Kraków |
19 maja 2021
19.05 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
3 - 3 |
Legia Warszawa |
19 maja 2021
19.05 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
19 maja 2021
19.05 - 15:00 |
SMS Łódź |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
19 maja 2021
19.05 - 12:00 |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
SMS Łódź |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Legia Warszawa |
3 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Hutnik Kraków |
0 - 2 |
Gwarek Zabrze |
22 maja 2021
22.05 - 14:30 |
Wisła Kraków |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Korona Kielce |
2 - 4 |
Lech Poznań |
23 maja 2021
23.05 - 12:15 |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Arka Gdynia |
4 - 4 |
Wisła Kraków |
30 maja 2021
30.05 - 11:15 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Hutnik Kraków |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 2 |
Legia Warszawa |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
4 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
30 maja 2021
30.05 - 13:30 |
Cracovia Kraków |
0 - 4 |
Pogoń Szczecin |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
SMS Łódź |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
SMS Łódź |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
5 czerwca 2021
5.06 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
4 czerwca 2021
4.06 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 6 |
Gwarek Zabrze |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:30 |
Legia Warszawa |
2 - 6 |
Śląsk Wrocław |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:15 |
Hutnik Kraków |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
2 czerwca 2021
2.06 - 16:15 |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Lech Poznań |
21 kwietnia 2021
21.04 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 3 |
Korona Kielce |
19 kwietnia 2021
19.04 - 11:00 |
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Hutnik Kraków |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:30 |
Wisła Kraków |
4 - 1 |
Legia Warszawa |
11 czerwca 2021
11.06 - 12:15 |
Zagłębie Lubin |
4 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Lech Poznań |
3 - 1 |
SMS Łódź |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Arka Gdynia |
6 - 2 |
Lechia Gdańsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Gwarek Zabrze |
5 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Gwarek Zabrze |
20 czerwca 2021
20.06 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 4 |
Lech Poznań |
17 czerwca 2021
17.06 - 11:00 |
SMS Łódź |
2 - 1 |
Korona Kielce |
20 czerwca 2021
20.06 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:15 |
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
20 czerwca 2021
20.06 - 12:15 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Hutnik Kraków |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
|